Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μερες πριν το τελος


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το μονο που ξερω αυτη την στιγμη ειναι οτι θελω να επιβιωσω!

δεν ξερω και πολλα...τωρα μαθαινω!

θα τα καταφερω ομως...το βλεπω απο εσας!εχω πολλα παραδειγματα επιβιωσης αναμεσα σας!

το μονο σιγουρο ειναι οτι εχω ανθρωπους να πιστευον σε εμνα παρολο που δεν με ξερουν!

αντε σημερα ειναι θετικη μερα ... νιωθω θετικα σημερα...θα προσπαθησω να μην αφησω κατι να χαλασει αυτο το συναισθημα τουλαχιστον για σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΘΕΣ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ..ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ..ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..Η ΜΙΑ ΘΑ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ..ΕΤΣΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ..

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΚΑΤΙ...

"Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ .Η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΝ ΟΙ ΤΥΦΛΟΙ..."

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ...

ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΟΣΗ ΜΠΟΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου,ευχομαι να εισαι καλυτερα απο δω και περα και ο Θεος να σου δωσει περισσοτερη δυναμη να συνεχισεις...wendy μου το ιδιο ευχομαι και σε σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι...θα δινουμε δυναμη η μια στην αλλη!

ολο για νεες εγκυμοσυνες βλεπω!μπραβο κοριτσια!

βαρετο να εισαι λεχωνα... δεν εχει τιποτα να κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την μητέρα μου της έλεγαν Ευαγγελία. Οπότε είμαι σιγουρη πως όταν έρθει η σωστή ώρα θα σου στείλει τον Μιχαήλ με τον Κρίνο;)

Και λέω για τη σωστή ώρα γιατί "Όλα γίνονται για κάποιο λόγο που εμείς οι μικροί άνθρωποι δεν μπορούμε να καταλάβουμε" έτσι μου έλεγε όταν ήμουνα μικρή και στεναχωριόμουνα.

Τώρα πάνω απο χρόνο μωράκι δεν μας έρχεται και ενώ όταν βλέπω την περίοδο στεναχωριέμαι, μετά σκέφτομαι "Κάτι ξέρει αυτή η πονηρούλα εκεί πάνω" Ολα στην ώρα τους. Θέλουμε το χρόνο μας. Γιατί αν δεν συνέλθεις πως θα σου έρθει μωράκι? Θα είσαι επηρεασμένη και θα βγάλεις λάθος συναισθήματα. Κάνε τη λύπη σου χαρά.Σκέψου οτι ο Θεός έχει παρα πολύ δουλειά και ήθελε ενα βοηθό ειδικά για σενα και για τα παιδάκια που θα σου έρθουν!!Έτσι θα απολαμβάνεις κάθε μέρα που θα χαίρεις "ιδιαίτερης" περιποίησης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι ισως εχεις δικιο! εχω τον προσωπικο μου αγγελο! α εγω το εχω πει τωρα τιποτα δεν μπορει να παει ασχημα...μετα απο αυτο που μου εκανε ο θεος δεν εχει δικαιωμα να με αφησει να στεναχωρηθω αλλο!μου χρωσταει μονο χαρες!

ειμαι λεχωνα μαρουτινακι γιατι ετσι ηρθαν τα πραγματα! αλλα εχουμε πει εδω με τα κοριτσια οτι ολα θα πανε καλα!

εσυ κακομοιρα μου μην στεναχωριεσε...εσυ να σκεφτεσε το νινακι σου τωρα και ολα θα πανε καλα! εχεις τις ευχες ολων μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμμμμμμμμμμ......mama xina μαλλον πρεπει να κανουμε ενα νεο θεματακι εμεις ολες που εχουμε χασει παιδακια και θα ξεκινησουμε τις προσπαθειες ..εκει μεσα να τα λεμε και να δυνουμε δυναμη η μια στην αλλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ προσπαθεις να κανεις αλλο?ποσος καιρος εχει περασει απο τοτε που το εχασες?

