Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μερες πριν το τελος


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΡΔΙΑ?ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΤΟΥΣ?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΔΑΣΚΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την καλημερα και την αγαπη μου...

και εγω απορω που ειναι ο θεος ! αλλα οσο κ αν απορω δεν βγαζω ακρη

αυτη η φωτογραφια που μοιραστηκα μαζι σας...ειναι για μενα οτι απομενει,τα πραγματα του τα εχουν μαζεψει ολα.

καποιες στιγμες νιωθω οτι απλα δεν εχω γεννησει ακομη ή οτι το μωρο λειπει καπου και θα ερθει...μερικες φορες καθομαι και τον περιμενω.πολλες φορες οσο κοιταω την φωτογραφια του περιμενω να ανοιξει τα ματια του,να ξυπνησει,οποτε κλαιω φοβαμαι μην κανω θορυβο και ξυπνησει.

αστειο αλλα οσο ημουν εγκυος φοβομουν για τα κιλα 12στο συνολο ειχα παρει...φοβομουν πως θα τα χασω! τωρα μετα απο 15μερες ομολογω εχω χασει 11κιλα,η κοιλια μου ειναι σαν να μην εγινε ποτε τιποτα,οι γυρω μου ειναι σαν να μην εγινε ποτε τιποτα,το σπιτι ειναι σαν να μην εγινε ποτε τιποτα...εαν δεν ειχα την φωτο του θα πιστευα οτι αυτοι οι 9μηνες ηταν στην φαντασια μου και οτι δεν εγινε ποτε τιποτα! ξερεις σαν εκεινες τις ταινιες που κλεβουν το παιδι απο την μανα και μετα προσπαθουν να την πεισουν οτι δεν ειχε ποτε παιδι! φρικη αλλα παντα η μανα ξερει οτι κατι εγινε...και παντα το ψαχνει και το βρισκει το νινακι της.εγω ξερω οτι δεν θα το βρω ποτε αλλα ξερω οτι δεν μπορω να ζησω προσπαθωντας να πεισω τον εαυτο μου οτι δεν εγινε τιποτα και ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΤΟ ΕΝΙΩΘΕΣ 9 ΜΗΝΕΣ.ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΑ,ΚΟΝΤΕΥΑΝ ΤΟΤΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ,ΑΠΟ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΜΟΙΑΖΩ ΑΚΟΜΗ ΣΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ.

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΟΙΗΘΟΥΝ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ,ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ Ή ΣΠΙΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ Μ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΕΙΣΕΣ.Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΣ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΕΣΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΣΟΥ ΑΥΤΟ.ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΤΣΑ ΔΥΝΑΜΗ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ,ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ,ΔΩΣΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ.....ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολοι μιλανε σαν να μην τρεχει τιποτα! πολλες φορες μου ερχετε να φωναξω δυνατα "ξυπνηστε χασαμε τον μιχαλη" αλλα φοβαμαι οτι κ παλι δεν θα ακουσουν!

εσυ με καταλαβαινεις εχασες και εσυ την ζωουλα σου οπως και αλλες κοπελες εδω μεσα...για εμας θεοδωσιαδου ειναι νωρις,οι αλλες κοπελες τα καταφεραν και ειναι αναμεσα μας...οι περισσοτερες κυοφορουν...για μας ειναι νωρις ακομη αλλα με τι κουραγιο να ξεκινησεις την προσπαθεια για δευτερο οταν δεν εχεις το πρωτο?αληθεια πως να κανεις ερωτα με τον συντροφο σου?!

πολλες φορες νιωθω τυψεις για τον συντροφο μου,οχι οτι μου ζηταει αυτος κατι (δειχνει κατανοηση) αλλα ανθρωπος ειναι! φοβαμαι κ μονο στη σκεψη να τον δω ερωτικα,σκεφτομαι οτι ερωτας ισον παιδι και παιδι ισον απωλεια.φοβαμαι οτι αν μεινω εγκυος ισως γινει παλι "καμμια στραβη" και χασω το μωρακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ Η ΕΠΑΦΗ ΜΑΣ.ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΡΩΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟΝ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΑΙΔΙ.ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙ'ΑΥΤΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑ ΒΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ,ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΛΕΠΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΠΟΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΩΘΗΚΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΔΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινα ειμαι η ραμονα,χαρηκα για την γνωριμια μας!

