Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maroulaki μου συγχαρητηρια :laugh: :silly: κοπελαρα μου :laugh: :silly: :laugh: :silly: .ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ;):)

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ :laugh: ?ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ :P

ΦΙΛΙΑ :kiss: ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel έγραψε:

maroulaki μου συγχαρητηρια :laugh: :silly: κοπελαρα μου :laugh: :silly: :laugh: :silly: .ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ;):)

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ :laugh: ?ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ :P

ΦΙΛΙΑ :kiss: ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ

χιχιιι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελαρα μου!!!!Με το καλο ολα να πανε καλα και να απολαυσεις την υπεροχη αυτη περιοδο της εγκυμοσυνης!!!Ειδες! περα δοθε περα δοθε ειπε το νινι να ρθει γιατι ζαλιστηκε χα χα χα χα χα!!!!Ευχομαι οοοοολα να σου πανε καλα και να ειστε καλα με τον αντρουλη σου!Αντε κοριτσακια και οι υπολοιπες να παρουν σειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

Κοριτσάκια μου γλυκά τελικά είμαι εγκυούλα! Οι μονάδες μου είναι 325,2!

pooooooooooooosooooooooooooooooooo xarika glikia mou!!!!!!!

mpravo!!!sou aksize!!!!!evlepa poso poly itheles ena mpempe!!!!

ante etsi na akoume euxarista!!giati egw me oti epatha xthes...an diavaseis to post mou akoma den siniltha :(

A!!!!!!DWSE MIA EYXOYLA GIA EMAS POU DEN PERIMENOUME!!!!!!

EISAI EGKIOULA KAI H EYXH SOU METRAEI PARAPANW!!!!!:woohoo:

NA EXEIS MIA TEEEEEEEEEELEIAAAAAAAAAA EGKIMOSINH!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ:woohoo: ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ:woohoo: ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΜΙΑ ΜΙΑ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου πόσο σας ευχαριστώ!!!

Aristinaki, apis, rose, @ngel, μαρινακι κάνω χίλιες ευχούλες να έρθει και σε σας το μπεμπάκι σύντομα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι η ευχουλα σου να εισακουστει μεχρι τον ουρανο και να γινει πραγματικοτητα για ολεσ μας!εγω ξεχασα να σας πως αδιαθετησα 8/8 οπως ακριβως περιμενα..ο αντρουλης μου χθες βραδυ εφυγε και θα λειψει 1μηνα,σνιφ σνιφ...εγω μαλλον θα παω στις 21 για μια βδομαδα αρα οι ελπιδες και για αυτον τον μηνα χαθηκαν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κι απο μενα!ΕΜΜΜΜΜΜ κι εγω τα ιδια 26η μερα χθες αδιαθετησα!Δεν πειραζει συνεχιζουμε ακαθεκτες μεχρι να αγγιξουμε το θαυμα!! :) Απο Σεπτεμβρη θα ξεκινησω καμια εξεταση και επιτελους να ρυθμισω και τον θυρεοειδη και βλεπουμε!!!Να μαστε καλα αυτο εχει σημασια!!!!Φιλακια σε ολες!!!Με το καλο να μαθουμε κι αλλα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Κι εγώ (δεν) περιμένω στις 21 του μηνός και μ' έχει πιάσει ένα άγχος τώρα..... μη μου έρθουνε πάλι στις 2ες διακοπές μας!!!! Το απεύχομαι!!!! Αν κι αυτό που απεύχομαι πραγματικά είναι..... να μην ξανάρθει φέτος!!!! :laugh: :angry: :laugh: :angry: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Εύχομαι σε όλες μια καλή καλή εβδομάδα με πολύ ευχάριστα νέα!!!

Σήμερα περιμένουμε νέα από τη nansu. Καλά αποτελέσματα nansu μου!

alcost καλή αναμονή εύχομαι! Γρήγορα θετικά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως εχουμε πει εφοσον η κυρια μας εκανε την τιμη και ηρθε στις 03/08 εγω τωρα κοριτσια περιμενω στις 31/08

Απο τις 14/08 βαζω στο συρταρι τα στυλο τις σφραγιδες και κανω shut down στον υπολογιστη της δουλειας παιρνω την αδειουλα μου και οπου φυγει φυγει....:laugh: .:P .......:laugh: :P ...........

Ελπιζω να χαλαρωσω λιγο και να μην ειμαι στην τσιτα και αυτες τις ημερες γιατι αν ερθει ξανα στις 31/08 η κυρια κλεινουμε ραντεβου για σπερματεγχυση και δεν μπορω αλλο αγχος με περιμενει δυσκολος χειμωνας.

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

Αχ κοριτσάκια μου πόσο σας ευχαριστώ!!!

Aristinaki, apis, rose, @ngel, μαρινακι κάνω χίλιες ευχούλες να έρθει και σε σας το μπεμπάκι σύντομα!! :laugh:

euxaristoumeeeeeeeee glikia mouuuuuuuuuu!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

maresei pou eisai egkioula trella kai kratouses thn ypomoni sou prin matheis sigoura!enw egw .....ksereis....:silly:

Makari kai egw se 1 evdomadoula na sas anakoinwnw to thetiko apotelesma!!!!:woohoo:

ax den se perimenw kakiasmeni kiria periodo!!:angry:

pali eksaptomai...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ Η ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ν'ΑΔΕΙΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3/8

apis 4-12/8

nansu 5/8

TINKYBEL 10/8

teri 12/8

alice1979 15/8

μαρινιώ 16/8

PIPITSAZOYZOYNA 21/8

rose25 27/8

@ngel 31/8

Κορίτσια εσείς που περιμένατε, έχουμε κανένα νέο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι και παρακαλάω να μου έρθει στην ώρα της η κυρία, διότι έχουμε ένα θέμα με τις 2ες διακοπές μας! Επίτηδες, θα κανονίσουμε μετά τις 25 του μηνός, για να μην έχω πάλι περίοδο και στερηθώ τα μπάνια! Αν και μάλλον, θα μου κάνει τη χάρη κανονικότατα, γιατί από χθες βράδυ έχει αρχίσει να γεμίζει σπυράκια η μούρη μου.... οπότε ήρθανε τα προ-εόρτια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ?27 ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ 28 ΕΧΩ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΩΡΟ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ...ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΡΙΠΛΑ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante koritsakia mou!!na akousoume euxarista!!!!

makari!egw kiriaki perimenw!

kala egw exw trelathei sthn sixnoouria!!!!!!!!!!:ohmy:

katantise spastiko!se 4 wres 5 foores toualeta!!!:blush:

ma ti ginete?

kai niwthw kati na me piezei katw kai thelw grigora toualeta!ti na einai???:dry:

einai simptwma egkimosinis alla mporei kai oxi e???

episis exw kai ponakia periodou les kai tha mou erthei to epomeno lepto!kai meta apo ligo stamatan teleiws!:silly:

ti na ypothesw?????

poly talepwrithika se auton ton kiklo!ponakia tsimpimata!xamos!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βάλτε κι εμένα στην λίστα ...τελευταία περίοδος 28/7 με κύκλο 34 ημερών. Από σήμερα αρχίζουν οι γόνιμες μέρες. Ο σύζυγος θα κάνει υπερωρίες B):P . Ας ευχηθούμε για το καλύτερο κι ας μας βοηθήσει όλες η Παναγία!(μέρες που είναι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...