το ονομα μου ειναι ραμονα...και ειμαι καλα!σημερα νιωθω καλα! τον χαζεψα το πρωι στις φωτο αλλα δεν εκλαψα!ειπα σημερα θα ειμαι καλα! μου εδωσε δυναμη η μαριδουλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ει ψιτ, μη μας απομονώνετε:(

Και εσείς μας βοηθάτε στα δικά μας προβλήματα. Όπως ξαναείπα δεν υπάρχει οίκτος εδώ μέσα αλλά βοήθεια και συμπαράσταση. Δηλάδη εμείς να μάθαίνουμε τα ευχάριστα που θα σας έρθουν??

ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ, ΛΥΓΜ ΓΛΥΜ, ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ

9sxtp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα πολυ Ραμονα...οχι δεν προσπαθω να κανω αλλο ημουν εγκυος για δευτερη φορα σε διδυμα αλλα δυστυχως τα εχασα στις 7 Αυγουστου στην 12η εβδομαδα(δες το θεμα απωλεια υποστηριξη "ενα μεγαλο κενο" γραφω ολη την ιστορια)..προσπαθειες θα αρχησουμε με το καλο τον Νοεμβριο..

Χαιρομαι που δεν εκλαψες σημερα ουτε εγω εκλαψα..πρεπει να ειμαστε δυνατες για να μπορεσουμε να προχωρησουμε ..

Εσενα ο γιατρος σου ποτε σου ειπε να ξεκινησετε προσπαθειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπε οτι καλο ειναι να μεινω ξανα σε 6μηνες χωρις να σημαινει οτι δεν μπορω και τωρα.

απλος αυτο ειναι το διαστημα που δινουν γενικως μετα απο φυσιολογικο τοκετο.

στις 7αυγουστου ... πολυ κοντα στην γεννηση της ανηψιας μου και στο χαμο του γιου μου.μηπως ηταν η εποχη που επαιρνε ο θεος αγγελουδια?τι εγινε ελειψη ειχε και πηρε τα δικα μας?

τι να πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Ραμονα .του ειπα οτι δεν μπορω να περιμενω μεχρι τον Νοεμβριο ..μου φαινοταν τοσο μακρυνο..μου ειπε ομως οτι δεν ειναι καλο να προσπαθησω ξανα γρηγορα γιατι ειναι αυξημενος ο κινδυνος αποβολης..οποτε δεν εχω αλλη επιλογη θα περιμενω...ελπιζω να ξαναμεινω και αυτη τη φορα να ειναι γερο..Το ιδιο ευχομαι και για εσενα..

Δεν ξερω αν ειχε ελειψη ο θεος απο αγγελουδια..παντως εγω το χρειαζομουν περισσοτερο απο οτι αυτος...ειμαι πραγματικα πολυ θυμωμενη μαζι του...και του το λεω συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΜΗ ΡΩΤΑΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΗΛΕΨΕ Ο ΘΕΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΑΓΓΕΛΟ ΤΟΥ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΣΑΣ.ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΕΥΚΑ ΦΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα προτιμουσα και τα τρια παιδακια που εχασα να ηταν ασχημοπαπα για να μην τα ζηλευε ποτε ο θεος..εξαλλου εχει οτι θελει θεος ειναι σε εμας εμεινε το ματι του?

δεν θα ηθελα να με προσεχουν ..θα ηθελα να τα εχω στην αγκαλια μου οπως τοοοοοσος κοσμος γινεται?

δεν γινεται......

Ας μου δωσει οποτε τρια γερα παιδακια και θα λυπαμαι λιγοτερο...

τρια μου πηρε ...τρια θελω πισω ..παζαρια δεν κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ,ΑΔΙΚΗ.ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ.ΟΛΟΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΙΣΩ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ..ΚΑΙ ΠΑΖΑΡΙΑ ΚΑΝΩ,ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΚΟΥΣ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ,ΚΑΙ ΥΠΟΘΗΚΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΒΑΖΩ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ....ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΓΩ..ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΩ..ΚΑΙ ΟΣΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το περασεις ειναι αλλιως( που να μην το ειχαμε περασει ποτε!)..ξερεις πως ειναι να ξεκινας απο το μηδεν..ξερεις πως ειναι να πιανεις πατο..μας χρωσταει πολλα ο θεος κοριτσια οπως ειπε η Ραμονα..και δεν θελω ουτε δοξα,ουτε χρηματα ,πολλα παιδακια του ζητησα γινεται να μου τα δωσει?...

