Μετάβαση σε περιεχόμενο

3 μερες πριν το τελος


Recommended Posts

ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΙΑ!! ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΑΛΕΤΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ!! Μ ΑΡΕΣΕ. ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΔΥΣΧΕΡΙΩΝ!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΔΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΑΝ Μ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΧΩ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΜΠΑΛΕΤΟ ΜΙΑΣ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ... ΑΝΤΡΙΣΜΟΥ!! ΧΕΧΕ!! ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΘΑ ΧΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωχ νομιζα οτι ειχες κοριτσακι!

και τον μιχαλη ελεγα θα τον κανω χορευτη ισως γιαυτο κουνιοταν συνεχεια εκανε προπονηση!

ναι αποφασισα να μην αφησω τα πραγματα να κυλλησουν ετσι,θα ξεκινησω φετος να μπαινω σε ενα προγραμμα δηλαδη να μπαινω στους ρυθμους μου και του χρονου δινω εισαγωγικες για δασκαλα! δεν ξερω αν θα τα καταφερω αλλα σιγα τι χειροτερο μπορει να γινει!?

μου αρεσουν τα παιδακια και αφου δεν εχω ακομη το δικο μου θα ασχοληθω με τα δικα σας!!!

και γιατι οχι ο μπεμπης χορευτης? θα του μαθω παραδοσιακους!να χορευει καλαματιανο βαρβατο! χαχαχα ετσι αντρικια πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα σε 2βδομαδες συγκατοικισης χω σφουγγαρισει 4φορες το σπιτι,σημερα εμαθα να βαζω πλυντηριο,σιδερωσα κιολας!

οποτε με πιανουν στεναχωριε κανω δουλεις σπιτιου! ελατε να το λερωσετε σας παρακαλω γιατι δεν εχω τι να κανω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ετσι....στις στεναχωριες με πιανει περισσοτερο..γενικα εχω ενα κολλημα με τα καθαρα,αλλα οταν ειμαι στις μαυρες μου ξεπερναω και τον εαυτο μου!!!!!!:laugh:

αφου βρηκες τροπο να ξεσπας,καλο ειναι..

εγω ψαχνω να βρω ενα χομπι..περα απο το μαμμυ,δεν εχω τιποτα αλλο ενδιαφερον να ασχοληθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πολυ για την απώλειά σου mamaxina! Σου ευχομαι να εχεις δύναμη και πιστη και γρήγορα να γεμίσει χαρά και γέλιο μικρού παιδιού το σπίτι σας! Διαβασα την ιστορια σου απο την αρχη του θεματος αυτού.Ας μην΄ψάχνουμε το ΓΙΑΤΙ όσοι χάσαμε αγαπημένα πρόσωπα. Δεν υπάρχει γιατι απλα παρατηρώ οτι ο Θεος δίνει δύναμη και κουράγιο σε όσους είχαν απώλειες. Ειδικά μικρών παιδιών που ούτε οι ίδιοι οι γονεις δεν θα πιστευαν οτι θα αντεχαν αυτες τις καταστασεις! Τελος παντων...περιττο να σου πω οτι στεναχωρηθηκα κλπ κλπ. Εδω ειναι μια πολυ καλη παρεα τα κοριτσια ειδα (σημερα ειναι η πρωτη μου μερα κι εμενα εδω) και οσο μιλας ηρεμεις λιγακι. Ευκαιρια για νεες φιλες λοιπον! Ενα μπραβο και στον Αγγελο! Δεν χρειαζεται να το αναλυσω παραπανω!

Ελπιζω να τα λεμε απο εδω μεσα και καθε μερα να σε κανουμε ολες εδω να νοιωσεις καλυτερα. Δεν εννοω οτι θα ξεχασεις...προς Θεου..δεν γινεται ετσι κι αλλιως.Απλα ο χρονος θα απαλυνει τον πονο! (εχουμε περασει σκηνικο θανατου μικρου παιδιου στην οικογενεια κι εμεις)

