Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, μου έχουν μείνει 2 πακέτα επιθέματα Johnson's αν κάποια κοπέλα τα θέλει. Επίσης, έχω 2 γυάλινα μπιμπερό ΝUK τα οποία χρησιμοποίησα μια φορά καθώς η μπέμπα τα απέρριψε. Και 2 άθικτες θηλές για NUK first choice. Αν ενδιαφέρεται κάποια ας στείλει pm.

EDIT.

τα πραγματάκια δόθηκαν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κορίτσια

μου έχουν μείνει από την τελευταία μου εγκυμοσύνη απείραχτα τα εξης φάρμακα:

ασβέστιο calcioral D3 60 μασώμενα δισκία με ημερομηνία λήξης 10/2011

σίδηρος Legofer 10 φιαλίδια με ημερ. λήξης 2/2011

σίδηρος Tardyferon 30 δισκία με ημερ. λήξης 7/2013

όποια ενδιαφέρεται για κάποια από αυτά να μου στείλει π.μ. με τα στοιχεία της για να της τα στείλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia kai apo mena!loipon egw exw na dwsw kati kouponakia gia vrefika sampouan kai afroloutra kathws kai gia gta pampers nommizw kai libero prepei na exw tha koitaksw kai tha sas pw me sigouria.episis exw mega galcium asvestio se anavrazon diskio opoia egioula ta xreiazetai na tis ta steilw!

an kapoia kopela exei gia koritsaki rouxalakia pou na min ta xreiazetai as mou steilei pm!!!

tha koitaksw kai egw ta dika mou olo kai kati akoma exw na steilw se opoia kopela exei anagi!tha kanw ksekatharisma pragmatvn molis sxolasw to apogeyma kai tha sas enimerwsw!filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fwt31n1 έγραψε:

kalimera koritsakia kai apo mena!loipon egw exw na dwsw kati kouponakia gia vrefika sampouan kai afroloutra kathws kai gia gta pampers nommizw kai libero prepei na exw tha koitaksw kai tha sas pw me sigouria.episis exw mega galcium asvestio se anavrazon diskio opoia egioula ta xreiazetai na tis ta steilw!

an kapoia kopela exei gia koritsaki rouxalakia pou na min ta xreiazetai as mou steilei pm!!!

tha koitaksw kai egw ta dika mou olo kai kati akoma exw na steilw se opoia kopela exei anagi!tha kanw ksekatharisma pragmatvn molis sxolasw to apogeyma kai tha sas enimerwsw!filakia

Θα μπορέσεις να μου στείλεις τα κουπονάκια για τα parpers και libero που έχεις, καθώς και το ασβέστιο μιας και το παίρνω λόγω θηλασμού και δεν μου το γράφουν....

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fwt31n1 έγραψε:

kalimera koritsakia kai apo mena!loipon egw exw na dwsw kati kouponakia gia vrefika sampouan kai afroloutra kathws kai gia gta pampers nommizw kai libero prepei na exw tha koitaksw kai tha sas pw me sigouria.episis exw mega galcium asvestio se anavrazon diskio opoia egioula ta xreiazetai na tis ta steilw!

an kapoia kopela exei gia koritsaki rouxalakia pou na min ta xreiazetai as mou steilei pm!!!

tha koitaksw kai egw ta dika mou olo kai kati akoma exw na steilw se opoia kopela exei anagi!tha kanw ksekatharisma pragmatvn molis sxolasw to apogeyma kai tha sas enimerwsw!filakia

Καλημερα!θα ηθελα τα κουπονακια για βρεφικο σαμπουαν και αφρολουτρο αν γινεται.Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου κοπέλες μήπως περισσεύουν σε καμία σαλιάρες;

Κατά προτίμηση αυτές που είναι πετσετέ, γιατί δεν την προλαβαίνω την μικρούλα μου.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΕΧΩ 3 ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΜΕ ΑΣΒΕΣΤΙΟ-ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ (CALCIFORM- ΣΥΝΟΛΟ 80 ΔΙΣΚΙΑ)

