Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι με ενοχλει στο mammy...


Αννιώ

Recommended Posts

δεν μπορω να παρακολουθησω καλα τη συζητηση γιατι η μικρη τσιριζει και την εχω αγκαλια

κ ισως γιαυτο να μην εγραψα σωστα οσα θελω να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΚΟΠΕΛΙΑ, ΟΠΩς ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ, ΕΣΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΙΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙ!!!!ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ !!!!ΩΡΑΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ," ΜΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΙΣΤΙΚΗ"

Ζουζουνιτσα μου, οπως λεει και μια φιλη στο φορουμ που συμπαθω πολυ, καμια φορα η οικοιοθελης αποχωρηση δηλωνει ποιοτητα... ιδιαιτερα οταν τα πραγματα αρχιζουν να παρεκτρεπονται...

Ουτε εμενα μ'αρεσει που η Αννιω αποφασισε να διαγραφει και μαλιστα προσβεβλημενη, αλλα το να την προκαλουμε να επιστρεψει με αυτον τον τροπο, θεωρω πως επαναλλαμβανεται η ιδια συμπεριφορα...

Επισης δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ζηταει συγνωμη που ανοιξε το συγκεκριμενο θεμα... δικαιωμα της ειναι να το κανει... αλλωστε εχουν ανοιχτει πολυ χειροτερα απο αυτο και κανενας δεν τα απαγορεψε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννιω δεν χρειαζεται να λυπασαι για κατι!! το παραπονο σου ειπες(πο εκφραζει και εμενα αλωστε) ε και αν αυτο δεν ειναι αποδεκτο τι να κανουμε δεν πειραζει οπως λεμε ολες μας δημοκρατια εχουμε

και δεν απορω με την σταση της αννιως και εγω το σκευτικα ετσι καποια στιγμη οταν δεχομουν τις επιθεσεις

εφη φυσικα και δεν εφταιγες εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ έγραψε:

Επειδη ειμαι παρα πολυ συγχισμενη και στεναχωρημενη ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ που ανοιξα το θεμα.

ΛΥΠΑΜΑΙ.

ΑΥΤΑ.

ΑΝΝΙΩ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ. ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ. ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΑ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΕΜΑ. ΤΩΡΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ. ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕΣ Π.Μ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ Η ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟΤΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΡΟΠΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ! ΝΑ ΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ. ΕΙΠΕΣ ΤΟΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΥΣΧΙΕΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΩ! ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ. ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΕΣ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΕ. ΣΕ ΦΙΛΩ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θέλω να κάνω το δικηγόρο της marimari αλλά αν δεν το πρόσεξες αννιώ η κοπέλα αύριο γεννάει κι εσύ που άνοιξες το θέμα θιγμένη από κάποιες άλλες, ξεσπάς σε κείνη κι ενώ ισχυρίζεσαι ότι ο τρόπος που γράφουν μερικές είναι απότομος πήγαινε λίγο πίσω και δες τον δικό σου τρόπο γραφής, ενώ εκείνη δε σου είπε τίποτα παρεξηγήσιμο. Σου ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων, αν σου μιλώ απότομα επειδή λες ότι είσαι στεναχωρημένη με τις διαστάσεις που πήρε το θέμα. Κι ούτε είναι λόγος να αποχωρήσει καμία από δω επειδή υπάρχουν διαφωνίες.Ανθρωποι είμαστε και πάντα θα διαφωνούμε. Περισσότερο τραγικό προσωπικά θεωρώ το να μην απαντά καμία σε ερώτηση μέλους και να βλέπω 0 απαντήσεις σε ένα ποστ παρά σε κάτι τέτοια ποστ. Η αδιαφορία είναι το χειρότερο.Τελευταίο παράδειγμα που θυμάμαι ήταν από έναν άντρα που ζητούσε συμβουλή από μας, τον γράψαμε όλες μας για μέρες και στο τέλος γράφει ειρωνικά με το δίκιο του ''ευχαριστώ πολύ ρε κορίτσια για τις απαντήσεις σας''.Τότε ήταν που ένιωσα άσχημα κι όχι τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Anastacia έγραψε:

Αναστασια συμφωνω με τα λεγομενα σου... δεν ειμαι εμπαθες ατομο αλλα μ'αρεσει να λεω την αποψη μου ακομα και σε θεματα που ξερω πως "καινε"... αλλα να σου κανω μια ερωτηση; με ποιον τροπο θα στερησουμε πληροφοριες εμεις που τελειωσαμε με τον θηλασμο απο εσας που δεν αρχισατε ακομα; αυτο δεν μπορω να το καταλαβω... ολες καταθετουμε γραπτως τις εμπειριες μας... αλλες εχουν το επιθυμειτο τελος και αλλες οχι... εσεις κρατατε αυτα που θελετε και σας συμφερουν... εμεις απο την αλλη εχουμε το δικαιωμα και εφ'οσον ζητηθηκε, την αδεια, να γραψουμε τις εμπειριες μας...