λοιπον πιστευα οτι απο οταν θα γεννιοταν ο μικρος με τις μαμαδες που θα γνωριζα θα λεγαμε το εξης "ειμαι η ταδε η μαμα του ταδε"

οποτε λοιπον ειμαι η ραμονα η μαμα του μιχαλη!

αληθεια διαβασα ειδες ενα ονειρο με τον μπεμπη σου!!! για κανε μια αναλυση του!!! πως ηταν?πως ενιωθες? δωσε λιγη χαρα εστω και ας ηταν ονειρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΝΟ,ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ, Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ.ΧΑΡΗΚΑ ΡΟΜΑΝΑ.ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΦΟΡΟΥΣΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ) ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΪΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ.ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ.ΑΓΓΙΞΑ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΘΥΜΩΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειχες ζησει αυτο στην πραγματικοτητα ποτε?

εγω οι μονες στιγμες μαζι του ηταν της εγκυμοσυνης,τα τρανταγματα του οι υπερηχοι...αυτα,οποτε στον υπνο μου βλεπω την εγκυμοσυνη μου και την γεννηση του.

μετα απο αυτο το ονειρο φανταζομαι θες να κοιμασαι περισσοτερο!

τις προαλλες ειδα οτι ημουν εγκυος και κλωτσουσε και φαινοταν ο αγκωνας του,χαιδευα την κοιλια μου να ηρεμησει ο μικρος.ο αγγελος μου ειπε οτι εκεινο το βραδυ παραμιλουσα και οποτε ξυπναγα ξανα κοιμομουν αυτοματος λες και ημουν ναρκωμενη! πραγματικα με τετοια ονειρα ντρεπεσε να ανοιξεις τα ματια σου!

δεν ξερω αν ειναι καλο να βλεπεις οσα ονειρευεσε μονο στα ονειρα σου αλλα αν αυτο σε γαληνευει τοτε ευχομαι να ερχετε πιο συχνα ο μικρος σου στον υπνο σου και να ζεις οτι ονειρευτηκες κ ας ειναι κ ονειρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΓΓΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΪΔΕΥΑ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΤΑΪΣΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ.ΞΥΠΝΗΣΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΚΑΠΩΣ ΠΙΟ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΜΕΝΗ.ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν προλαβα να τον αγγιξω ουτε τα ματια του δεν προλαβα να δω,δεν εζησα μαζι του ουτε μια στιγμουλα!

υποτιθετε ποναει λιγοτερο οταν δεν εχεις ζησει πραγματα με εναν ανθρωπο...αλλα εμενα με ποναει που δεν εζησα εστω και μια στιγμουλα μαζι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΘΕΣΗ.ΣΚΕΨΟΥ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5,10,15,20 ΧΡΟΝΙΑ.ΑΥΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΤΙ?

ΝΟΜΙΖΩ ΣΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΖΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΜΟΣ ΤΟΥ.Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩΛΕΙΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ.ΓΙ' ΑΥΤΟ ΔΥΝΑΜΗ.

ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο σε νιωθω....τι περιεργη αισθηση ομως....η χαρα,η περιεργη χαρα,που νιωσαμε οσες γεννησαμε νεκρα μωρακια....δεν ξερω πως να το εξηγησω,ειναι πραγματικα κατι ανωτερο απο μας,γνωριζοντας πως γενναω νεκρο το κοριτσακι μου,οταν την εβλεπα μετα,χαιρομουν λες και ηταν ζωντανο...δεν ξερω τι ειναι αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποναω πριν 13 μηνες παραλιγο να χασω και εγω τον δικο μου αγγελο τον μπεμπη μου...ευτυχως παναγια μου επεζησε ευτυχως παναγια μου εντεξε ευτυχως παναγια μου επιβιωσε..................

καθομαι και κοιταω ωρα την φωτογραφια του....κοιμαται το αγγελουδι και νομιζεις οτι καπου εκει ξαφνικα θα ανοιξει τα ματια του....

ειναι τοσο ομορφος που δεν μπορω να παρω τα ματια μου απο πανω του δεν με σοκαρει η φωτογραφια δεν βλεπω ενα νεκρο μωρο βλεπω ενα μωρο που κοιμαται που αν και τον εχει τυλιξει ο λωρος δεν υπαρχει στο προσωπακι του ιχνος δυσφοριας απλα..........κοιμηθηκε.................

