Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Δυο φορές έγραψα και δεν δημοσιεύθηκε!! Τα νεύρα μου πια!

Σας τα λέω όσο γίνεται πιο γρήγορα γιατί μου 'ρχεται να το σπάσω το pc.

Το ροζ που είδα εχθές το μεσημέρι σταμάτησε. Από κείνη την ώρα και μέχρι σήμερα βλέπω κάτι πολύ πολύ αχνό ροζ (ίσα που φαίνεται) στο σκούπισμα και όχι πάντα. Με δυσκολία το διακρίνεις. Τι να πω δεν ξέρω.

μπουγατσούλα μου αν συνεχίσεις να έχεις καθυστέρηση και τα συμπτώματα να πας να κάνεις χοριακή ε?

Κ.Τ.Κ. έχουμε κανένα νέο??? Περιμένουμε!!!

elpro μακάρι να είναι το μωρό σου η αιτία που φουσκώνει η κοιλίτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τώρα που ηρέμησα λιγάκι, να σας πω ότι αρχίζει και πρήζεται το στήθος λίγο περισσότερο και οι θηλές είναι το ίδιο ευαίσθητες με εχθές.

Ακολούθησα το παράδειγμα της μαρινιώς και της rose και το μεσημέρι πήρα τη θερμοκρασία μου από τη μασχάλη όμως, και ήταν 37,1.

Αρχίζω να βλέπω φαντάσματα πάλι και θα φάω χοντρή ήττα μετά ρε κορίτσια. Δεν θέλω να ελπίζω γιατί ξέρω ότι πάλι δεν έχει γίνει τίποτα..

Κορίτσια μόνο εσείς ξέρετε πόσο το λαχταρώ, πόσο το θέλω αυτό το μωράκι!! Ακόμη και στον άντρα μου το παίζω λίγο ψύχραιμη για να μη στενοχωριέται και για μένα ο καημενούλης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moui glika pali eixa mia zali to apogeuma!kontepsa na lipothimisw!:(

re koritsia esas den sas ekane periergia pou emfanistike axni grammi sto test kai meta eksafanistike????:blink:

rwthsa farmakopoio kai me leei tote mporei kai na eisai egkios!

pws to apokleieis afou thn eides estw kai gia ligo???

allwste leei meta apo 3 lepta den isxiei to apotelesma..

ti na kanw?????????

eimai egkios kai den to kserw??????????????xaxxaxa:lol:

oups !!!

eeeeeeeeeee kirieeeeeeeee pelargeeeeeeeeeeeeee

pezeis me ta neura mou????:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ακομα τιποτα απο μενα!!!περιμενω!!!!ποναω αρκετα στην κοιλια,ωρες ωρες και στο στομαχι,στο στηθος στη μεση και γενικα ειμαι για αποσυρση αλλα ακομα τιποτα!!!η θερμοκρασια μου σταθερα πεσμενη αλλα δεν λεει να φανει(που να μην σωσει) να ηρεμησω λιγο!!!ολο μες την κλαψα ειμαι!!!!!!!!! κ ο υ ρ α σ τ η κ α ! ! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ.Τ.Κ. χαίρομαι πολύ που δεν έχει σκάσει μύτη ακόμη η κυρία! Εύχομαι να μην την ξαναδείς για τους επόμενους 9 μήνες!!

μαρινιώ ξέρω ότι όταν κάνουμε το τεστ, στην αρχή χρωματίζεται και αυτή η περιοχή και μετα σβήνει αν δεν είσαι. Μόνο η χοριακή θα σου λύσει κάθε απορία. Θα σου πάρουν λίγο αίμα και θα ηρεμήσεις. Δεν μου αρέσουν οι ζαλάδες που έχεις. Μήπως έχεις κάποιο θέμα με τον σίδηρο? Πήγαινε να κάνεις την εξέταση για να σιγουρευτείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi den ennow auto!!htan roz axna h grammoula alla meta apo 2 lepta eksafanistike!!!

:blink::huh:

to metaniwse fenete?kserw kai egw???

twra otan tha mporesw tha paw gia xoriaki..alla mou lene 25E den einai polla?????

oi eksetaseis mou mia xara einai..ekana prin 3 mines!ola kala!!!

evala kai thermometro simera kai eixa 37!!!

ti na pw!??!?!?!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ........4η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ-----------:( ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΩ ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ:huh: ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΝΗΤΙΚΗ---------:angry: ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ Η ΚΑΤΑΡΡΑΜΕΝΗ...........ΠΑΜΕ ΓΙΑ 5ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΑΝ ΕΚΕΝΕΣ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ:) ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΤΖΙΦΟΣ:(

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!ειμαι για ακομη μια φορα παρα πολυ στεναχωρημενη και απογοητευμενη!!!εκανα ενα κλιαρ χθες το απογευμα και ενα σημερα το πρωι και ηταν και τα 2 αρνητικοτατα.οι πονοι περιοδου ειδικα σημερα ειναι τοσο εντονοι που φοβαμαι οτι θα αδιαθετησω και νωριτερα απο την τριτη ετσι για να μου χαλασει και το αυριανο μου μπανακι με τον αντρουλη μου(μετα τη δουλεια παιρνω το πλοιο για κουφονησι δευτερα πρωι παλι πισω.)μα γιατι γιατι δεν μενω εγκυος;;;και τωρα που τα δωσαμε ολα;τοτε ποτε;;;εκανα τοσα ονειρα...καλη επιτυχια σε εσας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κτκ πολυ καλα μου ακουγοντε ολα αυτα ευχομαι κοριτσακι μου να μην την ξαναδεις για τους υπολοιπους 9 μηνες

μαρινιω μου γιατι βρε κοριτσακι μου δ πας για χοριακη να τελειωνεις πια

κ να ηρεμησεις....αντε καλε θα με σκασεις πια ουφ αντε κ περιμενω νεα σου

κατερινακι μου λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου ο επομενος ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου

μιλινα?????????εσυ τι γινετε? εχεις κανενα νεο????????

μαριαντ μακαρι κοριτσακι μου να μην σου ερθουν μακαρι κ να μας ανακοινωσεις τα πιο ευχαριστα νεα

κελυ μου κ εγω το ιδιο τεστ εκανα κ εμενα αρνητικα κ τα 2

δ ξερω κ γω τι να πω πια δ ειναι να τα εμπιστευεσε αυτα

λοιπον εγω

ακομα πουθενα η κυρια αλλα σημερα το πρωι που μετρηθηκα ηταν 36.7

αποτε κοριτσια μαλλον τζιφος κ γω .....

αλλα δ εχω συμπτωματα περιοδου

θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaa!mpougatsoula mou,,oxi den paw!apla prospathw kai auton ton mina giati DEN eimai opws deixnoun ta tets!!!

elpizw o Septemvrios na einai o tixeros sas giati egw DEN To kovw..

ta idia pantelaki mou ta idia panteli mou...:(

ante pia o kirios pelargos exei xasei to GPS tou??

ti ginete???:ohmy: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ το ιδια πιστευω κ για μενα μαρινιω μου αστα μωρε

βρε δ θα τον πιασω στα χερια μου????????

πουπουλο δ θα του αφησω που μας ταλεπωρει τοσο ολες μας

:P:D :d :)

axaxaxxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ETSI etsi!!!!:P

tha ton ksemaliasoume!!!!!!axaxaxxa:lol:

akous ekei!!!!:angry:

twra tha paw kai egw gimnastirio xalari!!!kai to vrady filakia giati

eimai se meres woriksias!!

eimai stin 15h mera!!!!

akrivws stin woriksia e???:woohoo: ;)

to vrady exei na traviksei ta pandina!!!:lol: xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχχαχαχα μαρινιω μου βουρ στο ψητο αχαχχαχαχαχαχχα

κοκκαλακι για κοκκαλακι να μην αφησεις

αχαχαχχαχαχα

αντε κ με το καλο να πιασετε πολλα πολλα σπορακια

αχαχαχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια .....και εγω περιμένω την δευτέρα...για να δουμε..έχει πρηστει το στήθος...αυτό όμως το είχα και στην περίοδο..περιμένουμεεεε..ούφφφφφ!!!!:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω για να ειμαι ειλικρινης την περιμενω γιατι εχω πρβ με τον θυρεοειδη και μου λενε θα εχεις πρβ υπογονιμοτητας και εχω απογοητευτει γιατι ακομα δεν τον εχω ρυθμισει αλλα με κυκλο 26 ημερων τις περισοτερες φορες και καθε τρεις 4 μηνες και 28 σημερα ειμαι στην 28η και με θερμοκρασια 37.2 που συνηθως αν ειναι να ερθει παφτει απο 2 3 μερες πριν η θερμοκρασια....αν και εδω που τα λεμε δεν ανεβαινει και καθολου με τον θυρεοειδη.....ααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ τι να υποθεσω σχεδον μου το ειχανε αποκλεισει δλδ οτι ειναι δυσκολο αχ δεν θελω να ελπιζω αλλα παρασυρομαι!!!Βοηθειαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΤΖΙΦΟΣ μαλλον οχι μαλλον σιγουρα δλδ θα αδιαθετησω

πηγα τουαλετα κ ειχα στο χαρτι καφε με ροζ

ειναι δλδ θεμα χρονο μεχρι το βραδυ ειμαι 1000%σιγουρη πως θα μου ερθουν!!!!!

δ ξερω πια πως πρεπει να αισθανθω το κερατο μου!!!!!

η αισθηση πως δ θα γινω ποτε μανα μου ξαναχτυπα την πορτα!!!!

Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσουλα μου γλυκια!!!!Κι εγω ελπιζω και ξερω την φρικη οταν την δω....αλλα και ολη αυτη η αγωνια και η χαρα μας γεμιζει αερα στα πανια για την επομενη φορα!!Γιατι και μονο που νομιζουμε οτι δεν θα ερθει πεταμε...γιατι ετσι ειναι η αναμονη για το θαυματακι οποτε αξιζει καθε λεπτο!!Μην μου ανησυχεις ειναι θεμα χρονου!Απλα η λαχταρα μας τον μηνα μας το κανει να φαινεται αιωνας!!!Γι αυτο πρεπει να βρισκουμε πραγματα να ασχοληθουμε!

Επισης να πω οοοοτι μπορει και να μην ερθει!!!Ποτε δεν ξερεις ακομα!

Να αισθανθεις δυνατη και οτι σαν κι εσενα ειμαστε αλλες τοσες που αισθανομαστε το ιδιο δεν εισαι μονη!Εδω οολα θα τα περασουμε παρεα!Προσπαθησε να δειξεις δυναμη και εγωισμο οτι θα τα καταφερεις!Μην πεφτεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο αριστινα μου αλλα....

υπαρχει παντα ενα αλλα

νιωθω πολλες φορες πως δ το αξιζω!!!!

πως δ θα μου ερθει ποτε αυτο που τοσο λαχταρω βλεπω τους δικους μου που το λαχταρανε τοσο πολυ κ οτι δ θα τους χαρισω ποτε το πρωτο εγγονι

βλεπω φιλες κ γνωστες που με την μια απεκτησαν παιδια

(κ ετσι το φανταζομουν κ γω)

αλλα γιατι να μην γινει κ σε μενα ετσι ρε γμτ????

το ξερω ακουγετε εγωηστικο προς εσας βρε κοριτσια ........συγνωμη ομως ετσι νιωθω κ πολυ πολυ χειροτερα!!!!!!!!!

κ το τρελο πιο ειναι τωρα !!!!

μολις ξαναπηγα τουαλετα κ δ ειχα τπτ τα πονακια ομως ελαφρα περιοδου μια με πιανουν μια με αφηνουν κ σφιξημο πανω απο τον αφαλο σε ολο το πανω μερος της κοιλιας......

απο τα νευρα μου θα ειναι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula μην νιώθεις έτσι κοριτσάκι μου γλυκό. Για όλες μας θα έρθει η ημέρα που θα γίνουμε μανούλες. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Εξάλλου δεν ήρθε κανονικά ακόμη. Άσε να κυλήσει και μετά τα λέμε. Ακόμη κι να έρθει, θέλω να προσπαθήσεις να κρατήσεις την αισιοδοξία σου, το κέφι σου και όλα θα πάνε καλά!

Aristinaki ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

maria31 και σε σένα εύχομαι να μη φανεί η ...κυρία!

Όσο για μένα, αυτό το πολύ αχνό ροζάκι σταμάτησε εντελώς. Η θερμοκρασία μου είναι 36,6 από το στόμα!! Δεν ξαναπαίρνω θερμοκρασία γιατί αρχίζω και τα παίζω!! Τίπορα το ιδιαίτερο γλυκά μου κοριτσάκια..να δείτε που θα έρθει πάλι η κυρία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε φιλεναδα...τι εγωιστικο?Ολες λιγο η πολυ εχουμε αισθανθει καποιες φορες ακριβως τα ιδια πραγματα!!!Μα ακριβως!Τις ιδιες σκεψεις!Σου μιλαω σοβαρα!!!Αυτο τι σημαινει?Ειναι οι κακες σκεψεις που μας βουλιαζουν οταν απογοητευομαστε!Μα πρεπει να δειξουμε θεληση και παθος οτι θα τα καταφερουμε ρε μπουγατσουλα μου!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι μου λες????βρε λες????τιποτα???για κανε λιγο υπομονη ακομα!!Μαλλον πηρε λαθος δρομο....κυρια μου δεν σε περιμενουμε εμεις!!!χα χα χα χα!!!Απο κει να πατε απο κει!!!!χι χι χι!!!Οχι εδωωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μιλινα μου να εισαι καλα κοριτσακι μου γλυκο

αλλα ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ειμαι σιγουρη σου λεω ξερω ποτε απλα ειναι μια ενοχληση κ ποτε μου ερχετε

ξερεις ομως τι με τρελαινει??????

γιατι ολα αυτα τα συμαδια ρε γμτ??????????

δ ηταν του μυαλου μου μωρε

ετσι μου'ρχετε να το παρατησω το "αθλημα"

πριν τρλαθω τελειως

ετσι μου'ρχετε να μην ξαναπροσπαθησω

κ να το βαλω καλα στο μυαλο μου πως θα αγαπω κ θα χαιρομαι παντα τα παιδακια των αλλων

ΟΧΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

ειμαι πολυ ψυχρεμη κ αυτο με τρομαζει!!!!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...