Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

αχ κοριτσια κι εγω δεν περιμενω στις 22 αλλα αν και πολυ νωρις εδω και τρεις μερες ποναω αρκετα στην κοιλια κι ολο λεω να ηρθε αλλα τιποτα.την τριτη φευγω διακοπες και θα χαλαστω πααααααααρα πολυ αν εχω!!!αχ τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hello_kitty έγραψε:

Μακάρι να είσαι εγκυούλα μαρινιώ..περιμένουμε νεάκια! :woohoo:

euxaristw kopela mou!!:woohoo:

alla thelw na mou peite pws san fenontai ola auta pou exw???:kiss:

paraskeuh paw diakopoules me ton kalo mou!mexri kiriaki!thelw na perasw super!!!!

kai euxomai kai emena na min me episkeftei tote h kiria periodos:angry:

kai nai !as mas voithisei oles h Panagia kai as mas steilei to thaumataki mas!!!:kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

μετα απο μια νυχτα ολο πονο..το πρωι αδιαθετησα

Επομενος κυκλος 10-19/09

Καλη τυχη κοριτσακια!!!!!!!

giati vzeis toso keno?10-19/9?????toso aastato kiklo exeis?

den peirazei kopela mou!esy na sai kala kai ton allo mina ksanaprospatheis!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαρινιω..και να φανταστεις τελευταια εχει στρωσει λιγο.. Παλαιοτερα χτυπαγα και κατι 46αρια.. Παντα ετσι ημουνα Δεν εχω θυροειδη ουτε πολυκιστικες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Ναι Μαρινιω..και να φανταστεις τελευταια εχει στρωσει λιγο.. Παλαιοτερα χτυπαγα και κατι 46αρια.. Παντα ετσι ημουνα Δεν εχω θυροειδη ουτε πολυκιστικες..

na pas na to strwsete me antisiliptika kai tetoia me ton ginaikologo!afou prospatheis kai gia paidi!prepei na ton rithmiseis ligaki....ti les?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν 1,5 χρονο πηρα αντισυλληπτικα για 6 μηνες..Απο τοτε υπαρχει μια καποια βελτιωση..ο γατρος μου ειπε να μην κανω τιποτα οταν τον ρωτησα για τον κυκλο μου.

Αυτος ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειας..ειναι νωρις ακομη..

Το 2006 ενω προσπαθουσα 5 μηνες, εμεινα εγκυος τον μηνα που προσεχαμε (λογω αντιβιωσης).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εμενα τιποτα ακομα!!!μακαρι να μην ερθει αλλα αν ειναι να'ρθει τουλαχιστον να μ'αφησει να ευχαριστηθω λιγο μπανακι πρωτα!!!δεν φτανει που'ρχεται χωρις να την θελουμε,δεν ρωταει κιολας ποτε μπορουμε :angry::lol:

μαρινιω μου καλα να περασετε στην τελεια χαλκιδικη και η ακατανομαστη να αργησει 8-9-10 μηνες ακομα!!!!!!κι εμεις εκει θα παμε αλλα εμεις φευγουμε τριτη,"δεν θα συναντηθουμε"!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

κοριτσια κι εμενα τιποτα ακομα!!!μακαρι να μην ερθει αλλα αν ειναι να'ρθει τουλαχιστον να μ'αφησει να ευχαριστηθω λιγο μπανακι πρωτα!!!δεν φτανει που'ρχεται χωρις να την θελουμε,δεν ρωταει κιολας ποτε μπορουμε :angry::lol:

μαρινιω μου καλα να περασετε στην τελεια χαλκιδικη και η ακατανομαστη να αργησει 8-9-10 μηνες ακομα!!!!!!κι εμεις εκει θα παμε αλλα εμεις φευγουμε τριτη,"δεν θα συναντηθουμε"!!!!

nai vre kopela mou!!!kai egw auto lew as errthei meta tis diakopes!giati de ta mporw kai ta tampon!:angry:

egw sas to lew an me erthei twra stis diakopes!!!OLH MERA THA KLAIW!!!!

oli oli oli mera!:( :( :( :(

tha klaiw kai mesa sth thalassa gia na min fenomai!!!!!:laugh:

proxthes koritsia eklega xwris logo!!!!!!kai arxisa na ta vazw me ton kalo mou!kai emeine!leei ti ekana???:P

paei paei!oi ormones xtipisan KOKKINO!:woohoo: :lol:

FILIAAAAAAA:kiss: :kiss:

kala na peraseis kai esy kopela mou!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετε κοριτσάκια μου και οι 2 σας! Και να σας ξεχάσει η "κυρία" για τους επόμενους..... μπόλικους μήνες!!!! :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μαρινιω τι κακο κι αυτο με τις ορμονες?κι εγω χθες καθομουν κι εκλαιγα,με βλεπει ο αντρας μου,μου λεει γιατι κλαις?και του απανταω δεν ξερω!!!κι οντως δεν ηξερα!λετε να τα'χω παιξει κι εγω μαζι με τις ορμονες?αχ δεν ξερω πια!!!τελος παντων!!!

ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας κοριτσακια κι εσεις να περασετε τελεια οτι κι αν κανετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

αχ βρε μαρινιω τι κακο κι αυτο με τις ορμονες?κι εγω χθες καθομουν κι εκλαιγα,με βλεπει ο αντρας μου,μου λεει γιατι κλαις?και του απανταω δεν ξερω!!!κι οντως δεν ηξερα!λετε να τα'χω παιξει κι εγω μαζι με τις ορμονες?αχ δεν ξερω πια!!!τελος παντων!!!

ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας κοριτσακια κι εσεις να περασετε τελεια οτι κι αν κανετε!!!!

kai egw to idio!den iksera giati eklega!!!!:ohmy:

ante mazi tha mpoume sto dafni!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simera DEN perimenw!akoma den irthe!

alla riksame ena kauga trikouverto me ton sintrofo mou!:( :silly: :(

kai eimai xalia psixologika!!!

den skeftete oti eimai se tetoia katastash!otan perimeneis periodo den prepei na sixizese giati mporei na kathisterei xwris logo!etsii?

kai an eimai egkios tha kanei kako h' oxi??????

eimai xaliaaaaa:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ?ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΟΣΟ ΕΣΥ ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ.ΜΗΝ ΤΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ Ν'ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΑΣΕ ΠΙΑ ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ ΒΕΒΑΙΑ.ΗΡΕΜΗΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha prospayhisw kali mou an kai den mporw....:(

tha deiksei se liges meres an tha exw sporaki h' oxi!!!

den kserw alla teleutaia eimai xalia !exw polla skampaneuasmata stin psixologia mou!:(

para polla...

klaiw xwris logo pragmatika!neuriazw eukola!den kserw ti na pw!!!

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Μαρινιω κανε υπομονη!!!! Σε λιγες μερουλες θα ξερεις

kanw kali mou!kanw!!:silly:

ante na iremisw kiolas!xwria pou pempti tha paw thalassa xalkidiki!gia 5 meres!na min exw periodo...:angry:

filakia koritsaki mou!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Εγώ γύρισα χθες από τις διακοπές μου και ήμουν κι εγώ πολύ χάλια γιατί υπολόγιζα ότι θα αδιαθετούσα Κυριακή με Τρίτη, μέσα στις διακοπές που ξεκίνησαν το περασμένο Σάββατο και τελικά ξέρετε κάτι;;;; ακόμα περιμένω......!!!!!!!!!!!!!

Αύριο θα πάω για χωριακή!!!!!!!!!!!!

Για να δούμε...τεστ δεν έκανα ακόμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PEPITA ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΑΥΡΙΑΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...