Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι με ενοχλει στο mammy...


Αννιώ

Recommended Posts

Ifigeneia έγραψε:

Βρε εσείς... Τι γίνετε πάλι? Πάλι τσακώνεστε?

Αχ αχ αχ...

Κορίτσια τα κουνούπια με έχουνε κάνει πουά! Κάτω από το δέρμα μου υπάρχει ολόκληρη στρώση fenistil κι επειδή τελείωσε χρησιμοποιώ και τη fusicort της Μαρίας μου! Ντόινγκ! :unsure:

Το Σάββατο είμαι καλεσμένη σε 2 γάμους και 1 βάφτιση και δεν ξέρω τι να φορέσω! Άσε που τέτοιο sexπυρ σαν αυτό που πάει να σκάσει στο πηγούνι δεν υπάρχει στον κόσμο! :angry:

Έκανα ανταύγειες σήμερα, πιάστηκε ο ποπός μου 4 ώρες στην καρέκλα του κομμωτηρίου, έκοψα φράντζα και είμαι σαν playmobile! Ουφ!

Αχ καλέ... Τώρα το πρόσεξα! Σε λάθος θέμα γράφω! Στο καφέ ήθελα να γράψω.. Αχ μωρέ, συγνώμη κορίτσια, συνεχίστε εσείς! Μην ενοχλείστε!

(ναι καλά, σας έπεισα)

Πέρυσι τέτοια μέρα και ώρα ήμουν στο μαιευτήριο, μου είχανε βάλει το υπόθετο για τον τράχηλο, έπιασε και άρχισαν πονάκια, από την υπερένταση δεν μπορούσα να κοιμηθώ, και στο διπλανό κρεβάτι ο άντρας μου ροχάλιζε. Ήταν λιώμα ο καψερός! 11 ώρες έκανε να έρθει από το Κόσοβο όταν μάθαμε ότι μπαίνω για πρόκληση. Κι επειδή δεν μπορούσα να σηκωθώ για να τον ξυπνήσω (ένιωθα τρομερή πίεση στην κοιλιά κ δεν μπορούσα ούτε πλευρό να γυρίσω) του πετούσα το πορτοφόλι του, μετά το δικό μου, μετά τη θήκη από τα γυαλιά μου (εννοείται χωρίς τα gucci μου μέσα :P ) και ξύπνησε όταν του πέταξα το κινητό ο αθεόφοβος! Κι έκανε μια κίνηση με το χέρι, το έριξε κάτω και έπαψε να δουλεύει! :angry:

Κορίτσια καλά καταλάβατε!

Σήμερα (εφόσον άλλαξε η μέρα) το ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!! Είχα σκοπό να ανοίξω θέμα αλλά εφόσον είμαι η προσωποποίηση του off topic λέω να δεχτώ ευχές εδώ! Έτσι για να αλλάξει το κλίμα! Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει πρόβλημα και θέλει να συνεχιστεί η αντιπαράθεση ας το πει τώρα, αλλιώς να σωπάσει! :P

χαχαχαχα..καλά έκανες! Ήταν απαραίτητο. Να την χαίρεσαι τηνκορούλα σου, χιλιόχρονη ναναι και πάντα ευτυχισμένη!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιφιγενεια χρονια πολλα στο Μαρακι σου!

Να ειναι παντα καλα η κουκλιτσα σας, γερη, χαμογελαστη, καλοτυχη κ εσεις περηφανοι γονεις να την καμαρωνετε να μεγαλωνει, να ομορφαινει κ να ζωηρευει!!!:P

(μεταξυ μας, χρειαζοταν ενα τελος αυτο το θεμα κ εσυ εδωσες το καλυτερο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχα :laugh: :woohoo: :silly: :P

Αχ βρε Ιφιγενεια ολα τα καλα τα γραφεις την ωρα που κοιμαμαι...!!!:P

Ντροπη σου παντως να μην μας αφηνεις να τσακωθουμε με την ησυχια μας... :P χεχεχε

Να σου ζησει το γλυκουλι σου, το Μαρακι σου, το ψυχουλακι σου (ετσι λεω εγω τον δικο μου) :) Σου τα εγραψα αναλυτικοτερα στο fb...