[/quote:1cbvz7ar]

Koριτσια καλησπερα.Εχω αρκετες σελιδες ακομη για διαβασμα αλλα αφου βλεπω ερωτηση προσωπικα προς εμενα απαντω κ συνεχιζω την αναγνωση μετα!!!

Μαρινα μου(σωστα δε θυμαμαι?) δε θα απαντησω σε σενα προσωπικα γτ δεν εχω νιωσει πως μου στερησες τπτ!

Αλλα...Οταν υπαρχουν ατομα που καθε τοσο μπαινουν στο μαμμυ(εννοω μελη αρκετων μηνων ή χρονων οχι πολυ ενεργα ομως) και με ρατσισμο(θα τολμησω) κατακρινουν θηλαζουσες μανουλες που βοηθαννε συχνα πυκνα τις ασχετες σαν εμενα και με αποτελεσμα να τις κανουν να αποχωρουν απο το μαμμυ....(αν δεν το καταλαβες αυτο ειπε η Αφροδιτη χθες κ ελπιζω να μην το κανει)

Εεεεε...Νομιζω πως μου στερουν γνωσεις!!!!

Γτ δλδ ειναι αποτομες κ κολλημενα μυαλα αυτες που υποστηριζουν φανατικα το μητρικο θηλασμο και δεν ειναι οι αλλες που για χ-ψ λογους δεν τα καταφεραν????

Οταν εγω θεσω πχ ενα ερωτημα(που νομιζω εχει τεθει καποια στιγμη) για το αν χορταινει ή οχι το παιδι μου....Ποια ειναι ποιο "ειδικη" να μου απαντησει?????

Αυτη που θηλασε αποκλειστικα για καιρο ή αυτη που τα καταφερε για μονο 2 βδομαδες??????????Θα μου χρησιμευσει πολυ η αποψη της δευτερης?????????

Συμφωνω παντως πως ο τροπος που θα πεις κατι μετραει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Καντινού μου σου το ανεβάζω εγώ το κάρμα σου..Πάρε ένα ποντάκια από μενα...;) ;)
ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ. ΝΙΩΘΟΥΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΥΨΗ. ΤΑ ΡΑΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΠΑ! ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΩ ΒΛΑΨΕΙ ΚΑΜΙΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ! ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΤΙΖΗΛΟΥΣ! ΕΤΣΙ! ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ!:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

mpempoula16 έγραψε:

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ. ΝΙΩΘΟΥΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΥΨΗ. ΤΑ ΡΑΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΠΑ! ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΩ ΒΛΑΨΕΙ ΚΑΜΙΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ! ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΤΙΖΗΛΟΥΣ! ΕΤΣΙ! ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ!:kiss:[/quote:3dijqf4p]

Θα σου ανεβασω κι εγω το καρμα σου καντινουλα τωρα που ανακαλυψα κι εγω η ασχετη τι ειναι!!!χαχαχα!!!:woohoo: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique ουτε κι'εγω θελω να κανω το δικηγορο της Αννιως, δεν την ξερω καθολου τη κοπελα, αλλα απο τη στιγμη που εξελαβε ως προσβλητικο το συγκεκριμενο ποστ θα εχει το λογο της... δεν μπορει κανενας να της πει τι πρεπει να την προσβαλλει και τι οχι... και τι σημασια εχει αν καποια κοπελα γενναει τωρα η αυριο η σε εναν μηνα αν δεν προσεχει πως χειριζεται το λογο; οι καλοι τροποι και η ευγενεια ειναι διαχρονικα στοιχεια και δεν αλλοιωνονται με την εγκυμοσυνη και τη γεννα...!!!

Οσο γι'αυτον τον αντρα που ζητουσε συμβουλη, αν και δεν ξερω για ποιο θεμα μιλας, αφου αισθανθηκες ασχημα γιατι δεν του απαντησες εσυ κατι; καμια φορα δεν μας ενδιαφερει καποιο θεμα η δεν εχουμε ουσιαστικα να δωσουμε καποια συμβουλη στο ατομο αυτο, γι'αυτο και δεν γραφουμε κατι...

