Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μερες πριν το τελος


Recommended Posts

ναι ναι δεν κρατιομουν αλλο και πηγα gym!εκανα 2ωρες! δεν αντεχα αλλο αγυμναστη! σταματησα να διδασκω χορο οταν ημουν 7μηνων! ε δεν αντεχα αλλο χωρις αθληση ενιωθα σαν ρομποτ που δεν του αλλαξαν τα λαδια!σαν κατι παλιες πανοπλιες!!!

οσο για το σιμς και εγω το 3παιζω γιατι το 2το ειχα ξεφτυλησει,ειχα παρει ολα τα προσθετα πακετα και δεν ειχε μετα ενδιαφερων αλλα το 3οντως εχει χαλια γραφικα και ειναι λιγο εως πολυ αργο αλλα το εμαθα!χαχα αργο οσο και εγω οταν σιδερωνω!

φανταστικη δασκαλα να τον χαιρεσε τον κουκλο σου!φανταζομαι δε θα τον αφηνεις να παιζει στον υπολογιστη!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άστα Ραμόνα μου!!!Ζούμε σε ένα σπίτι με 5 υπολογιστές!!!:blink:

Άλλοι έχουν κατοικίδια και εμείς έχουμε pc.

Είναι και ο Γιώργος του επαγγέλματος (με Phd βεβαίως βεβαίως) και συνέχεια κατεβάζει ταινίες και παιχνίδια.Οπότε τι να πω εγώ η μάνα-emo στο γιόκα μου;;;Αιντε να δούμε!!!:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αστειο θα ηταν να μην του αρεσουν οι υπολογιστες!

α εμεις εδω εχουμε εναν κανονικο και ενα μινι λαπτοπ! χαχα αντε αλλα τρια θελουμε να σας φτασουμε!

εσυ εχεις αφθονια τους υπολογιστες και εμεις εδω εχουμε σε αφθονια τα υγρα-καθαριστικα τουαλετας! χαχα συζω με τον αγγελο 17μερες και το σπιτι ειναι πολυ αντρικο,του λειπουν χαριτωμενα πραγματα..ειναι μονοτονο,οποτε αρχισα να τακτοποιω σιγα σιγα ωσπου καποια στιγμη τακτοποιουσα το ντουλαπι του μπανιου και συνηδητοποιησα οτι η "πεθερα" (χαχαχα) του εχει γεμμισει το σπιτι με καθαριστικα τουαλετας! 12στο συνολο!ολα ιδια μαρκα! αυτο κατανταει ψυχωση νομιζω! αντε αν ξεμεινετε ελατε εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ SIMS? :woohoo: :woohoo: ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑ..... ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΑΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ. ΕΧΩ ΤΟ 2. ΤΟ ΤΙ ΣΕΞ ΕΒΑΖΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΜΟΛΑΓΑΝΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ!! Η ΝΤΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕ!! ΧΕΧΕ!! ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ. ΑΜΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ.. ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΨΙΛΟΠΑΡΑΤΗΣΑ! mama_xina ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ?? ΑΝ ΞΕΜΕΙΝΩ ΘΑ ΣΟΥ ΡΘΩ... ΧΕΧΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενω πειραια! αντε ελα να παρεις κανενα γιατι θα μας περασουν για τρελους! ααα εχουμε και πολλα ξυραφακια!χριστε μου προσοχη στις πεθερες με το συνδρομο της κατοχης! αγοραζουν ενα σωρο πραγματα για να μην τυχει κ ξεμεινουν ποτε αλλα ολη την ωρα αγοραζουν!

καλα το τι γελιο ριχνω στο σιμς δεν λεγετε! χωριζω ζευγαρια! σα δε ντρεπομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΜΑ_ΧΙΝΑ

KAΘΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ(ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΓΓΙΞΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΦΟΒΟΣ ΜΟΥ 9 ΜΗΝΕΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 50 ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ,ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ Μ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ(ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΤΡΩΣΗ).Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ Σ ΕΧΕΙ ΕΦΟΔΙΑΣΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΕΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΞΙΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΟ,ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΩΛΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΑΞΙΑ ΜΑΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΣ ΓΟΝΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ.Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.ΑΠΛΑ ΔΩΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ ΜΕ Μ ΚΕΦΑΛΑΙΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!

Α!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΘΕΟΣ!!!!

