Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιασώ, τετράκλινο ή τρίκλινο δωμάτιο ?


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις κοπελούδες του φόρουμ.

Είμαι ένα βήμα πρίν την γέννα (για την ακρίβεια 1 εβδομάδα και 6 μέρες πριν την ΠΗΤ), και πρέπει να αποφασήσω ποιο δωμάτιο να ζητήσω. Θα γεννήσω στο Ιασώ και ενώ αρχικά ήμουν της γνώμης όσο λιγότερα κρεβάτια, τόσο το καλύτερο. Άκουσα όμως ότι στο 4-κλινο υπάρχουν 2 μπάνια (δηλ. 1 ανα 2 κρεβατια) ενώ στο 3-κλινο 1 μπάνιο και για τα τρια κρεβάτια.

Η διαφορά είναι μόλις 100 ευρώ οπότε δεν υπάρχει οικονομικό θέμα.

Ξέρει κάποια να μου περιγράψει πως είναι τα δωμάτια αυτά;

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEROYDIA ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ , ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΔΩΜΑΤΙΟ . ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ , ΤΟ 4ΚΛΙΝΟ ΕΧΕΙ 2 ΜΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΛΛΗΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟΥ Κ ΑΤΟΜΩΝ Κ ΟΧΙ ΣΤΑ 2 ΜΠΑΝΙΑ (ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟΧΝΩΤΗ...) ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ...

ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ...:P:P

ΟΥΦ ! :kiss: ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliax σε βρίσκω πολύ σωστή που πήγες απο κοντά και τα είδες μιας και είναι καλύτερα να ξέρεις τί θα βρείς. Ήθελα και εγω να πάω αλλά μου πέφτει λίγο μακρυά να το κάνω δυστυχώς. Τώρα ως προς το μονόχνωτη δεν συμφωνώ μιας και είναι πολύ λογικό να θέλεις και λιγάκι την ηρεμία σου.

Δυστυχώς όμως η "συγκατοίκηση" είναι λαχείο σε τέτοιες περιπτώσεις.

Καλή η ιδέα των ταμείων αλλά δυστυχώς:dry::blush: ...! Να σκεφτείς εμείς έχουμε ταμείο ΝΑΤ και δίνει για την όλη διαδικασία μόλις 930 ευρώ. Σωθήκαμε δηλαδή. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο μιας και τα είδες. Στο 4-κλινο τα κρεβάτια χωρίζονται ανα 2 με παραβάν ή όχι. Με το καλό και σε σένα. Φιλάκια:kiss: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ειδα κανενα απο τα περιβοητα παραβαν κοριτσακι ... τα κρεββατια ηταν ανα 2 απεναντι το ενα με το αλλο και οι κοπελες ειχαν την μαμα η τον συζηγο διπλα ( δεν πηγα ωραριο επισκεπτηριου , καθοτι εχουμε καποια μεσα...) ηταν δηλαδη στο 4κλινο 8 ατομα κ ψιλοφρικαρα ...

αχ κ οσο στα λεω τοσο προβληματιζομαι για το που να παω ... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι για μέσο διαβάζω. Δεν γίνεται να σου βρεί κανένα 4-κλινο χωρίς συγκατοίκους ή έστω μόνο με μια ακόμα κοπέλα;

Α! και μετά βρε βόλεψε και εμάς καπου αν μπορείς:laugh: :angry: :angry: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Δεν παίζεσαι Επιστήμη !!!

Και αν γεννησσώ όπως με ΄κοβουν΄ τέλος Αυγούστου , ούτε ντιβάνι δεν θα βρω prive !!! :laugh: :laugh:

οτι αλλο θες στειλε pm :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ!!!Ευχαριστώ πολύ για το κάρμα. Σίδερο έ; Μην μου το θυμίζεις γιατί έχω μια μπουγάδα που καμαρώνει στο μπαλκόνι, ούφ! Το καλό είναι ότι είναι σεντονάκια και τα ρουχαλάκια της μικρούτσικης.

Το πμ είναι φαντάζομαι προσωπικό μήνυμα ε; Πως ακριβώς το κάνουμε αυτό γιατί είμαι "ο Παντελής ο άσχετος";