Τι αλλο να πω μωρε...α ναι...εχω κατι σωβρακοφανελες για σιδερωμα...ευχαριστω!!!! χιχι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΛΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕ ΣΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΟΛΟΙ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΑΠΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΔΑΞΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ.ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΣΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΛΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΚΑΝΕΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑ ΣΚΛΗΡΗ. ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΙΜΑΙ,ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ,ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΗ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟΣ. ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ. ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΛΕΧΩΝΑ ΠΙΑ!ΕΚΛΑΨΕ ΜΑΖΙ,ΠΟΝΕΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ,ΜΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΖΟΥΣΑΜΕ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ.ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΕΧΩΝΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.

lypamai ...an kai pisteva pws de boresw na lypithw 3ana ....

sygxwrese me tha daneistw ta logia souy k tha sou apandhsw:

exeis kapoion na klaiei mazi soy ...

exeis kapoion pou ponaei mazi soy ...

exeis kapoion na soy stathei ...

exeis kapoion na se frodizei ...

exeis kapoion na soy dei3ei to swsto kai to lathos ....

exeis kapoion na prosefxetai ...

yparxoyn anthrwpoi poy monoi klaine , monoi ponane , nomizoyn pws oti kanoun einai lathos kai nai TA VAZOUN K ME TO THEO ...

apla gia na toy poune pws .....epele3e na parei to lathos gonio ekei epanw.......

yparxoun anthrwpoi poy sfigoun ta dontia giati kapoios toys eipe pws

.h zwh synexizete ....alla kaneis den toys eipe ...PWS ....

mia megalh aggalia ..tipot' allo

P&A

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημενες μου ... καλημερα!

ςχθες ηρθα στο εξοχικο μου και πηρα μεγαλη χαρα! με το που μπηκα στο σπιτι ορμηξε ο σκυλος μου να με γλυψει! εκανε σαν παιδι που εχει να δει την μαμα του μερες!

τι ομορφα που θα νιωθετε οταν γυρνατε απο τη δουλεια κουρασμενες και θα μπενετε σπιτι και θα βλεπετε τα παιδια σας!φανταστικο να εχεις καποιον να σε περιμενει!

να μια ομορφη εικονα να σκεφτεστε οταν κουραζεστε στη δουλεια!

εγω τωρα θα εχω να σκεφτομαι τον σκυλακο μου που τον εχω μεγαλωσει σαν παιδακι κακομαθημενο που με κανει οτι μα οτι θελει!

το βραδυ με το που εφτασα στο εξοχικο περιττο να σας πω οτι καθαρισα το μπαλκονι!ναι ναι ειπαμε η πιο καλη νοικοκυρα!

ναι ειμαι τυχερη που μεσα στην ατυχια μου εχω τον αγγελο να ζει με μενα για μενα!δεν θα ειμαι αχαριστη δεν θα πω θα ανταλλαζα την αγαπη του με τον μιχαλη γιατι ξερω οτι θα ηταν σκληρο οπως και να το κανεις...θα πω μονο μακαρι να ειχα το δικαιωμα να τα εχω ολα...και τον αγγελο αλλα και τον μιχαλακι...να εχω και τους δυο αντρες μου στη ζωη μου και τον μικρο κ τον μεγαλο! αλλοι την εχουν αυτη τη τυχη δεν τους ζηλευω,τους σταυρωνω να την εχουν παντα...δεν ειμαι εγωιστρια θελω ολοι να ειναι χαρουμενοι!πολλες φορες χαιρομαι περισσοτερο με την χαρα αλλων και ξεχναω τον εαυτο μου,ξεχναω οτι πρεπει να χαρω και εγω.τελος παντων τι στο καλο ολο και κατι θα γινει και για μενα! εξαλλου πιστευω οτι απο οταν εφυγε ο μιχαλης πηρε μαζι του και οτι κακο ειχα κανει.ανοητο αλλα νιωθω οτι ειμαι στην αρχη,οτι πεθανα και ξαναγεννηθηκα σε μια στιγμη και αρχιζουν ολα!οτι λαθη ειχα κανει διαγραφτηκαν γιατι τα πηρε ο γιος μου μαζι του.δεν ξερω αν με αυτα που λεω γινομαι η προσωποποιηση της βλασφημιας αλλα ετσι το νιωθω!νιωθω "καθαρη" απο ολα,νιωθω οτι παει η παλια ραμονα,τωρα εχω μια δευτερη ευκαιρια να γινω μια βελτιωμενη εκδοση του εαυτου μου! τωρα δεν πρεπει να κανω τα ιδια λαθη,τωρα πρεπει να κανω καιρνουρια,τωρα πρεπει να εχω μαθει κατι απο τα παλια! και θα πειτε μεσα σας τι λαθη εχει κανει στα 21 της χρονια! ολοι εχουμε κανει λαθη μικρα μεγαλα...εξαλλου εδω καταφερα στα 21 μου εχω δουλεψει 5χρονια,να εχω κανει 2ταξιδια στο εξωτερικο με δικα μου εξοδα,να εχω περασει μια εγκυμοσυνη και να συγκατοικω με εναν αγγελο...ε...εχω καταφερει να κανω και αρκετα λαθη! και εχω κ αλλα να κανω!τωρα αρχιζω απο την αρχη