Τελος παντων, καλο ειναι να τελειωνει καπου το θεμα αυτο...

Ελπιζω Αννιω να μην διαγραφτεις τελικα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε Καντινού μου παραπονιέσαι κιόλας;;;;;;17 έχεις...:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ που έχω τρία τί να πώ;;;;;;;:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κι εμένα μάλλον δε με πολυσυμπαθούν εδώ μέσα, αλλά απορώ γιατί ασχολούνται με το κάρμα...Τί είμαστε εδώ Big Brother;;;Αποφασίζουμε με την ψήφο μας ποια θα κρατήσουμε και ποια θα διώξουμε;;;

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ!!!!ΗΡΕΜΗΣΤΕ!!!!ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΤΣΕ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΟΜΑΣΤΕ...ΑΝ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΜΑΛΛΙΟΤΡΑΒΙΟΜΑΣΤΑΝ;;;;

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ..ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΚΑΚΙΕΣ;;;;

Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΑΤΙΝΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

Η ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΑΤΙΝΕΣ...

Δεν συμμεριζομαι καθολου την αποψη σου... συζηταμε ομορφα κι'ωραια και κατι τετοιες δηλωσεις δημιουργουν τις εντασεις...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Dominique ουτε κι'εγω θελω να κανω το δικηγορο της Αννιως, δεν την ξερω καθολου τη κοπελα, αλλα απο τη στιγμη που εξελαβε ως προσβλητικο το συγκεκριμενο ποστ θα εχει το λογο της... δεν μπορει κανενας να της πει τι πρεπει να την προσβαλλει και τι οχι... και τι σημασια εχει αν καποια κοπελα γενναει τωρα η αυριο η σε εναν μηνα αν δεν προσεχει πως χειριζεται το λογο; οι καλοι τροποι και η ευγενεια ειναι διαχρονικα στοιχεια και δεν αλλοιωνονται με την εγκυμοσυνη και τη γεννα...!!!

Οσο γι'αυτον τον αντρα που ζητουσε συμβουλη, αν και δεν ξερω για ποιο θεμα μιλας, αφου αισθανθηκες ασχημα γιατι δεν του απαντησες εσυ κατι; καμια φορα δεν μας ενδιαφερει καποιο θεμα η δεν εχουμε ουσιαστικα να δωσουμε καποια συμβουλη στο ατομο αυτο, γι'αυτο και δεν γραφουμε κατι...

Τελος παντων, καλο ειναι να τελειωνει καπου το θεμα αυτο...

Ελπιζω Αννιω να μην διαγραφτεις τελικα... :)

Ακριβώς αυτό λέω κι εγώ ''καλοί τρόποι κι ευγένια''.Μάλλον δεν έγινα κατανοητή

Οσο γιατί δεν απάντησα εγώ σ'εκείνον τον άντρα, πρώτον δεν ήξερα τι να του πω, αφορούσε αποβολή νομίζω, που δόξα τω Θεω δεν έχω βιώσει και δε γνωρίζω, και ήταν πια αργά όταν το είδα, ήταν πολλές μέρες αναπάντητο στο φόρουμ και κατόπιν του δικού του ΄΄ευχαριστώ για το τίποτα'' τι να του έλεγα;''παρακαλώ''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν βρε Sweetmammy μου κάθομαστε και λέμε ότι αποχωρούμε από εδώ και μαλώνουμε μεταξύ μας τι κάνουμε;;;Και στο λέω εγώ πού έχω τσακωθεί ουκ ολίγες φορές...Πως μιλάμε ωραία;;;

Ναι, πρέπει επιτέλους ορισμένες κοπέλες να μάθουν να σέβονται και να μην προσβάλλουν τις συνομιλήτριές τους, αλλά μόνο σε αυτό το τοπικ έχουμε πόσες προσωπικές αντιπαραθέσεις..Είμαστε μανούλες κι αντί να χαιρόμαστε που έχουμε βρει παρεούλα με κοινά ενδιαφέροντα με εμάς καθόμαστε και τσακωνόμαστε σαν τις κατίνες της γειτονιάς που η μία ρίχνει τα μπουγαδόνερα της στα καθαρά απλωμένα ρούχα της άλλης..