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εγω ημουν σε τρικλινο το οποιο ηταν ως εξης ηταν ενα γωνιακο δωματιο απο τη μιαμερια ηταν το ενα κρεβατι και ειχε μια τηλεοραση και απο το πιο φαρδυ κομματι του δωματιου ηταν τα άλλα δυο διπλα -διπλα .Η τουαλετα ηταν μια και ηταν με το που εμπαινες μεσα .Επισης αν ξεριε οτι απαγορευετε στην τουαλετα τη δικη σας να πηγαινουν επισκεπτες αυτο ειναικατι που θα το απιτησετε εσεις οι ιδιες εμις το ειχαμε πει ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΣΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΞΩ .Λοιπον τα κρεβατα που ηταν διπλα διπλα ειχαν κοινη τηλεοραση εγω ημουν η τυχερη μια και ημουν στη γωνια .Βεβαια η καθε μια απο εμας ειχε το κομοδινο της και βεβαια τη ντουλαπα για τα πραγματα της και την καρεκλα για να καθετε ενας συνοδος .Τωρα εμεις με την τουαλετα δνεε ιχαμε κανενα προβλημα πηγαιναμε οταν χρειαζοταν δεν χρειαστηκε ποτε να μπουμε ολες μαζι , ακομα και οταν μας εκαναν το κλεισμα μετα για να ενεργηθουμε δεν μας το εκαναν την ιδια ωρα .Τωρα το τετρακλινο ειναι στην ουσια ενα μεγαλο δωματιο με δυοκρεβατια απο τη μια και άλλα δυο απο την άλλη το καθενα εχει απο μια τουαλετα αλλα στη μεση ειναι ανοικτο παρολο καποτε (το 2004 )που γεννησα εγω ειχαν μαλιστα και διαφορετικγη ποτρα αλλα ο τοιχος στη μεση ηταν ανοικτος δεν χωριζεται με κατι αλλα η αποσταση ειναμεγαλη.

Τωρα οσο αφορα το θεμα του επισκεπτηριου και αυτο παλι σχετικο ειναι :εγω παρολο που μπορουσα να παω σε μονοκλινο λογω ιδιωτικης ασφαλειας δεν το ηθελα δεν μπορω να ειμαι μονη μου αρεσει η παρεα καιμαλιστα ειναι και χρησιμη ενα βραδυ που με πειραξαν καποια φαρμακα καιμε επιασε δυσπνοια η κοπελα η μιακαλεσε και ηρθαν αν ημουν μονη ; οσο για το επισκεπτηριο εγω ειχα πολυ κοσμο να φανταστεις τη πρωτη μερα μονο ειχαν ερθει μαζεμενοι 16 ατομα και εγω ημουν λεχωνα καιμε καισαρικη φαντασου εμενα καιμε κουρασε ποσο τις άλλες που η μια ειχε 3 ατομα και η άλλη 4 .Αλλα εκαναν υπομονη οπως εκαν και εγω υπομονη που ημια απο της δυοκοπελες δεν πλενοταν και βρομαγε .....Ολα ειναι σχετικα παντως αν μπορεις να παρεις τρικλινο γιαμενα καντο θα αποφυγεις κοσμο εστω και απομια κοπελα . Και ανε ισαι τυχερη καισ ε βαλουν οπως εμενα θα εισια σαν αν εισαι σε μονοκλινο γιατι τα άλλα δυοκρεβατια εχουν αποσταση .Επισης μπορεις αν πεις του γυναικολογουσου (να το απιτησεις να πας μια εμρα απο αυτες κανε τοκοσπο να δεις ας ειναιμακρια )Παντως εγω αν ειναινα ξαναγεννησω θα το πω ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΙΑΣΩ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δικιο εχει η Βανουλα αν και ειναι μαλλον πιο κοινωνικη απο εμενα ...χιχιχι ! Λοιπον το pm κατω απο το εικονιδιο μου το πατας κ μου γραφεις ! Παντελη ! χαχαχαχαχαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, εγώ γέννησα Δεκ 08 και πήγα σε τετράκλινο. Το δωμάτιο χωριζόταν όντως με παραβάν. Το θέμα είναι με τις κοπέλες θα πέσεις, (είναι λαχείο) γιατί μια από τις υπόλοιπες είχε γεννήσει και ήταν το πρώτο μωρό από το σόι και είχε πάνω από 10 άτομα σε κάθε επισκεπτήριο. Το ωράριο δε ήταν πολύ χαλαρό με αποτέλεσμα να μην ησύχαζα λεπτό στην διάρκεια του. Σκέψου ότι μόλις θήλαζα το μωρό το έδινα πίσω να μην είναι μέσα σε τόσο κόσμο χειμωνιάτικα κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουψ! Καλά μιλάμε για πολύ στραβωμάρα, ούτε που το είχα δεί το πμ.

Εντάξει άμα είναι θα σου στείλω πμ. Άμα πάω και για προγραμματισμένη γέννα θα σε ενημερώσω.

Βάνια και anemaxxx ήταν αρκετά ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες που μου δώσατε.

Έχω και μια άλλη απορία μιας και γνωρίζετε. Την ώρα του θηλασμού αν είχε επισκεπτήριο τους βγάζαν έξω τους επισκέπτες, γιατί είναι και αυτό ένα πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε νομιζω οτι ειναι το μπανιο που πρεπει να σε προβληματιζει.... οσο το "μπουγιο" στο δωματιο...το παραβαν δεν λειτουργει ηχομονωτικα και οσο να το κανουμε η φασαρια των επισκεπτων μερικες φορες ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!

οπως ειπε και μια κοπελα πιο πανω και δικλινα να παρεις να η διπλανη σου ειναι λαχειο τοτε την εκατσες τη βαρκα!

προσωπικα θα σου προτεινα τρικλινο και δωσε κατι στη ρεσεψιον να σε βαλουν τερμα παραθυρο να χεις την ησυχια σου οσο το δυνατον γινεται βεβαια... 4 μερες ειναι θα περασουν!

