Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μερες πριν το τελος


Recommended Posts

ΜΑΜΑ ΧΗΝΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ'''ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ''ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΦΙΛΑΚΙΑ''ΗΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ''''''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koπέλα μου είχα πάρα πολύ καιρο να μάθω νέα σου...λυπάμαι..πραγματικά γι αυτο που σου συνέβη,,κάποια πράγματα ειναι στην μοίρα να γίνουν..ο θεος μας δινει τα δωρα του και αυτος μας τα παιρνει..ισως για κάποιο λογο να γινονται όλα αυτα..ισως να υπάρχει κάποιο δίδαγμα πισω απο όλα αυτα..μεσα απ τις δυσκολιες και τις αντιξοότητες βγαίνουμε πάντα πολυ πιο δυνατοι!!Ο χρονος ειναι ο καλύτερος γιατρος!θα το ξεπεράσεις...χωρις ποτε να το ξεχάσεις..!παντα θα υπαρχει μια αναμνηση στο πισω μερος του κεφαλιου σου...να εισαι δυνατη!!μην σε αφησει να σε πάρει απο κατω..ξερω ποσο σκληρο ειναι!!υπομονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..........

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ,ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ 1ΜΗΝΟΣ ΑΝ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΕΚΑΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΗΓΩΝΕΙ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι,

ποτε δε θα ξεχασουμε τα μωρακια που ηρθαν,αλλα δεν εμειναν..τα μωρακια που φυτρωσαν,αλλα δε καρποφορησαν..δε γινεται και δε θελουμε,εγω τουλαχιστον δε θελω,οσα παιδακια να κανω στο μελλον..εσενα θα γινοταν 1 μηνα,εμενα θα γεννιοταν τον Φεβρουαριο κι οταν βλεπω το θεμα "Μωρακια Φεβρουαριου-Μαρτιου 2010" ποναω πολυ..

οσο και να προσπαθουμε να μη το σκεφτομαστε,αυτο θα ειναι μπροστα μας,πισω μας και πιο πολυ μεσα μας κοριτσακι μου..να σου πω και κατι; οσο και αν η ζωη μας προχωραει γιατι δε γινεται αλλιως,αλλα και γιατι αυτο ειναι το θεμιτο,καποιες μερες,καποιες στιγμες θα τις μοιραζομαστε μονο με τις ψυχουλες που χασαμε..

αυτο που πληγωνει ειναι πιο δυνατο απο τα υπολοιπα,γι'αυτο mama_xina ειναι φυσικο και λογικο να νιωθεις ετσι...

σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραστηκα να υποκρινομαι οτι ολα πανε και θα πανε καλα! ουφ θελω να βγω και να φωναξω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΙΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ακούμε και προσπάθούμε να σου σταθούμε!

Φώναξε όσο μπορείς, τσιριξε και σπαστα όλα, έχεις κάθε δικαίωμα.

Θα αισθανθείς καλύτερά όμως?

Ενα δώρο χρειάζεσαι τώρα και αυτό είναι ο χρόνος!

Δωστο στον εαυτό σου και συνέχισε να ξεχνιέσαι με χαζομαρούλες...

(Μήπως να λέγαμε τη Μαργιάννα να ξαναμπεί στο σαιτ?;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ ποια ειναι η μαριανα???

απλως ολοι γυρω προσποιουντε οτι ολα ειναι καλα! ειναι σπαστικο!!! με ενοχλει που κανουν σαν να μην εγινε τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και έχουν την απαίτηση να ξεκολλήσεις …

Κανείς δε ξέρει πόσος καιρός θα χρειαστεί … θα περάσει όμως!

Όσο μπορεί να περάσει …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

μμμ ποια ειναι η μαριανα???

απλως ολοι γυρω προσποιουντε οτι ολα ειναι καλα! ειναι σπαστικο!!! με ενοχλει που κανουν σαν να μην εγινε τιποτα!

Αυτο που λες μου δημιουργουσε κι εμενα πολυ θυμο

Δε σου κρυβω οτι ακομα και τωρα μ ενοχλει πολυ να λενε "παει τωρα αυτο περασε" σαν να αρρωστησαμε και να γιναμε καλα..

Παντως συνηθως οι προθεσεις τους ειναι καλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο την πρωτη στιγμη που βγηκα απο το μαιευτηριο ενιωσα αδεια και το εδειχνα..ποτε δε προσποιηθηκα οτι ολα ειναι καλα και θα το ξεχασουμε,ποτε δεν εκρυψα τα συναισθηματα μου ακομα και τωρα που ωρες-ωρες μελαγχολω..εχεις καθε δικαιωμα να νιωθεις οπως νιωθεις και μη το κρυβεις απο κανενα..ειναι λαθος τακτικη..στο λεω γιατι θα σε ανακουφιζει δειχνοντας τα συναισθηματα σου και θα εισαι και πιο ειλικρινης με τον ευατο σου και με τους γυρω..