οτι μου πηρε το θελω πισω

ΜΙΑ μονο φορα θα του ζητησω οτι μου πηρε...

καθε φορα που διαβαζω για αποβολες θυμωνω παρα πολυ γιατι λεω ,χμμμμμ κοιτα κι αλλη κοπελα στενοχωρησε...καποτε πιστευα τοσο πολυ ημουν κοντα του..μπορει καποια στιγμη να γυρισω..αλλα τωρα ειμαι πολυ θυμωμενη μαζι του για οσα περασαμε...

λυπαμαι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και παλι...

τρια παιδακια θελεις ε? φανταζεσε να τα πιασεις με την πρωτη???

αχ μακαρι!

ναι ειναι δικαιος ο θεος,δινει παιδια σε κακους ανθρωπους που τα βιαζουν σωματικα και ψυχολογικα... και μετα βλεπεις κατι γυναικες που φεροντε υπεροχα στα παιδια και δεν μπορουν να κανουν δικα τους!

υπαρχουν μαμαδες γυρω μας που πονεσαν πολυ απο καποιο χαμο αλλα μετα τους ξαναεδωσε χαρα ο θεος...αυτες ειναι ηρωηδες! θελετε να γινουμε σαν κ αυτες?

εγω αυτο εβαλα σκοπο!!!

θα γινω μια υπεροχη μαμα...καποια στιγμη.μου αξιζει μια μεγαλη χαρα μετα απο αυτη τη καταιγιδα.μας αξιζουν πολλες χαρες...

ισως πρεπει να περιμενουμε...εννεα μηνες περιμενα να τον δω τον μιχαλη...μπορω να περιμενω εκατο χρονια για ενα ακομη νινακι!

βγηκα λιγο εξω...ειδα τα πραγματα λιγο αλλιως σημερα...πηγα σε ενα παρκακι με παπιες εδω κοντα στο σπιτι...δεν ειχα ξαναπαει,δεν εχω μερες που μενω εδω. στο παρκακι εκανα καποιες σκεψεις...εβλεπα τα παπακια και ζηλευα τις παπιες που εχουν τα μωρα τους!μια μερα θα παρω και εγω το παπακι μου να το παω στο παρκο να ζηλεψουν κ αυτες! ειμαι σιγουρη οτι ηταν και ο μιχαλης εκει...δεν ενιωθα μονη!γενικως τον νιωθω εδω.δεν ξερω ισως να μην εφυγε...στην κοιλια μου πεθανε το σωμα του...ισως η ψυχουλα του να εμεινε εκει μεσα στην κοιλια μου.ισως ειναι μεσα μου και ζει μαζι μου και γιαυτο δεν νιωθω μοναξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΕΣΥ ΡΑΜΟΝΑ!

ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ,ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ...ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ!

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΒΛΕΠΩ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΟΙΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΤΩΡΑ..ΠΟΝΑΕΙ ΤΟΣΟ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ! ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΕΨΩ..Η ΜΙΑ ΠΛΗΓΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΙ ΛΥΠΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΕΣ ΠΟΥ ΧΑΣΑΝΕ ΠΑΙΔΙ..

ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΜΑΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΟΝΕΙΡΟ!

ΕΙΠΑΜΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ?

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημενη μου εγω εζησα ολη την εγκυμοσυνη μου μειον τρεις μερες!