αντε με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ώρα του επισκεπτηρίου δεν βγαίνανε έξω και σκέψου ότι η μια θήλαζε σκεπασμένη με σεντόνι.Εμένα δεν με ένοιαζαν οι ξένοι,τους δικούς μου τους έβγαζα έξω εκτός από τον άντρα μου φυσικά.Αλλά μην κολλάς να πεις οτι σε ενοχλεί και πιστεύω ότι θα το σεβαστούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχεις άδικο frapedia, όντως λίγες μέρες είναι και θα περάσουν.

Μάλλον θα πάρω το 3-κλινο.

Να σου πώ anemaxxx η αλήθεια είναι ότι θα αισθάνομαι πάρα πολύ άβολα αν μένουν όλοι μέσα. Ελπίζω να πέσω με κοπέλες με κατανόηση ή έστω με το ίδιο κόλλημα με εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ! 'ΠΑΝΤΕΛΗΗΗ ΄ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΟΥΝΟ ??? :P

ΠΩ ΠΩ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΟΥ ? ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΑΛΤΕΡ ΝΑ ΠΝΙΓΩ ΚΑΜΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ ΕΞΩ !:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε juliax μιας και είμαστε το ίδιο "μονόχνωτες" όπως είπες πριν, δεν κανονίζουμε να πάμε να γεννήσουμε μαζί σε κανένα τρίκλινο μιάς και έχεις και εκείνο το μέσον που λέγαμε; Την τρίτη θα την φέρουμε στα νερά μας :laugh: :laugh: :laugh: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕς ΜΑς ΣΥΝΕΝΟΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΑΝΕ ΕΞΩ . εΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΝΕ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΙΕς ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΥΕΥΘΥΝΟΙ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ Α ΤΟΥς ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟΥς ΕΞΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ . αΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙς ΟΜΩς ΚΑΙΝΑ ΠΕΙΣ ΔΤΗΝΑ ΛΛΗ ΜΗΝ ΦΕΡΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΞΕΡΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ Η ΛΕΧΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΑΜ ΑΚΙ ΕΓ ΗΘΕΛΑ ΗΡΕΜΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΑ 16 ΑΤΟΑΜ ΗΤΑΝ ΠΑΠΠΟΥΔΕΔ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΘΕΙΟΙ ΚΑΙ ΘΕΙΕΣ ΚΑΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ .

ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑΝ ΜΕΤΑΞΥΤΟΥΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ Η ΜΙΑ ΗΤΑΝ ΒΡΟΜΥΛΟ Η ΑΛΛΗ ΑΡΙΣΤΟΚΑΡΤΙΣΣΑ .ΑΝΟΙΓΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΟΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΗΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΒΡΟΜΜΙΛΟ ΑΚΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΝΕ ΓΙΑ ΑΝ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΕΠΕΙΡΝΕ Η ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΕΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Η ΒΡΟΜΙΛΛΩ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΑΕΡΙΑ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΝΥΧΤΙΚΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ . κΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΗΜΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ FAME STORY ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΑΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΧΑΜΗΛΩΣΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΝ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΕΓΩ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΚΡΑΤΗΣΑ :ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΦΥΤΙΚΙΕΣ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο, φυσικά και δεν μπορείς να βάλεις όρια στους επισκέπτες των άλλων κοριτσιών.Το σέβομαι αυτό αν και εγω δεν θα έχω πολύ κόσμο αλλά θέλουν όλοι να δείξουν την αγάπη τους. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πώς και δεν ζητάνε όλες να βγαίνουν έξω την ώρα του θηλασμού. Ή εμείς είμαστε πολύ ευαίσθητες ή αυτές πολύ αναίσθητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη έγραψε:

Βρε juliax μιας και είμαστε το ίδιο "μονόχνωτες" όπως είπες πριν, δεν κανονίζουμε να πάμε να γεννήσουμε μαζί σε κανένα τρίκλινο μιάς και έχεις και εκείνο το μέσον που λέγαμε; Την τρίτη θα την φέρουμε στα νερά μας :laugh: :laugh: :laugh: !!!!!

fly249pp___-e787a955720cd616bf84c150ac2339f7.png

Κατσε να δω τι θα πει ο γιατρος την Παρασκευη κ 8α σε ενημερωσω ...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

Επιστημη έγραψε:

Κατσε να δω τι θα πει ο γιατρος την Παρασκευη κ 8α σε ενημερωσω ...;)[/quote:1ros3l2o]

Εγώ αν δεν έχω γεννήσει έως 3/9 έχω ραντεβού με τον γιατρό και μάλλον θα ορίσουμε ημερομηνία μιας και θα έχουν μείνει μόνο 4 μέρες μέχρι την ΠΗΤ.

Πλάκα θα έχει να είμαστε στο μαιευτήριο τις ίδιες μέρες.

Θα σου στείλω με πμ το κινητό μου και όποια γεννήσει πρώτη θα ενημερώσει την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...