Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι με ενοχλει στο mammy...


Αννιώ

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Γύρισα απο τις διακοπές και μετα λύπης μου βλέπω οτι το πιο δημοφιλές θέμα του μάμμυ είναι ΠΑΛΙ ένα θέμα αντιπαράθεσης.

Έστω.

Απο αυτό το βήμα λοιπόν θα σας ευχηθώ καλό χειμώνα!

Φιλάκια σε όλες κορίτσια! Θηλάζουσες και μη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε εσείς... Τι γίνετε πάλι? Πάλι τσακώνεστε?

Αχ αχ αχ...

Κορίτσια τα κουνούπια με έχουνε κάνει πουά! Κάτω από το δέρμα μου υπάρχει ολόκληρη στρώση fenistil κι επειδή τελείωσε χρησιμοποιώ και τη fusicort της Μαρίας μου! Ντόινγκ! :unsure:

Το Σάββατο είμαι καλεσμένη σε 2 γάμους και 1 βάφτιση και δεν ξέρω τι να φορέσω! Άσε που τέτοιο sexπυρ σαν αυτό που πάει να σκάσει στο πηγούνι δεν υπάρχει στον κόσμο! :angry:

Έκανα ανταύγειες σήμερα, πιάστηκε ο ποπός μου 4 ώρες στην καρέκλα του κομμωτηρίου, έκοψα φράντζα και είμαι σαν playmobile! Ουφ!

Αχ καλέ... Τώρα το πρόσεξα! Σε λάθος θέμα γράφω! Στο καφέ ήθελα να γράψω.. Αχ μωρέ, συγνώμη κορίτσια, συνεχίστε εσείς! Μην ενοχλείστε!

(ναι καλά, σας έπεισα)

Πέρυσι τέτοια μέρα και ώρα ήμουν στο μαιευτήριο, μου είχανε βάλει το υπόθετο για τον τράχηλο, έπιασε και άρχισαν πονάκια, από την υπερένταση δεν μπορούσα να κοιμηθώ, και στο διπλανό κρεβάτι ο άντρας μου ροχάλιζε. Ήταν λιώμα ο καψερός! 11 ώρες έκανε να έρθει από το Κόσοβο όταν μάθαμε ότι μπαίνω για πρόκληση. Κι επειδή δεν μπορούσα να σηκωθώ για να τον ξυπνήσω (ένιωθα τρομερή πίεση στην κοιλιά κ δεν μπορούσα ούτε πλευρό να γυρίσω) του πετούσα το πορτοφόλι του, μετά το δικό μου, μετά τη θήκη από τα γυαλιά μου (εννοείται χωρίς τα gucci μου μέσα :P ) και ξύπνησε όταν του πέταξα το κινητό ο αθεόφοβος! Κι έκανε μια κίνηση με το χέρι, το έριξε κάτω και έπαψε να δουλεύει! :angry:

Κορίτσια καλά καταλάβατε!

Σήμερα (εφόσον άλλαξε η μέρα) το ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!! Είχα σκοπό να ανοίξω θέμα αλλά εφόσον είμαι η προσωποποίηση του off topic λέω να δεχτώ ευχές εδώ! Έτσι για να αλλάξει το κλίμα! Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει πρόβλημα και θέλει να συνεχιστεί η αντιπαράθεση ας το πει τώρα, αλλιώς να σωπάσει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε! Καλώς τα κορίτσια που γύρισαν από τις διακοπούλες! Πως περάσατε? ;)

Σισσιώ καλό χειμώνα! :lol:

LaLa... χμ... καλώς ήρθες κι εσύ! Εσύ έλειπες από το θέμα αλλά να χαρείς ότι αγαπάς, μην απαντάς! Ασ'το να πάει! Δε θα πεις κάτι καινούργιο, κάτι διαφορετικό από αυτά που έχεις πει κατά καιρούς... Ας σταματήσει αυτό εδώ!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΤΗΝ ΘΗΛΑΣΕΣ?:P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά, με επαναφέρεις στο θέμα Μαργαρίτα!