Αντε τι εμεινε; 2 μερουλες μεινανε και θα τα πουμε απο κοντα (ολο το ασκερι)χεχεχεχεχε

Φιλακια πολλα πολλα πολλα πολλα στα μαγουλακια και στα μπουτακια!!! (της Μαριας εννοειται) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΙΤΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΔΩ, ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΙΑ!!!!!!!ΜΑΚΙΑ!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Ιφιγένεια... μου να σου ζήσει η κουκλάρα σου!! Να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!! Υγεία πάνω απ'όλα να έχετε.. Και καλή τύχη στην ζωή της!! Πολύ σε πάω... πως αλλάζεις την τροπή ένος θέματος... Κι εγώ έβαλα υπόθετο να μαλακώσει ο τράχηλος! Τραγικό δεν ήταν;; :blink: Εγώ ήμουν και μόνη όλη νύχτα! Το πρωί μου ήρθαν!! Η μαία κι ο σύζυγος!! Άκουγα και κάποιες κοπέλες που ουριάζαν.. και μ'είχε πιάσει κατάθλιψη! Ήθελα να σηκωθώ και να φύγω!! Τελικά τον γέννησα..δεν τον χώνεψα!! :P

Ελενάκι ευχαριστούμε πολύ πολύ! Να χαίρεσαι κι εσύ τον Δημητράκη σου!

Κι εγώ θα προτιμούσα να ερχόταν το πρωί ο άντρας μου τελικά.. Έσπασα το κινητό μου εξαιτίας του! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΙΦΙΓΕΝΙΤΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΔΩ, ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΙΑ!!!!!!!ΜΑΚΙΑ!!!!!:kiss:

Ευχαριστούμε ζουζουνίτσα!

Καλή λευτεριά σου εύχομαι!

Στη δουλειά μου, στο προηγούμενο γραφείο με φωνάζανε Κόφι Ανάν.. Γιατί άραγε? Καυγάδες πολλοί και η Ιφιγένεια στην κοσμάρα της να λέει τα δικά της και να προσπαθεί μια ζωή να συμβιβάζει τα ασυμβίβαστα!

Κρίμα είναι βρε! Πολύ κρίμα! Χαλάμε το τροπικό κλίμα του μαμμυ έτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Αχαχαχαχαχα :laugh: :woohoo: :silly: :P

Αχ βρε Ιφιγενεια ολα τα καλα τα γραφεις την ωρα που κοιμαμαι...!!!:P

Ντροπη σου παντως να μην μας αφηνεις να τσακωθουμε με την ησυχια μας... :P χεχεχε

Να σου ζησει το γλυκουλι σου, το Μαρακι σου, το ψυχουλακι σου (ετσι λεω εγω τον δικο μου) :) Σου τα εγραψα αναλυτικοτερα στο fb...

Αντε τι εμεινε; 2 μερουλες μεινανε και θα τα πουμε απο κοντα (ολο το ασκερι)χεχεχεχεχε

Φιλακια πολλα πολλα πολλα πολλα στα μαγουλακια και στα μπουτακια!!! (της Μαριας εννοειται) :P

Ε μα κι εσένα βρε Μαρινάκι ποιος σε είπε να κοιμάσαι με τις κότες? χεχεχε...

Ευχαριστώ φιλεναδούλα μου, να χαίρεσαι κι εσύ το Μιχαλοασκέρι σου!

Άντε, ανυπομονώ για το Σάββατο.. Επιτέλους να σμίξει το ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευής! Άσε γιατί οι γονείς μου κάνουν νταραβέρι το Μαράκι με το Χρήστο, ένα γειτονόπουλο που ο πατέρας του (με τον οποίο μεγαλώσαμε μαζί και παντρεύτηκε επίσης γειτονοπούλα και φίλη) έχει κοπαδάρα με πρόβατα! Ε όχι και τσελιγκοπούλα το Μαράκι μου! Ε όχι! Τρέχτε να προλάβουμε! Να δώσουμε λόγο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theano έγραψε:

Ιφιγενεια χρονια πολλα στο Μαρακι σου!