θελει πολυ δυναμη κοριτσακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορούμε να έχουμε την απαίτηση όλοι να αντιδρούν με τον ίδιο τρόπο.

Κάποιοι θεωρούν οτι οταν δεν σκέφτονται ενα προβλημα, απλά δεν υπάρχει (η μέθοδος της στρουθοκαμήλου). Ισως απλά δίνουν αυτοί χρόνο για να μη το σκεφτόμαστε.

Πάντως οτι πρέπει να κοιτάμε μπροστά και ποτέ πισώ είναι γεγονός.

Εχεις πολλά όμορφα πράγματα στη ζωή σου να ζήσεις και να δείς...

Αγάπησε τη Ραμόνα και ζήσε για σένα. Πάντα θα σε πονάει και πάντα θα υπάρχει και καλά θα κάνει να μη φύγει ποτε απο το μυαλό αυτή η ανάμνηση, αλλά οχί σε βάρος των στιγμών ευτυχίας που έρχονται!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΜΟΝΑΞΙΑ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ,ΑΠΛΑ ΥΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΖΗΣΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΑΠΛΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΑΜΟΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ...ΑΑΑΑΑΧ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ...ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΙΩΘΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΟΧΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΛΗΓΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ..ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ..ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ..Ο ΠΟΝΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΙΛΑ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ..ΜΗΝ ΤΟ ΠΝΙΓΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΨΥΧΗ ΜΟΥ, ΒΓΑΛΤΟΝ ΦΩΝΑΞΕ ΠΩς ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΗΤΑΝ Α Δ Ι Κ Ο ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ..ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΝΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΙ΄΄΄΄ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΓΓΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΗΡΕ....ΜΑΜΑ ΧΗΝΑ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΠΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΖΟΥΜΕΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑΣΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΣΟΦΗ ..ΛΕΑΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΟΡΤΕΝΕΙΣΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΣ ΣΟΥ ΥΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙ ΛΕΕΙ΄΄ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑΜΕΙΝΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Λόγια που φέρνω ξανά στο μυαλό

Λέξεις που είχα καιρό πια ξεχάσει

Νοιώθω πως θέλω απόψε να πω

Νομίζω πως ξέρω τι με έχει αλλάξει

Μπαίνω στ'αμάξι και χαμογελώ

Δεν ξέρω που πάω το δρόμο έχω χάσει

Ανοίγω το ράδιο και τραγουδώ

Και ξέρω καλά πως κάτι έχει αλλάξει

Ανοίγω τα μάτια και βλέπω το φως

Και όλα σου μοιάζουν

Και όλα είναι αλλιώς

Γλυκό ταξιδάκι που φέρνει ο καιρός

Μου λείπεις και ξέρω πως..

Αυτό είναι αγάπη

Σκέψεις γεμάτες με χρώμα ανοιχτό

Το χρώμα που είχα για σένα φυλάξει

Πες μου πως θέλεις ξανά να σε δω

Αυτό το ταξίδι τα πάντα έχει αλλάξει

Ανοίγω τα μάτια και είσαι παντού

Στους ήχους της μέρας στο μπλε του ουρανού

Γλυκό τραγουδάκι στην άκρη του νου

Σε νοιώθω κι ας είσαι αλλού

Κι αυτό είναι αγάπη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπεσε δροσιά,ο ήλιος κρύφτηκε

Έκλεισα τα μάτια μα ανοίγει το μυαλό

Όλα όσα ξεχνώ κι όσα ακόμα περιμένω

Δε με νοιάζει αν αργήσουν

Εδώ θα ξεχαστώ...

Θα περιμένω...

Θα περιμένω...

ʼναψαν τα φώτα,τριγύρω μου γιορτή

Κάτι όπως και πρώτα θυμίζει προσευχή

Όνειρα ξεκίνησαν κι απόψε το χορό τους

Δε με νοιάζει κι ας ξέμεινα εδώ

Εδώ θα ξεχαστώ

Θα περιμένω...

Θα περιμένω...

Εδώ αρχίζουνε οι ρόλοι κι ανοίγει η σκηνή

Και βλέπω τη ζωή μου όλη απ'την αρχή

Εδώ πεθαίνουν οι τύψεις κι ανθίζει η μουσική

Χορεύω μόνη μες την πόλη δίχως να'μαι εκεί

Θα περιμένω...

