Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μερες πριν το τελος


Recommended Posts

ΤΑΥΡΑΚΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ,ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΕΩΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΕΨΕ ΣΚΛΗΡΑ ΣΑΝ ΤΑΥΡΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ,ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ,ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ SITE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ειμαι ταυρος στο ζωδιο...το μωρο μου γεννηθηκε λεων!ουφ τι να λενε αραγε?!

το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν πονανε!

αγαπημενη μου αληθεια οι γιατροι τι τολμησαν να σου πουν?βρηκαν το θαρρος να πουν αν εφταιγαν ή οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΟΙ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΛΟΙΜΩΞΗ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΦΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟΣΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΠΙΣΟΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΘΑΝΑΤΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΩΣ ΑΙΤΙΑ "ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΩΡΟΤΗΤΑ-ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗ" ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΛΟΙΜΩΞΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι αδικος ο Θεος.ξερει τι κανει.ισως να ηθελε να προστατεψει τα αγγελουδια απο κατι κακο που θα τους συνεβει στην ζωη τους.εχω προστατηδα την ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ μας απο μικρη μου παρουσιαζετε στα ονειρα μου.εκανα 4 χρονια να μεινω εγκυος.φορεσα την ζωνη της και τον ιδιο μηνα εμεινα εγκυος,αλλα μου το πηρε.οταν απεβαλα την ελεγα απο μεσα μου γιατι μου το πηρε,το βραδυ της αποβολης την βλεπω ,ερχετε με αγκαλιαζει και ειχε ενα κοριτσακι που ειχε προβλημα ηταν μουγγο.με επιασε τα χερια μου τα φιλισε και μου ειπε ξαναπροσπαθησε.σε 1 μηνα ξαναμενω.αφου εμεινα σε αυτο την βλεπω μια μερα με ενα μπλε καροτσι να με χερεταει,οταν ξυπνησα ειπα στον αντρα μου οτι το μωρακι ειναι αγορι,αφου πρωχωρισε η εγκυμοσυνη μου και ειδαμε το φυλλο οντως ειναι αγορακι.μου το πηρε πισω γιατι το μωρακι μου θα ειχε προβλημα και μου το εδειξε και αυτο απαλυνε λιγο την στεναχωρια μου!!!ο Θεος και η μανα μας η Παναγια κανενας δεν αφηνουν.φιλια και ευχομαι να σας δωσουν κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι αδικος ο Θεος.ξερει τι κανει.ισως να ηθελε να προστατεψει τα αγγελουδια απο κατι κακο που θα τους συνεβει στην ζωη τους.εχω προστατηδα την ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ μας απο μικρη μου παρουσιαζετε στα ονειρα μου.εκανα 4 χρονια να μεινω εγκυος.φορεσα την ζωνη της και τον ιδιο μηνα εμεινα εγκυος,αλλα μου το πηρε.οταν απεβαλα την ελεγα απο μεσα μου γιατι μου το πηρε,το βραδυ της αποβολης την βλεπω ,ερχετε με αγκαλιαζει και ειχε ενα κοριτσακι που ειχε προβλημα ηταν μουγγο.με επιασε τα χερια μου τα φιλισε και μου ειπε ξαναπροσπαθησε.σε 1 μηνα ξαναμενω.αφου εμεινα σε αυτο την βλεπω μια μερα με ενα μπλε καροτσι να με χερεταει,οταν ξυπνησα ειπα στον αντρα μου οτι το μωρακι ειναι αγορι,αφου πρωχωρισε η εγκυμοσυνη μου και ειδαμε το φυλλο οντως ειναι αγορακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟΣ? ΛΥΣΕ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΕΜΕΝΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ?

συγγνωμη ισως εγω ειμαι λαθος που επαψα να πιστευω απλα δεν θεωρω δικαιο να χανονται τετοιες ζωουλες!

ειμαι εγω υπερβολικη ή ηταν αυτος υπερβολικα ομορφος?

μαλλον χαζομαμα κ εγω και τον βλεπω κουκλο...ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω δει πιο ομορφο πλασμα !!!

Ψυχη μου αγγελουδι μου εσυ στειλε στη μαμα σου ενα σημαδι να γαληνεψει η ψυχη της...

Πηρα το θαρρος να τροποποιησω τον τιτλο σου ... γιατι τοση ομορφια και θανατος μαζι ..ειναι πολυ σκληρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα -χηνα μεσα απο ολη αυτη την τραγωδια που βιωσες να ηξερες ποσο πολυ εχεις βοηθησει καποιες απο εμας να δουμε το πραγματικο νοημα της ζωης. Ο πονος και η θλιψη σε ωριμασαν δεν νομιζω τιποτα να γινετε τυχαια δεν μπορω να καταλαβω ποιος ειναι αυτος που φταιεθ για τετοιες απωλειες .Ο γιατρος ; το νοσοκομειο ; η υπυθυνοι του νοσοκομειου ; εμεις οι γονεις ;δεν ξερω ; ησουν μονη σε αυτο ο πατεαρς του δνε το αποδεχτηκε -φοβηθηκε εφυγε καιομως βρεθηκε καποιος αλλοσ στο δρομο σου για αν σου δωσει τη δυναμη να σταθεις να τα βγαλεις περα και του οφειλεις πολλα πρπει να σταθεις στα ποδοα σου -ναι θα κανεις καποια στιγμη και άλλο παιδι ομως αυτο δεν σημαινει οτι ετσι θα απλυνεις τον χαμο του Μιχαλακη κανενα δεν θα παρει τη θεση του οσα χεονια και αν περασουν δεν θα το ξεχασεις οσο και αν γελασεις παντα θα υπαρχουν εκεινες οι στιγμες οι δικες σου .Κλαψε -φωναξε -θρηνησε μη το βαστας μην προσπαθεις να βρεις απαντησεις σε παραλογα θεματα απλα κοιτα να ξεσπασεις .Μιλα με καποιον ειδικο μην μεινεις μονη σου παρε δυναμη απο το κοσμο που εχεις διπλα σου αλλα αξιοποιησετην .

