Μετάβαση σε περιεχόμενο

Elpizo new father


kostas83

Recommended Posts

ΚΩΣΤΑ, Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ Η ΜΑΝΑ! ΑΝ Η ΜΑΝΑ Η ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ! ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΕΥΘΗΝΕΣ, ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ Η ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΩ ΩΜΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΩΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΗΣ. ΙΣΩΣ ΘΕΩΡΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΛΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ. ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ! ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ! ΕΣΥ ΜΙΑ ΦΩΡΑ ΦΕΡΘΗΚΕΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΛΑ ΤΟΥ! ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΑΛΛΟ! ΞΕΡΩ, ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!!! ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΚΤΡΩΣΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 108
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κωστα ειστε ηδη 10 χρονιαμαζι και σε αυτο το διαστημα ο ενας ξερει τον αλλον κατα μεγαλο μερος .Αυτο το ξαφνιαστηκε οταν εμεινε εγκυος εγω δεν μπορω να τοκαταλαβω ; τι παει να πει δεν το πειρμενεν σε μια σχεση 10 χρονων ας επειρν προφυλαξεις αν δεν ηθελε ενα παιδι . Εγω πιστευω οτι αυτο που την τρομοκρατει ειναι οι ευθυνες οτι πλεον θα πρπει να σκεφτετε ακι μια νε ζωη οτι η δικη σου αγαπη θα μοιραστει .Αν ηταν 16-18 ακομα και 20 θα την καταλαβαινα αλλα 24 ετων ; εδω μεσα εχουμε κοπελα που πιο μικρη με το αγοριτης που εμεινε εγκυος οι γονεις του τους εταξαν απο το σπιτι και ομως αυτοι παρολο φοιητητες το κρατησαν .Απλα μαλλον η καλη σου ειναι λιγακι κακκομαθημενη κανε μου τη χαρη και πες τη οτι τα παιδια δεν ερχονατι οποτε εμεις θελουμε ; καινα γιαμενα αν κανει εκτρωση θα υπαρχει σοβαρο προβλημα στη σχεση σας .Κ ανε μου τη χαρη και πες τη να διαβασει όλα αυτα που γραψαμε καιμετα ας αποφασισει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΩΣΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ

Συλλόγο Προστασίας Αγέννητου Παιδιού

http://www.unborn.gr/unborn1/unborn/index.php

ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΨΥΧΟΛΟΓΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΩΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΝΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Π- ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ Κέντρο Φροντίδας Μητέρας και Παιδιού -

ΝΑ ΒΡΗΤΕ ΣΤΟ SITE ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΦΟΡΙΕΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

http://www.unborn.gr/unborn1/unborn/ind ... volunteers

http://www.unborn.gr/unborn1/unborn/index.php?donations

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια.

Το θέμα είναι ότι αν η κοπέλα σου κάνει έκτρωση, θα μπει ανάμεσά σας ένα τεράστιο κενό, που δε θα μπορεί να ξαναγεμίσει. Στο κάτω-κάτω, δέκα χρόνια είστε μαζί, δε σας πέρασε ποτέ απ' το μυαλό να παντρευτείτε και να κάνετε οικογένεια; Δηλαδή, 24 χρονών είναι μικρή; Το καταλαβαίνω να το λέει αυτό ως δικαιολογία για τις προφυλάξεις που παίρνει. Αλλά να το λέει ως δικαιολογία για μια έκτρωση, συγγνώμη, είναι εντελώς αδιανόητο. Παιδί είναι, και θα το σκοτώσει, της το εξήγησες αυτό; Δηλαδή, άμα το γεννούσε και το είχε μπροστά της, θα το έπνιγε; Θα το δηλητηρίαζε; Θα το πετούσε απ' το παράθυρο; Θα το ρουφούσε με την ηλεκτρική σκούπα; Θα το κομμάτιαζε με ένα μαχαίρι;

Συγγνώμη που τα γράφω έτσι, αλλά είναι άνω ποταμών αυτό που συμβαίνει. Σίγουρα δεν είναι η μόνη, αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις συμφωνεί και ο άντρας.

Το πρόβλημα είναι ότι, άντε και την έπεισες και το κρατάει. Αύριο θα στο χτυπά, ότι κατάστρεψε τη ζωή της για χάρη σου και του παιδιού, ότι φυλακίστηκε απ' τα 24 και άλλα τέτοια, και θα έχετε προβλήματα και μεταξύ σας, και κυρίως, θα έχει προβλήματα το παιδί.

