Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

gia sas,meta apo sexoualiki epafi m to agori mou,perimena periodo,m irthe me 2 meres ka8isterisi,omos m kratise 9 meres,exw k kafe ugra...ti ginete?iparxei periptosh egimosinhs?voi8iste sas parakalo.toses polles meres m kratouse otan m ixe erthei g 1h fora periodos k tn proto kero.ti ginete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

καλημερα! κανε 1 τεστ η κκαλυτερα μια

εξεταση χοριακης σε μικροβιολογο.

(εξεταση αιματος ειναι)

θα συμφωνησω με την προλαλησασα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι εγώ, κάνε κάποιο τεστ για να σου φύγει το άγχος. Πόσων χρονών είσαι; Φαίνεσαι πολύ μικρή από αυτά που γράφεις... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ήσουν έγκυος νομίζω δε θα σου κρατούσε τόσο πολύ η περίοδος, ίσα ίσα λένε ότι κρατά λίγο και κόβεται απότομα.Περισσότερο σαν κρύωμα μου ακούγεται από τα μπάνια της θάλασσας, αν δεν αλλάζεις το μαγιό σου και το αφήνεις να στεγνώσει πάνω σου.Αλλά αν θες να ξεαγχωθείς κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης από το φαρμακείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eimai 20 xronon,k den 8elo me tipota egumosinh.mporei na kriosa ligo,h mporei na einai oti etreksa prin 3 meres ligo...to kokino aima katevike,mazi me ta komatia auta p peutoun,alla exw twra 4 meres p m vgenoun autes oi kafe vromies.simera den ixa mexri pou ekanna mpanio kai evgale pali ligo kafe...ma ti ginete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοπελα μου μου δεν νομιζω οτι ειναι εγκυμοσυνη αλλα αν θελεις κανε ενα τεστ εστω φαρμακειου.Γιατι σου κανουνε εντυπωση τα καφε στο τελος της περιοδου πρωτη φορα εχεις ?Δηλαδη σου κοβοτανε αποτομα χωρις καφε?ααααα και προφυλαξεις εεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...