Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ,ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΟΠΩ Σ ΕΓΡΑΨΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ.ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ-ΘΑ ΕΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ..ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟΓΟΤΕΥΤΕΙΣ ΠΑΛΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ..ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

bobiraki 5/9

chiara 7/9

mpakatoula 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

Αργυρώ 27 15/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

mariant 8/10

ηλιαχτιδα28 8-9/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΚ ΘΑ ΑΓΩΝΙΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ!!!!!!;QUINTA, TINKYBEL,TERI KAI MARIA_80 ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksenioulaki καλως ηρθες!! Ευχομαι να σου φερει γουρι η παρεα!!

Alice μακαρι να ειστε και οι δυο εγκυες στη δουλεια χε χε θα τα παιξει τ' αφεντικο:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

ksenioulaki καλως ηρθες!! Ευχομαι να σου φερει γουρι η παρεα!!

Alice μακαρι να ειστε και οι δυο εγκυες στη δουλεια χε χε θα τα παιξει τ' αφεντικο:woohoo:

mwre as eimai egw....kai as xalasei o kosmos!!!!!!!! xaxaxxxxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΌΛΥ.ΑΠΛΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ....ΑΣ ΜΑΣ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ MAMMYLAND ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksenioulaki έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΌΛΥ.ΑΠΛΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ....ΑΣ ΜΑΣ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ MAMMYLAND ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ.

ΚΣΕΝΙΟΥΛΑΚΙΙΙΙΙ!!!!!!!! ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙΙΙΙΙΙ!!!!!!! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! ΕΙΠΑΜΕ..Ο ΠΛΑΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟΟΟΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΔΩ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΩΣ.:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SE LIGES MERES THA KSERO..

AN KAI NOMIZO POS H KYRIA AKATANOMASTH THA ME EPISKEFTEI PALI...ME PONAEI POLY OOOOOOOLH H KOILIAMOU KAI EXO SYNEXH PONO STH MESH APO TO PROI...TO STITHOS MOU PAREPIPTONTOS DNE EINAI TOSO TOUMPANO TORA...PALI TIPOTA??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα milina μου! Εγω είχα τον προηγούμενο μήνα. ΔΕν είχα τσούξιμο,ούτε πυρετό απλά μια ενόχληση στ νεφρά και μια συχνοουρία. Πηγα στο γιατρο γιατι φοβήθηκα γιατι έφευγα διακοπές και μου έδωσε αντιβίωση για 7 μέρες. Τώρα κανονηκά πρέπει να ξανακάνω τσεκ!Αν έπαθες πίνε πολύ νερό,τουλάχιστον 3 λίτρα.Α! και τα χάπια δεν επηρεάσουν την σύληψη.Ρώτησα τον γιατρό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασυμπτωματικη δηλαδη..τελειως;; Ειχα αισθηση οτι θελω συνεχεια να ουρησω μετα δυσκολια στην ουρηση αργοτερα τσουξιμο και πονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milinaki αυτο ειναι το προβλημμα μου τωρα,γιατι απο χθες που ειδα αιμα δεν εχω ροη,αλλα κοκκινες βλεννες μονο.δεν ξερω τι να σκεφτω,υποθετω οτι ειναι θεμα χρονου να κανει την εμφανιση της η τρισκαταρατη κανονικα!!!!!θα περιμενω και το σ/κ και βλεπουμε.παντως συμπτωματα δεν εχω!

οσο για την ουρολοιμωξη που ρωτας,χωρις πυρετο εχω δει,αλλα χωρις τσουξιμο και επιθυμια για τουαλετα συνεχεια,οχι!!εχεις κατι απ'αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κορίτσια έχει ακούσει καμιά από σας για ουρολοίμωξη χωρίς όμως τσούξιμο και πυρετό?

MILINAKI ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΩΣΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΟΞΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ{ΠΥΡΕΤΟ -ΤΣΟΥΞΙΜΟ}ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΗΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην Μαράκι μου γλυκό θέλω να σε ακούω αισιόδοξη!Περιμένουμε μαζί την Δεύτέρα.Κι εγώ έχω τα ίδια συπτώματα αλλά εμένα το στήθος μου θα σκάσει και δεν με πονούσε ποτέ η μέση πριν την περίοδο ενώ τώρα με πονάει.Εχω ένα καλό προαίσθημα.Εύχομαι να είναι για όλες μας! Ξέρεις πολλές φορές και ειδικά τελευταια μου ανακοινώνουν εγκυμοσύνες κι εγώ το ίδιο αίσθημα έχω!!!Μετα ζητάω από το θεό να μην με ακούει σε τέτοια συναισθήματα και νοιωθω άσχημα,αλλά είμαι άνθρωπος!!!!¨ολα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ήθελα να σας πω μια ίστορία!

