Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ....


evhdal

Recommended Posts

Καλά ρε παιδιά.Που βρισκόμαστε;;; Τι είναι αυτά τα παράγματα;;Δε ντρέπονται λίγο όλοι αυτοί οι ανεύθυνοι;;Φρανίτα μου δεν έχεις κάποιο φίλο δικηγόρο;Βέβαια θα μου πεις που να τρέχεις με το μωρό, αλλά κρίμα να μην τιμωρηθούν οι ανεύθυνοι.Φιλιά πολλα και περαστικά στο μπεμπάκο σου.Θα φύγεις πάλι;;Δε θα ψάξεις για άλλο σπιτάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεος δηλαδη προσπαθουν με καθε τροπο με τον πιο φτηνο να βγαλουν χρηματα χωρις να σκεφτουν την υγεια κανενος...λυπαμαι πολυ για αυτο που εγινε...να προχωρησεις σε αγωγη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτα επειδη εγω οταν ημουν εγκυος στο Σταυρο μου ο τοτε γιος του ιδιοκτητη που εμενα στο σπιτι και δυστυχως το σπιτι ηταν στο ονομα του χωρις καν να εημερωσει τους γονεις του πηρε την αποφαση να το ΠΟΥΛΗΣΕΙ και μενα ουτε καν με ενημερωσε αν τουλαχιστον ενδιαφερομαι αν το αγορασω μια και ζουσα μεσα σε αυτο ειχα καθε δικαιωμα να ειμαι η πρωτη που θα εημερωνοταν .Ο τυπος καθε άλλο καιμαλιστα εγω τονε ιχα και σεκτοιμηση επειδη ηταν νεος στην ηλικια του ελεγα να ερθει οποτε ηθελα να πιουμε ενα καφε να φαμε καιμια ωραια μερα με παιρνει τηλ. καιμου λεει οτι θα περασει το Σαββατο με ενα ζευγαρι απο την Αμερικη και τα δυο του παιδια να δουν το σπιτι γιατι λεει το Πουλαγε ; επαθα σοκ ξερεις τι ειναι να ειναι Δεκεμβριος μηνας να ειμαι σχεδον 7 μηνων και μολις ειχαμε φτοιαξει ντουλαπα στο δωματιο του παιδιου καινα ερθουν να με διωχνουν ; ειχα παθει πανικο .Οταν ηρθε επειδη ηταν καια σχετος με το σπιτι δεν το ηξερε γιατι το νοικιαζανε συνεχεια δεν ειχαν μεινει καθολου μεσα αυτοι και ειχε και την απαιτηση να δειξω εγω στους ανθρωπους το σπιτι .Ξερεις τι ειχα κανει :ειχα ανοιξει τα παραθυρα ολα ειχε μπει μεσα το ψιφοκρυο δεν ειχε κεντρικη θερμανση και αρχιζα να περιγραφω τα μειον του σπιτιου , βεβαια δεν το αγορασαν και εφυγαν οπως βεβαια και αυτος .Εγω ομως εκανα το εξης:πηρα τον συλλογο ενοικιαστων ειναι ενας συλλογος που εχει δικηγορους και υποστηριζει τον ενοικιαστη .εκει λοιπον μου εξηγησαν οτι οχι μονο δνε μπορουσε να με βγαλει εξω αλλα μπορουσα να του ζητησω και αποζημειωση λογω της καταστασης για ψυχικη οδυνη ...Βεβαια δεν το εκαν γιατι τον πηρα τηλεφωνο και οταν του ειπα οτι δνε μπορει αν εμ βγαλει εξω και οτι εγω θα μιλησω μονο με το πατερα του γιατι με αυτον ειχα ανει συμφωνια και βεβαια οι γονεις του δεν ειχαν ιδεα οταν το εμαθαν σοκαριστηκαν .Τα τηλεφωνα του συλλογου ενοικιαστων ειναι :2105231848-2105229750 εχουν δικηγορους τους περιγραφεις τη συμβαινεικαι αναλμβανουν αυτοι.Θα ειναι κλαθος να υγεις τωρα μεινε στη μητερα σου αι πραγματικα απορω γιατι δνε το εκανες ηδη αντι να σ επαρει κοντα της καθετε και σε κατηγορει .Ακουσε με θα αφησεις τα επιπλα και τα ηλεκτρικα μεσα στο σπιτι θα παρεις τηλ. στο συλλογο και θασε κατατοπισουν μην φυγεις τωρα καιμην της χαριστεις . Θα ζητησεις αποζημειωση για ψυχικη οδυνη , για ολα οσα επαθε το μωρο και βεβαια αν βαψει το σπαιτι κανονικα αυτην τη σχιζεις . Επιση μπορεις να μιλησεις καιμε το συνηγορο του πολιτη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτα μου μηπως ειναι υδροχρωμα?γιατι το βαζαν πολλοι ως πιο φτηνο παλια,ομως δεν ειναι ανθυγειινο αυτο,μονο που οταν το ακουμπας βγαζει σκονη,τεσπα παραξενο μου κανει σε καινουριο σπιτι να μην βαψουν με πλαστικα χρωματα,τι να πω...