τα φιλια και την αγαπη μου σε οοοοολες οοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ ΡΑΜΟΝΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΖΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.

ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμόνα, αυτά που γράφεις και σκέφτεσαι είναι πάρα πολύ αισιόδοξα και σωστά! Μας δίνεις ένα φωτεινό παράδειγμα για το πώς πρέπει να αντιδρούμε κι εμείς στις διάφορες δυσκολίες που μας τυχαίνουν!!!!!!!

Μια καινούρια αρχή για όλες μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφακι...μα ειμαι μικρη για να κανω παιδια! χαχαχα

λοιπον ακουσα ενα πετυχημενο απο μια γειτονισσα οταν εμαθε οτι εχασα τον γιο μου,ηταν δυο γειτονισσες μας και λεει η μια στη μαμα μου οτι τον πηρε ο θεος για να τον κανει αγγελο και απανταει η δευτερη: εαν το ειχε κανει και στην παναγια αυτο ο θεος τι θα της ελεγες?

ε λοιπον δεν μπορω να μην το σκεφτομαι αυτο που ειπε και να μην γελαω!σωστο το σκεπτικο της!βλεπεις οταν καποιος δεν εχει περασει κατι τοτε μιλαει εκ του ασφαλους,οταν ομως το εχει ζησει ή κατι παρομοιο η το ιδιο τοτε ξερει τον πονο σου! ευχομαι αγαπημενες μου να μιλατε παντα εκ του ασφαλους ευχομαι να μην με καταλαβετε ποτε και απλως να συμπονατε!ευχομαι ποτε μα ποτε να μην νιωσετε πονο οσο δυσκολο κ αν ειναι αυτο!

θεοδωσιαδου καλη μου η εικονα στο προφιλ σου τα λεει ολα! δεν εχω λογια... η εικονα σου ειναι η πιο χαρακτηριστικη αυτη τη στιγμη...ελπιζω καποια στιγμη στο προφιλ σου να βαλεις χαρουμενες φατσουλες των παιδιων που σου αξιζει να εχεις,των δικων σου παιδιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΑΜΟΝΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΙΣ ΣΚΙΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΦΩΤΕΙΝΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ.

ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΡΑΣΗ, ΠΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΕΙΠΑΝ ΠΟΛΛΟΙ?

"ΜΙΚΡΗ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ.ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ"

ΑΦΟΥ ΔΕ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ?Σ'ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΩΠΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, αυτό το ότι παίρνει ο Θεός τα βρέφη για να τα κάνει αγγέλους είναι η μεγαλύτερη χαζομάρα. Λες κι έχει ο Θεός ανάγκη τα δικά μας τα παιδιά. Πέρα απ' το ότι είναι τελείως αστήρικτο θεολογικά. Είναι μάλλον ανθρώπινη εφεύρεση για να παρηγοριόμαστε, αλλά νομίζω ότι κάποιος που έχει χάσει μ' αυτόν τον τρόπο το παιδί του δεν μπορεί να παρηγορηθεί έτσι, μόνο εξοργίζεται περισσότερο.

Καλό αυτό με την Παναγία, κι αυτή όμως έχασε το παιδί της, στα 33 του κιόλας, τον είχε μεγαλώσει και τον έχασε, αλλά μετά αναστήθηκε, οπότε δεν πιάνεται!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ραμονα καλημερα theodosiadou(συγνωμη δεν ξερω το ονομα σου)

τι μου κανετε??? καλα σας βλεπω παλι μπραβο μπραβο!!!! εγω σημερα ειμαι λιγο στεναχωρημενη απο χθες προσπαθω να κανω στρατα τον μπεμπη και αρνειται τι επαθε ξαφνικα??? δεν μπορω να καταλαβω ελπιζω να του περασει χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΜΗ ΖΟΡΙΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ.ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.