Μπορεί με πολλές κοπέλες να έχω διαφορετική άποψη και να έχω διαπληκτιστεί λεκτικά, αλλά δε θέλω καμία να αποχωρεί έτσι..Ούτε η Αννιώ που ήταν από τις πρώτες κοπέλες που βρήκα όταν μπήκα για πρώτη φορά στο mammy ούτε η Αφροδίτη που πάντα έχει μια συμβουλή για όλα τα θέματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Πριν λίγο Τιρογαριδάκι κάποια κοπέλα που πάντα συμπαθούσα, μου ανέφερε ότι είμαι κάπως...:( Ειλικρινά στεναχωρήθηκα αν την προσέλαβα αθελά μου...:( Και της ζητώ συγγνώμη...

Λόγια είμαστε...Η αμεσότητα είναι αλλιώς...

Και εγώ πολλές φορές απαντώ κάπως(ειρωνικά), όπως είπε, αν θυμάμαι καλά, η Elpi αλλά όχι από κακία...

Και προπάντων για την εκφορά απόψεων και μόνο!

Ναι είναι φυσιολογικό να συμπαθούμε και να αντιπαθούμε διαδικτυακά...

Καντινού;;;Ελένη λοιπόν...:) Να σε αποκαλώ οικεία...;)

Λίγο πνεύμα και χιούμορ προτείνω και όχι κατάκαρδα...

Όχι άλλα κάρβουνα...:woohoo:

ΥΣ.προσωπικά Τιρογαριδάκι θίγομαι με τα έμμεσα...

Γι'αυτό σε παραδέχομαι...Για το θάρρος της άποψης...Την ευθύτητα!

Πολυλογώ...:silly: :blink:

Σας φιλώ...

Κατρίνα σίγουρα κάποιες φορες γινόμαστε ενοχλητικοί με τη συμπεριφορά μας όμως δε σημαίνει ότι έτσι είμαστε ως επι τω πλείστω! Κι εμένα μου είχες δώσει κανα δυο φορές την εντύπωση ότι γινόσουν ειρωνική χωρις λόγο , αλλά με την κουβέντα συνειδητοποιώ ότι έχεις άλλους σκοπούς τελικά..ποιο πολύ να σπάσεις πλάκα παρά να προσβάλλεις! Ετσι το βλέπω εγώ..:)

Παντως κοριτσια ..γίνετε η αλλαγή που θέλετε να δείτε. Μην περιμένετε από τον άλλο να αλλάξει για να αλλάξετε εσείς! Μην περιμένετε από τον άλλο να σας χαμογελάσει..χαμογελάστε του εσείς!

Δείτε αυτό...κάπως έτσι συμπεριφερόμαστε όλες και ξεκινάει ο καυγάς...για να αναθεωρήσουμε λίγο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ! εγω εχω παραιτηθει μερες τωρα,με ξενερωσανε οι γνωστες αγνωστες!:laugh:

Αννιω εχουμε ταυτιση αποψεων τελος!

η μια μου ελεγε οτι πασχω στα καλα καθουμενα απο υπερπαραγωγη γαλακτος,

η καθηγητρια κατσικολογιας που λειπει ακομη αλλα θα επιστρεψει,(ειναι σε συνεδριο μηπως;:laugh: ) με στολισε με τα ωραια της λογια,

η καντινου που να σημειωσω ετυχε να μιλησουμε με πμ αρκετες φορες εσας τις θηλαζουσες εβριζε πριν καιρο τωρα σας εκανε κ κολλητες!:blink:

Επισης να σημειωσω οτι προσφατα με αποκαλλεσε ΤΡΕΛΗ!!! κ ....

καπακι μου εστειλε κ πμ για χρονια πολλα!:blink: :laugh:

(αυτο κ αν ειναι τρελα!!!!:P )

καλα εκανες Αννιω δεν αξιζει να αναλλωνεσαι με τετοια

ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Αφιερωμενο κοριτσια!

Εν οψη κ του καλοκαιριου!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(

Ειλικρινα λυπαμαι και απογοητευομαι πολλες φορες με το σαιτ αυτο...

Ελεος...

ειμαι μελος πανω απο 1μιση χρονο και πολλες φορες το εχω δει αυτο το πραγμα...

σταματηστε τους καυγαδες...

:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

αχ! εγω εχω παραιτηθει μερες τωρα,με ξενερωσανε οι γνωστες αγνωστες!:laugh:

Αννιω εχουμε ταυτιση αποψεων τελος!

