Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ??


Recommended Posts

αααααααααα δεν το πιστευω!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: γιοτουλα εχουμε την ιδια πητ!!!!!!!:silly: :silly: γενναω στο μητερα κρητης!!!!!εχουμε ανοιξει θεμα με τις μανουλες του νοεμβρη....βρισκεται στο τοκετος και μαιευτηριο..να μπαινεις να τα λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μπαινω στον 7 σε λιγες μερες εχω ΠΗΤ 30/11 .Γενναω στην Λαρισα σε ιδιωτικη κλινικη μεχρι τωρα εκει λεω να παω .

Για πεστε μου κοριτσια αυτες που μπηκατε στον 7ο πως ειναι ?εχετε καμμια δυσκολια κανενα αλλο συμπτωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω και κατι αλλο επειδη μενω εξω απο Λαρισα και για να παω θελει καποια ωρα τι γινεται σε αυτη την περιπτωση ?Προς το παρον θα παμε με φτ υπαρχει περιπτωση να με βαλει προκαθορισμενη ημερομηνια για φτ με προκληση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilastamou εγω δεν μπορω να κοιμηθω τοσο ευκολα γιατι δεν βολευομαι...και επισης η μικρη μου αρχιζει να κατακτυπα και με ποναει...:woohoo:

ξερω οτι απο οταν δεις τα πρωτα συμπτωματα γεννας (συσπασεις) περνανε το λιγοτερο 5 ωρες μεχρι να εισαι ετοιμη να γεννησεις...οποτε προλαβαινεις...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και επισης μπορει να σε βαλει να γεννησεις με προκληση (φτ)..οταν για παραδειγμα το μωρακι σου δεν θελει να βγει απο την κοιλιτσα σου η για διαφορους λογους.Αρκει να κατεβαινει σωστα και να μην υπαρχουν καποιες επιπλοκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΜΟΝΟ Η ΖΕΣΤΗ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΚΟΜΗ, ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ. Eleni_sk ΟΝΤΩΣ ΜΑΖΙ ΓΕΝΝΑΜΕ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΟΜΩΣ. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΣΥ Ε? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ..ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

dev319pbs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...