Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

θελω να ρωτήσω ανέβηκα 2 φορές αναγκαστικά στο μηχανάκι γιατί το αμάξι μας ήταν στο συνεργείο! Επηρεάζει το μηχανάκι για κάποιον λόγο ή απλά για λόγω ασφαλείας επειδή μπορεί να γίνει κάποιο ατύχημα; Είμαι πρώτη φορά έγκυος και έχω μπει στον τρίτο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sophiaspan είπε:

Καλησπέρα σας,

θελω να ρωτήσω ανέβηκα 2 φορές αναγκαστικά στο μηχανάκι γιατί το αμάξι μας ήταν στο συνεργείο! Επηρεάζει το μηχανάκι για κάποιον λόγο ή απλά για λόγω ασφαλείας επειδή μπορεί να γίνει κάποιο ατύχημα; Είμαι πρώτη φορά έγκυος και έχω μπει στον τρίτο μήνα!

Ειμαι στον 8ο και συνεχιζω και ανεβαινω! Χαχαχαχ. Οχι, δεν εχει καποια επιπτωση το μηχανακι στο εμβρυο. Μονο τον κινδυνο του ατυχηματος. 
 

εγω παντως στις λακκουβες ανασηκωνομαι για να μην «ταραζομαι» πολυ, αλλα γενικα και στις 2 εγκυμοσυνες πανω στο παπακι τις εβγαλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofia33 είπε:

Ειμαι στον 8ο και συνεχιζω και ανεβαινω! Χαχαχαχ. Οχι, δεν εχει καποια επιπτωση το μηχανακι στο εμβρυο. Μονο τον κινδυνο του ατυχηματος. 
 

εγω παντως στις λακκουβες ανασηκωνομαι για να μην «ταραζομαι» πολυ, αλλα γενικα και στις 2 εγκυμοσυνες πανω στο παπακι τις εβγαλα 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sophiaspan είπε:

Γιατι μου είπε η γιατρός μου χθες να το αποφεύγω και τρόμαξα ότι θα έχει κάποια επίπτωση στο μωρό 

Ε σαφεστατα να το αποφευγεις αν μπορεις. Τι θα σου λεγε ο γιατρος; Πηγαινε κανε μοτοκρος δε μας πειραζει καθολου; Και στο αμαξι περιεργα ειναι να ξερεις βεβαια, γιατι με ενα αποτομο φρεναρισμα μπορει κατι να συμβει. Και να περπατας στο δρομο και να σκονταψεις επισης μπορει να συμβει! Γενικα μιλαμε για πιθανοτητες, ο,τι ειναι πιο επιφοβο για ατυχημα καλο ειναι να το αποφευγουμε. 
το μωρακι σου δεν παθαινει τιποτα, η φυση εχει προνοησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...