Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΣΤΥΧΩΣ..............


Recommended Posts

Εύχομαι καλή δύναμη και σιγά-σιγά πάλι με αισιοδοξία...

Ελπίδα για το καλύτερο σύντομα, να μας ανακοινώσεις νέα...

Καλή ανάρρωση και σ'εσένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι ιδιαίτερα για ότι σου συνέβη ρε γαμώτο...

Αυτά έχουμε οι γυναίκες και παιδευόμαστε :(

Δεν ξέρω αν θα σε κάνω να νιώσεις καλύτερα με αυτό που θα σου πώ αλλά πρίν 2 χρόνια περίπου έμεινα έγκυος και απέβαλα (κανείς δεν ξέρει γιατί) και μετά έμεινα έγκυος στην κορούλα μου και τώρα πάλι σε 5 ημέρες γεννάω τον γιό μου.

Οπότε μην ανησυχείς, μια ατυχία ήταν.

Όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου πολύ στενοχωρέθηκα μ'αυτό που σου συνέβη! :( Εύχομαι περαστικά σου και για το άλλο θέμα και σύντομα μ'ένα γεό σποράκι στην κοιλίτσα σου και με μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Όποτε θες κάποιον να μιλήσεις.. εδώ είμαι! Μην διστάσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinapapa lipame para poli:(eilikrina to exw perasei kai egw alla stin 9i vdomada ekana apoxesi logw apousias kardiakwn palmwn sto emvrio!ena tha sou pw.... ase ton xrono na kilisei kai oi pliges tha epoulwthoun!ola theloun to xrono toya!upomoni kai O THEOS KAI I PANAGITSA einai dipla mas kai tha mas antameipsoun pistepse me!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως ειναι πραγματα που συμβαινουν συχνα...να εισαι καλα και ο θεος ειναι μεγαλος...ειναι σημαντικο που ο συντροφος σου σε στηριζει.σου ευχομαι τα καλυτερα απο δω και περα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα, λυπάμαι κι εγώ γι' αυτό που σου συνέβη. Πάντως, είσαι αξιοθαύμαστη για το θάρρος και την αισιοδοξία σου!!!!!!! Ξέρω πολλές γυναίκες που είχαν πολλές αποβολές και τελικά έκαναν πάνω από δύο παιδιά, και η μάνα μου, και η θεία μου, και διάφορες φίλες μου! Κουράγιο και ξανά στον αγώνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marina αγαπη μου λυπαμαι για την εξελιξη της εγκυμοσηνης σου,αλλα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος αφησε να περασουν αυτοι οι 2 μηνες ηρεμησε χαλαρωσε κ ειμαι σιγουρη πως συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα κ παλι......φιλακια κοριτσακι μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ,Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

ΠΟΥ "ΕΓΚΥΜΟΝΕΙ" ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ

ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΣΟΥΝ.ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ,ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΟΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...