Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ


Recommended Posts

κοριτσια μηπως ειχε καμια σας ημικρανιες και πονοκεφαλους κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης? πως το αντιμετωπιζετε γιατι δεν μπορουμε να παρουμε παυσιπινο! απο χθες αισθανομαι οτι το κεφαλι μου θα εκραγει,δεν κοιμηθηκα καλα και δεν ξερω τι να κανω.δεν περναει με τιποτα.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ DEPON!ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ!ΜΗΝ ΜΕΝΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΣΙ,Ο ΠΟΝΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ STRESS ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Ελενακι,

εγώ ολόκληρο τον 4ο μήνα τον πέρασα με καθημερινούς πονοκεφάλους

τόσο έντονους που μου προκαλούσαν και εμετό (συγγμώμη κιόλας)

ρώτησα τον γιατρό μου και μου είπε να παίρνω depon maximum στην ιδέα που πάει να με πιάσει πονοκέφαλος,

και να πίνω κι ένα καφέ ακόμη και φραπέ.

Αποτελέσματα, το ντεπόν δε μ έπιασε και δε ξαναπήρα (έχω πάρει 4 depon μέχρι τώρα) και δε πρόκειται να ξαναπάρω.

όσο για τον καφέ, όταν φτιάχνω ένα καφεδάκι την ώρα που ήδη έχω πονοκέφαλο, και χαλαρώνω με αφήνει κατ' ευθείαν και είμαι μια χαρά

σε 10 λεπτά.

Ρώτησε όμως και τον γιατρό σου για να είσαι πιο σίγουρη.

φιλιά πολλά και περαστικά σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni mou me to kalo na erthei to mwraki sou,,,,,,'

ipomoni!!!!!!!!!!!!!!!4 mines meinane...egw kai sto 1 eixa poli ponokefalo kai twra sto deytero!!!!!!!!

thisiessssssssssssssssssssssssss ti na kanoume....axxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου καλημερα...

ειχα και εγω τρομερους πονοκεφαλους και αφου το αναφερα στο γιατρο μου εδωσε μαγνησιο. Απο τοτε ειμαι μια χαρα. Μιλησε με το γιατρο σου και θα βρεις τη λυση ειμαι σιγουρη.

Καλη συνεχεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια! η αληθεια ειναι οτι στην προηγομενη εγκυμοσυνη οταν με επιασε πονοκεφαλος πηρα ντεπον και δεν εκανε τιποτα και ετσι λεω να μην ξαναπαρω! θα δοκιμασω τον καφε,με αφηνει να πινω που καοι που ελληνικο να δω μπας και δω διαφορα!απο χθες ειναι σε υφεση αλλα δεν εχει περασει τελειως! μαλλον μονο υπομονη μπορουμε να κανουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...