Μετάβαση σε περιεχόμενο

YGEIHNA KALLYNTIKA GIA EGGYOUS?!?


Recommended Posts

Δεν ήξερα ότι μπορείς να ζητήσεις με μέιλ δειγματάκια. Εμένα μου έδωσε ορισμένα στο κατάστημα βιολογικών απ' όπου αγόρασα το λαδάκι για τις ραγάδες.

Πάντως αν το αποφασίσεις, παρήγγειλε καλύτερα μέσω ίντερνετ. Είναι πιο φθηνά. Νομίζω στο www.ecobaby.gr τα βρήκα στη μισή τιμή. Πήρα την κρέμα για αλλαγή πάνας 9,90Ε και τη βρήκα εκεί 5Ε και κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ets mou eipan sto mail, tous edwsa d/nsh, fantazomai mesa sth vdomada tha mou erthoun.. Thn prwth fora pou tha agorasw thelw na paw sto farmakeio na ta parw ki as plirwsw pio polla! An meinw eyxaristhmenh tote h 2h fora tha einai mesw internet :)

Twra proseksa pou aneferes to katasthma viologikwn.. de ta exoun mono farmakeia?? kai sta katasthmata ayta exoun oli th seira?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο διαφημιστικό τους φυλλάδιο, αυτό που έχει όλα τα προϊόντα, ανέφερε ότι πωλούνται σε φαρμακεία και καταστήματα βιολογικών προϊόντων.

Για να σου πω την αλήθεια...σε φαρμακείο απλώς δεν έψαξα γιατί είδα σχετικό αυτοκολλητάκι σε βιτρίνα καταστήματος βιολογικών και μπήκα.

Δεν είχε την κρεμούλα που ζητούσα, την παρήγγειλε και πήγα και την πήρα σε 3-4 μέρες. Είχε πολλά άλλα προϊόντα της σειράς. Βέβαια σου μιλώ για επαρχιακή πόλη και στο αναφέρω γιατί δεν ξέρω τι κατανάλωση μπορεί να έχει. Το λαδάκι για τις ραγάδες το είχε πάντως. Μου έδωσε και δείγματα για το βρεφικό αφρόλουτρο και κάποια στιγμή θέλω να πάρω και το λαδάκι για το μασάζ των μωρών, το οποίο θεωρούσα ψιλοάχρηστο αλλά τελικά μου είπε η μητέρα μου ότι είναι καλό να τα τρίβεις με λίγο λαδάκι γιατί ηρεμούν και κοιμούνται σαν πουλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σου πω για τον αποσμητικό κρύσταλλο της Macrovita αν σ' ενδιαφερει. είναι αρκετά καλός... Ιδρώνεις βέβαια κανονικά αλλά δε μυρίζει. Αυτό από φαρμακείο...

Ειδικά για το θηλασμό που λένε ότι καλό να είναι να αποφεύγονται τα αποσμητικά (λένε ότι περνάνε βλαβερές ουσίες όπως το αλουμίνιο που περιέχουν στο μητρικό γάλα) ίσως είναι καλή λύση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoulinos έγραψε:

Στο διαφημιστικό τους φυλλάδιο, αυτό που έχει όλα τα προϊόντα, ανέφερε ότι πωλούνται σε φαρμακεία και καταστήματα βιολογικών προϊόντων.

Για να σου πω την αλήθεια...σε φαρμακείο απλώς δεν έψαξα γιατί είδα σχετικό αυτοκολλητάκι σε βιτρίνα καταστήματος βιολογικών και μπήκα.

Δεν είχε την κρεμούλα που ζητούσα, την παρήγγειλε και πήγα και την πήρα σε 3-4 μέρες. Είχε πολλά άλλα προϊόντα της σειράς. Βέβαια σου μιλώ για επαρχιακή πόλη και στο αναφέρω γιατί δεν ξέρω τι κατανάλωση μπορεί να έχει. Το λαδάκι για τις ραγάδες το είχε πάντως. Μου έδωσε και δείγματα για το βρεφικό αφρόλουτρο και κάποια στιγμή θέλω να πάρω και το λαδάκι για το μασάζ των μωρών, το οποίο θεωρούσα ψιλοάχρηστο αλλά τελικά μου είπε η μητέρα μου ότι είναι καλό να τα τρίβεις με λίγο λαδάκι γιατί ηρεμούν και κοιμούνται σαν πουλάκια...

το λαδακι γα την κοιλιτσα να το παρετε!!! εγω πιστευω πως μας βοηθησε αρκετα..δεν ειχαμε πολα πονακια και πιστευω πως συνεβαλλε και αυτο..αλλα εβαζα καθε φορα σχεδον που το αλλαζα πανα..ητανε και χειμωνα οταν ητανε πολυ μικρουλι οποτε..

τωρα σταματησα αλλα το συστηνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όποια ενδιαφέρεται για περισσότερη έρευνα στα καλλυντικά μπορεί να ανατρέξει στο σάιτ www.cosmeticsdatabase.com. Εκεί μπορεί κανείς να δει την επικινδυνότητα κάθε καλλυντικού. Η έρευνά τους περιλαμβάνει τις περισσότερες εταιρείες (ακόμα και πολλές ελληνικές, όπως Κορρές).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ WELEWDA KAI ΠΑΛΙ WELWDA.3.5 MHNVN EINAI O MPEMPHS KAI OYTE MIA KOKKINILA STO DERMA.TO LADAKI GIA THN KOILITSA EINAI TELEIO BOHUAEI STA AERIA KAI EXV BREI KAI BIOLOGIKA MVROMANTHLA ALLA TA POYLAN MONO SE ORISMENA FARMAKEIA.TA LENE ΗΕRBAL JACKSON REECE.EINAI ΑΓΝΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΠΟΥΛΑΝ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΠΑΚΕΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΩΣ ΔΕ ΣΥΜΦΑΙΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΑΔΙ ΓΙΑ ΣΥΣΦΙΞΗ ΚΑΙ ΚΥΤΑΡΙΤΙΔΑ ΒΕΛΕΝΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΑΞΙΩΘΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ....?ΟΛΟ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΠΕΦΤΩ ΞΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΑΝΤΩΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...