Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΙΜΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ-ΣΠΥΡΑΚΙΑ??


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 21Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ (26-30 ΗΜΕΡΩΝ).ΕΔΩ ΚΑΙ 2-3 ΗΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΣΠΥΡΑΚΙΑ,ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσακι μου ειμαι στην27η εβδομαδα και ακομη βγαζω σπυρακια. Τους 2 πρωτους μηνες ειχα κανονικα. Αυτο ομως δεν συμαινει τιποτα κανε υπομονη λιγες ημερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι ακριβως τα ιδια με της περιοδου, οποτε βασικα δεν μπορεις να ξεχωρισεις αν ειναι περιοδος ή εγκυμοσυνη... τωρα οσον αφορα τα σπυρακια δεν γνωριζω...βεβαια επηρεαζονται και απο την περιοδο, φαγητα λιπαρα, σοκολατες κτλ...

η μονη διαφορα που ειχα εγω, αρκετες μερες πριν την υποτιθεμενη περιοδο, ειναι πονοι στο στηθος, γαργαλεμα και τσιμπιμα στις ρωγες και γενικοτερα ενιωθα πιασμενο το στηθος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να σου πω στην 1η εγκυμοσυνη τα σπυρακια μου στην μεση του κυκλου εξαφανιστηκαν και δεν ειχα! ενω στην 2η πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος εμφανιστικαν τα σπυρακια και ελεγα μπα μαλλον δεν ειμαι αφου στην 1η δεν ειχα τιποτα(τελειο δερμα)ε τωρα ειμαι 4 μηνων και ακομη βγαζω σπυρακια! οποτε δεν μπορεις να υπολογισεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...