ηταν ολα σαν ενα ονειρο,ουτε ζαλαδες ουτε πονοι ουτε τιποτα,εζησα ενα ονειρο το οποιο εμεινε στη μεση! καποιες φορες κλεινω σφικτα τα ματια μου και θελω οταν τα ανοιξω να συνεχιστει το ονειρο...αλλα τιποτε.οσες φορες και αν κοιταω την φοτωγραφια του αυτος δεν τα ανοιγει τα ματακια του.ισως ηταν και γιαυτον ενα ονειρο! ευχομαι οταν ξυπνησει να μην νιωσει μονος και να μην τρομαξει.

μας χρωσταει ο θεος χαρα και αγαπη..παραπανω απο οση μας στερησε! τα υλικα αγαθα ας τα δωσει σε οσους δεν εκτιμανε την ζωη! προτιμω ταπι και με τρια τεσσερα κουτσουβελα παρα πλουσια χωρις παιδια! σαν την οικογενεια χωραφα θα ειμασταν...

δυσκολοι καιροι για ονειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραμονα μακαρι να ηταν τυχερες ολες οι μαναδες σαν κι εμενα αλλα δεν σου κρυβω πως ακομη και τωρα που η μπορα και τα δυσκολα περασαν παλι βαθια μεσα μου φοβαμαι,νιωθω οτι θα ξυπνησω και ολα οσα ζω ειναι ονειρο!!!!

παιδευτικα στην εγκυμοσυνη, ειχα επικινδυνη γεννα καιο μπεμπης γεννηθηκε με εγκεφαλικο....φοβαμαι οταν δεν τρωει, φοβαμαι οταν δεν παιρνει πολυ βαρος, φοβαμαι οταν αρρωσταινει τρεμω οταν ανεβαζει πυρετο και ας φαινομαι χαλαρη

οταν νοσηλευτικε στο παιδων 2 βδομαδες αφου τον ειχαμε φερει στο σπιτι μας ουρλιαζε κ σπαραζε απο τους πονους παρακαλαγα να τους εχω εγω και οχι εκεινος αλλα δεν γινετε αυτο!!!!

το μονο σιγουρο ειναι οτι φοβαμαι να κανω αλλο παιδι τρεμω στην ιδεα οτι μπορει να ξανασυμβει το ιδιο και να μην επιβιωσει γιατι απο οτι φαινεται εχω περιεργες εγκυμοσυνες μιας και πριν το μπεμπη ειχα μια ατυχη εγκυμοσυνη που αναγκαστηκαμε να διακοψουμε λογω του οτι δεν υπηρχαν πιθανοτητες επιβιωσης του(αυτο το μωρο το ηθελα πολυ!!!! ακομη το θυμαμαι μεχρι που εμεινα εγκυος στον μπεμπη εκλαιγα γιατι νομιζα οτι το σκοτωσα εγω με το αφιλοξενο σωμα μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι τραβας και εσυ το ξερω και προσευχομαι για σενα.

σημερα λοιπον ηταν του αγιου φανουρη,λετε να μας φανερωσει κατι?

εισαι μια ακομη φανταστικη μανουλα που πονας για το παιδι σου,εισαι τυχερη δοξα το θεο και τους αγγελους που ο μικρος συο μπηκε στη ζωη σου!

εισαι τυχερη επισης γιατι ξερεις να εκτιμας αυτο που εχεις...το παιδι σου!αλλες δεν εχουν ξυπνησει και δεν καταλαβαινουν την τυχη τους...ειμαστε εμεις εδω σαν ξυπνητηρια να σας θυμιζουμε οτι το να εχεις ενα μπομπιρα να σε λεει μανουλα ειναι οτι πιο θεικο υπαρχει!

βλασφημο το ξερω αλλα υπαρχει θεος?μηπως αυτη η ανωτερη δυναμη που την βαφτισαμε θεο δεν ειναι οπως νομιζαμε?μηπως λεω μηπως θεος ειναι κατι διαφορετικο για τον καθενα?κατι που του δινει δυναμη να συνεχισει?

αν ειναι ετσι που ισως και να ειναι .... τοτε θεος για σενα ειναι ο μπεμης σου.να τον προσεχεις και να μην ξεχνας να τον αγαπας με ολη σου την δυναμη,ποτε λιγοτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...