ΕΓΩ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ,ΕΔΩ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι λεω κι εγω φαση θα ειναι θα περασει ποιος ξερει αραγε τι σκευτεται με το μυαλουδακι του ε???

αχ αυτο το μαμυ ειναι εθισμος!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΜΟΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ,

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ,ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ,ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ,ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ (ΚΑΙ ΑΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ)ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ. ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΣΟΚΑΡΙΣΕΙ ΠΟΛΥ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΑΡΟ ΤΗ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΔΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ.

ΕΓΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ....

ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΜΟΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΗΡΘΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ(Η ΝΥΦΗ ΤΗΣ ΔΗΛΑΔΗ)ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ 3/4 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ,ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΕΜΑΘΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΔΕ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΜΑΥΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΗΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ!

ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΗΣΟΥΝ ΜΑΡΙΑ!!!!ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ?

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΟΚΚΙΚΟ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ(ΕΣΥ ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΟΙΦΟΥΝ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΕ ΑΙΜΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΝΤΟΜΟ....ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ!!

ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΦΥΛΑΚΕΣ ΑΓΓΕΛΟΙ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΙ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΕΣ" ΤΟΥ RICHARD WEBSTER!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!ΓΡΑΦΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟ ΜΙΧΑΗΛ(ΠΟΥ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ)ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ ΣΟΥ ΠΩ ΟΠΩΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ,ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΝΑ!!!!!

ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρίς να θέλω να μειώσω τον πόνο κάθε μανούλας σε κάθε τέτοια περίπτωση και όχι μόνο, γιατί κακά τα ψέματα είναι κάτι που δυσκολα ξεπερνάει ένας άνθρωπος, θα ήθελα να θυμήσω σε όλες μας κάτι που ξεχνάμε...Ναι ..πονάει πολύ να χάνεις το παιδί σου και ακόμη πιο πολύ όταν ξέρεις ότι το χάνεις άδικα..τι να πεις σε μια μάνα που έχει χάσει το παιδάκι της ή το βλέπει να υποφέρει..ευτυχώς δεν το ζούμε όλες και δυστυχώς δεν είναι λίγες αυτές που το βιωσαν ή το βιώνουν..όμως..τι να πει κανείς σε εκείνη τη μανα που κοιτάζει απελπισμένη το μωρό της να πεινάει και να το βλέπει να αργοπεθαίνει μη έχοντας τίποτα να το ταίσει..τι να πει κανείς σε μια μάνα που βλέπει το παιδί της να πεθαίνει από μια απλή διάρροια..ή ένα απλό κρυολόγημα ή ακόμη και από τέτανο..αρρώστειες που στις χώρες μας ή θεραπεύονται πλήρως ή έχουν εξαφανιστεί..τι θέλω να πω; Ας έίμαστε ευχαριστημένοι γι αυτά που είμαστε περισσότερο τυχεροί να απολαμβάνουμε καθημερινά..ας μην μιλάμε ούτε για τύχη , ουτε για ατυχία...γιατί κάποιοι άλλοι..θα έπρεπε να είναι βουτηγμένοι μέσα σε αυτήν..και συγμεκριμένα μέσα στην απελπισία! Ας πέρνουμε δύναμη από αυτά που μας προσφέρονται...γιατί πάντα θα μας ακολουθεί ένας πόνος..ας μην ψάχνουμε το γιατί και το πως..απλως να λέμε ευχαριστώ..για όλα τα υπόλοιπα. Συγγνώμη και πάλι αν θεωρείται ότι καταχράστηκα το θέμα της γλυκιάς μας mama_xinas , απλώς ήθελα να ΄μας βάλω λίγο σε σκέψεις..γιατί κι εγώ βιωσα τον πόνο, μπορεί όχι στην ίδια κλίμακα με άλλους ανθρώπους, όμως πόνεσα. Παρόλα αυτά ξέρω ότιέχω ήδη πολλά..πάρα πολλά για τα οποία οφείλω να λέω ευχαριστώ στη ζωή..:) φιλικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλη τωρα μπηκα στο ιντερνετ γιατι δεν ειχα χρονο...ελπιζω ο μικρος να εκανε στρατα γιατι το εχω αγχος! οποτε μπεις στειλε να μας πεις τα νεα του!