εγω μοhttp://www.youtube.com/watch?v=zvDPLjnDDIQ&feature=relatedνο αυτο μπορω να σου πω και ακομα να σου στειλω και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα θα πηγαιναν τελεια,θα ηταν ενα υγιεστατο μακρυ παιδακι...ναι θα γινοταν ψηλος,με ωραια χειλακια,μακρυα χερια!δεν ειχε αυτο το μπεμπεδιστικο στη φατσουλα του...λογικα θα ηταν αντρακι!

δεν θα μαθω ποτε ομως περισσοτερα γιαυτον. θα μεινω μονο με τις 2φωτο του...να τις χαιδευω το βραδυ και να κοιμαμαι κοιταζοντας τις.

ισως επειδη ηταν ο δικος μου γιος τον βλεπω τοσο ομορφο,δεν ξερω ειναι ολα τοσο ομορφα ή η φαντασια μου η πλανευτρα μου παιζει παιχνιδια?

τελος παντων μακαρι να ηταν αλλιως τα πραγματα και να σας ειχα δειξει τον μιχαλη ζωντανο και να μου δινατε ομορφες ευχες οπως γινετε σε αυτες τις περιπτωσεις...σας ευχαριστω παντως για τα γλυκα σας λογια,με γεμμιζουν χαρα !ευχαριστω φιλεναδουλες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΕΧΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ....ΤΙ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ?

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...

ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ...ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΟΣ,ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ..ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ Κ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΔΑΚΡΥΑ.......ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΜΑΣ,ΕΓΙΝΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ......ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΨΗΛΑ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.......ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ ΘΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ!ΗΤΑΝ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΘΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΤΟΥ.....

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη αν σας προκαλεσα θλιψη βαζοντας την φωτογραφια του.

δεν την τραβηξα εγω,την τραβηξε η μητερα μου οταν της τον δειξανε.

ηθελε να εχω κατι δικο του!

ειναι ο προσωπικος μου αγγελος...απλα τωρα πια δεν ξερω απο τι με προστατευει...ο θεος μετα απο αυτο που μου εκανε δεν εχει το δικαιωμα να αφησει να παθω τιποτα απολυτος! ισως ο μιχαλης με προστατευει απο τον εαυτο μου διοτι τιποτε αλλο δεν με τρομαζει πια.

χαζομαρα αλλα ειναι ολα τοσο ομορφα οταν γεννιουντε?δεν ειχα την ευκαιρια να ξαναδω νεογεννητο,μονο την ανηψια μου εκεινη τη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ.

ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ 8 ΧΡΟΝΩΝ , ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ, ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ.

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ.ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.ΟΧΙ ΑΠΟ ΟΙΚΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.

ΜΗΔΕΝΙΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεποντας τη φωτογραφια αυτη δνε μπορω να πω τιποτα άλλο ειναι σαν να κοιμαται καιμεσα σε αυτο τον υπνο εχει βρει τη γαληνη καιτ ην ηρεμια .Ειναι ομορφος και μιλαω σε αυτον το χρονο γιατι παραμενει ομορφοε μεσα στη καρδασ ου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημενες μου...ευχαριστω για ολα!

πραγματικα απο τα βαθυ της ψυχης μου σας ευχαριστω που ειστε διπλα μου!εσεις οι "αγνωστες" ειστε πιο γνωστες απο οποιονδηποτε!εχετε πονεσει οι περισσοτερες και με καταλαβαινετε,ευχομαι να μην νιωσουμε ποτε ξανα πονο...κανεις μας!

Βανια να το προσεχεις το μικρουλακι σου!να μην ξεχνας ποσο τυχερη εισαι που τον εχεις στη ζωη σου!να μην του θυμωνεις οποτε κανει σκανταλιες...να του δινεις οση περισσοτερη αγαπη μπορεις! στα λεω γιατι ηθελα πολλα να ζησω και τελικα δεν εζησα ουτε μια στιγμουλα μαζι του.στα λεω γιατι πραγματικα απο την στιγμη που τον εχασα καταλαβα οτι δεν πρεπει να θεωρουμε τιποτα δεδομενο και πρεπει να χαιρομαστε κ να ζουμε την καθε στιγμη με οσους αγαπαμε!

εχω να πω οτι τα αγγελουδια τα δικα σας...αυτα που βρισκονται εδω στη γη...ειναι ολα πολυ ομορφα και πρεπει να ειστε ολες περιφανες γιατι δειχνουν ολα χαρουμενα κ ευτυχισμενα στις φωτο...πραγμα που συμμενει οτι τα πατε σουπερ καλες μου μανουλες! να τα κρατατε ευτυχισμενα και να μεγαλωσετε καλους και σωστους ανθρωπους! οσα στερηθηκα ευχομαι να τα ζησετε διπλασια και να τα εκτιμισετε...

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ.ΚΑΜΙΑ ΛΕΞΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΟΥ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΜΩΣ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΛΙΓΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...