Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε -> οσα φερνει η ωρα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 317
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mama again έγραψε:

Καλησπεραααα ειχα δουλειες με φουντες με την κουνιαδα και δεν ειχα χρονο να μπω...εσεις τι κανετε?

Τι έγινε, τελικά γέννησε???

Γιατί έχεις τρεχάματα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) καλέ κορίτσια καταρχάς καλησπέρα και κατά δεύτερον πολύ έχω στεναχωρηθεί να μην με ενημερώσει καμία για το καφέ που έχει ανοιχτεί απαράδεκτο!!!! τελοσπάντων σας συγχωρώ γιατί μόλις το βρήκα και πολύ μου αρέσει σας παρακαλώ ότι περισεύει από εργασία ενδιαφέρομαι και εγώ και έχω και προτεραιότητα είμαι τρίτεκνη!!!!! φιλάκια!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε βρε?mirlitsa μου οχι δεν γεννησε ακομα βρε, αλλα μας τρεχει περα δοθε..ακομα δεν φυγαν...απο δευτερα λεει...αχ θεε μου...βασανα βασανα...καλε μας ειδατε?ειμαστε ενος μηνα και κατι μερουλες...μεγαλωνου μεγαλωνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλογα ποσο μεγαλη κοιλια εχεις...χεχε...αστειευομαι φυσικα και χωρας και εσυ στην μεγαλη παρεα του καφε μας...τι να σε κερασουμε?

Μαλλον θα αργισεις να πιεις κατι απο τα χερακια μου γιατι κοριτσια φευγωωωωω...θα παμε 2 βδομαδες στην Αθηνα...η μεγαλη εφυγε πηγε διακοπες με την γιαγια και τον παππου στην Κρητη και εμεις θα παμε να μεινουμε στην αδερφη μου στην Αθηνα για λιγο...πλακα θα 'χει απο το να καθομαστε εδω περα...Φευγουμε σε λιγο...ολα ειναι ετοιμα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σας τι κανετε? θελω την βοηθεια σας!ακουστε στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου δεν καναμε σεξ με τον αντρα μου μας το ειχε απαγορεψει γιατι ηταν και διδυμα και ειχα πραγματικα μεγαλη κοιλια οπου θα μας δυσκολευε.! τωρα τον γιατρο τον ειχαμε ρωτησει και μας το επετρεψε! χθες το βραδυ λοιπον δοκιμασαμε και εμεις! ολα καλα και ωραια απαλα πραγματα ηρεμες κινησεις αλλα σημερα εχω απο το πρωι πονους δυνατους κατω στην κοιλια και λιγο πανω αριστερα! ειμαι σε απογνωση δεν ξερω τι να κανω! περνω τον γιατρο μου και δεν υο σηκωνει! μπορειτε να μου δωσετε καμια συμβολη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα κοριτσια!!!αχ ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα γιατι ξυπνησα περδικι....ευτυχως δεν εχω τα ενοχλητικα χθεσινα πονακια....εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια που εχετε χαθει ολες; λειπετε ακομα; ηρθα την Δευτερα και θα ξαναφυγω το Σαββατο και δεν θα προλαβω καμια σας... :( και μου αρεσε κι'εκεινο το milk shake... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Kαλε εφυγα και εμεινε στο ελεος του Θεου το καφε μας?δεν πειραζει επιστρεψαμε απο την Αθηνα δριμυτεροι περασαμε πολυ ωραια καναμε τις βολτες μας...εδω πως παει κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει μωρε δεν ηταν και διακοπες...ετσι πηγαμε για να ξεσκασουμε...Μια χαρα περασαμε...και σημερα ειμαι πααααρα πολυ χαρουμενη...Εχω νεα...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...