αγαπημενες μου σας ευχαριστω που ειστε τοσο καλα φιλαρακια...μου δινετε δυναμη...τα λογια σας ειναι πιο φωτεινα απο τον ηλιο και πιο δυνατα απο το σκοταδι μου!

ξερω οτι η παναγια τον εχασε τον γιο της τουλαχιστον αυτη τον χαρηκε λιγο και τον εζησε εγω το μονο που χαρηκα ηταν κατι κλωτσιες στα παιδια μου!δεν τον εζησα τον γιο μου,δεν τον ειδα να γελαει ουτε τον αγκαλιασα ποτε μου!δεν λεω οτι ο πονος της ηταν μικροτερος αλλα ειχε κατι να θυμαται...

τα πρωτα που εγραψα στο ποστ ηταν γιατι ειχα την αναγκη να μοιραστω με καποιον το τι εγινε ακριβως...οι δικοι μου ανθρωποι θελουν να ξεχασω...εγω νιωθω την αναγκη να θυμαμαι αλλα φοβαμαι μηπως καταφερουν να ξεχασω εστω κ μικρες λεπτομεριες...τωρα τις εχω αποθηκευμενες εδω και τις μοιραζομαι μαζι σας οποτε παντα θα μενει η αναμνηση των οσων εζησα!

φιλεναδιτσα μου τα σχολια σου σχδετικα με τις δυσκολιες τις ζωης σε παρακαλω οποτε βρισκεις ευκαιρια να τα λες! θελω να γινουμε καλυτεροι ανθρωποι...δεν ξερω αν συζητοντας τα απλα μονο αλλαζει τιποτα...οποτε μιας και εισαι ευαισθητοποιημενη στο θεμα δωσε μας λυσεις-ιδεες σχετικα με το πως θα γινουμε ενεργοι ανθρωποι και πως θα συμπαρασταθουμε σε τετοιες περιπτωσεις.καλο ειναι να μην κοιταμε μονο τον δικο μας πονο αλλα και των αλλονων και οχι για να τον συγκρινουμε αλλα για να απαλυνουμε την κακια που υπαρχει γυρω μας!

λοιπον πολυ μιλησα και παλι!!!

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΜΟΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ B) B) B)

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ,ΕΚΛΑΨΑ, ΠΟΝΕΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΟΥ,ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ, ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ......

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 23 ΜΗΝΩΝ. ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΘΑΡΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ, ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ, ΗΘΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΟΜΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΟΣ. ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑ. ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ, ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ. ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΟΛΓΟΘΑ. ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ :woohoo: ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ :woohoo: Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ. ΕΥΧΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ. ΛΕΩ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ, ΠΕΡΑΣΑΝΕ... ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΑ... Ο ΘΕΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ..

6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ, ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ. ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΒΓΗΚΕ Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ : ΣΚΛΗΡΥΝΣΗ ΚΑΤΑ ΠΛΑΚΑΣ.:woohoo: ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ. ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΝΙΑΤΗ ΠΑΘΗΣΗ, ΜΕ ΔΥΣΜΕΝΗ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΞΕΛΙΞΗ, ΧΩΡΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΟΧΙ 100%. ΜΑΛΣΤΑ.:woohoo: ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΥΡΟΔΟΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΘΕΙ Η ΓΕΝΝΑ. ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑΝΑ, ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΝΟΣΗΣΕΙ ΠΟΤΕ. ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΜΟΥ. ΠΑΛΙ ΕΣΠΑΓΕ ΠΛΑΚΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!(ΝΟΜΙΖΩ Η ΛΕΞΗ "ΠΛΑΚΑ" ΜΕ ΑΚΟΥΛΟΥΘΕΙ ΠΑΝΤΟΥ, ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΜΟΡΦΗ).ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΑ? ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ : ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ[/b. ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΗΔΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ.

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ, ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ? ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΑ?

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΑ, ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ.....:angry: ΓΙΑΤΙ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ ΒΛΑΣΦΗΜΗ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΧΕΙ ΚΛΟΝΙΣΤΕΙ Η ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΔΕΝ ΑΞΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...