Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΣΤΥΧΩΣ..............


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3,5 ΜΗΝΕΣ-3,5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ-ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΑΡΧΕΣ ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ UTROGESTAN ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Η ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΜΕΓΑΛΩΣΕ -ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ- Η ΔΟΣΗ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ 7η ΕΒΔΟΜΑΔΑ-ΕΒΛΕΠΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΙΜΑ - ΑΡΧΙΣΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ CLEXAN ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΡΟΜΒΟΣΕΙΣ-Η ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΔΕΝΕΙ---ΑΛΛΑ....Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΗ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ-ΑΛΛΑ... Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΗΤΑΝ ΕΛΛΑΤΩΜΕΝΟ 13η ΕΒΔΟΜΑΔΑ-ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΠΟΣΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΒΑΣΗ-Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΕΚΑΝΑ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΩ ΣΤΗΝ 15η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΤΩΜΕΝΟ---ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΑΚΩΣΕΙ-ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΤΑΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΚΥΗΣΗ---ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ---ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ--ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ--ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ---ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ--ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ---Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΘΕΙ ΑΜΕΣΑ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΘΕΤΑ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ---ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΛΑ--ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕ[ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ--ΣΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ 39 ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΥΚΗΤΑΣ ΗΤΑΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ......ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ !!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι παρα πολυ....ηταν πολυ δυσκολο αυτο που περασες..μακαρι να το ξεπερασετε και συντομα να μας ανακοινωσεις μια νεα εγκυμοσυνη με πολυ ευχαριστη καταληξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου! Κρίμα! Στενοχωρήθηκα πάρα πολύ! Καλά.... συγνώμη που θα το πω, αλλά ο γιατρός σου μου κάνει για εντελώς ανεύθυνος, όμως??? Υπομονή κοπέλα μου και θα σου ξαναέρθει μωράκι! Κουράγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟ ΠΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ..ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΝΑ ΣΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΚΟΙΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ ΞΑΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥΣ.

ΚΑΛΗ ΨΥΧΙΚΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ.

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΑΛΛΩΣΤΕ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ---ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΠΩΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΥΤΕΣ-ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ---ΟΛΑ ΚΑΛΑ-ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ.ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ,ΜΑ ΠΕΡΑΣΑΝ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ.ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΘΗΚΑ.......................................

ΑΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΠΟΡΑ ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΑΚΑΔΑ.

Σ¨ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΠΩς ΠΑΕΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!:kiss: :kiss:

ξανα απο την αρχη η προσπαθεια..αδιαθετησα χθες τελικα...ουτε την κυριακη μου δεν απολαυσα...τελος παντων,υπομονη,εσυ ζουζουνιτσα απ'οτι βλεπω ετοιμαζεσαι σιγα σιγα ε????αντε με το καλο γλυκια μου...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ για ότι έγινε...ευχομαι να ήταν το τελευταίο! Να έρθει η μέρα που θα αρχισετε πάλι προσπάθειες και σύντομα ναέχεις ένα ωράκι στην κοιλίτσα σου για 9 μήνες. Να μεγαλώνει εκεί, να γίνει γερό και να έρθει στον κόσμο υγιεστατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα μου...εχω τοσο καιρο να μαθω νεα σου..

και μαθαινω τωρα αυτο..ρωταγα για σενα τη μαρια..

οχι ρε γαμωτο..τι αδικια..τι κριμα..γιατι να τα περναμε ολα αυτα...

σε καταλαβαινω αγαπη μου..θελει υπομονη και επιμονη..μην αφησεις να σε παρει απο κατω..

βγαλε οση δυναμη εχεις μεσα στην ψυχη σου να κρατηθεις..δεν θα ειναι ευκολο το ξερω..

ευχομαι ο Θεος να ειναι μαζι σου να σου δινει δυναμη και κουραγιο..

κανε υπομονη να περασει ο απαιτουμενος καιρος που χρειαζεται για να ξαναρχρισεις προσπαθειες..και να δεις που θα ερθει το μκωρακι σου και θα ειναι μια χαρα!!

σε φιλω και σου ανοιγω την αγκαλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μου για την δυσαρεστη εκβαση της εγκυμοσυνης σου:( Δυστυχως μεσα στο προγραμμα ειναι κι αυτες οι ατυχιες που συμβαινουν!Για τον γιατρο...τι να πω...,διδασκονται και ψυχολογια αυτοι αλλα ως συνηθως δεν την εφαρμοζουν στην πραξη!θα το ξεπερασεις και συντομα θα χαιρεσαι ξανα!:) πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μου....δεν ξερω τι να πω.έπαθα σοκ διαβαζοντας το μηνυμα σου.Πέρασα και εγω δυσκολα με δυο αποκολλήσεις utrogestan και ενεσεις και καταλαβαινω...Αλλα αυτο με το αμνιακο υγρο το ακουω πρωτη φορα..Σου ευχομαι ολοψυχα να προχωρησεις μπροστά και μεσα απο την καρδια μου μια πολύ καλη εγκυμοσυνη την επόμενη φορά.ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ---ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ-ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ-ΗΡΘΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3,5 ΜΗΝΕΣ--ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ-ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ--ΟΛΑ ΚΑΛΑ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου λυπαμαι πολυ για οτι σου συνεβη...το παλεψες και ετσι θα παλεψεις και τωρα θα κοιταξεις μπροστα και θα προχωρησεις και σιγουρα θα ξαναρθει ενα νινακι και ολα θα σου πανε τελεια εχεις ολες τις ευχες μου και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΟΟΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2 ΜΗΝΕΣ

Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑ 9

ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι.... περασες οντως δυσκολες στιγμες και δυστυχως κανενας δε μπορει να σε καταλαβει τελειως αν δεν εχει μπει κι αυτος στην ιδια θεση... φανταζομαι ομως πως θα πρεπει να αισθανεσαι.

αν σου πω οτι καθε εμποδιο σε καλο θα μου θυμωσεις? :unsure: το πιστευω πραγματικα οτι ορισμενα πραγματα παιρνουν το δρομο τους και οτι η φυση προνοει...

σου ευχομαι ολοψυχα την επομενη φορα να πανε ολα καλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...