Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

K.T.K. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ:P

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ:)

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΕΣ!ΕΤΣΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΑΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ!ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ:)

ΜΙΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑΑΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥΥΥ.

ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.:woohoo: ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ Ε?ΜΠΡΑΒΒΟΟΟΟΟ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ:) ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ.ΜΙΛΙΝΑ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ Ε?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rose mou!!!!!!!glikia mou!!etsi etsi!!emeis edw!den feugoume apo th lista!!!gmt mou!:angry:

loipon as kanoume mia prospatheia pali giati kairo exoume na FWNAKSOUME!!!

eeeeeeeeeeeeeeeee kirieeeeeeeeeeeeeeeee pelargeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ououououououououououououuououuuuuuuuuuuuu kaleeeeeeeeeeeeeeee den mas akoussssssssss?????????:silly: :angry:

edwwwwwwwwwww eimaste!!!!!:woohoo: :woohoo:

loipon an den mas vrei kai auto to mina tha tou agorasw ena GPS!!!!:lol:

kaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee edwwwwwwwwwww eimasteeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

ouf kselarigkiastika!!!!:lol:

fwnakste!!!!!!!!!!!!!:woohoo: ;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri έγραψε:

Ισως ο θεός δίνει πολλά αλλά εμείς τελικά είμαστε η αιτία της καθυστέρησης λόγο του εγωισμου μας να αποκτήσουμε κάτι την συγκεκριμένη στιγμή!ισώς δεν έχουμε την υπομονή να περίμένουμε αλλούς να αποφασήσουν πότε θα μας κάνουν το δώρο μας....

Έτσι είναι, γιατί αυτή είναι η φύση του ανθρώπου.

Ας έχουμε βαθιά πίστη και ας δεχόμαστε ότι μας στέλνει ο Θεός, και τα καλά και τα άσχημα.

Εμένα κοριτσάκια μου ο Θεούλης πριν λίγα χρόνια μου πήρε ταυτόχρονα τους σημαντικότερους ανθρώπους στη ζωή μου, τους γονείς μου. Έπεσα στο κενό. Για χρόνια. Δεν είπα ποτέ "γιατί?" μόνο "Δώσε μου δύναμη να αντέξω". Μου έστειλε όμως έναν άγγελο να με προσέχει, τον άντρα μου και τώρα μας στέλνει ένα μικρό αγγελάκι να προσέχουμε εμείς, το μωράκι μας.

Θέλει υπομονή και δύναμη η ζωή.

Συγνώμη για την εξομολόγηση (την άσχετη ίσως με το θέμα) είναι όμως η δική μου στάση ζωής. Προχωράμε μπροστά και στα καλά και στα δύσκολα. Ο Θεός δεν μας ξεχνάει ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 28η ΗΜΕΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!! ΦΤΙΑΧΝΩ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΩ ΟΣΟΝΟΥΠΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miliiiiiiiiiiiiina γράψε 11/10. Ηρθε σήμερα μετά από 43 ημέρες!!!!!

Μετά την επιπλοκή αυτού του μήνα ελπίζω όλα να πάνε καλά.:P

Καλημέρα σας είπα δεν σας είπα:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή παίρνω κλομιφαίνη 28-30 δηλαδή θα έπρεπε να έρθει στην ώρα της.

Τώρα άλλαξα και το τικεράκι μου, για να μην αγχωνομαι!!!!

Όπως είχα πεί το ωάριο μου έγινε την 28η ημέρα που κανονικά περίμενα και εξαιτίας κάποιων πόνων που είχα(νομιζά οτι ήταν μπεμπέ) δεν πλησίαζα τον άντρα μου!!!

Κορίτσια ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να τους ξεζουμίζετε!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Επειδή παίρνω κλομιφαίνη 28-30 δηλαδή θα έπρεπε να έρθει στην ώρα της.

Τώρα άλλαξα και το τικεράκι μου, για να μην αγχωνομαι!!!!

Όπως είχα πεί το ωάριο μου έγινε την 28η ημέρα που κανονικά περίμενα και εξαιτίας κάποιων πόνων που είχα(νομιζά οτι ήταν μπεμπέ) δεν πλησίαζα τον άντρα μου!!!