Να ειναι παντα καλα η κουκλιτσα σας, γερη, χαμογελαστη, καλοτυχη κ εσεις περηφανοι γονεις να την καμαρωνετε να μεγαλωνει, να ομορφαινει κ να ζωηρευει!!!:P

(μεταξυ μας, χρειαζοταν ενα τελος αυτο το θεμα κ εσυ εδωσες το καλυτερο!)

Θεανώ μου με το όμορφο όνομα, να χαίρεσαι κι εσύ την οικογένειά σου!

Τι όμορφη ευχή! Ευχαριστούμε πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Ifigeneia έγραψε:

χαχαχαχα..καλά έκανες! Ήταν απαραίτητο. Να την χαίρεσαι τηνκορούλα σου, χιλιόχρονη ναναι και πάντα ευτυχισμένη!!:)[/quote:7t60muoj]

Τις περισσότερες σας απάντησα και στο φέις μπουκ!

Ευχαριστώ πολύ Φανούλα μου, να είσαι καλά, να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό και με υγεία να τη μεγαλώσετε σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεε δε γινεται βρε Ιφιγενεια...Θα στα πω κι απο εδω!!!

Μεγααααααααλο νουμερο εισαι!!!!!!Σουπερ χιουμορ!!!

Πως βρε τρελλη να βγει ησυχο το Μαρακι σου????Ζωη να'χει και χρονια υπεροχα!!!!!!!!!Ααααα!!Και δεν ειναι κακο....Να ειναι κουκλαρα,πανεξυπνη και φουλ στις κατακτησεις!!! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

να σας ζησει ιφιγενεια!!! να ειναι μαι ζωη ευτυχισμενη!!!!!!!

τι ωραια μωρε!!!

αντε να την χαιρεστε!!!!!!:kiss: :kiss: :) :) :) :)

VENI μου ευχαριστώ πολύ! Να χαίρεσαι το ομορφόπαιδό σου! Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

α βρε ιφιγενεια εισαι τρελη σε παω :woohoo:

χρονια πολλα στην ζουζουνα σου και παντα ευτυχισμενη και γερη να ειναι στην ζωη της :)!!!!!!!!!!

Σισσιω εκανεσ θανασιμους εχθρουσ με το ντουμπαι απλα σε μισωωω:silly:

να περασετε τελειαααααααααααααααααααααααα τι θα μασ φερεις :silly: ;

εχω μια πετραιολοπηγη θελω απλα πραγματα :woohoo:

Ευχαριστούμε κουκλίτσα! Να χαίρεσαι κι εσύ την οικογένειά σου!

Τώρα που το έθιξες το θέμα!

2 φορές πήγαινε έλα Αλεξ/λη Κατερίνη σε 5 μέρες, ξόδεψα 130 ευρώ σε βενζίνη!

Λέω να πάρω ένα πετρελαιοκίνητο και να μου χαρίσεις την πετρελαιοπηγή που θα σου φέρει η Σισσιώ από το Ντουμπάι!

Όχι για μένα ρε Ευάκι, για το Μαράκι μου και την προίκα της! :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 μου ευχαριστώ πολύ πολύ! Να χαίρεσαι κι εσύ το φατσόνι σου!

Αργυρούλα μου τι νέα είναι αυτά! Με το καλό η αδερφούλα σου να φέρει στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι! Μήπως λέω από αύριο να αρχίσει να χτυπάει τις πόρτες του ΙΑΣΩ και να ψάχνει τη marimari από το mammyland?

Αυτό κι αν είναι κουλό!

Τι να κάνουν τα κορίτσια μας σήμερα?

τη mari τη σκέφτομαι από το πρωί!

Anastacia γλυκιά μου κοπέλα εγώ σαν παιδάκι ήμουν πολύ ήσυχη, έως μαμούχαλη! Τώρα ποιον έμοιασε η λιονταρίνα μου! Απορίας άξιον! Ξεπερνάει σε ζωηράδα και τον μπαμπά της κατά τα λεγόμενα της πεθεράς μου! Δε βαριέσαι? Υγεία να'χει!

