Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίεργο όνειρο


Linaki_1980

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ η αγωνια σου αγωνια μας!!!Λες και περιμενουμε κι εμεις!!!Αντε καλα αποτελεσματα!!!!!!!!Η Παναγια να εκανε το θαυμα της!Φιλακια καλημερα!Την καλυτερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki μου σου ευχομαι ολοψυχα μια μεγαλη χοριακη :P :laugh: :P περιμενουμε τα νεοτερα

καλα εχουμε αγχωθει ολες μου φαινεται μαζι σου θελουμε τοσο πολυ να ακουσουμε τα ευχαριστα :woohoo: που δν βλεπουμε την ωρα και τη στιγμη να μας πεις την απαντηση

φιλιαααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη τωρα φευγω για δουλιτσα:angry: πρωτη μερα μετα απο τις διακοπες ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ, το βραδυ που θα γυρισω linaki, να το ξερεις ,θα μπω στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης :woohoo: για να δω το δικο σου :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel έγραψε:

επειδη τωρα φευγω για δουλιτσα:angry: πρωτη μερα μετα απο τις διακοπες ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ, το βραδυ που θα γυρισω linaki, να το ξερεις ,θα μπω στις ανακοινωσεις εγκυμοσυνης :woohoo: για να δω το δικο σου :silly:

@ngel μου μακάρι, αχ!! Εχω μια αγωνία!!!

Καλη δουλείτσα και μην στεναχωριέσαι έρχονται ξανα οι διακοπούλες (έστω των Χριστουγέννων να δούμε λίγο χιόνι για να ασπρίσει το μάτι μας κυριολεκτικά όμως ε)

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Λινάκι γεια! Το πρωί για εσένα περισσότερο μπούκαρα...

Αναμένουμε τα ευχάριστα!Μακάρι γλυκειά μου!

Έδωσες χοριακή;;;

Καλησπέρα katrina μου. Ναι έδωσα στις 11:00 και περιμένω αποτελέσματα σε 2 ωρίτσες περίπου απο τώρα. Αντε να δούμε Κatrina μου έχω μεγάλο άγχος.

Σ'ευχαριστώ να είσαι καλά!! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά το όνειρο βγήκε ψεύτικο. Χοριακή 10 έχω και αυτο σημαίνει αρνητική.

Κρίμα και ένιωθα οτι είχα πολλές ελπίδες για μωράκι. Τοσες πολλές που οταν γύρισα απο το μικροβιολογικό εργαστήριο έιχα γράψει ενα γράμμα που ανακοινωνα την εγκυμοσύνη μου στον άντρα μου για έκπληξη, όταν εμαθα τα αποτελέσματα απο το τηλ της εξέτασης το γράμμα αύτο έγινε χιλια κομμάτια και πετάχτηκε αμέσως στον σκουπιδοντενεκέ.

Λυπάμαι........ για μένα.

Σας ευχαριστώ όλες σας ειλικρινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy: ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ:( ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΑ ΑΧΝΑ ΤΙ ΗΤΑΝ?ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ Η ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΑΝΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ:( :( ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ, ρε Λινακι μου μη στεναχωριεσε! Ειναι μια ακόμα δοκιμασία που πρέπει να βγεις δυνατη!Λιγο ακόμα υπομονη και το όνειρο θα γίνει αληθινό!Μη το βάσεις κατω!Πιστεύω ότι είσαι πολύ κοντά στο όνειρό....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι μου μην σε παιρνει απο κατω δεν θελω ηττοπαθειες.δεν πειραζει κοπελαρα μου αυτο σημαινει πως τον επομενο μηνα πρεπει να ξεζουμισεις τον αντρουλη σου, αντε βρε χαζο που σκας κιολιας θα καλοπερασεις!dont worry be happy!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινάκι πάντως αν δεν αδιαθετήσεις ξανακάνε μια χοριακή, γιατί τα χαρτιά μετρήσεων που έχω λένε ότι από 10 και πάνω είναι θετικό!! επίσης, ακόμα και το τεστ self clear γράφει μέσα ότι εντοπίζει στον οργανισμό από 10 ml χοριακής και πάνω!οπότε είναι φυσικό να είχες θετικό τεστ!μην το προεξοφλείς κορίτσι μου, τουλάχιστον κάνε ακόμα ένα τεστ φαρμακείου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8a pw tin ali8eia oti den diabasa olles tis 17 selides pou exei auto to thread alla apo tin proti kai tin teleuteia selida katalaba ti egine!!! Einai poli lipiro alla etsi einai h zwi!! Euxomai na meineis eggkuos suntoma!!!

8a sas pw ti egine se emena!!!

Tin prigoume ebdomada epaiza SCRABBLE (aggkilwn) sto Facebook me enan apo tin Australia!! Ekei pou kaname ligo chat mou lei oti exei mantikes ikanotites kai blepei oti to epi8eto mou ksekinaei apo C kai mou grafei swsta to onoma mou!! Lew ego 8a blepei to profile mou..den ginetai!! Tou rwtaw me ti gramma ksekinaei to onoma to antra mou kai mou lei K.....Kyriakos lene ton antra mou!!! Mou rwtaei ean exw paidia kai apantaw oxi!! Meta apo kapoia lepta mou grafei oti exeis ena problimatismos gia auto to 8ema giati esu h kapoios stin oikogennia sou eixe mia apoboli prosfata (stou teleftaious 12 mines). Ego emeina me to stoma anikto giati prin 3 mines eixa mia apoboli kai ontos me anxwni sto na min ksana ginei!! Sinexizei kai mou lei oti exw mia adelfi pou exei ena mikro baby!!! O gios tis adelfis mou ex8es eixe ta prota tou gene8lia tou!!! Sto telos mou lei oti blepei mia eggkumoshnh alla oxi apo emena alla apo kapoion allo mellos tis oikogenia!!! Egw (mou lei) 8a kanw ena koritsaki to Noembrio 1010 kai 8a ksekinisi to onoma tis me A!!! To pio anatixistiko pragma pou mou eipe htan auto giati to onoma tis pe8eras mou kai to onoma pou 8a dosoume stin proti mas kori einai Alexandra!!! Koufa8ika!!!

