Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίεργο όνειρο


Linaki_1980

Recommended Posts

Ax! Mακάρι βρε κορίτσια. Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση σας. Δεν θέλω να σας κουράσω άλλο με τις απορίες μου και τις ερωτήσεις μου την Δεύτερα -αν δεν μου έχει ερθει περίοδος) θα παω πρωι -πρωι για χοριακή οπότε να περιμένετε νεα μου σε 2 μερούλες.

Και πάλι σας ευχαριστώ, να είσαστε πάντα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινακι καλησπερα κ απο μενα...σου ευχομαι τα καλυτερα ειμαι σιγουρη πως την δευτερα θα μας εχεις πολυ ευχαριστα νεα!θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

valiaa έγραψε:

Λινακι καλησπερα κ απο μενα...σου ευχομαι τα καλυτερα ειμαι σιγουρη πως την δευτερα θα μας εχεις πολυ ευχαριστα νεα!θα δεις!

valiaa μου μακάρι να βγείς αληθινή ειλικρινά. Σ'ευχαριστω πολύ πολύ να είσαι πάντα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki_1980 καλησπερα.καλα εχω παθει πλακα πρωτη φορα εχω τοση αγωνια για κατι.θα περημενω πως και πως να μαθω για το αποτελεσμα.ευχομαι το ονειρο σου να βγει και οπως ειπα μια αλλη κοπελα-sorry που δεν θυμαμαι ποια το γραψε ειναι μεγαλη ευλογια να βλεπεις την παναγια στον υπνο σου.να εχεις καλα και ευχαριστα αποτελεσματα:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω πιστεύω πως είναι πολυ μεγάλη ευλογία να ερχετε η παναγίτσα για επίσκεψη!Εύχομαι τα νέα σου να είναι πολυ,πολύ καλά! Θα μας δώσεις πολύ κουράγιο!Αλλα ταυτόχρονα θα μας κάνεις να την λατρευουμε ακόμα πιο πολυ, την καλή μας παναγίτα!Περιμένου νέα σου ότι καο να είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι η αναφορά σου για την όρεξη είναι αισιόδοξη επίσης...

Μακάρι...

Πάντως όλες οι κοπέλες αναμένουμε...

Και πίστεψέ το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι_1980 η παναγιτσα ηταν το εχω ακουσει ξανα... εγω πιστευω πολυ στα ονειρα.. σου ευχομαι να εχεις ενα μωρακι στην κολιτσα σου κ να μασ το ανακοινωσεις συντομα... αναψε ενα κερακι στην παναγιτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες σας για τα μηνύματα σας ειλικρινά.

benediktos μετά απο 2 ημέρες που είδα το όνειρο αύτο πήγα στην εκκλησια και άναψα το κεράκι μου στην χάρη Της. Σ'ευχαριστώ να έισαι καλά.

teri μου σ'ευχαριστώ να είσαι καλά. Την Δεύτερα θα λυθεί επιτέλους το μυστήριο οι πρώτοι που θα μάθετε τα νεα θα είσαστε εσεις.

BEBISNIK σ'ευχαριστώ κοπέλα μου , να είσαι καλά. Υπομονή μέχρι την Δεύτερα. Φιλάκια :kiss:

katrina μου το ξέρω πως όλες οι κοπέλες που μου απάντησανε στο μήνυμα μου περιμένουν να δουν τι θα γίνει με μένα τελικά. Εύχομαι την Δεύτερα να σας έχω εύχαριστα νεα αλλά και να μην είναι εύχαριστα σημασία έχει οτι είχα κοντά μου άτομα που μου έδωσαν την θετική τους ενέργεια,τα καλα και ελπιδοφόρα τους λόγια.....ΕΣΑΣ!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι τελικα τι εγινε?μας εχεις σε αγωνια βρε κοπελα μου. ελπιζω να μην σου ηρθε τι ελπιζω δηλαδη ειμαι σιγουρη.αυριο σε παρακαλω πολυ ξυπνα πρωι πρωι και πηγαινε για χοριακη και μετα φυσικα ξερεις τι πρεπει να κανεις: να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα! αντε με το καλο ευχομαι να ναι ολα οπως τα περιμενουμε.φιλακια:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar μου καλησπέρα. Μπα.... ακόμα περίοδο δεν έχω όχι τίποτα αλλο μου σταματήσανε και αυτα τα καφέ υγρά και τώρα αναμένω. Βέβαια και θα παω αύριο για χοριακή και μόλις σχολάσω απο την δουλεία βουρ για να σας ανακοινώσω τα νεα μου εύχαριστα ή δυσάρεστα.