Θα περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν βρίσκεσαι σε μια δύσκολη θέση κι όλα στρέφονται εναντίον σου, μέχρι που φαίνεται πως δεν θα μπορούσες να αντέξεις ούτε λεπτό περισσότερο, ποτέ μην παραιτήσαι- αυτή είναι ακριβώς η θέση και η ώρα που θα γυρίσει η παλίρροια. ΄΄ΛΟΓΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ΄΄. με όλη μου την τρυφερότητα να είσαι καλά, δυνατή κ με ανθρώπους που σε αγαπούν κοντά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θ'αναστηθώ,

θ'αναστηθώ

με το φως της αγάπης μια μέρα

και θα ντυθώ

και θα σταθώ

στον καθρέφτη μπροστά της ζωής μου

και θα κοιταχτώ.

Ξανά, ξανά

τη ζωή μου, θα χτίσω ξανά.

Ξανά, ξανά

όσο κι αν με πονά

που δε θα 'σαι εσύ πουθενά.

Θ'αναστηθώ,

θ'αναστηθώ

θα φυτρώσω απ' το χώμα σαν δέντρο

και θα υψωθώ

και θα σταθώ

με του πάθους τον άγριο άνεμο

να μετρηθώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ιστορία σου με συγκλόνησε μαμα_χήνα...

Ευχομαι να είσαι καλά να τον θυμάσαι.

Είναι σίγουρα αγγελουδάκι!

Πριν μια βδομάδα έχασα και γω το δικό μου μωράκι, παλινδρομη κύηση 6ης βδομάδας, μπήκα και χειρουργείο για απόξεση και μετά όταν πήγα σπίτι όλη η δύναμη που έδειξα στο μαιευτήριο πάει και ξέσπασα πολύ άσχημα. Ενιωθα την ωδίνη και τη θλίψη το ίδιο και ο αντρούλης μου.

Αλλά καρδούλα μου, αυτό που βλέπω είναι ότι εσύ πονάς περισσότερο. Το δικό μου δεν είναι τίποτα μπροστά στο δικό σου.

΄

Σου στέλνω την αγάπη μου...

Μόλις αναρρώσω από το χειρουργείο θα πάω να ανάψω μια λαμπάδα για το αγγελούδι μου, τωρα, θα ανάψω και θα προσευχηθώ και για το δικό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριστακι μου συλληπητιρια! γαμοτο ουτε που ξερω πως γραφετε αυτη η λεξη!

οπως και να χει θεωρω οτι ο πονος ειναι ιδιος σε ολες τις περιπτωσεις! ολες καναμε ονειρα για τα μωρα μας!

οτι χρειαστεις μην διστασεις να μου γραψεις! να ξερεις οτι εχουμε την τυχη να εχουμε ενα σωρο φιλες εδω μεσα που κανενας αλλος δεν μπορει να εχει!

πως εισαι εσυ τωρα πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σκέφτομαι με αγάπη πολλή και νομίζω ότι μου χαμογελάει!

Για την ψυχούλα του, προσπαθώ μέσα από εδώ με τις γνώσεις μου να βοηθήσω τις γλυκύτατες φίλες που μου συμπαραστάθηκαν και μένα απίστευτα από την πρώτη στιγμή, ώστε να γεννήσουν υγιή μωράκια... θέλω να συμπαρίσταμαι σε όλες τις ευλογημένες μάνες για να χαρούν εκείνες με τα μωρούλια τους.

Εμένα ξέρεις τι με πονάει περισσότερο, ότι ήξερα κάποια πράγματα τα οποία τα εξηγώ σε άλλους λόγω των σπουδών μου και στον εαυτό μου δεν τα εφάρμοσα... μπορεί ο θεούλης να είχε αποφασίσει αλλά νιώθεις πως είναι αυτές οι στιγμές και το συναίσθημα.

Ευτυχώς νιώθω τυχερή γιατί έχω έναν υπέροχο άντρα στο πλευρό μου και υπέροχες μαμάδες και τη δική μου και του άντρα μου!

Καποια στιγμή θα έρθει και η σειρά μου!

Ευγνωμωνω την παρέα του Mammy!!!!!

Μια μέρα πριν το χάσω, το είδα στον ύπνο μου ξανθό με γαλανά ματάκια και λευκά ρουχαλάκια! και πολύ μικρό και μου φώναζε γάλα μαμα γάλα...

Την άλλη μέρα, είδα ένα όνειρο που μου έλεγε θα γίνεις μητέρα, μητρότητα μητρότητα μητρότητα με κοκκινα γράμματα...

Ευχομαι να είσαι καλά ψυχούλα μου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...