Είστε μαζί δέκα χρόνια, αλλά μήπως θα πρέπει να το ξανασκεφτείς γι' αυτήν τη σχέση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

.Το πρόβλημα είναι ότι, άντε και την έπεισες και το κρατάει. Αύριο θα στο χτυπά, ότι κατάστρεψε τη ζωή της για χάρη σου και του παιδιού.

ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ.

ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΚΤΡΩΣΗ - ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΡΕΙΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑ!

Ενα video ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ-

ΠΡΟΣΟΧΗ - ΜΗΝ ΠΑΤΑΤΕ PLAY ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ Η ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΣ!!!

http://www.noabort.net/abortu_net

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ τραγικό!

ακόμα με σόκαρε αυτό

150.000 εκτρώσεις γίνονται κάθε χρόνο στην Ελλάδα.

106.000 παιδιά γεννιούνται στη χώρα μας ετησίως.

Δεν έχω τι να πώ...

Εδω το διάβασα κάτω-κάτω

http://www.unborn.gr/unborn1/unborn/index.php?aid=501

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Ισως κανω λαθος αλλα γιατι εμενα αυτο το μηνυμα μου φαινεται τελειως ψευτικο και ο υποτιθεμενος Κωστας83 καποια κοπελα που σπαει πλακα???

Συμφωνώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas kai pali.. auti ti fora erxome me kala nea! me tin kopela mou pantreuomaste sintoma me politiko gamo kai kratame to paidaki.. thriskeutiko tha kanoume mazi me ta baftisia! me tous dikous tis malosame kai den ta pame kala, ithelan na kanei ektrosi kai egine texas. auta ta nea mou eimai polli xaroumenos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kwsta mou kalispera !!!!!!!1 poly xarika me ta nea poy diavasa!!!!!!! xairomai poly gia thn epilogi pou kanate!!! elpizo na eiste panta eytyxismneoi, moniasmenoi kai na kanete mia poly poly omorfi oikogeneia!!!!!!!!me to kalo na erthei to moraki sas sth zoi sas!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPRABO KWSTA MOU .

AN KAI DEN EXW PARAKOLOUTHISI APO THN ARXH POLU TO THEMA :blush: MONO FEUGALEA SOU DINW SHNXARITIRIA GIA THN EPILOGH SOU KAI TON TROPO SKEPSHS SOU .

KALA STEFANA E.....KALS UPOGRAFES KALITERA NA PW :)

DEN PHRAZEI GIA TOUS DIKOUS THS THA TO XONEPSOUN SHGA SIGA SIGA .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω δει πιο σοκαριστικό βίντεο από αυτό που επισυνάψατε!! Τραγωδία!! Αυτά να βλέπουν τα νέα κορίτσια για να μην ξεχνάνε την αντισύλληψη! Τρομερό! Κι εμείς λαχταράμε για ενα παιδάκι και δεν έρχεται.Μπράβο Κώστα που τα βρήκατε! Να είστε ευτυχισμένοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ton stusate sta 2 metra ton anthrwpo alhtheia i psema emas ti mas noiazei autos exei to provlima oxi emeis.Kosta83 eyxomai oti kalytero sto ksekinima sas......apla na kserete oti h zwh einai polu mikrh gia na kanoyme lathos kinhseis kati san pioni ean kaneis roya mat thn patises kai dustuxws se autes ti periptwseis se sunodeuoun panta oi erinoies

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oντως πολυ σοκαριστικο το βιντεο.Να ρωτησω για ενα πολυ λεπτο θεμα τελειως θεωρητικο προς το παρον αν υπαρξει ατυχια κ το εμβρυο διαγνωστει με προβλημα οπως συνδρ.Down τι θα κανατε.Σε θεωρητικη συζητηση με συζυγο μου ειπε θα το κρατουσαμε φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!! μπραβο σου ρε κωστα!!! να σταθεις στο πλευρο της και ασε τα...πεθερικα σου στην ακρη! σας ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παθει σοκ με το βιντεο ALEXY.Δεν ηξερα οτι ειναι ετσι,δεν θελω να μπω σε λεπτομεριες γιατι μπορει να το διαβασουν οι εγκυουλες.Εχω συγκλονιστει.Οσο για το παιδι που μπορει να γεννηθει με συνδρ.Down Filaki, δεν ξερω τιποτα για τα τυχων προβληματα που μπορει να εχουν αυτα τα παιδια και για το πως μπορει να αισθανονται αλλα αυτο που ξερω σαν μανουλα και εγω ειναι οτι θα εδινα και την ζωη μου για το παιδι μου κατι που δεν θα το εκανα για τιποτα αλλο στον κοσμο.Να ειναι ευτυχισμενο το παιδι μου και ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια για εμενα.