Χθες το βράδυ την ξύπνησαν κάτι σκυλιά που μαλώνανε κάτω από το μπαλκόνι μας και ήταν μέσα στο κλάμα! Αμάν να την ησυχάσω.. Έκανα ντα τα κακά σκυλάκια που τρομάζουν το κορίτσι μου, έλεγα "δε σας θέλουμε.. Να φύγετε από δω, να πάτε αλλού, το κοκαλάκι σας και σε άλλο χωράφι!" το είπα ίσα με 10000 φορές! Ε με τα πολλά ησύχασε, την άφησα στο κρεβάτι της και έφυγα. Επί μισή ώρα την άκουγα.. "ντα...ντα... μανιαμανιμανινιμακακονταουαγκαουα" :cheer: Τα μάλωνε και χαιρόταν η ταλιμπανίτσα μου!

Σήμερα το πρωί λοιπόν την πλήρωσε ο ήσυχος σκυλάκος του γείτονα.. Με το που κατεβαίνουμε και τον βλέπει (πάντα ο μούργος όταν τη βλέπει στέκεται μπροστά της και κουνάει την ουρά του και το Μαράκι γελάει και χαίρεται) του ρίχνει μια κλωτσιά!!!! Εντάξει, αέρα έπιασε, αλλά σημασία έχει ότι την έβαψε ο σκυλάκος! Την επόμενη φορά θα του ρίξει φόλα και δεν φταίει ο καψερός! :P :woohoo:

Α! όσο για τις φουλ κατακτήσεις... Είναι ταμένη! Έχει να ρίξει χυλόπιτα... Ουουουου... Είμαστε πιστές στον Μιχαλάκη μας εμείς! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Anastacia οργιάκι μου που ξέρεις ότι το αγαπημένο μου γλυκό είναι το τσιζκέικ! :ohmy:

Έχεις το κληρονομικό χάρισμα? :P

Κέρνα κέρνα.. Ο Κωνσταντίνος μου έχασε όλα τα κιλά που πήρε στο Κόσοβο, εγώ τι κάνω? Τρώω τα κερασμένα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Ε μα κι εσένα βρε Μαρινάκι ποιος σε είπε να κοιμάσαι με τις κότες? χεχεχε...

Ευχαριστώ φιλεναδούλα μου, να χαίρεσαι κι εσύ το Μιχαλοασκέρι σου!

Άντε, ανυπομονώ για το Σάββατο.. Επιτέλους να σμίξει το ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευής! Άσε γιατί οι γονείς μου κάνουν νταραβέρι το Μαράκι με το Χρήστο, ένα γειτονόπουλο που ο πατέρας του (με τον οποίο μεγαλώσαμε μαζί και παντρεύτηκε επίσης γειτονοπούλα και φίλη) έχει κοπαδάρα με πρόβατα! Ε όχι και τσελιγκοπούλα το Μαράκι μου! Ε όχι! Τρέχτε να προλάβουμε! Να δώσουμε λόγο! :P

Τιιιιιιιιιι;;;;;;;;

Ε οχι να μας φαει το Μαρακι ο τσελιγκας....:angry: δεν ειμαστε καλα...!!! Καλα που μου το ειπες να παρω τα μετρα μου...!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Ιφιγένεια μου έχω ρίξει απίστευτο γέλιο με τις ατάκες σου...Πάντα μες στην τρελή χαρά είσαι...Μπράβο κοριτσάκι μου, έτσι πρέπει...Όσο για τα σκυλάκια σας βλέπω να σας τρέχουν στα δικαστηρια οι φιλοζωικές αν συνεχίσει έτσι η ταλιμπανίτσα σου...:woohoo: :woohoo:

Savropingunine μου για πες μας κι εσύ τα νέα σου..Πού πήγατε διακοπούλες, πώς τα περάσατε;;;;Η μικρούλα σου τι κάνει;;;;;;;

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καιρος να αλλαξει ο τιτλος νομιζω!!!!

