Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το προσκλητηριο της Μαργαριτουλας μου !


frapedia72

Recommended Posts

παρα παρα παρα παρα παρα παρα πολυ ωραιο το προσκλητηριο.ειναι τελειο.

αν δεν ειχα κλεισει τα προσκλητηρια για την βαφτιση της μικρης μου θα σε ρωταγα απο που τα πηρε για να εκανα και εγω τα ιδια.με το καλο η βαφτιση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ευχαριστω πολυ :laugh: :laugh: :laugh:

κανω σα χαζη και περιμενω πως και πως τις 09 αυγουστου που θα κανει μπλουμ η μπουμπουκα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

(ποια εγω που το παιζω cool και ανετη) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ & ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ... ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ???

απο τη θεσσαλονικη, evento λεγεται ...να σου δωσω τη δ/νση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FRAPEDIA ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ...

ΝΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ & ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Ή ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala to prosklhthrio einai τελειο...αληθεια..κ εγω τον βσαπτιζω αυγουστο..και διαλεξα προσκλητηρια κ μπουμπουνιερες αλλα πως να σας τα δειξω? εδω δεν εχω καταφερει να ανεβασω ουτε μια φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mat... ειναι ευκολο... αποθηκευσε τις φωτο στον η/υ πανω στην επιφανεια εργασιας (deskotop) μετα ανοιξε ενα θεμα και πανε κατω κατω που λεει αποστολη εικονας, κανε αναζητηση της φωτο που θελεις να ανεβασεις απο την επιφανεια εργασιας επελεξε την κανε οκ και τσουπ! να τηηηηηη στο μαμι...αντε καλη επιτυχια ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Frapedia, τελειο το προσκλητηριο σας!!!!Επειδη ετοιμαζομαι κ γω για την βαπτιση του μπεμπουλη μου,ομολογω οτι ειναι απο τα ωραιοτερα που εχω δει το δικο σου...Το πηρες απο καταστημα ή μεσω ιντερνετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie έγραψε:

Frapedia, τελειο το προσκλητηριο σας!!!!Επειδη ετοιμαζομαι κ γω για την βαπτιση του μπεμπουλη μου,ομολογω οτι ειναι απο τα ωραιοτερα που εχω δει το δικο σου...Το πηρες απο καταστημα ή μεσω ιντερνετ;

barbie μου το πηρα απο μαγαζι στη θεσσαλονικη, οπως και τα υπολοιπα, λαμπαδες, μπουμπουνιερες, στολισμο εκκλησιας. αν θες να σου πω που ειναι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον... το μαγαζι λεγεται "evento" ειναι στην κ. ρωσσιδη 3α, καλαμαρια απεναντι απο την express service και το τηλ ειναι 2310801572

εχω ζητησει να το βαλουν στον καταλογο του site, αλλα ακομα δεν εχει εγκριθει για καποιο λογο...:huh::huh:

οσο για τη μπουμπουνιερα και τα υπολοιπα... μετα τη βαφτιση κοριτσια γιατι τωρα ειμαι αθηνα και θα τα παραλαβω ολα την ωρα της βαφτισης :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...