Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΔΡΩΤΗΡΙΑ-ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..?


kokona

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΖΩΗΣ..Κ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ Σ'ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΙΔΡΩΤΗΡΙΑ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΦΥΓΟΥΝ?ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΟΥΝ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το ζουζουνακι σου!

Εγω ειχα ρωτησει τον γιατρο και μου ειπε να παρω την κρεμα elocon... εφυγαν σχεδον αμεσως! Δεν του κανεις ενα τηλ μπας και σου πει το ιδιο? παντως δεν ειναι τιποτα μην ανυσηχεις.... απλα ειναι σα φραουλιτσα!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ειχα κανει τιποτα.Δεν ειχε πολλα.Εχει πολλα η δικια σου;

Τα ειχε δει και η παιδιατρος της και δεν μου πε κατι,αλλα ουτε κι εγω ρωτησα.Δεν ειναι κατι φοβερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ..ΕΧΕΙ Κ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ..ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΟΥΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ..ΑΠΛΩΣ ΗΘΕΛΑ Κ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μην αγχώενεσαι...Είναι απολύτως φυσιολογικό..Κι εμένα η μπεμπούλα μου είχε γεμίσει στο προσωπάκι της τέτοια σπυράκια και μας χάλαγε ςτη φατσούλα της..Πρόκειται για νεογνική ακμή..Εμένα ο γιατρός μου είχε πει να την πλένω με χλιαρό νεράκι και να τις κάνω και κομπρεσούλες με χαμομηλάκι..Ωστόσο, δεν έφευγαν..Έτσι, της πήρα μια ενυδατική κρεμούλα που είναι για βρέφη και τη φοράμε καθημερινά ακόμα, την A-Derma..Δεν μπορώ να πω ότι τα εξαφάνισε εντελώς αλλά υπήρξε βελτίωση..Πάντως τα σπυράκια θα κ΄νουν τον κύκλο τους και θα φύουν όλα..Ούτε σημαδάκι δε θα μείνει..Απλώς κάνε λίγη υπομονή..Συνήθως αυτά μένουν για 2-3 εβδομάδες και μετά εξαφανίζονται..

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως ειναι βρεφικη ακμη?ρωτα τον παιδιατρο σου.Εγω τον καθαριζα με φυσιολογικο ορο και γαζα και μια φορα τη μερα εβαζα hydrovit D-Panthenol,ειχε βγαλει και μενα στον πρωτο μηνα.Ακομα και τωρα που κοντευει 11 μηνων την εχω αυτη την κρεμα.Μια χαρα αστραψε το μουτρακι του.Μην ανησυχεις δεν ειναι σοβαρο :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...