Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω τη βοηθεια σας ειμαι χαλια....


Recommended Posts

κοριτσια μολις πηρα τον προγεννητικο ελεχγο..

πηγα στο γιατρο και μου ειπε επανεξεταση..

τα αντισωματα PARVO IgM B19 ειναι θετικα ενω θα πρεπε να ναι αρνητικα.

και μου ειπαν στο εργαστηριο κατι για εγκεφαλικες δισλυτουργιες κατι τετοιο.

ξερ+ει καμια σας τι ειναι αυτο?

τι γινετε αν βγει στην επαληθευση παλι θετικο?

δωστε μου πληροφωριες///

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες βρε κοριτσι μου?

τον γιατρο τον πηρες?

παρε τον γιατρο σου..δεν ξερω τι ειναι αυτα τα αντισωματα!!Παναγια μου να ειναι ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τον πηρα..

ειπε το πιο πιθανο να ναι λαθος γιατι αν νοσουσα αυτον τον ιο θα ειχα συμπτωματα πυρετο διαρια κλπ...

αν εισαι στο πρωτο εμηνο υπαρχει μια στις δεκα πιθανοτητες να κολησει το μωρο και αυτο προλκαλει εγκεφαλικες δυσλητουργιες.αν οντως ειμαι θετικη μετα την επανεξεταση θα παω σε ειδικο γενετιστη δεν καταλαβα ακριβως.

ειμαι πολυ αχγωμενη και οι εξετασεις κανουν 10 μερες να βγουν.

κοριτσια αν ξερετε κατι σας παρακαλω βοηθηστε με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου ηρεμησε οσο μπορεις σε παρακαλω!! τουλαχιστον ο γιατρος σε καθυσηχασε κοριτσι μου !!

ευχομαι ολα να ειναι καλα!! που ολα θα ειναι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα θα πανε καλα, μην ανησυχεις, δεν γνωριζω κατι για αυτο που λες...αν κοιταξεις στο διαδυκτιο....βεβαια και τι να πρωτο πιστεψεις...παλι αν πας σε διαφορετικο μικροβιολογο...για να σου βγαλει αμεσως το αποτελεσμα...

και παλι αφου δεν εχεις τα συμπτωματα αυτο ειναι μεγαλο θετικο για σενα. τα λαθη συμβαινουν με τις αναλυσεις, αποψη μου που μακαρι λαθος να εγινε, μην πας ξανα στο συγκεκριμενο χημειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΙΝΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΕΤΗΚΟ ΕΛΕΧΓΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ...

ΗΑΡΟΥΛΙΝΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ?

ΤΙ ΤΙΜΗ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ?>

ΑΧ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα τις πρωτες πρωτες εξετασεις, αυτες που λεει για ομαδα αιματος, ρεζους, AIDS, HIV....και καποια σεξουαλικα νοσηματα....αυτην την εκανα ΜΟΛΙΣ μαθαμε πως ειμαι εγκυος, τωρα δεν μπορω να ελεγξω το χαρτι, αυριο θα σου στειλω π.μ.

η επομενη μου εξεταση που θα ειναι εξειδικευμενη, θα μου παρουν αιμα και θα το στειλουν κτλ θα ειναι σε μια βδομαδα, δηλ. θα ειμαι 10 βδομαδων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθησε να ηρεμησεις και μην κανεις ασχημα σεναρια ,το πιθανοτερο ειναι ναχει γινει λαθος κοπελα μου και να στενοχωριεσαι αδικα,εχουν συμβει πολλα τετοια λαθη σε αρκετα κοριτσια!Θα πανε ολα καλα,θα δεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα

Προσπαθησε να ηρεμησεις και να εισαι ψυχραιμη.

Στις επομενες εξετασεις σου θα σε συμβουλευα να αλλαξεις μικροβολιογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω σε αυτό που ρωτάς αλλά σου εύχομαι ολόψυχα να μην είναι τίποτα και να είναι όλα καλά!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, να ξέρεις ότι σε σκεφτόμαστε όλες και σου στέλνουμε μόνο θετική ενέργεια, ψυχραιμία μάτια μου και πραγματικά ελπίζω να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..να μας ενημερώνεις κι εμάς εε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μπορούσα κοπέλα μου να σε βοηθήσω αλλά δυστυχώς δεν γνωρίζω τίποτα!

Και στο internet που έψαξα δεν κατάλαβα και πολλά....

Μόλις πάω στο σπίτι θα δω τις δικές μου εξετάσεις και θα σου πω..

Λυπάμαι για την ταλαιπωρία που περνάς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΥ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..

ΕΥΤΥΧΩΣ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΔΗΛ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ..

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΛΕΣ ΤΥΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ Η ΗΛΙΘΙΑ...

ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΥΨΕΙΣ ΒΡΕ ΧΑΖΟΥΛΑ, ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ, ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΣΗΜΒΑΙΝΕΙ! ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΑΝ ΣΗΜΒΟΥΛΗ ΠΑΝΤΩΣ....."ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ"

ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΟΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 9Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΗΞΟΠΛΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΟ

PARVOVIRUS IgM B19.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΒΑΖΕΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsekara tis dikes mou..eimai 16 evdomadon..arntiki eimai.an den einai toxoplasma den exo idea.pare ton giatro sou kai rota ton min kollas katholou ypoxreomenos einai na sou pei kai na sto analysei..alla genika min fovasai..to emvrio profilassetai teleia sto amniako ygro..kai an eisai thetiki re paidi mou tha xes themata...mipos eixes nosisei palia kai tora exeis antisomata kai deixneis thetiki?etsi eimai sto toxoplasma..deixno thetiki alla einai anosia giati megalosa me gatakia..

mexri kai thetiki sto stigma me vgalane..kai telika den imoun...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi apla eno oles oi endeixeis den edeixnan gia stigma diladi kalos aimatokritis kai genika ola anevasmena..apo tis 2 exetaseis i mia evgaine ligo auximeni..ekane o giannis kai vgike arnitikos opote den to psaxame..alla stigma den exo kai den eixa pote...eimai leei atupa thetiki...deixnei thetiko eno den eimai..ti na po...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...