σκευτομαι ποσο κοντα στον θανατο εφτασε το δικο μου το μωρο και ποσο τυχερη ειμαι που τον εχω στην ζωη μου

μιχαλη εκει ψηλα που εισαι να προσεχεις τα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω τα μηνυματα σου..πονας αλλα μεσα στον πονο σου εισαι δυνατη..περιγραφεις την ιστορια σου σαν να την εχουμε ζησει απο κοντα..Στην ουσια ειναι σαν να σε γνωριζω και σαν να μου δινεις κουραγιΟ και για τον δικο μου πονο..μεσα στις λεξεις σου βρισκω τις λεξεις μου και το δικο μου αδειο σπιτι..σκεφτομουν οσα σκεφτοσουν κι εσυ.. ισως να πονεσα λιγοτερο απο σενα ..το πιο πιθανο..αλλα ο πονος ειναι πονος χανεται μια ψυχη στην περιπτωση μου τρεις..

ΟΛΑ ειναι ακομα τοσο νωπα..η πληγη ακομα σταζει αιμα..η αναμνησεις τοσο κοντα μας..η μονη ελπιδα ..ο χρονος σε αυτον πρεπει να ελπιζεις αυτος τωρα θα σου δειξει το δρομο σου..Δεν σου ζηταω να τον αφησεις πισω οχι..σου ζηταω να προχωρησεις ,οπως θελω να κανω κι εγω..οσο πιο γρηγορα τοσο καλυτερα..την εικονα του Μιχαλη παρτην μαζι σου κρατα την στην καρδια σου,ειναι ο γιος σου κι αυτο κανενας δεν θα το αλλαξει..Προσπαθησε ομως καθε μερα να πονας λιγοτερο..κι αν δεν το χρωστας στον θεο το χρωστας στον εαυτο σου και στο Μιχαλη..

Οταν θα εισαι καλυτερα κανε λιγο χωρο στην καρδια σου για την ψυχουλα εκεινη που θα ερθει και θα ειναι το παιδι σου..

ο πονος ξεθωριαζει οσο μεγαλος κι αν ειναι πιστεψε με το ενιωσα την πρωτη φορα που απεβαλα.. ηρθε η στιγμη που ξαναεπεσα..αλλα θα ξανασηκωθω γιατι θελω οσο τιποτα αλλο ενα παιδι..οσο κι αν απογοητευομαι..θα ελπιζω

..κι οσο θα ελπιΖΩ θα ΖΩ...

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ....ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΛΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΑΡΙΑ...ΗΤΑΝ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ....!!!!!!!ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.....!ΕΙΠΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ...ΒΑΛΕ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝ ΘΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ...

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ.....,ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ......ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥ.....!!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.........ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΤΑ ΦΤΕΡΑ.......ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ........!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να τα προσεχει ολα τα μωρακια απο εκει ψηλα...ευχομαι να ειναι ο αγγελος ολων μας.

εγωιστρια δεν ημουν ποτε...μοιραζομαι οσα νιωθω...πιστευω οτι μαθαινοντας τι επαθε ο μιχαλης γινεται αυτοματος και δικος σας αγγελος...και μονο που σας κανει να ειστε καλυτεροι γονεις...ειναι σαν να πραγματοποιει το εργο του.

ο πονος του να χανεις το παιδι σου δεν ειναι μικροτερος αν τον χανεις στα πρωτα λεπτα εγκυμοσυνης ή στα 100του χρονια!η μανα οπως και να το κανεις ποναει.

ναι οταν γεννηθηκε και τον ειδα δεν ενιωσα πονο,δεν ενιωσα οργη ουτε δακρυσα...το μονο που ενιωσα ηταν αγαλιαση,ηρεμια λες και γεμησε το δωματιο με φως!με θειο φως.

ισως ηταν η θεια φωτηση που λενε οτι μπαινει στη ζωη μας και μας κανει καλυτερους,δεν ξερω ισως ηταν κατι πολυ ιερο για να ζησει αναμεσα μας.

υπερβολικη ομορφια δεν ξερω αν εχει ξερω ομως οτι μου προκαλλει υπερβολικη ηρεμια και νιωθω λές και ερχοντε κυμματα αγαπης πανω μου!ισως ειμαι υπερβολικη δεν ξερω...συγχωρεστε με αλλα ακομη μαθαινω!