Να'ναι καλα η Ιφιγενεια με το Μαρακι μας!!!!!Μακαρι το ομορφοκοριτσο να ειναι παντα η αφορμη για χαμογελα!!!!!

Τσιζκεικ εκανα...Αυτο κερναω!!!!Αντε κοπελιες να το φαμε στην υγεια του Μαρακι-ου!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Χθες το βράδυ την ξύπνησαν κάτι σκυλιά που μαλώνανε κάτω από το μπαλκόνι μας και ήταν μέσα στο κλάμα! Αμάν να την ησυχάσω.. Έκανα ντα τα κακά σκυλάκια που τρομάζουν το κορίτσι μου, έλεγα "δε σας θέλουμε.. Να φύγετε από δω, να πάτε αλλού, το κοκαλάκι σας και σε άλλο χωράφι!" το είπα ίσα με 10000 φορές! Ε με τα πολλά ησύχασε, την άφησα στο κρεβάτι της και έφυγα. Επί μισή ώρα την άκουγα.. "ντα...ντα... μανιαμανιμανινιμακακονταουαγκαουα" :cheer: Τα μάλωνε και χαιρόταν η ταλιμπανίτσα μου!

Σήμερα το πρωί λοιπόν την πλήρωσε ο ήσυχος σκυλάκος του γείτονα.. Με το που κατεβαίνουμε και τον βλέπει (πάντα ο μούργος όταν τη βλέπει στέκεται μπροστά της και κουνάει την ουρά του και το Μαράκι γελάει και χαίρεται) του ρίχνει μια κλωτσιά!!!! Εντάξει, αέρα έπιασε, αλλά σημασία έχει ότι την έβαψε ο σκυλάκος! Την επόμενη φορά θα του ρίξει φόλα και δεν φταίει ο καψερός! :P :woohoo:

Α! όσο για τις φουλ κατακτήσεις... Είναι ταμένη! Έχει να ρίξει χυλόπιτα... Ουουουου... Είμαστε πιστές στον Μιχαλάκη μας εμείς! ;)

Αχαχαχαχα... μπραβο Μαρακι... γνησιο λιονταρακι παιδι μου... :P

Ο Μιχαλης μολις δει σκυλακι αρχιζει: νιαει νιαει νιαει... και για τις γατες το ιδιο λεει...:laugh: και δεν τα φοβαται καθολου... μια φορα πηγε και βουτηξε τη μουσουδα ενος σκυλου... ευτυχως ηταν εξημερωμενο το σκυλακι και δεν του εκοψε κανενα κομματι... :P:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιφιγενεια εισαι SUPER!!!!!!!!!!!! να σου ζησει το παλικαρακι σου χιλιοχρονο να ειναι και να το χαιρεστε φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια να χαίρεσε το Μαράκι σου.

Να είναι πολύχρονη και ευτυχισμένη.

Και εσείς να είστε πάντα καλά για να την καμαρώνετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιός μοιράζει τζιζκέικ χωρίς να είμαι εδώ?!?!?!

Ιφιγένεια εσείς τί κερνάτε???

Πετρέλαια πολλά εκεί δεν έχει, αλλααααααά είναι ο παράδεισος του χρυσού κορίτσια!!! Λοιπόν ακούω παραγγελίες! Μπορεί την XXXXL βαλίτσα να μη την πάρω με σένα μέσα Ιφιγένεια, αλλά σίγουρα θα τη φέρω γεμάτη...! Ελπίζω μόνο να μην πάει κανένα εγκεφαλικό το καλό μου το "γαϊδουράκι", που με πάει και εξωτερικό και ας με έχει αστεφάνωτη, Ιφιγένεια! χαχαχα

Ντάλια (Έλενα) κουκλίτσα μου ο γιος σου είναι ενας κούκλος!!!! Τον είδα στο φέισμπουκ! Να τον χαίρεσαι και πάλι!! Και μην αγχώνεσαι θα ξανακοιμηθείς σερί 6ωρο... τα πρωτα 100 χρόνια είναι δύσκολα χιχιχι!!

Εχθρές μου σας φιλώ!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...