Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες σας!!!!!!koukou σου εύχομαι να έχεις θετικά αποτελέσματα...

maria31 σου εύχομαι μία τέλεια εγκυμοσύνη!!!

΄Άντε να βγαίνουμε κι άλλες από τη λίστα αυτό το μήνα!!!

Ποιά είναι η επόμενη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria 31 sigxaritiriaaa!na exeis mia yperoxi egkimosini!!

tetarti fora re thirio?????:ohmy:

mpravoooooo!!!xara sto kouragio sou!!!:woohoo:

ante me to kalo!!!kai pame kai sto 5o meta e??;)

koritsakiaaaaaaa ante kai emeis na pernoume seira siga siga!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλινα μην ανυσηχεις καθολου ..ειδικα το πρωτο 20ημερο "δεν το περναει τιποτα"

Μαρινιω "παγωσα" με τα νεα σου.. Μακαρι να γινει ενα θαυμα να το νικησει η κοπελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σημερα στην 51η μερα και ειδα κι εγω αιμα!τοσο καιρο αγωνιας και τιποτα παλι!!!

γιουλακι ηθελα να σε ρωτησω για τα σερπαφαρ,σε ειπε ο γιατρος να πηγαινεις καθε μηνα για υπερηχο για να δειτε μηπως εχεις δημιουργησει κυστες?σε ρωταω γιατι εμενα δεν μου ειπε κατι τετοιο και διαβασα απο κατι αλλα κοριτσια κατι τετοιο κι ανησυχισα!εντομεταξυ επειδη φοβηθηκα τα σταματησα για ενα μηνα και τωρα δεν ξερω αν πρεπει να τα ξαναξεκινησω!!!παντως κι εμενα ακομα και με τα χαπια οποτε θελει ερχεται!!!

μαρινιω μου μην ανησυχεις και μην αγχωνεσαι!!!δεν ειναι καλες μονο οι γονιμες μερες!!!κανε αγκαλιτσες και μην σε νοιαζει τιποτα!!!εγω οπως σας εχω ξαναπει εμεινα εγκυος ενω ειχα καθυστερηση!!και τοτε δεν γινοταν τετοιο μπαχαλο με την περιοδο μου!!!

οσο για τις αγκαλιτσες εμεις καναμε απο την πρωτη μεχρι και την τελευταια μερα της εγκυμοσυνης!!!δεν μας επιρεασε καθολου!!!απλα μας ειπε ο γιατρος να κανουμε ηρεμα πραγματα και "να μην κρεμιομαστε απο τα φωτιστικα"!!!!! "οικογενειακα"!!!

γιουλακι περιμενω απαντηση ε?στο'πα?δεν στο'πα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria31 συγχαρητήρια!!!

Να μας πεις που τα παραγγέλλεις να παραγγείλλουμε και εμείς.

Εμείς όλο σε έλλειψη στοκ πέφτουμε … ε κορίτσια?

Από μήνα σε μήνα μας πάνε…

Χιχι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

chiara 7/9

maria31 7/9

mpakatoula 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

Αργυρώ 27 15/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

silika 22/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

mariant 8/10

έχετε δίκιο κορίτσια, δεν θυμάμαι ποια το είπε, αλλά και από στατιστική να το πάρεις κάποιες θα μείνουμε έγκυες αυτό το μήνα..καλή επιτυχία σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria31 μπράβο κορίτσι μου!! Συγχαρητήρια!!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι!! Ρίξε καμιά ευχή και σε εμάς ε?

Βρε silika πού χάθηκες εσύ? Περίμενες να (μην) αδιαθετήσεις στις 26/8, έχουμε κανένα νέο???

Κ.Τ.Κ. έχεις κανονική ροή??

apis εύχομαι να μην έρθει η ...κυρία και να είναι σύμπτωμα σπορακίου!!

Εγώ τίποτα ακόμη κορίτσια. Καθαρή που λένε.. Έχω κάτι πονάκια που έρχονται και φεύγουν. Το στήθος είναι πρησμένο αλλά δεν με πονάει. Κακό αυτό ε? Τι να πω? Συνέχεια λέω ότι έρχεται και τρέχω σαν την τρελή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

apis εύχομαι να μην έρθει η ...κυρία και να είναι σύμπτωμα σπορακίου!!

Εγώ τίποτα ακόμη κορίτσια. Καθαρή που λένε.. Έχω κάτι πονάκια που έρχονται και φεύγουν. Το στήθος είναι πρησμένο αλλά δεν με πονάει. Κακό αυτό ε? Τι να πω? Συνέχεια λέω ότι έρχεται και τρέχω σαν την τρελή!!

Κλαψψψ ..Χλωμο το βλεπω να μην ερθει..αλλωστε μετα απο 1,5 μηνα προσπαθειας ας μην εχω την απαιτηση να μεινω και εγκυος..μην ειμαστε και πλεονεκτες...αμ πως!

Μιλινα μην ψαχνεσαι με το στηθος..ολα παιζουν..οσο καθυστερει και τα συμπτωματα απο την περιοδο ψιλοδιαφερουν..καλο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

:laugh: Οσο τους ξεζουμισαμε τους ξεζουμισαμε για αυτο το μηνα :laugh:

Για να δουμε τωρα τι πουλια πιασαμε :silly:

ΚΤΚ περιμενουμε νεα !!

Rose δωστου να καταλαβει!!

