Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

koritsakia emena h teleutaia periodos htan 22/7 kai o kiklos mou exei ginei pleon 26 imerwn!:(

ara 16/8 perimenw periodo!!!to paraskeuosavatokiriako irtha se epafi me ton sintrofo mou!!htan gonimes meres?kai meta exw kati tsimpimatakia katw!!!vre lete??;)

koritsia o kiklos mou egine 26 imerwn tous 3 teleutaious mines!alliws htan 30-32 imerwn!pws egine auto??kako einai h' kalo???poly mikros den einai??:( kathe 3 evdomades arxizw kai ponaw me thn katarameni!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όπως μας τα λες φιλενάδα, ναι, ήσουν σε γόνιμες μέρες (κι ακόμη είσαι φυσικά!) αλλά προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι κι αγχώνεσαι περισσότερο, ναι? Όσο για τον κύκλο, μήπως θα έπρεπε να ρωτήσεις τον γιατρό σου? Δε νομίζω πάντως να είναι κάτι κακό, δεν αποκλείεται να έγινε από άγχος. Γι' αυτό..... κούλαρε φιλενάδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Όπως μας τα λες φιλενάδα, ναι, ήσουν σε γόνιμες μέρες (κι ακόμη είσαι φυσικά!) αλλά προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι κι αγχώνεσαι περισσότερο, ναι? Όσο για τον κύκλο, μήπως θα έπρεπε να ρωτήσεις τον γιατρό σου? Δε νομίζω πάντως να είναι κάτι κακό, δεν αποκλείεται να έγινε από άγχος. Γι' αυτό..... κούλαρε φιλενάδα!!!!

kala poses meres kratan oi gonimes?krima...giati meta thn kiriaki den irthame se epafi:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εχθες δεν σας εγραψα γιατι ημουν σε αθλια κατασταση.εκανα χωριακη η οποια ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΗ(0,1).οταν το ακουσα εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου.σημερα ειμαι καπως καλυτερα και απλως περιμενω την περιοδο μου αν και αυτος ο μηνας δεν εχει ελπιδες γιατι ο αντρουλης μου θα λειπει.ισως παω κι εγω καποιες μερες,θα δουμε..αν και η απογοητευση μου ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ μεσα μου ξερω οτι καποια στιγμη θα γινει και σε μενα το θαυματακι που θα με κανει να πεταω στα συννεφα!ευχομαι σε ολες εσας γλυκειες μου φιλεναδες να εχετε τα πιο ευχαριστα νεα αυτο τον μηνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου να είσαι αισιόδοξη και όλα θα γίνουν στην ώρα τους! Απλά κάποιες φορές είμαστε βιαστικοί και τα θέλουμε όλα ΤΩΡΑ γι'αυτό απογοητευόμαστε τόσο πολύ.

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου, μη στενοχωριέσαι και θα συμβεί και αυτό όταν θα έρθει η ώρα του. Εκμεταλλεύσου αυτό τον μήνα που θα λείπει ο αντρούλης σου και δούλεψε λιγάκι με τον εαυτό σου να αποβάλλεις το άγχος.

Πρέπει να καταλαγιάσει η αγωνία και το άγχος μέσα σου για να έρθει το μωρό. Πόσα παραδείγματα? Αμέτρητα.

Σου τα λέω όλα αυτά γιατί το ίδιο ζούσα κάθε μήνα μέχρι που κόντεψα να σκάσω. Μη νομίζεις ότι τα κατάφερα να το αποβάλλω τελείως, όμως είμαι πολύ καλύτερα και συνεχίζω να το δουλεύω. Και συ μπορείς.

MANOYLA που έχεις χαθεί??? Περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσακι μου γλυκο βγαλε με απο τη λιστα γι αυτο τον μηνα.δεν ξερω αν διαβασες εκανα χθες χωριακη...αρνητικη...οποτε περιμενω την περιοδο μου για να ξεκινησει ενας νεος κυκλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να είμαι ειλικρινής..... δεν ξέρω πότε να (μην) την περιμένω! Μου ήρθε στις 28 του μηνός, οπότε υπολογίζω μετά τις.... 24 να είμαι.... "σε αναμμένα κάρβουνα!" Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααα και κάτι ακόμη!!!! Όπως είπα και στον αγαπούλη μου χθες, παύω να ασχολούμαι με το "θέλω παιδί" για να ξε-αγχωθώ! Θα το προσπαθήσω τουλάχιστον! Λέμε τώρα....... ας έρθει όποτε θέλει! Δε με νοιάζει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΗΜΕΡΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ{ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ} ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.....ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ? Η ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΩ?