Και επειδη το post ειναι του Κωστα μπραβο σας!!!Τα παιδια ειναι ευτυχια και να αγαπιεστε να στηριζετε ο ενας τον αλλον γιατι η οικογενεια ειναι οι ανθρωποι που βρισκονται στο σπιτι οταν κλεισει η πορτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Κώστα, συγχαρητήρια!!! Οι γονείς της γιατί ήθελαν να ρίξει το παιδί; Πολύ κουλό μου φαίνεται.

Filaki, εγώ δεν το συζήτησα με τον άντρα μου, αλλά το έχω σκεφτεί, και είχα αποφασίσει να το κρατήσω, σε περίπτωση που έχει σύνδρομο down.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας Κώστα!!!! Τα θερμά μου συγχαρητήρια, για τα υπέροχα νέα σας!!!! Να την στηρίζεις την κούκλα σου και μέλλουσα μανούλα, γιατί οι ορμόνες τρελαίνονται στην εγκυμοσύνη!!!!! Όσο για τους γονείς της..... ντροπή τους!!!!!!! Ξυδάκι άμα δεν τους αρέσει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι πολυ Κώστα που έχεις κάλα νέα!!!

Οι γονείς - δεν ντρέπονται!!!

filaki Και εγώ ένα παιδί με Down και οποιοδήποτε άλλο βλέπω σαν παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ! :):P:cheer::lol:

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ! :)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ "ΓΟΝΕΙΣ" ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? :angry: :angry: :angry:

ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO BRE KOSTA NA STATHEIS DIPLA STHN GUNAIKA SOU KAI STO PAIDI SOU KAI ASE TOUS ALLOUS NA LENE!!!KORITSIA EKANA BLAKEIA KAI EIDA TO BINTEAKI KAI TRELATHIKA DEN TO HKSERA OTI HTAN ETSI PANAGITSA DEN MPORV NA TO PISTEPSV MOU HRTHE KAI ASXHMA APLA ME ETRVGE H PERIERGIA KAI EMENA!!! MESA APO THN PSYXH MOU OLA TA MVRAKIA NA EINAI KALA KAI NA MHN SUMBAINOUN AUTA TA PRAGMATA THA DVSV TA PANTA STO MVRAKI MOU OTAN ME TO KALO TON GENNHSV THA TOU DVSV KAI THN ZVH MOU AN XREIASTEI ARKEI AUTO NA EINAI KALA KORITSIA TA EIDA OLA PANTOS AUTA PREPEI NA DIXNOUN KAI STHN TV KAI STA SXOLIA GIA NA MHN GINONTAI TETOIA PRAGMATA KAI NA PROSEXOUN TA NEA PAIDIA KAI NA GNVRIZOUN OTI SKOTVNOUN MIA PSYXOULA ENA MIKROULI ANTHRVPAKI POU THELEI NA ZHSEI POU EXEI TA XERAKIA TOU TA PODARAKIA TOU KAI META ME MIA HLITHIA APOFASH TO KANOUN 1000 KOMMATIA KAI STAMATANE TA PANTA SE LIGA LEPTA!!!ALLES KOPELES DYSKOLEUONTAI XRONIA NA APOKTHSOUN TO VRAIOTERO DVRO!

SYGNVMH AN SAS KOURASA KORITSIA ALLA DEN MPORV STENAXVRETHIKA PARA POLU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη RIRENA δεν ήθελα να στεναχωρέσω κανένα, ήθελα να βοηθήσω σε κάποια μωράκια, για να το δούνε κάποια νέα παιδιά που δεν γνωρίζουν τι κάνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ..μπερδεμενα πραγματα..Πες της να αποφασισει συντομα για οπως το παει θα γεννησει και θα το συζητατε ακομα Εσυ εκανες οτι μπορουσες ..Αφου δεν το θελει δεν μπορεις να την αναγκασεις.. Μεγαλη κοπελα ειναι ας αναλαβει την ευθυνη της επιλογης της.. Εσυ δεν εχεις να κανεις κατι αλλο Η φυση επελεξε το εμβρυο στη φαση αυτη να μεγαλωνει στην κοιλια της γυναικας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα όμορφη μερα....έχουμε το πάρτυ του μεγάλου μου ...κλείνει τα 12 το παλικάρι μου🩵😍 θα πάμε σε ίντερνετ καφέ για τα γενέθλια...πάνε οι παιδότοποι πλέον...τώρα κάνουμε εφηβικά πάρτυ 😉
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...