Giοulaki η ελπιδα πεθαινει τελευταια(εχεις απ οτι καταλαβα και εσυ ενα σταθεροοοοοτατο κυκλο)

Αργυρω σε λιγες μερουλες θα ξερεις..καλη επιτυχια!!!

Αχ σε ευχαριστω βρε Apis μου νασαι καλα ,μακαρι να μην μπω στη λιστα του επομενου μηνα !!!αγωνιω γιατι στις γονιμες μερες του εδωσα και καταλαβε και με το παραπανω χαχαχαχα

φιλια σε ολες ευχομαι γρηγορα ++++++++ αποτελεσματα απο ολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA MOY MPOREI KAI NASAI KARDOYLA MOY!!!ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ...ΕΛΠΙΔΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ!ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ????

APIS ΜΟΥ,ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ 1 ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ,ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΕΣ Ε????????ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Mαρία31 συγχαρητήρια!!!άντε να κάνεις και ευχούλες για εμάς!Μαρινιώ μου τι ήταν αυτό που διάβασα μόλις τώρα; πραγματικά αισθάνθηκα πολύ χαζή που κάθομαι και αγχώνομαι... εύχομαι η κοπέλα να το ξεπεράσει γιατί όλοι ελπίζουμε σε θαύματα.koukou τα καλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι και τι στο καλο πια από τα 5 κάποιο θα κάτσει χιχι!κορίτσια ήθελα να σας πω και κάτι άλλο και είμαι σίγουρη ότι ή θα γελάσετε ή θα με περάσετε για τρελή!πήγα στα prenatal για να αγοράσω δωράκια για την ανιψούλα μου που γεννήθηκε μόλις τώρα, και πήρα και ένα γλυκούτσικο απαλό φορμάκι για μένα, για να μου φέρει γούρι και να κάνω ένα μωράκι που θα γεμίσει το φορμάκι αυτό!και όταν το πήγα στο σπίτι μου είπα από μέσα μου :"μακάρι όλες όσες θέλουμε μωράκι να γεμίσουμε σύντομα ένα τέτοιο με τη βοήθεια της παναγίτσας"! :blush: ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΕ; ΧΙΧΙΧΙΧΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ.

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΗ ΣΤΙΣ 8/9.

ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ.

ΜΙΛΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.......ΕΣΥ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕΣ ΕΣΥ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ....

ΒΑΛΕ ΜΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΙΣ 8-9/10.

ΚΥΡΙΕ ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕΣ:angry:

:angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Εγώ τίποτα ακόμη κορίτσια. Καθαρή που λένε.. Έχω κάτι πονάκια που έρχονται και φεύγουν. Το στήθος είναι πρησμένο αλλά δεν με πονάει. Κακό αυτό ε? Τι να πω? Συνέχεια λέω ότι έρχεται και τρέχω σαν την τρελή!!

Milinoula μου αυτά είχα κι εγώ!! :laugh: και θερμοκρασια 36,8 και ήμουν!! Αχ, μακάρι κοριτσάκι μου γλυκό! Σου το εύχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά!! Μωρέ τι θα έκανα χωρίς εσάς???

Μακάρι κορίτσια μου να είμαι! Το θέλω τόσο μα τόσο πολύ!!! Εσείς μόνο ξέρετε πόσο και κανένας άλλος! Είστε οι φίλες μου, οι άνθρωποι που μοιράζομαι τις αγωνίες μου!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχούλες σας!

Πάντως δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα από αυτά που σας είπα εκτός από σήμερα που είχα δυο "ξυνίλες", αλλά ίσως ήταν το φαγητό. Δεν μπορώ να πω ότι δεν ελπίζω. Θα ήταν ψέμα. Απλά φοβάμαι και όταν το καλοσκεφτώ σχεδόν σιγουρεύομαι ότι δεν τα καταφέραμε ούτε αυτή τη φορά. Κι αυτό το λέω γιατί δεν κατάφερα τους τρεις μήνες που έπερνα κλομιφένη και έκανα 3-4 ωοθυλάκια τη φορά. Γιατί να τα καταφέρω τώρα? Έτσι προσγειώνομαι.. Τι να πω κοριτσάκια μου γλυκά? Μ Α Κ Α Ρ Ι !!!

Πάντως ό,τι και να γίνει, δε θα σας αφήσω ποτέ.. θα σιγουρευτώ ότι είστε όλες εγκυούλες και ίσως...θα το σκεφτώ...:silly: :woohoo: :silly:

maroulaki μου γλυκό! Σ'ευχαριστώ και για τις ευχές σου και γιατί δεν μας ξεχνάς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

bobiraki 5/9

chiara 7/9

mpakatoula 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

Αργυρώ 27 15/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

mariant 8/10

ηλιαχτιδα28 8-9/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΛΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ,ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ Κ ΕΜΑΣ......ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΑΣΑ 2 ΜΗΝΩΝ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ,ΟΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΕΡΑΣΑΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ,ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΓΕΜΙΖΩ ΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ Κ ΥΣΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ......ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ,ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???:unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ , ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΑ ΝΑ ΣΑΣ "ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ"!!!!!!!

ΟΙ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΛΑΞΕΙ Η ΚΥΡΙΑ....ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ..

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΣΤΗ ΜΕΣΗ,ΚΟΙΛΙΑ, ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ....ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΗΛ...ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ..ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΑΖΙ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΦΥΣΙΚΑ- ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ.....ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΛΟ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΩ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ...

ΑΧ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...