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμόνα γλυκιά

να ζήσεις Χρόνια Πολλά

Ευχές για αγάπη και ευτυχία

με γέλια και επιτυχία!

Μ' επιασε το ποιητικό μου βραδιάτικα...:laugh: :laugh:

Κάπως έτσι εύχομαι Χρόνια Πολλά, όταν δεν προλαβαίνω να αγοράσω δώρο, :lol: :lol: στους φίλους ή συγγενεις μου.Και που να στραβομουτσουνιάσει ο άλλος όταν βλέπει ότι εχω γράψει κάτι μοναδικό για την περίσταση και κυρίως μόνο γι αυτόν!!!

Αν τολμάς κάνε παράπονο...:blink:, μόνο για το μέγεθος σου επιτρέπω, αν και συνήθως γραφω τουλάχιστον 4 στροφές( είναι η ώρα περασμένη βλέπεις, θα σου χρωστάω τη συνέχεια:silly:)

Επί πλέον, μικρή μου φίλη, δεν είχα και πλήρη στοιχεία της διεύθυνσης σου, οπότε... θα μείνουν στα αζήτητα κάτι ένα κιβώτιο με κάτι ωραιότατα καθαριστικά τουαλέτας και μία εξάδα ξυραφακια BIC :S που ήθελα να σου κάνω δώρο.:P :P

Τι κρίμα...:(

Φιλάκια πολλά και του χρόνου...ποιος σε πιάνει;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Sims?

Καλά άκουσα;:woohoo:

Είμαι άλλη μια φανατική.Ακούστε τι έπαθα...Πήρα το sims 3 το οποίο το βρίσκω καλό.Μπορείς να κάνεις πολλά περισσότερα αλλά απο γραφικά είναι ΑΘΛΙΟ.Αφήστε που αργεί πολύ...Και έχω και καινούριο υπολογιστή.Έπαιξα μόνο 3 φορές :angry: Είναι φοβερά αργό...Μέχρι να το μάθεις είναι και λίγο μπέρδεμα.

Τελικά καταλήγω πως εγώ είμαι μόνο για το sims 2 που είναι και απλό ή για το Life Stories.:P

Ε...είπα να πω και εγώ τον πόνο μου :blush::blush::blush:

kopela mou to sims3 einai poly teleio sta grafika kai den kollaei katholou!!!o YPOLOGISTHS SOU FTAIEI!

DEN THA EXEIS KALH KARTA GRAFIKWN KAI TETOIA!LEEI TI APAITHSEIS THELEI GIA NA DOULEPSEI TO PAIXNIDI!

EMENA DEN KOLLAEI KATHOLOU KAI EXEI WRAIA GRAFIKA!

TO EXW LIWSEI!PAIZW PARAAAAAA POLLES WRES!GIA AYTO STO LEW!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα αν δω αλλα καθαριστικα τουαλετας σου ορκιζομαι θα γεμισω την μπανιερα και θα χωθω μεσα! επισις αν δω αλλα ξυραφακια θα παω συνταγμα να τα χαρισω στους emo! εεεελεοοοοοος! ααα εχθες αλλαξαμε το σαλονι και ναι μαντεψτε...εχουμε ενα σωρο ηλιθια μπιμπελο! το καλο ειναι οτι ειναι βαρια οποτε ας τολμησει ο αγγελος να κανει καμμια κουτσουκελα θα εχω τι να του πεταω!!!!σε ευχαριστω για τις ευχες σου....ειναι η πρωτη φορα που θα πω....κρατα τα δωρα σου!χαχαχαχα ευχαριστω κουκλιτσα μου!

μολυ ευχαριστω για τα γλυκα σου λογια και να χαιρεσε το νινακι σου!!!δε ξερω αν θα περιμενω 6μηνες...χαχαχα απο τη μια λεω να συνεχισω σπουδες και απο την αλλη λεω να συνεχισω την αναπαραγωγικη φαση γιατι εχει πεσει υπογονιμοτητα!χαχαχα εχω αποφασισει να τελειωσω σπουδες αλλα αν το κανω αυτο θα κανω παιδακι σε 4χρονια οποτε δε ξερω τι και αν θα αντεξω...!