η μια μου ελεγε οτι πασχω στα καλα καθουμενα απο υπερπαραγωγη γαλακτος,

η καθηγητρια κατσικολογιας που λειπει ακομη αλλα θα επιστρεψει,(ειναι σε συνεδριο μηπως;:laugh: ) με στολισε με τα ωραια της λογια,

η καντινου που να σημειωσω ετυχε να μιλησουμε με πμ αρκετες φορες εσας τις θηλαζουσες εβριζε πριν καιρο τωρα σας εκανε κ κολλητες!:blink:

Επισης να σημειωσω οτι προσφατα με αποκαλλεσε ΤΡΕΛΗ!!! κ ....

καπακι μου εστειλε κ πμ για χρονια πολλα!:blink: :laugh:

(αυτο κ αν ειναι τρελα!!!!:P )

καλα εκανες Αννιω δεν αξιζει να αναλλωνεσαι με τετοια

ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!

Αφιερωμενο κοριτσια!

Εν οψη κ του καλοκαιριου!

Φιλακια!

ΘΑΛΙΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ! ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ! ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΙΔΙΟΡΥΘΜΟ ΑΤΟΜΟ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΤΙΣ ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ! ΜΗΠΩΣ ΕΣΥ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΕΤΣΙ? ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΘΗΛΑΖΟΥΣΑ ΜΗΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΞΑ ΚΑΙ ΜΗ ΘΗΛΑΖΟΥΣΑ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ? ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Αναστασια!:)

αλλα δεν εχω μαθει δυστυχως να γλυφω κανεναν!

κριμα που απαντησες ετσι στο ποστ μου,δεν το περιμενα απο σενα ...

Anyway,ποτε δεν εθιξα καμια κ δεν αναφερθηκα ονομαστικα,ομως δε μπορω την υποκρισια,εξαπτομαι,αληθεια,ηνκηκεν η ωρα ομως κ ονοματισα!:P

Με το καλο κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

Ευχαριστω πολυ Αναστασια!:)

αλλα δεν εχω μαθει δυστυχως να γλυφω κανεναν!

κριμα που απαντησες ετσι στο ποστ μου,δεν το περιμενα απο σενα ...

Anyway,ποτε δεν εθιξα καμια κ δεν αναφερθηκα ονομαστικα,ομως δε μπορω την υποκρισια,εξαπτομαι,αληθεια,ηνκηκεν η ωρα ομως κ ονοματισα!:P

Με το καλο κοπελα μου!

Σ'ευχαριστω για την ευχη σου!!!

Δεν μου αρεσε το ποστ σου...Σορρυ...Ψεματα να πω???Ουτε εγω εχω μαθει να γλειφω (μονο κατι χιλιαδες παγωτα στην εγκυμοσυνη!)...

Αλλα...Τοση ωρα μιλαμε και για τον "τροπο" που λεμε κατι...

Η δραση φερνει αντιδραση!!!!

Διαλογος γινεται...Μην επιτιθεσαι ετσι....Κριμα να βγαζουμε τα κερατα μας!

Κι εγω εχω φτασει στα ορια μου αλλα οσο κι αν μαρεσει(τρελαινομαι) να μιλαω ειρωνικα...Προσπαθω να μην το κανω...

Δεν εχω τπτ (αρνητικο) με καμια εδω μεσα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα...

Εφούλα καταποντισμένη εμφάνιση...:laugh: Τί είπα πάλι...:woohoo:

Ενώ η δική μου...:lol:

Λένα σε πάω!:);)

Καντινού Ελένη...Εμένα υπονοείς;;;Θα σε δαγκώσω!:lol:

Προς ενημέρωση εγώ ανεβάζω μόνο!Ειλικρινά...:);)

Θάλεια είσαι φεύγα...Σε θαυμάζω...όπως και τη Scarlet!

Αλλά ας νερώσουμε το κρασί μας...Υπολήψεις δεν θίγουμε...

Τιρογαριδάκι σωστά...Με εννόησες!:);)

Αννιώ κακώς απολογείσαι!Όχι και ν'αποδείξεις ότι δεν είσαι Ελέφαντας!

Δεν ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα!

Μόνο μην τα πάρω στο κρανίο...Αυτό μόνο!

Η ευγένειά μου έχει όρια... Οι ειρωνείες μου είναι πταίσμα...

Αφιερωμένο σε πολλές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι το κάρμα της Αννιώς ανεβαίνει...

Οι κυρίες που σαν κότες αμέσως όρμησαν στην Αννιώ μας!

Που μήνες τώρα έχει αποδείξει πια ΕΙΝΑΙ!

Τα πήρα...Καλύτερα ν'αποχωρήσω...

Όσο για τις εγκυούλες αν συγχύζονται να μην συμμετέχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...