Η μητέρα μου έχει μία γνωστη.Προσπαθούσε να κάνει ένα παιδακι αλλά δεν μπορούσε.Οι γιατροί δεν έβρισκαν το πρόβλημα αλλά ο καιρός περνούσε.Αποφάσησε να κάνει εξωσωματική.Εκάνε μία αλλά δεν, έκανε δεύτερη αλλά δεν τελικά εφτασε να κάνει πολλές αλλά δεν και τα χρόνια ξανά περνούσαν.Σταμάτησε να προσπαθει!Απογοητεύτηκε πολύ.Ήθελε τόσο πολύ ένα μωράκι.Θύμωσε πολύ, μεγαλωσε και αποφάσησε να σταματηση τις προσπάθεις.Μια μέρα μετά απο καιρό αποφάσησε να πάει στο γιατρό γιατι της πονούσε έντονα η κοιλιά!Έκανε έξετάσεις και ό γιατρός της λέει¨Κατερίνα είσαι 2 μηνών έγκυος..".Εκεινη παγώνει και αναρωτιέτε...?Όλα αυτό της ήρθε ξαφνικό.Τώρα είναι 49χρόνων και σε ένα μήνα γεννάει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου έδωσε παρα πολύ κουράγιο!

Με έκανε να σκεφτώ πως όλα είναι σχετικα!

Ισως ο θεός δίνει πολλά αλλά εμείς τελικά είμαστε η αιτία της καθυστέρησης λόγο του εγωισμου μας να αποκτήσουμε κάτι την συγκεκριμένη στιγμή!ισώς δεν έχουμε την υπομονή να περίμένουμε αλλούς να αποφασήσουν πότε θα μας κάνουν το δώρο μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!

Δεν έχω ούτε τσούξιμο, ούτε δυσκολία, ούτε πυρετό. Νιώθω σαν κάτι να μου πιέζει την κύστη μου και έχω την επιθυμία για τουαλέτα. Εχθές ήταν λίγο πιο έντονο. Λίγο. Σήμερα (ελάχιστη διαφορά) νιώθω περίπου το ίδιο και έχω κάτι πονάκια δεξιά κι αριστερά.

Κ.Τ.Κ. περίμενε λιγάκι και μετά πήγαινε για χοριακή. Περίεργο μου φαίνεται. Σου έχει ξανασυμβεί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milinaki μου καλημερα!!Το προυγουμενο μηνα ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα δηλαδη ενα βαρος στη κυστη και συχνοουρια μεχρι ακρατεια μπορω να σου πω και οχι τσουξιμο ουτε πυρετο !!Στις αλλες μου εγκυμοσυνες ηταν απο τα πρωτα συμπτωματα που ειχα και η κουραση το δευτερο και η μικροβιολογος μου ειπε κανε μια χοριακη και μια καλλιεργια ουρων και ετσι θα δουμε τι ειναι!!Δυστυχως ηταν ουρολοιμοξη στα αρχικα σταδια και πηρα αντιβιωση και η χοριακη 0,1 (η περιοδος μετα απο 1 μερα ηρθε στην ωρα της!!) οποτε ησυχασα και επαψα τουλαχιστον να αναρωτιεμαι!!Ευχομαι να ειναι σπορακι αυτο που σε ¨βαραινει¨και καλο ειναι να ξερεις το συντομοτερο να μη σε φαει το αγχος...Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina καλημερα!!!αν δεν μου ερχοταν την μερα που εβλεπα καποια σημαδια,μου ερχοταν την επομενη,αλλα αυτο πρωτη φορα μου συμβαινει!σημερα 3η μερα κι ακομα τιποτα,μονο στο χαρτι!

οσο για σενα πολυ θετικο μου ακουγεται αυτο!πονακια,αισθημα γεματης κυστης...μμμμμμμμμμ!!!!!τελεια!!!!!!με το καλοοοοοοοοοοοο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaa koritsia!!!afiste logo douleias exoume xathei!!

twra to savvatokiriako!!!apo 21/8 teleutaia periodos den tha eimai se gonimes!!:(

NA SAS PWS TI ONEIRO EIDA KAI EPATHA SOK???????????????:ohmy: :ohmy:

Ekei pou kathomoun isixi ksafnika mou erxete aima xwris na perimenw periodo kai lew apo ti einai?piga sto giatro kai me leei marina eisai 2,5 minwn egkios!den to kseres?alla to mwraki den einai kala!exoume apokollisi kai mallon to xanoume!!!

egw lew na ksaplwsw grigora..

ksaplwnw kai to aima ginete entonotero egw elega ola tha pane kala

koitaw to vraki mou kai eixa gemisi aimata!!!tsirize o kalos mou,h mama mou!meta o giatros leei se pame sto xeirourgeio amesws!!!

kai egw na lew thelw to mwroooooo mou!!kai eklega!!:ohmy:

kai elega na eides pou telika hmoun egkios kai pigaina gimnastiria kai sikwna vari kai telika to exasa...:(

LETE NA EINAI SIMADI?????thimaste pou nomiza auto to kairo pws hmoun egkios kai enw me eixe ertthei periodos...

ax trelathika!!!

EKSIGISTE TO!!!!!!!!!!PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEE:silly: :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 και Κ.Τ.Κ., σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Αχ μακάρι να είναι το σποράκι μου και όχι καμιά ουρολοίμωξη...

Φοβάμαι ακόμη και που το σκέφτομαι. Σταματάω τον εαυτό μου και λέω "Λίνα σταμάτα να ονειρεύεσαι, μην ξαναέρθει η κυρία και χάσεις το έδαφος πάλι κάτω απ' τα πόδια σου". Κι έτσι μαζεύομαι κοριτσάκια μου.

Δεν ξέρω και πότε να πάω να κάνω μια χοριακή μπας και ηρεμήσω...αχ αυτός ο κύκλος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...