Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..?ΠΑΡΗΓΟΡΕΙΣΤΕ ΜΕ..


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ'ΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΩΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ.ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ.ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!ΟΜΩΣ,ΜΕΤΑ?ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iris2 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ'ΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΩΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ.ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ.ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!ΟΜΩΣ,ΜΕΤΑ?ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!

ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ...

ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΓΟΡΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε παρηγορήσω να πάρεις κουράγιο;; Σκέψου πως εγώ αύριο μπαίνω στον 9ο... Πονάνε υπερβολικά τα πλευρά μου.. δεν μπορώ να μιλήσω, να φτερνιστώ, ν'αναπνεύσω!! Ανυπομονώ να γεννήσω .. ο μπεμπάκος μου είναι ήδη μεγάλος.. εγώ μικροκαμωμένη.. οπότε φαντάσου!! Που να χωρέσει αυτός.. πόσο ν'ανοίξω εγώ... Κι έχω έναν μήνα ακόμα! Χοντρικά!! Μπορεί ν'αποφασίσει να έρθει όποτε του κάνει κάφι!! Μπορεί και να πάρω κι εγώ όλο το μήνα!! Κοντοζυγώνεις... Υπομονή και θα δεις... όλα θα πάνε καλά! Με το καλό να πιάσεις το κοριτσάκι σου αγκαλίτσα και να το γεμίσεις με φιλιά! Και μ'έναν πόνο κοπέλα μου! Εύχομαι αύριο να σε πιάσουν πόνοι και να γεννήσεις γρήγορα κι ανώδυνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Να σε παρηγορήσω να πάρεις κουράγιο;; Σκέψου πως εγώ αύριο μπαίνω στον 9ο... Πονάνε υπερβολικά τα πλευρά μου.. δεν μπορώ να μιλήσω, να φτερνιστώ, ν'αναπνεύσω!! Ανυπομονώ να γεννήσω .. ο μπεμπάκος μου είναι ήδη μεγάλος.. εγώ μικροκαμωμένη.. οπότε φαντάσου!! Που να χωρέσει αυτός.. πόσο ν'ανοίξω εγώ... Κι έχω έναν μήνα ακόμα! Χοντρικά!! Μπορεί ν'αποφασίσει να έρθει όποτε του κάνει κάφι!! Μπορεί και να πάρω κι εγώ όλο το μήνα!! Κοντοζυγώνεις... Υπομονή και θα δεις... όλα θα πάνε καλά! Με το καλό να πιάσεις το κοριτσάκι σου αγκαλίτσα και να το γεμίσεις με φιλιά! Και μ'έναν πόνο κοπέλα μου! Εύχομαι αύριο να σε πιάσουν πόνοι και να γεννήσεις γρήγορα κι ανώδυνα!!

Αχ πουλάκι μου,δε ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω..Σου εύχομαι μέσα απ την καρδούλα μου εφ όσον μπεις στο μήνα σου να γεννήσεις όσο πιο σύντομα γίνεται..Αυτή η αναμονή δεν παλεύεται-είναι στιγμές που ζηλεύω τα κορίτσια που κάνουνε καισαρική-μπορεί να ζορίζονται λίγο περισσότερο,αλλα τουλάχιστον πάνε προγραμματισμένα έχοντας μια συγκεκριμένη ημερομηνία..τέλους!

Καλή συνέχεια,καλό κουράγιο κ φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μολισς μπηκα στο φορουμ σας ειμουνα και στο παρεντς...εγω εχω μια κορη 14 χρονων και ειμαι ξανα εγκυος...πητ εχω την παρασκευη...ο γιαττρος μου ειπε οτι θα ερχοταν πιο νωρις απο την πητ αλλα ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...