Όχι, δεν τη θήλασα και θα γράψω τη φράση που έγραψα στο πρώτο μου ποστ στο mammy πριν 10 μήνες "το εργοστάσιο παραγωγής γάλακτος έκλεισε"..

Δεν θέλετε να ξέρετε τι έγινε τότε!

LaLa σου λέει κάτι? :P

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές Μαργαρίτα, κι εσύ να χαίρεσαι την μικρουλίτσα σου! Είδα φωτο στο facebook, μωρέ είναι κουκλίτσα! Παρά την προωρότητα και την ταλαιπωρία είναι γλυκύτατη!

Να σου ζήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου χρόνια πολλά!Να τα εκατοστήσει το κοριτσάκι σου!!!Πάντα γερή και καλότυχη να είναι!!

Πολύ γέλασα με το playmobile που είπες...:laugh: :laugh: :laugh:

Είσαι εντελώς off topic, αλλά δεν πειράζει..Καλά έκανες κι έγραψες εδώ για να ελαφρύνει λίγο η ατμόσφαιρα....:P :P

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλάρα μου να τον χαίρεσαι τον κορίτσαρο σου!! Να την δεις να μεγαλώνεις και να την καμαρώσεις να πετύχει στη ζωή της ό,τι επιθυμεί!!

Μόνο σε παρακαλώ στάματα τις αλοιφές!! είναι εθιστικές!! Έχεις παιδί να μεγαλώσεις. Μη σε δω στα Εξάρχεια αύριο μεθαύριο να μου ζητάς μισό Ευρώ!! Χαχαχαχαχαχαχα

Καλά περάσαμε μωρέ... Λίγο κράτησε, αλλά σε 1 εβδομάδα αρχίζει το καλό!!! Φεύγω για Γιάννενα, θα παντρέψουμε τους κολλητούς μας και μετά πάμε όλοι μαζί στο Ντουμπάι!!! 2 χρόνια το περιμένουμε!!

Έλπίζω όταν θα γυρίσω... καλά τέλη Σεπτέμβρη να βρω ένα μάμμυ αγγελικά πλασμένο! χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ σε μισώ!!!!

Και για τις διακοπές και για τα Γιάννενα και για το Ντουμπάι!!! :angry:

Είσαι απαίσια!

Πως τα πετάς έτσι αυτά χωρίς ντροπή σε εμάς που την 5ημερη άδειά του άντρα μου την περάσαμε .... μετακομίζοντας! Γκρρρρ....

Με αυτά που διαβάζω.. ποιες αλοιφές! Θα πέσω στα σκληρά κατευθείαν και θα το έχεις κρίμα στο λαιμό σου! :P

Χωρίς πλάκα τώρα, Γιάννενα.. Απλά λατρεία... Παντρεύετε? Πάντα άξιοι... Ευχαριστούμε για τις ευχές και εννοείται ανταποδίδουμε για τη μικρή Χαριλίνα!

ΜΠάι Σισσιώ λοιπόν.. Μπάι μπάι c u at Ντουμπάι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχα!!! Αυτό είναι το γέλιο της κακίας!!! Εγώ πάλι σε αγαπώ!!

Αλλά να ξέρεις δε μου αρέσουν τα κομπλιμέντα. Το οτι είμαι απαίσια το ξέρουν όλοι!! Είναι 1 απο τα 3002 προταιρήματά μου!!

Παντρεύουμε λοιπόν!! Τους άλλους τους παντρεύουμε!! Εμείς να δω πότε θα παντρευτούμε!!! Που με έχει αστεφάνωτη το γαιδούρι και μου έχει φάει και τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου!!!

Η γκρίνια είναι το Νο 2 της λίστας των προτερημάτων μου! χιχιχιχι

Σε φιλώ και πάω να ονειρευτώ... Ε, να σκεφτω τί θα πάρω και μαζι μου... έχω βαλίτσες να φτιάξω!!! αχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρες μία xxxxxl βαλίτσα και πάρε με κι εμένα μαζί σου! :woohoo: Μπουχου σνιφ κλαψ λυγμ!!! Τουλάχιστον το γαϊδούρι σε πάει και ταξίδια εκτός Ελλάδας! :P

Πωπω.. ο δικός μου να το διάβαζε αυτό! Που με παρακαλάει αλλά εγώ φοβάμαι τα αεροπλάνα!