Πιστεύω αν παω στις 09:00 το πρωί για την εξέταση να έχω τα αποτελέσματα το μεσημέρι ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια λινακι μου θα αναμενω πως και πως νεα σου. για τα αποτελεσματα της χοριακης δεν γνωριζω ποτε βγαινουν ( εγω ακομη δεν αξιωθηκα να φτασω ως εκει παντα μου ερχεται η ακατανομαστη) αλλα απο οσο ξερω δεν αργουν καθολου.καλα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ...ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ Κ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ..ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΥΡΙΟ!!!!!

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar μου σου εύχομαι σύντομα να μεινεις εγκυούλα και όταν πας με το καλό να κάνεις χοριακή να είναι στα ύψη. Φιλάκια να περιμένεις αύριο τα νεα μου.

alice1979 μου μακάρι αλλά δεν ξέρω έχω τις ανασφάλειες μου. Αύριο θα παω και οτι βρέξει ας κατεβάσει. Φιλάκια :kiss: και σε εύχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki μου τωρα μπηκα και διαβασα την ιστορια απο την αρχη,τοση αγωνια ,μας εσκασες, αφου εισαι εγκυος γιατι δν πηγες την Παρασκευη για χοριακη κοριτσι μου να ειμαστε σιγουρες100% ηδη εχεις καθυστερηση 1 ημερα λογικα, εχουμε και τις αχνες γραμμες και μετα απο αυτο το ονειρο τι αλλο μπορεις να περιμενεις παρα μονο bebe:laugh: .

αυριο πρωι πρωι να πας να την κανεις μη σου πω να στηθεις και απεξω να περιμενεις να ανοιξει και φυσικα θα περιμενεις να τα παρεις απ οτι διαβασα πιο πανω δν αργουν να βγουν και το νου σου μη μας ξεχασεις απο τη χαρα σου ειμαστε και εμεις εδω που περιμενουμε τα ευχαριστα

γιατι με τετοιους οιωνους μονο ευχαριστα θα ακουσουμε :silly:ουπς sory θα διαβασουμε :laugh: :laugh:

ολες μου οι ευχες μαζι σου και σε 9 μηνες να κρατας στην αγκαλια σου αυτο που ποθεις

φιλια πολλα:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LINAKI ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ:P ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΥ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!!ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΣΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΥΨΗ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Ε?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel καλησπέρα.

Σ'ευχαριστώ για το υπέροχο και αισιόδοξο σου μηνυματάκι απλά αγχώνομαι για αύριο κάπως για το πως θα αντιδράσω αν μου ανακοινώσουν οτι είναι αρνητική η χοριακή μου. Αυτο που σκέφτομαι είναι ότι απο το να έχω καθυστέρηση και να μην ξέρω τον λόγο που την έχω καλύτερα είναι να κάνω την χοριακή για να μάθω σίγουρα, αν δεν είμαι εγκυος να επισκεφθώ μεσοβδόμαδα τον γυναικολόγο μου μήπως έχω κάποιο άλλο πρόβλημα.

Αχ!! Τι θα κάνω που σας ζαλίζω σύνεχεια με τις ανασφάλειες μου ε?? Συγχωρέστε με ειλικρινά αλλά εχω αγχος.

Φιλάκια και πάλι σ'ευχαριστώ να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki μου μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα και εμας καθολου δν μας ζαλιζεις .

ενα θα σου πω παρε και λεφτα μαζι σου για να αγορασεις γλυκα για τα ευχαριστα χι χι ΚΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΑΑΑΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

LINAKI ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ:P ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΥ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!!ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΣΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΥΨΗ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Ε?:)

Σ'ευχαριστώ rose25 μου, εγώ να δεις τι αγωνία έχω γι'αυριο. Μακάρι να είναι θετικό το αποτέλεσμα, μακάρι. Σ'ευχαριστώ και εύχομαι και σε σενα σύντομα να μας ανακοινώσεις τα έυχαριστα νεα σου ;) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ:) ΜΑΚΑΡΙ ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΝΟΥΛΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΔΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!! ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΑΓΧΟΣ???????

ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΟΟΟΟΛΕΣ ΑΥΡΙΟ ΘΕΤΙΚΑ Κ' ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ, ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ!!!!!!

ROOOOSEEE ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!!!!! ΟΧΙ ΗΤΤΟΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!!! ΕΙΠΑΜΕ....ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ.......ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εύχαριστω κοριτσάκια μου για την συμπαράσταση σας ειλικρινά με συγκινειτε με τα όμορφα λόγια σας.

Πριν λίγο πήγα και έκανα την χοριακή και ενώ με πονάει το χέρι μου όλο γιατι μάλλον η κοπέλα θα έκανε καμια βλακεία και θα μου έσπασε καμια φλέβα έχω μόνο άγχος για το αποτέλεσμα.

Στις 14:30 με 15:00 μου είπε θα με πάρουν για το αποτέλεσμα ή να τους πάρω εγώ.

Αντε να δουμε πάντως περίοδο ακόμα δεν έχω για να δουμε λοιπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...