Κορίτσια ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να τους ξεζουμίζετε!!χιχιχι

ΚΑΛΕ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ!!!!!!!! ΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΩΟΡΥΞΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!! ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΥΥΥΣΣΣΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό το μηνα αρχίσαμε και μεις τις προσπάθειες!! Δεν περιμένω κατά τις αρχές Οκτωβρίου! Δεν αγχωνομαι είναι νωρίς ακόμα, αλλά θα χαρώ αν έρθει τόσο νωρίς!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

bobiraki 5/9

chiara 7/9

mpakatoula 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

Αργυρώ 27 15/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

mariant 8/10

ηλιαχτιδα28 8-9/10

gioulaki 11/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα το πρωί πήγα τουαλέτα και είδα λίγο κόκκινο. Μάλλον προς το κόκκινο. Είναι θέμα χρόνου να κατέβει κανονικά η...κυρία...

gioulaki πάμε γερά τον άλλο μήνα κοριτσάκι μου!!

Αlice καλή δύναμη και υπομονή! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mouuuuuuuuu!!!!!!!!!!ti mou kanete??????????

ela vre thelw na vlepw ki alles fouskwmenes koilitsessssssss:woohoo: ;)

kale fouskwste!!!!!!!!:woohoo:

giati egw mono apo to fai fouskwnw:lol: :lol: :lol:

ax paxina!!!thelw diaita alla ti na kanw??den mporw!!!eimai glikantzou panathema me!!!!!:lol:

simera tha exoume kai agkalitses egw me ton kalo mou!!!!!!ante na doume1!!!:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα το πρωί πήγα τουαλέτα και είδα λίγο κόκκινο. Μάλλον προς το κόκκινο. Είναι θέμα χρόνου να κατέβει κανονικά η...κυρία...

gioulaki πάμε γερά τον άλλο μήνα κοριτσάκι μου!!

Αlice καλή δύναμη και υπομονή! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΥΡΙΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ....ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλινα παρατηρησα οτι περιμενουμε μαζι το ιδιο μεγαλο διαστημα..Οταν ρωτησα το γιατρο αν θα πρεπει να παρω φαρμακα για να στρωσω τον κυκλο μου ειπε ενα κοφτο "οχι"..Εσυ το εχεις συζητησει με τον γιατρο σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα όχι μου είπε κουκλίτσα μου. Εγώ βέβαια αλλάζω γιατρό αυτή την περίοδο και θα το πω και σε κείνον. Αρχές του άλλου μήνα θα ξέρω και θα σου πω.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

koritsakia mouuuuuuuuu!!!!!!!!!!ti mou kanete??????????

ela vre thelw na vlepw ki alles fouskwmenes koilitsessssssss:woohoo: ;)

kale fouskwste!!!!!!!!:woohoo:

giati egw mono apo to fai fouskwnw:lol: :lol: :lol:

ax paxina!!!thelw diaita alla ti na kanw??den mporw!!!eimai glikantzou panathema me!!!!!:lol:

simera tha exoume kai agkalitses egw me ton kalo mou!!!!!!ante na doume1!!!:P;)

μαρινιω αστααααα!!!!!!!και εγω ολο φουσκωνω και φουσκωνω..αλλα οχι με μπεμπε....χαχχαχαχα!!!!! 5 κιλα πηρα το καλοκαιρι!!!!

καλη επιτυχια αποψε!!!!! κοιτα να το ευχαριστηθεις ε!!!!!!

φιλακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

μαρινιω έγραψε:

μαρινιω αστααααα!!!!!!!και εγω ολο φουσκωνω και φουσκωνω..αλλα οχι με μπεμπε....χαχχαχαχα!!!!! 5 κιλα πηρα το καλοκαιρι!!!!

καλη επιτυχια αποψε!!!!! κοιτα να το ευχαριστηθεις ε!!!!!!

φιλακιαα[/quote:3fnt2evo]

και εγω 5 κιλα!!!!!!!!βουβαλα εγινα!!!το 31 νουμερο σε τζιν απο 29!!!!

ασε ασε!!!δεν τρωω τιποτα!!!!με σπασαν τα νευρα μου!!!!!!:angry: :angry:

αλλα πηρα ενα ωραιο τζινακι diesel!!!;)

makari na pane ola kala simera!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠ' ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΦΑΓΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ 26 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 31, ΑΚΟΜΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!:S ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ, ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΦΥΓΩ! ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ!ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΞΕΜΟΝΑΧΙΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ!;) ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ;ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! Η ΚΥΡΙΑ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΤΑΦΘΑΝΕΙ!!!!! ΜΟΛΙΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ....:( :( :( :( :(

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛ.......ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΒΒΕΑΙΑ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ..

ΟΧΙ ΟΜΩΣ..ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΧΑΛΑΣΩ!!!!!!!! ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

Υ.Γ.:NATAΣΣΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΥΞΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ....ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΔΗΛ?ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΒΑΛΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 21/9 ΑΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukou έγραψε:

MILINA ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΒΑΛΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 21/9 ΑΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ

κουκου στο ευχομαι!!!!! μακαρι να μη σε ξαναδουμε στη λιστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...