Εσυ τον μπεμπακο και τον εαυτο σου πανω απ ολα;) μπορεις να τηλ στο συνηγορο του πολιτη,ειναι δωρεαν και εξυπηρετικωτατοι!φιλακια στον μπεμπη:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΝΙΤΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ!!!!ΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΕΞΩΔΙΚΟ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΟΒΙΣΕΙΣ !!ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ!!!ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ!!!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΥΘΥΝΟΥΣ!!! ΒΑΛΕ ΚΙ ΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΕΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΕΙ , ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΞΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ,ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΤΗΛ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΑΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ...ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ....

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ,ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΦΡΑΝΙΤΑΚΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!! ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΛΟΓΩ ΗΘΙΚΗΣ ΒΛΑΒΗΣ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΨΥΧΙΚΗΣ ΟΔΥΝΗΣ, ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑΝΑΤΟΥ ΣΥΓΓΕΝΟΥΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ, ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!! !!ΜΕ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΡΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ΦΡΑΝΙΤΑ ΜΟΥ.ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΕΝΑΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΕΧΕΙ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΠΟΥ ΣΟΥ.ΑΣΕ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ.ΠΑΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΨΤΟΥΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΣΧΗΜΕ.ΑΣΕ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ.ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΩΝ ΕΚΕΙΝΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ 7ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ.ΜΕΤΑ ΣΕΝΑ ΔΗΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.ΑΛΛΑ ΝΑΧΕΙΣ ΠΕΙΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΕΡΙΣ ΤΙ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΟΥΝ.ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita mou διάβασα την περιπτωσή σου και ΦΡΙΚΑΡΑ!!!!

Φανταστείτε τι αναπνέουν τα παιδιά μας!!!!!

Και φυσικά συνηδητοποιείς τι δεν σου προσφέρει αυτή η χώρα.

Ούτε το περιβάλλον, ούτε τις ευκαιρίες, ούτε την αξιοκρατία,

ούτε δικαιώματα, ούτε τα μέσα για να τα διεκδικείς.

ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Αν ήταν λίγο καλύτερα τα πράγματα για σένα στη Δανία θα σου

έλεγα να γυρίσεις πίσω τρέχοντας.

Άλλωστε στο είχα γράψει και παλαιότερα 'οτι το παιδί σου

θα είναι τυχερό που θα μεγαλώνει σε μία Ευρωπαική χώρα που θα

του δ΄ώσει τα εφόδια και τις ευκαιρίες για μια καλύτερη ζωή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τους αλητες!πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο!να μην το αφησεις ετσι,να μιλησεις με δικηγορο!

περαστικα κ στους 2 σας ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΦΡΑΝΙΤΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ!!!!ΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΕΞΩΔΙΚΟ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΟΒΙΣΕΙΣ !!ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ!!!ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ!!!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΥΘΥΝΟΥΣ!!! ΒΑΛΕ ΚΙ ΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΕΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΗΣΕΙ , ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΞΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!!!

ειναι δικηγορος και σου λεει να το κυνηγησεις και σιγουρα θα σε συμβουλεψει.Αυτο ακου και ζητα κ βοηθεια απο τους γονεις σου,μην τρεχεις μονη σου με ενα μωρο για ολα,πως θα τα καταφερεις μονη?ζητα βοηθεια franita απο οπου μπορεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...