Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προς ολα τα μέλη!


dimitra23

Recommended Posts

chrysoyla έγραψε:

Κοριτσια νομιζω ότι ειναι αφυσικο να ψαχνετε συμπνοια απόψεων σε συζητησεις δεκαδων γυναικων με διαφορετικες προσωπικοτητες , διαφορετικά βιωματα, εμπειριες και σε τελικη΄αναλυση κοσμοθεωρια..

ο καθενας ειναι απολύτως ελευθερος να λέει ό,τι θελει και όπως το θελει..

δηλαδη ποιος θα απαγορευσει σε κάποιον άλλον να είναι σκληρος? ποιος θα υποδειξει σε κάποιον αγνωστο πώς θα μιλησει και τι θα πει? νομίζω ότι όλα είναι θεμα λογικής!!!

κοριτσια ειμαστε ενηλικες, κανεις δε μας υποχρεωνει ούτε να μπούμε στο site, ούτε να πάρουμε μέρος στις συνομιλιες---αν σας φαινονται μερικές απαντησεις εξωπραγματικές , σκληρες , άδικες, κακες απλώς προσπεραστε τες και εκφραστε τη δική σας...

Και γω θα συμφωνήσω με την προανεφερθείσα άποψη. Φόρουμ είναι η δημόσια συζήτηση. Ο ερωτών εκθέτει ΔΗΜΟΣΙΑ το πρόβλημά του και περιμένει να ακούσει γνώμες. Διαφορετικές προσωπικότητες ίσον διαφορετικές απαντήσεις και ύφος στο ερώτημα. Αν είμαστε τόοοσο ευαίσθητες στην κριτική τότε να μην ρωτάμε ή να λέμε στο αρχικό μας ποστ "κορίτσια θέλω οπωσδήποτε να συμφωνήσετε μαζί μου".

Πιστεύω πως το μάμμυ έχει αρκετή ευγένεια, δεν πειράζει που γίνεται που και που κάποια παρεξήγηση. Ανθρώπινο είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επισης οταν ειμαστε ευαίσθητες σε καποια θέματα να μην απαντάμε και οχι να λεμε σ αυτον που άνοιξε το θεμα γιατι το άνοιξε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα δε θα μας πεις εσύ τι θα κάνουμε?!??!

Εγώ προσωπικά θα κάνω ό, τι γουστάρω και αν σ' αρέσει!!! Αλλιώς να φύγετε! Να πάτε αλλού!

Επίσης κάτι μου είχες τάξει και το αμέλησες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Δημητρούλα δε θα μας πεις εσύ τι θα κάνουμε?!??!

Εγώ προσωπικά θα κάνω ό, τι γουστάρω και αν σ' αρέσει!!! Αλλιώς να φύγετε! Να πάτε αλλού!

Επίσης κάτι μου είχες τάξει και το αμέλησες!

Σε λατρεύω!:P:P Φοβερή ατάκα!

Για το ουζάκι στα μέρη μου εννοείς?Να οργανωθούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Σισσιώ έγραψε:

Σε λατρεύω!:P:P Φοβερή ατάκα!

Για το ουζάκι στα μέρη μου εννοείς?Να οργανωθούμε![/quote:1pljco71]

Φυσικά και με λατρεύεις!! Αφού είμαι Θεά!!!!!!! Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Το Σάββατο φεύγω για το χωριό και θα γυρίσω την άλλη Κυριακή! Πάω στη γιαγιά μου τη Θανάσω με τ' όνομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

''Τα όρια της γλώσσας του καθενός αντικατροπτίζουν τον χαρακτήρα του, την οπτική του περί ήθους και γενικότερα τα όριά του..."

Ο τρόπος έκφρασης του καθενός φανερώνει τον ψυχικό του κόσμο...

Προσωπικά ακόμη και δίκιο να έχει κάποια, π.χ θηλάζουσα μητέρα, το χάνει, όταν εκφράζεται έτσι και περισσότερο εκρύγνειται!

Συζήτηση και διάλογο επιθυμούμε και όχι ξεσπάσματα!

Καλή θέαση των πραγμάτων σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den eipwthikw psoswpika gia mena omws me afora k emena...

"Ο τρόπος έκφρασης του καθενός φανερώνει τον ψυχικό του κόσμο..."

Swsta apo ton tropo pou ekfrastika egw se ena post katalavate akrivws ti psuxiko kosmo exw...

"Συζήτηση και διάλογο επιθυμούμε και όχι ξεσπάσματα! "

K epeidi ksespasa toso polu k efera antirisi giati san anthrwpos ekneuristika eimai lathos k oi upoloipoi swstoi....

K na fantasteis oti imoun apo autes pou ksespasa toso giati pligwthika pou tha xanotan ena mwraki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεμα ειναι να την βοηθησετε, να της δωσετε να καταλαβει τι παει να κανει και οχι να ξεσπατε...

Η κοπελα τρομοκρατηθηκε με την εγκυμοσυνη και με τα λογια σας την κανατε να νιωσει χειροτερα. Απο την στιγμη που επαιρνε προφυλαξεις και πηρε και το χαπι σημαινει πως δεν ηθελε μωρο, με καθε τροπο προσπαθησε να το αποτρεψει, μπητε λιγο στη θεση της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

B)B)B)B)

:(:(:(:(

:):):):)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:cheer::cheer::cheer::cheer:

;);););)

:P:P:P:P

:angry::angry::angry::angry:

:unsure::unsure::unsure::unsure:

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

:huh::huh::huh::huh:

:dry::dry::dry::dry:

:lol::lol::lol::lol:

:silly: :silly: :silly: :silly:

:blink::blink::blink::blink:

:blush::blush::blush::blush:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:side::side::side::side:

:S:S:S:S

:whistle::whistle::whistle::whistle:

:pinch::pinch::pinch::pinch:

Καλά κορίτσια.......................

......................

..........................................

...........................

..............................................

είμαστε ΦΟΒΕΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται βρε κορίτσια?

Κλείνει ο πρώτος και ανοίγει ο δεύτερος κύκλος αντιπαραθέσεων?

Για να καταλάβω δηλαδή..

Δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω...

Ήρθε ο Μορφέας..

Τα φιλιά μου και τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααχχχ.... κοριτσια μου... ο καθενας με τον πονο του εδω μεσα...... εγω ποτε θα γινω μανα??????????? καλο υπολοιπο καλοκαιριου κ ακονιστε τα ξιφη σας για τις κρυες μερες του χειμωνα...χαλαρωστε λιγο... φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...