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

mariant μου αφού έχεις κάνει εξετάσεις ίσως θα ήταν καλό να του τις δείξεις να σου πεί τη γνώμη του.

marouli μου ακομα το σκεφτομαι φυσικα καλα θα ηταν να με εξεταζε αλλα ρε γμτ αυτο το ραντεβου το περιμενω πως και πως το εχω κλεισει σχεδον 1 βδομαδα πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού θέλεις να σε εξετάσει οπωσδήποτε, τότε πήγαινε σε λίγες μέρες. Δεν έγινε και τίποτα για λίγες μερούλες αναβολή.:)

Εγώ πάλι βρε κοριτσάκια μου την περιμένω την κυρία το Σαβ/κο και δεν πονάω σχεδόν καθόλου αλλά η κοιλιά μου έχει γίνει σαν μπαλόνι. Τί να πώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant γεια σου αφου εχεις κανει εξετασεις οπως λες περιμενε να τελειωσει η περιοδος και να υπολογισεις τις μερες σου για να δεις ποτε θα κλεισεις ραντεβου να μην εισαι αδιαθετη, να επωφεληθεις την επισκεψη σε περιπτωση που θελει να σε δει κιολας ,αν και θα θελει να σε δει, αφου μας λες οτι ειναι η πρωτη σου φορα και θα θελει σιγουρα και αυτος να εχει μια αποψη να δει τι γινεται "εκει κατω" βεβαια παντα υποθεσεις κανουμε και υπολογιζουμε οσο μπορουμε συμφωνα με αυτα που μας εχουν συμβει.Εγω οταν ο γιατρος μου με εστειλε σε εναν συναδελφο του για σπερματεγχυση γιατι ο δικος μου δεν κανει και επρεπε να ερθω σε επαφη μαζι του να συζητησουμε ,να δει τις εξετασεις που ειχα κανει σε πληροφορω αφου μιλησαμε με το γιατρο, μου λεει θελω κι εγω να σε δω λιγο να δω τι γινεται να εχω μια δικη μου αποψη και με εξετασε και αυτος.( εδωσα 100ε:blink: )

Σκεψου συζητησαμε με ενημερωσε με εξετασε ειδε και τις εξετασεις μου και με καθοδηγησε τι πρεπει να γινει .

Για μενα καλυτερα περιμενε να τελειωσεις για να μπορεις με μια επισκεψη να κανεις αρκετα πραγματα για φαντασου για καθε μια συμβουλη που μας εδιναν να επρεπε να δινουμε 100ε:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGEL ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΤΑ ΑΚΥΡΩΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant έγραψε:

maroulaki μου ευχομαι στο μπαλονακι σου μεσα να εχεις ενα bebe και να σκασει σε 9 μηνες:) :)

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκειά μου mariant! Μακάρι! Αυτόν το μήνα "τις πετύχαμε" τις γόνιμες μέρες (πράγμα σπάνιο για μας γιατί ο αντρούλης μου μένει Αθήνα κ εγώ σε νησί και βρισκόμαστε πολύ αραιά)

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti omorfo pou fenetai to onomataki mou sth lista:)

makari na einai gouriko!!:woohoo: emena pali pou exw ygra kai exei fouskwsei h koilitsa mou apo twra?meta ta tsimpimatakia arxisan ta fouskomatakia:blink:

ti na pw??kai perimenw 16/8!!den einai poly nwris gia simptwmatakia periodou??

alla to FOUSKWMA sth koilitsa panta simptwma periodou den einai?:( :(

ax ti agxos einai auto pou exoume oles mas!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα αυτοι οι τοσο προωροι πονοι στην κοιλια και στο στηθος με εκαναν να πιστεψω οτι ισως ειμαι εγκυος κι εκανα χωριακη αλλα δυστυχως...ομως εχω πολλες περιπτωσεις γυναικων με εντονους πονους περιοδου που ηταν εγκυος!στο ευχομαι ολοψυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3/8

@ngel 3/8

apis 4-12/8

marouli 8-9/8

Aristina 9/8

milina 10-15/8

μαρινιώ 16/8

Πηνελόπη μου να σε βάλω στη λίστα? Αν ναι, πότε περίπου? Να βάλω 24/8?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάλε με κούκλα μου. Τώρα.... βάλε με 24 του μηνός. Και βλέπουμε. Θα ξέρω καλύτερα μετά την ωορρηξία. Αν και.... με τόσα πολλά υγρά που έχω τις τελευταίες 2-3 εβδομάδες.... δύσκολα αντιλαμβάνομαι την ωορρηξία, αλλά δε με νοιάζει, γιατί δεν έχουμε επαφές μόνο στις γόνιμες μέρες, επομένως.... αδιαφορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...