Ε θα πάρω πλοίο! Πόσες μέρες να κάνει για Ντουμπάι? Αν ξεκινήσω τώρα σε προλαβαίνω?! :P

Όνειρα γλυκά και ντουμπαικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ,

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΓΕΜΑΤΕΣ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!

ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια... μου να σου ζήσει η κουκλάρα σου!! Να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!! Υγεία πάνω απ'όλα να έχετε.. Και καλή τύχη στην ζωή της!! Πολύ σε πάω... πως αλλάζεις την τροπή ένος θέματος... Κι εγώ έβαλα υπόθετο να μαλακώσει ο τράχηλος! Τραγικό δεν ήταν;; :blink: Εγώ ήμουν και μόνη όλη νύχτα! Το πρωί μου ήρθαν!! Η μαία κι ο σύζυγος!! Άκουγα και κάποιες κοπέλες που ουριάζαν.. και μ'είχε πιάσει κατάθλιψη! Ήθελα να σηκωθώ και να φύγω!! Τελικά τον γέννησα..δεν τον χώνεψα!! :P

Σισσιώ.... Ζ Η Λ Ε Υ Ω Ο Ι Κ Τ Ρ Α !!!! Θέλω κιεγώωωωω!! Αλλά που να πάω με το νεογνό... Ας κοιμηθώ πρώτα κάνα 5ωρο χωρίς διακοπή.. και μετά βλέπουμε και για διακοπές!! Γιατί όπως είμαι εγώ τώρα όπου και να πάω.. στον ύπνο θα ξεραθώ!!! :laugh: Του χρόνου που θα κλείνου τα σκατούλια μας τα 2 και 1 ο δικός μου.. πιστεύω θα είμαι σε καλύτερη κατάσταση κι εγώ!!! Βγάλαμε και τον ωροσκόπο του μπέμπη!! Σκορπιός!! Τώρα καλό δεν το λες μάλλον... Αλλά τι να κάνω;; Παιδί μου είναι!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Πλάκα κάνω! Ας έχει την υγεία του κι όλα τ'άλλα... περισσεύουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α βρε ιφιγενεια εισαι τρελη σε παω :woohoo:

χρονια πολλα στην ζουζουνα σου και παντα ευτυχισμενη και γερη να ειναι στην ζωη της :)!!!!!!!!!!

Σισσιω εκανεσ θανασιμους εχθρουσ με το ντουμπαι απλα σε μισωωω:silly:

να περασετε τελειαααααααααααααααααααααααα τι θα μασ φερεις :silly: ;

εχω μια πετραιολοπηγη θελω απλα πραγματα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιφιγενεια εισαι απαιχτη κοπελα μου καταπληκτικη!!!!!!!!!!!

να χαιρεσαι την κουκλαρα σου τυχερη γερη και ευτυχισμενη να ειναι σε ολη της την ζωη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Βρε εσείς... Τι γίνετε πάλι? Πάλι τσακώνεστε?

Αχ αχ αχ...

Κορίτσια καλά καταλάβατε!

Σήμερα (εφόσον άλλαξε η μέρα) το ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!! Είχα σκοπό να ανοίξω θέμα αλλά εφόσον είμαι η προσωποποίηση του off topic λέω να δεχτώ ευχές εδώ! Έτσι για να αλλάξει το κλίμα! Αν οποιαδήποτε κοπέλα έχει πρόβλημα και θέλει να συνεχιστεί η αντιπαράθεση ας το πει τώρα, αλλιώς να σωπάσει! :P

Ιφιγένεια καλημέρα και Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι το Μαράκι σου, να είναι πάντα γερή και να τα εκατοστήσει, θα σου τα πω και από το FB!!! :)

Σήμερα γεννάει και η αδελφή μου όπως και η marimari στο ΙΑΣΩ και οι 2! τι σύμπτωση αλλά δεν γνωρίζονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...