σημερα εκει που ετρωγα πρωινο (στις 7μιση δηλαδη) αρχισα να σκεφτομαι πως θα ηταν αν ειχαμε και μια μικρουλα να παιζει διπλα μας και εκστασιαστικα!χιχιχι οοοολα θα γινουν...στον καιρο τους...εχω υπομονη!!!

οσο για τα σχολια περι σιμς κολλαει οταν τους στελνεις εκτος σπιτιου!(προβληματα που εχει ο κοσμος ε?)

καλημερουδια γλυκα μου αγγελουδια! καλημερα κοριτσακιααααα

τα φιλια και την αγαπη μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΥΠΙΚΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ.ΠΑΡΕ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΣΤΟ...ΨΗΤΟ!ΑΝΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ....ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.ΑΛΛΟΙ ΣΠΟΥΔΑΖΟΥΝ ΣΤΑ 50 ΤΟΥΣ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΟΣ!!!!!!

ΑΣΕ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗ ΤΩΝ SIMS ΕΙΜΑΙ!

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ ΑΠ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ PC ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ECDL ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ!ΕΙΧΑ ΦΟΡΤΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ!ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΗ!!!ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ!

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ!ΠΑΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΒΟΛΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολυ πλακα πλακα με φανταζεσε να σπουδαζω και να εγκυμονω κιολας???

οι σπουδες μου εχουν να κανουν με την διδασκαλια μπαλετου...οποτε φανταζεσε να χορευω λιμνη των κυκνων με μια κοιλια 9μηνων?θα ειμαι σαν τον κυκνο που εφαγε ολα τα αλλα κυκνακια...μαζι με την λιμνη!!!!!!!! αχααχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: Φιλάκια κοριτσάρα μου!! Θα τα πούμε σε κάνα μήνα που θα έχει φτιάξει το ρημαδοσάιτ.:woohoo:

Πάω κομμωτήριο για να βάψω ρίζα:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου σας αγαπω!ο αντρας μου ισχυριζεται οτι ειμαι η μονη στην ηλικια μου που παιζω σιμς και τωρα δικαιωθηκα!χιχιχιχι!μαρινιω μου η καρτα γραφικων σου θα φταιει,εμενα τρεχει μια χαρα το παιχνιδι δεν κολλαει πουθενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα B) παναγιωτα παναγιωτα κυρια κυρια κυρια δεν ειστε φυσικη ξανθια??? :(

χαχαχα

το μονο σιγουρο ειναι οτι αν χορεψω με 9μηνων κοιλια θα καλυπτω ολη τη σκηνη! στον μιχαλη διδασκα μεχρι 7μηνων αλλα δεν ηταν δυσκολο γιατι ειχα προχωρημενο τμημα και απο την αλλη ερχονταν συνεχεια να δουν αν κλωτσαει το μωρο! μεγαλες επιτυχιες!

πανε και τα τελευταια 2κιλα της εγκυμοσυνης σημερα που ζυγιστηκα ειδα οτι απομενω μονο εγω...οπως ημουν!χιχι κριμα και μου αρεσε οταν μου "μυριζαν" φαγητα και ο αγγελος ετρεχε!!!!

το θεμα με την συνδεση ηταν η μεγαλη μας ευκαιρια να καθαρισουμε και να το παιξουμε δουλες κ κυρες σαν καλες νοικοκυρες!!!

μεχρι και στο χερι επλυνα ρουχα σημερα...αχ αντε να φτιαξει η συνδεση να γυρησουμε στους ρυθμους μας! ισοτητα δεν υπαρχει παντως...στα σαιτ ανδρικου ενδιαφεροντος αυτο δεν συμβαινει!χαχαχαχα

φιλιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama-xina ωραιο αυτο με το οτι θα εισαι λες και εχεις φαει τα κυκνακια και την λιμνη μαζι!!!! χαχαχαααααααααααααααααααααα.....

Αχ πεινασα! αντε να σχολασω να παω για μασα!!!! Τι μαγειρεψατε σημερα κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σιμς ειναι ενα παιχνιδι το οποιο εχει να κανει με εικονικη ζωη δηλαδη εχεις καποιους χαρακτηρες των οποιων κανονιζεις τη ζωη τους...μπες στο www.sims3.com να δεις πιο αναλυτικα! ειναι ευχαριστο και περναει η ωρα σου!

