Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευχαριστα να λεμε!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κάτι πάτησα.Πάμε πάλι.

Από τότε που αρραβωνιάστηκα και κλείστηκα μέσα στο σπίτι,πήρα 35 ΚΙΛΑ!

Ε,δε'ν και λίγα.

Αλλά και πάλι ο Γιάννης ήταν στην κοσμάρα του.Δεν το κάνω γι'αυτόν,για την υγεία μου το κάνω.Και αν δεν νοιάζει αυτόν η εμφάνισή μου,νοιάζει εμένα.

Δεν είναι άνθρωπος που θα ζηλέψει,ακόμη και αν δει άλλον άντρα να μου κάνει πρόταση γάμου μπροστά στα μάτια του.Ή αν ζηλέψει,θα το καταλάβω από τα μούτρα που θα κάνει μετά.Φυσικά,δεν το παραδέχεται.

Νομίζει ότι επειδή αρραβωνιαστήκαμε,έκλεισα σαν γυναίκα και πρέπει να κυκλοφορώ όπως να'ναι και μέσα και έξω από το σπίτι.

Αν κάνω πως βάζω καμιά φούστα,ή αφήσω το μπούστο μου να φαίνεται,τότε ΣΙΓΟΥΡΑ ήμουν έξω.

Άσχετα αν εγώ ήμουν μέσα στο σπίτι όλη μέρα με το νυχτικό της γιαγιάς μου και έκανα δουλειές και περιποιήθηκα τον εαυτό μου για να αρέσω Σ'ΑΥΤΟΝ όταν γυρίσει.

Κι αυτός να μη σου λέει ούτε "μ'αρέσεις" .

Άστα σου λέω,έχω χοντρό πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Κι εγώ με τα πρέπει δεν τα πάω καλά. Η αλήθεια είναι ότι όπως και να είμαστε, και θεές να είμαστε, πάλι χάλια θα βλέπουμε τον εαυτό μας. Τα κιλά γιατί τα έβαλες; Απ' τις πολλές μπουγάτσες ή απ' το πολύ άγχος; :P

απο αλλαγη εργασιας

παντα σε ολες τις δουλειες ετρεχα σαν τον βεγγο

σε αυτην την δουλεια ειμαι ολη μερα σε μια καρεκλα :angry:

χωρις ομωσ να αλλαξω τροπο διατροφης

ισα ισα τρωω μια φορα την ημερα

αλλα βραδυ οταν γυρναω σπιτι κ μετα υπνο

το χειροτερο πραγμα :angry::angry::angry:

ετσι τα πειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι!!!ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι!!

εσυ να κανεις αυτο που θελεις και θα καταλαβει οτι πρεπει να σε διεκδικει και λιγο για να νιωσεις ωραια..παντως μην νομιζεις υπαρχουν και χειροτερα αυτα ειναι απλα και διορθωνονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή, όταν αρραβωνιάστηκες, σταμάτησες να δουλεύεις και κλείστηκες στο σπίτι; Γιατί; Στο ζήτησε ο αρραβωνιαστικός; Εντάξει, αφού δε σου λέει ποτέ ότι του αρέσεις, μήπως απλά είναι ο χαρακτήρας του τέτοιος; Στο κάτω-κάτω, πες του το στα ίσα, αν και, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να του ζητήσεις να σου πει ότι του αρέσεις!!!

Μπουγατσούλα, γιατί δεν πας γυμναστήριο; Αφού είσαι όλη μέρα καθηλωμένη σε μια καρέκλα, είναι κι επικίνδυνο για την υγεία σου. Πρέπιε να κινείσαι! Ή δεν έχεις χρόνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,και που του τα είπα στα ίσα;

"Αφού ξέρεις ότι μ'αρέσεις" μου απάντησε.

Δηλαδή τι;Πρέπει να πιάσω γκόμενο για ν'ασχοληθεί μαζί μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια και εσεις τι ασχολειστε με τα μοντελα? δεν το ξερετε πως μια γυναικα οταν ειναι πολυ λεπτη εχει λιγοτερες πιθανοτητες να μπορεσει να τεκνοποιησει?

οι αντρες οταν προκειται να διαλεξουν μια γυναικα με σκοπο να κανουν με αυτην παιδακια, να τεκνοποιησουν μαζι της, διαλεγουν γυναικα με καμπυλες και λιγα εξτρα κιλακια, και οχι τις πολυ λεπτες! αυτο ειναι αποδεδειγμενο με στατιστικες!