δεν ξερω αν στον υπνο μου ηρθε η παναγια...καποτε ειχε ερθει ο αρχαγγελος μιχαηλ και τοτε σιγουρευτηκα για το ονομα που ειχα διαλλεξει,αν τωρα ηταν η παναγια στον υπνο μου επρεπε να της τα πω ενα χερακι! οταν εμεινα εγκυος μου ειπαν οτι αν ζητησεις απο την παναγια μια κορη αυτη στην στελνει...οποτε εγω της ελεγα συνεχεια οτι θελω να μου στειλει μια μαρια...δεν την ειδα τοτε,ειδα τον αρχαγγελο μιχαηλ,την εικονα του δηλαδη...ειδα οτι την σηκωνα απο το πατωμα και ελεγα οτι δεν επρεπε να ειναι εκει! δεν πιστευω πολυ στα ονειρα που κανουμε με κλειστα τα ματια...τωρα πια δεν πιστευω οτι στα αλλα ονειρα...σε αυτα που θελουμε.

μπεμπουλη εισαι ενας τυχερος ανθρωπος! με ολη την σημασια της λεξης! το μωρο σου τα καταφερε...δεν ξερω αν ηταν χαρις σε κατι ανωτερο ή χαρις στη δικη του θεληση ξερω ομως οτι ειναι γερο το μωρακι σου και εχει μια μητερα που το αγαπαει πραγματικα και που το βαζει πανω απολα!

ευχομαι απο τον δικο μας πονο να παρουν καποιοι αλλοι γονεις δυναμη και να γινουν οι γονεις που αξιζουν τα παιδακια τους!

εαν παντως μου στειλει μια μαρια η παναγια να ξερετε οτι θα την μεγαλωσουμε εδω ολοι παρεα! χαχα μαζι σας περασα την πρωτη μου εγκυμοσυνη μαζι σας τον πονο μου μαζι σας ολα! και μετα λενε οτι δεν υπαρχει ανθρωπια...εμ βεβαια αφου μαζευτηκε ολη εδω! ειστε ολες εκπληκτικες!

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είχα ένα μαγικό ραβδάκι και να έπαιρνα τον πόνο απο τις καρδιές σας....

Ανάπαυση στα αγγελάκια σας που βρίσκονται ψηλά,έχουν φτεράκια στους ώμους τους και παίζουν στην συννεφένια τους παιδική χαρά.Εκεί δεν κινδυνευουν.Τα σύννεφα είναι μαλακά,δεν θα πέσουν,δεν θα χτυπήσουν,δεν θα πονέσουν

Κουράγιο κορίτσια μου,κουράγιο!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν έφυγε το ανηψακι μου στα 8 του χρονια, συνέχεια έβλεπα στον ύπνο μου το ίδιο όνειρο. Τη μαμά μου και τον Σταυράκη αγκαλιά να γελάνε.

Ξέρω οτι τον φροντίζει. Σας υπόσχομαι κοριτσάκια μου οτι θα της προσεύχομαι να τα έχει και τα παιδάκια σας γελαστά και χαρούμενα.

Ηταν τρυφερή μανούλα για μένα και το ξερώ οτι θα είναι και με τα μικρά σας.Θα της ζητάω να τα έχει πάντα ευτυχισμένα. Σας το υπόσχομαι....

Τα αγγελάκια σας ΠΑΝΤΑ θα γελάνε και θα φροντισουν να σας στείλουν τα αδερφάκια τους...υγειεστατά και στην ώρα τους. Η δύναμη της ψυχής είναι μεγάλη και μιλάω για τις ψυχες που έφυγαν απο κοντά σας.....μπορούν να κάνουν ΘΑΥΜΑΤΑ , αρκεί να πιστέψετε σε αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως την λεγανε την μητερα σου?

σε ευχαριστω πραγματικα!

γιουλακι να της πεις να τον κραταει ευτυχισμενο και να μου τον εχει παραχαιδεμενο οπως ηθελα να τον εχω!

σε ευχαριστω πολυ εχεις πραγματικα πολυ γλυκια και αγνη ψυχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ mama-xina...δυστυχως....!

μπορουμε ομως να φτιαξουμε οτι ερχεται..

η τουλαχιστον να προσπαθησουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...