ΚΑΙ 1 ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΑΓΝΗΣΙΟ-ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ (MAGNESIUM SANDOZ -20 ΔΙΣΚΙΑ )

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧOYN Κ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΣΙΔΗΡΟΣ FUSIOFOL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΕΧΩ 3 ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΜΕ ΑΣΒΕΣΤΙΟ-ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ (CALCIFORM- ΣΥΝΟΛΟ 80 ΔΙΣΚΙΑ)

ΚΑΙ 1 ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΑΓΝΗΣΙΟ-ΑΝΑΒΡΑΖΟΝ (MAGNESIUM SANDOZ -20 ΔΙΣΚΙΑ )

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧOYN Κ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΣΙΔΗΡΟΣ FUSIOFOL

Δεν μου στέλνεις και εσύ το δικό σου ασβέστιο, γιατί το χρειάζομαι λόγω θηλασμού;

Οπότε θα με καλύψεις για πάρα πολύ καιρό!!!!

Σου στέλνω τα στοιχεία μου!

Να είσαι καλά κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η' ΘΗΛΑΖΕΙ ΕΧΩ:

- 1 ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΑΣΒΕΣΤΙΟ Calcioral ΜΕ 20 ΜΑΣΩΜΕΝΑ ΔΙΣΚΙΑ.

- 1 ΚΟΥΤΑΚΙ Filicine 5mg ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ

- 1 ΚΟΥΤΙ ΜΕ 10 ΑΜΠΟΥΛΕΣ ΣΙΔΗΡΟ LEGOFER

- 3 ΚΟΥΤΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ 30 ΔΙΣΚΙΑ Trofocard

ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαριζω :

ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

5 φανταστικα φορεματα 9-12 μηνών χειμωνιατικα που η μαργαριτα τα εχει βαλει απο μια φορα το καθενα με ασορτι καλτσον

1 ροζ μπουφαν με κουκουλα χειμωνιατικο , χμμμ απο 6 μηνων νομιζω

ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ

ρουχα εγκυμοσυνης χειμωνιατικα L νουμερο, 3-4 παντελονια υφασματινα, 1 τζην με μπασκα και 1 τζην σαλοπετα επισης μπλουζες εγκυμοσυνης λεπτες μακρυμανικες για μελλουσες μανουλες υψους 1,67 και περιπου στα 70 κιλα

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει μυνημα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φραπεδια μου...βρε με βλεπεις? αυτες ειναι οι διαστασεις μου...θα ηθελα κατι απο ολλλλλλλαααααααααα...σε αφηνω να το σκεφτεις..στειλε μου προσωπικο μηνυμα για να ξερω τι? και να σου δωσω δ/νση. φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

Χαριζω :

ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ

5 φανταστικα φορεματα 9-12 μηνών χειμωνιατικα που η μαργαριτα τα εχει βαλει απο μια φορα το καθενα με ασορτι καλτσον

1 ροζ μπουφαν με κουκουλα χειμωνιατικο , χμμμ απο 6 μηνων νομιζω

ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ

ρουχα εγκυμοσυνης χειμωνιατικα L νουμερο, 3-4 παντελονια υφασματινα, 1 τζην με μπασκα και 1 τζην σαλοπετα επισης μπλουζες εγκυμοσυνης λεπτες μακρυμανικες για μελλουσες μανουλες υψους 1,67 και περιπου στα 70 κιλα

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει μυνημα :)

Σου έστειλά μήνυμα!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.Χαρίζω τσάντα αλλαξιέρα σε χρώμα λευκό με γαλάζιες βουλίτσες αχρησιμοποιητή απο τα LAPIN HOUSE.Oποια κοπέλα ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNA1503 έγραψε:

Καλησπέρα.Χαρίζω τσάντα αλλαξιέρα σε χρώμα λευκό με γαλάζιες βουλίτσες αχρησιμοποιητή απο τα LAPIN HOUSE.Oποια κοπέλα ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει.

ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ PM ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...