οκ μανιμουνιας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΚΟΠΕΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ..ΔΗΛ ΕΧΑΣΕ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΦΑΝΗΚΕ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ???ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΤΟ "ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ.." Η "ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΣ ΔΕ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ",(ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ!!!!!!!!!)ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ....ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...

ΕΤΣΙ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ...

ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ,ΠΧ "ΤΙ ΑΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ????ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΑΡΩΜΑΤΑ????" ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ "ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΠΗΡΑ",ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ: "ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΝΤΟΣ ΑΝΟΗΤΕ,ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!!ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ!!!!":angry:

ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΩ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ,(ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ)ΚΑΧΥΠΟΠΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ..ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΑΠΑΤΗΣ..ΚΟΙΤΑΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ο ΚΛΟΥΖΟ..:"ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΝΕ??????ΣΟΥ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΨΕ ΚΑΝΕΙΣ?????" ΕΝΩ ΕΞΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΣΑΝΕ ΑΝΕΜΟΙ ΚΑΙ ΒΟΡΙΑΔΕΣ,ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ..ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ..ΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΤΟΥ..ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΣΚΑΣ...

ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ,ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΑΙ,ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΩΡΑΙΑ,ΤΙΠΟΤΑ..!!

"ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ?", "ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ",ΞΕΡΑ(ΕΝΩ ΨΑΧΝΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ),ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΟΛΥΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΙΟΛΑΣ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ " ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ???????" ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕΙ,ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΕΦΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ..

ΘΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini μου εγώ έχω πρόβλημα αγάπη μου.Είμαι στο άλλο άκρο.Ναι μεν οι πολύ λεπτές ενδέχεται να μη μπορούν να τεκνοποιήσουν,αλλά το ίδιο συμβαίνει και σε κοπέλες που έχουν παραπάνω κιλά.Αλλά το πρόβλημα μου δεν είναι αυτό.Το πρόβλημά μου είναι που δεν προσέχει ότι κάνω μια προσπάθεια -οχι εύκολη,αν κάποια από σας έχει κάνει ποτέ δίαιτα,θα με νιώσει.Κι αυτό μπορεί να με σκοτώσει.

alkost,εμένα να δεις.Θα με πεθάνει και μετά θ'αναρωτιέται γιατί.Χρυσέ μου άνθρωπε,οκ,ΔΕΝ βλέπεις ότι κάνω μια προσπάθεια εδώ,ΔΕΝ σε νοιάζει...γιατί όμως ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που αλλάζω κάτι πάνω μου -πχ προχθές που έβαψα τα μαλλιά μου- να με ρωτάς ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ.Πρώτα απ'όλα για να νιώσω εγώ καλύτερα.Μετά μπας και φιλοτιμηθείς κι εσύ να μου πεις καμια καλή κουβέντα -σώθηκα τώρα.

Προχθές που είδα τα πεθερικά μου -είχε γενέθλια η πεθερά μου και πήγαμε για φαγητό- μείναν με ανοιχτό το στόμα.Η πεθερά μου χτυπιόταν πόσο μου πάει το χρώμα στα μαλλιά και πόσο μου ταιριάζει αυτό το παντελόνι που φοράω.

Την ώρα που πίναμε καφέ,γύρισε κι ο πεθερός μου από τη δουλειά.Σηκώθηκα να τον αγκαλιάσω και να τον φιλήσω και τραβήχτηκε.Απόρρησα τι έγινε.Εκείνος με κοίταξε καλύτερα και γουρλώθηκε.

"ΔΗΜΗΤΡΑ;!;!;!Εσύ είσαι;Δε σε γνώρισα!"

Τέλος πάντων,είχε και να με δει κάνα μήνα ο άνθρωπος.Αλλάάάά...δεν έχω παράπονο.Μόνο "πώς ομόρφυνες" , "πώς αδυνάτισες" , και "ρε μα....κα θα τη χάσεις αν δε της δίνεις σημασία" έλεγε μόνο.

Φανταστείτε λίγο την ψυχολογία μου!Στα ύψη!

Όσο για τον άντρα μου;ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ.

Δηλαδή,τι ήθελε;;Να δουν οι άλλοι τη διαφορά που δε βλέπει αυτός για να ξυπνήσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου καλημέρα, περάσαμε ένα υπέροχο Σαβ/κο στο εξοχικό μας στην Ερέτρια μόνοι μας...τα παιδιά στο χωριό με τους παππούδες και εμείς σαν ζευγαράκι ελεύθερο!