εγω λεω να χορτασω τρωγοντας τα κυκνακια σημερα χαχαχα

εχω φτιαξει μια σαλατα τυπου καισαρα γιατι το βραδυ θα φαμε εξω και πρεπει να προσεχω την διαιτα του καλου μου...ωστε αν μεινω εγκυος να ξεχωριζει μονο η δικη μου κοιλια...μην μου παιρνει τη δοξα! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

hope_89 έγραψε:

kopela mou to sims3 einai poly teleio sta grafika kai den kollaei katholou!!!o YPOLOGISTHS SOU FTAIEI!

DEN THA EXEIS KALH KARTA GRAFIKWN KAI TETOIA!LEEI TI APAITHSEIS THELEI GIA NA DOULEPSEI TO PAIXNIDI!

EMENA DEN KOLLAEI KATHOLOU KAI EXEI WRAIA GRAFIKA!

TO EXW LIWSEI!PAIZW PARAAAAAA POLLES WRES!GIA AYTO STO LEW!

:kiss: :kiss: :kiss:[/quote:1flbousk] τα γραφηκα ειναι τελια!!!!!!!!!και το παιχνιδι τελειο,δεν κολαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

hope_89 έγραψε:

kopela mou to sims3 einai poly teleio sta grafika kai den kollaei katholou!!!o YPOLOGISTHS SOU FTAIEI!

DEN THA EXEIS KALH KARTA GRAFIKWN KAI TETOIA!LEEI TI APAITHSEIS THELEI GIA NA DOULEPSEI TO PAIXNIDI!

EMENA DEN KOLLAEI KATHOLOU KAI EXEI WRAIA GRAFIKA!

TO EXW LIWSEI!PAIZW PARAAAAAA POLLES WRES!GIA AYTO STO LEW!

:kiss: :kiss: :kiss:[/quote:2n7y6xpj] τα γραφηκα ειναι τελια!!!!!!!!!και το παιχνιδι τελειο,δεν κολαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMA_XINA

ΑΦΟΥ ΟΙ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΚΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΜΑΡΣΙΠΟ!ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ.ΟΧΙ ΤΗ ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ.ΕΣΥ ΘΑ ΧΟΡΕΥΕΙΣ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ ΤΟΥ ΚΑΓΚΟΥΡΩ!!!!ΧΙ!ΧΙ!ΤΙ ΛΕΩ ΠΑΛΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΟ!ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ Η ΑΥΠΝΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ?ΩΧ!Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΠΟ....ΝΤΕΛΙΒΕΡΙ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ!!!!!!ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΕΓΕΙΡΕΨΩ!ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ!ΟΛΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΨΑΧΝΩ!ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΑΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΜΕΝΗ,ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ!!!ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥΠΑ!!!!!!ΧΙ!ΧΙ!ΧΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χορευοντας με τα καγκουρο...?καλο ακουγετε! χαχαχα

κοιταξε...εγω θα ξεκινησω τις σπουδες...αλλα δεν με ενοχλει αν χρειαστει να τις κοψω στη μεση...(μακαρι να τις κοψω)

χαχαχα

εμεις ειχαμε ψαρονεφρι απο χθες το οποιο εκοψα μικρα κομματια και εβαλα μεσα σε σαλατα αποτελουμενη απο ροκα,μαρουλι,τοματα κομμενη σε μικροσκοπικα κομματια,τυρι και σως βινεγκρετ (μελι-μπαλσαμικο-λαδι καλαματας...να τιμησουμε και το χωριο μας)...λοιπον βγηκε τελειοοοοο...

μαθηματα οικιακης οικονομιας απο την ραμονα...δεν πεταμε ποτε φαγητο...αντιθετως δημιουργουμε κατι καινουριο με οτι περισσεψε.

αντε στο τελος θα δινω διαιτες εδω περα και ασκησεις αδυνατησματος!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama xina den ixa kataferi na mpo sto themasou noritera.thelo lipon tora na sou efxitho ta kalitera gia ti zoisou.pistevo pos tha erthoun .giati ise poli thetiko kai kalo pedi.distixos oli kapia stigmi dokimazomaste.sou efxome san kiknos na ksediplosis psila to kefali kai na petaksis sta onirasou.pola pola filia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωρις να θελω να φανψ αχαριστη προς τα αλλα κοριτσια...

τι ευχη ευχαρα ηταν αυτη???

σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ...πως να μην παω ψηλα με τετοιες φιλεναδιτσες εδω μεσα???φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...