Ego den ta pisteuw kai tosa auta ta pragmata alla ti na sas pw meta apo auto to simban!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι μου γλυκο!Εχω μεινει κι εγω με ανοιχτο το στομα!Μα με θετικο τεστ?Περιεργο...θα ελεγα κι εγω μηπως να ξεναεκανες αργοτερα?Δεν ξερω τι να πω!Λυπαμαι κοριτσακι μου!Μην μου στενοχωριεσαι ομως!!!Θα γινει και το θαυματακι!!Τον αλλο μηνα σιγουρα!!!Να σκεφτεσαι οσο πιο θετικα γινεται και μην ξεχνας εχεις κι εμας!!Τα ιδια περναμε...τις ιδιες απογοητευσεις μα η Παναγιτσα θα μας γεμισει την αγκαλια συντομα!!!Θα δεις!!Σε φιλω γλυκα και παμε γερα για τον επομενο μηνα!!!

Βρε koalalou δεν μας λες κι εμας ποιος ειναι αυτος η πες του οτι σ αυτο το site πολλα κοριτσια θα θελανε να μαθουνε ποτε θα γινουν μανουλες επιτελους!!!!χα χα χα χα!!!:) κανονισε τον!!!χι χι χι χι!!!Οχι τιποτε αλλο να μην παλευουμε και απογοητευομαστε αδικα χα χα χα χα!!!Βρε τι εχουμε παθει μεχρι και κατηγορια ποτε θα γινετε γονεις θα αποκτησουμε!!! χα χα χα χα!!:)

Λινακι μου σου στελνω ολη μου την αγαπη και τις ευχες συντομα να γινεις μανουλααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα Λινάκι μου, αυτό έπαθα κι εγώ τον περασμένο μήνα... Θετικό τεστ και οι αναλύσεις αρνητικές...

Ο γιατρός μου είχε πει ότι αν δε μου έρθει η περίοδος να ξανακάνω, και τελικά μου ήρθε εκείνη τη μέρα. Πρέπει να ήταν βιοχημική η δική μου, με σένα δεν ξέρω τι γίνεται. Γι' αυτό δεν είχα γράψει συγχαρητήρια και τέτοια σε σένα, γιατί αν δεν δω χοριακή δεν πιστεύω τίποτα. Τα τεστ είναι τελείως αναξιόπιστα...

Θα πρέπει να περιμένεις λίγες μέρες ακόμα. Και να μην είσαι, όμως, έγκυος αυτόν τον μήνα, σίγουρα θα μείνεις σύντομα, μη χτυπιέσαι!!!!!!!

Είναι το πιο απογοητευτικό πράγμα του κόσμου, το ξέρω... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koalalou ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΥΣΤΡΑΛΟ ΜΟΥ:laugh: :laugh::silly: ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η Aristina ΦΕΡΤΟΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΕΣ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι λυπάμαι...:(

Μην απογοητεύεσαι πάντως!

Θα έρθει η στιγμή που θα μας ανακοινώσεις το ευχάριστο!

Υπομονή και ελπίδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας ξανά.

Κοιτάχτε οτι με έχει πάρει απο κάτω με έχει παρει γιατί είχα τοσες ενδείξεις για πρώτη φορά και τελικά ...τίποτα. Τελικά το μυαλό μας οταν θέλουμε κάτι πολύ μας παίζει παράξενα παιχνίδια.

Δεν πείραζει όμως παω για τον επόμενο μήνα υγεία να υπάρχει και θα έρθει και το μωρό.

Θα κλεισω και ενα ραντεβού με τον γυναικολόγο μου για να δω που οφείλετε αύτη η καθυστέρηση που έχω.

Οτι δΕν Με σΚοΤώΝεΙ μΕ ΚάΝεΙ πΙο δΥνΑΤό.

Σας ΕύΧαΡιΣτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LINAKI ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ,ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ,ΕΙΧΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ.ΕΝΩ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΛΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ,ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΦΛΟΥ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ.Ε ΤΕΛΟΣ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΑΝΤΙ ΓΙ ΑΥΤΗΝ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΙΝΑ ΕΛΠΙΔΕΣ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μπραβο λινακι μου ετσι σε θελω, πανω απο ολα μα ολα η υγεια!( παθουσα και μαθουσα).αντε με το καλο να σου ρθουν ολα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki μου λυπαμαι αν σε ενθουσιασαμε αδικως.....φανταζομαι την απογοητευση σου....υπομονη κοριτσακι,,,αισιοδοξια και πηγαινουμε ολες μαζι δυνατες για τον επομενο μηνα προσπαθειων!!!!!!!!!

σε φιλω πολυ πολυ γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...