Ωραία είναι που και που να ξεφεύγεις λίγο και χωρίς τα παιδιά.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[/balkost εχεις δικιο....για ολο το θεματακι σου....

δημητρουλα, κι εσυ εχεις δικιο, συνεχισε καλε τις προσπαθειες και ασε τον αυτον. και σιγα που δεν προσεξε πως εχασες 15 κιλα! αντε τωρα! δικαιολογιες....ζηλιες καλυτερα να πω... βρε συ αρχισε να πηγαινεις κανενα γυμναστηριο να τονωθεις ψυχολογικα και συ, ν'αλλαξεις περιβαλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρλιτσα μου φαινεται πως συντομα θα μας ανακοινωσεις την εγκυμοσυνη σου!!!:silly:

οσο για μενα, το σαββατοκυριακο πηγαμε στο εξοχικο μας, στη θαλασσα, ηταν και το παρτυ της ανηψιας, περασαμε ωραια!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές! Εμένα, το πιο ευχάριστο στο ΣΚ που πέρασε, ήτανε το εξής. Κοιτάγαμε φωτος με τη συννυφάδα μου κι όταν με βλέπει σε μία φώτο η ανηψιά λέει το εξής: "Γεια σου Ποπάρα με το πολύ ωραίο καπελάκι που φοράς!!! " Παιδιά..... πέσαμε στα πατώματα από τα γέλια!!!! Η σκατούλα..... μας ξετρελαίνει με τις "άπαιχτες" ατάκες της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ HAROULINI!!

ΔΗΜΗΤΡΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΥΓΩ, ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!! ΕΙΑΝΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ (ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!) ΕΜΑΝ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝΩΝΕΙ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 καλημέρα αγάπη μου.

Και μένα τέτοιος τύπος είναι,του αρέσουν τα πιασίματα,άλλωστε έτσι με γνώρισε.

Αλλά εμένα τον εγωισμό μου τον τονώνουν ξένοι,κάτι άσχετοι που με πειράζουν στο δρόμο.

Δεν είναι ότι ψάχνω να βρω επιβαιβέωση.Είναι ότι είμαι γυναίκα και τη θέλω την καλή την κουβέντα.

Θέλω να με κάνει να αισθάνομαι ότι αξίζει τον κόπο που παλεύω να κάνω κάτι για μας.

Δεν το κάνει.Καλά,δεν τρελλαίνομαι κιόλας σε σημείο να σταματήσω να προσπαθώ.Θα κάνω αυτό που θέλω,ακόμη και αν μου πάρει καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΤΕ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΣΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΠΟΙΕΙΣΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΝΕ ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ, ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΑΥΤΟΣ ΧΑΝΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

μιρλιτσα μου φαινεται πως συντομα θα μας ανακοινωσεις την εγκυμοσυνη σου!!!:silly:

Μην λες τέτοια γλυκιά μου ....με δυο παιδιά καλά είμαστε!!!:S

Αλλά είμαστε και ζευγάρι, να μην ξεσαλώσουμε λιγάκι???:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ..ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΝΟΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΩ 13ΧΡΟΝΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησετε ανθη μου και οτι ποθειτε!!! παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι! καλες διακοπες και καλη ξεκουραση να εχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααα!!!! για να ακουσω ευχαριστα!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΛΕΜΕ!!!

οσο για μενα, τωρα που μειωθηκανε οι ζαλαδες και ναυτιες και νιωθω πολυ καλυτερα....κανονισα με μια φιλη και θα παμε για καφεδακι!!! και λιγα ψωνια βεβαια!!! χεχεχε

παιρνει αδεια για 1 βδομαδα ο αντρουλης μου και θα ειμαστε συνεχεια μαζι...καλε δεν τον χορταινω με τιποτα!!!

θα παμε για 1 βδομαδα στο εξοχικο μας στη θαλασσουλα και θα βολταρουμε!!!

εσεις τι ευχαριστα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh:πολυ ωραια που θα πας διακοπουλες!καλα να περασεις Χαρουλινι!:woohoo:

εγω θα πηγαινω αυθημερον λογω υποχρεωσεων στην δουλεια μου,αλλα καθολου δεν με χαλαει!η Χαλκιδικουλα μια ανασα ειναι απο την Σαλονικη που μενω;)

αααα....χθες εκανα μπανακι με την μεγαλη μου ανηψια και το κατευχαριστηθηκα,να βγαλαμε και φωτο...χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...