Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι βρε μαρουλάκι μου, δίκιο έχεις. Σκέφτομαι πολύ τον αντρούλη μου που ελπίζει κάθε μήνα και απογοητεύεται επίσης κάθε μήνα.

Τον Σεπτέμβρη έχω να κάνω έναν έλεγχο στον γυναικολόγο και να μιλήσουμε για εξετάσεις. Τότε εύχομαι να λυθεί το όποιο πρόβλημα.

Για τη θερμοκρασία, νομίζω πως πρέπει να μετρά καθημερινά και πριν να περιμένεις περίοδο για να ξέρεις ποια είναι η φυσιολογική σου θερμοκρασία. Τότε τσεκάρεις τα πάντα. Απ' ό,τι έχω ακούσει πάνω από 37 είναι σύμπτωμα.

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντε να ακουσουμε κανενα ευχαριστο βρε μαρινιω να παρουμε τα πανω μας κι εμεις που δεν εχουμε καμια ελπιδα αυτον τον μηνα!ακομη βεβαια δεν εχω αδιαθετησει αλλα εκανα την 28η μερα την χωριακη και ηταν αρνητικοτατη.βεβαια δεν το βαζουμε κατω του δινουμε και καταλαβαινει με το αντρουλη μου...αν και ξερω πως δεν υπαρχει ελπιδα οταν περιμενεις περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Κέλυ!!!!! Πολύ καλά κάνετε και του δίνετε και καταλαβαίνει!!!!! Δεν πειράζει που δεν υπάρχει ελπίδα, σημασία έχει ότι εσείς περνάτε καλά! Κι εμείς το ίδιο κάνουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μακαρι κουκλα μου!!!! Εχω ακουσει οτι μερικες φορες συμβαινει και η γυναικα ξερει απο πολυ νωρις οτι ειναι εγκυος! Ευχομαι συντομα να να σου ευχομαστε καλη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι μου ακόμη και να έγινε η σύλληψη σίγουρα οι ζαλάδες δεν είναι από αυτό. Ακόμη καλά καλά δεν θα έγινε η εμφύτευση! Αυτά είναι συμπτώματα που παρουσιάζονται μετά από κάποιες εβδομάδες.

Αν συνεχιστούν οι ζαλάδες μήπως να πήγαινες σε κάποιον ειδικό γιατρό να σε δεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα σας!

Σήμερα ή αύριο περιμένω τη μανδάμ περίοδο αλλά επειδή από το πρωί που σηκώθηκα δεν αισθανόμουν καθόλου καλά πήγα στο φαρμακείο και πήρα το τεστ predictor (μόνο αυτό είχε). Το έκανα λοιπόν και φάνηκε μία δεύτερη γραμμούλα πάρα πάρα πολύ αχνή. Τί λέτε? Υπάρχει περίπτωση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα σας!

Σήμερα ή αύριο περιμένω τη μανδάμ περίοδο αλλά επειδή από το πρωί που σηκώθηκα δεν αισθανόμουν καθόλου καλά πήγα στο φαρμακείο και πήρα το τεστ predictor (μόνο αυτό είχε). Το έκανα λοιπόν και φάνηκε μία δεύτερη γραμμούλα πάρα πάρα πολύ αχνή. Τί λέτε? Υπάρχει περίπτωση??

marouli μου αφου και το predictor εδειξε την δευτερη γραμμη{εστω και αχνη}τοτε εισαι κοριτσακι μου{γιατι σπανεια δειχνει}.κοριτσακι μου εισαι εγκυουλα:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) δεν εχεις κανενα αλλο φαρμακειο εκει κοντα,να παρεις ακομα 1 για επιπεβαιωση?και την δευτερα κανεις χωριακη?

maroulaki μου χαρηκα πολυ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκειά μου mariant δυστυχώς είμαι διορισμένη σε ένα μικρό νησί και ήταν το μόνο εφημερεύον εδώ (για όλο το νησί). Πήγα όμως στο νοσοκομείο και έκανα χοριακή, τα αποτελέσματά της θα βγούνε γύρω στη 1 το μεσημέρι. Μόλις μάθω θα σου πώ!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

γλυκειά μου mariant δυστυχώς είμαι διορισμένη σε ένα μικρό νησί και ήταν το μόνο εφημερεύον εδώ (για όλο το νησί). Πήγα όμως στο νοσοκομείο και έκανα χοριακή, τα αποτελέσματά της θα βγούνε γύρω στη 1 το μεσημέρι. Μόλις μάθω θα σου πώ!

:)

maroulaki μου καλα το σκεφτηκες να πας στο νοσοκομειο για χωριακη

κοριτσακι μου 1 ωρα περιμενουμε τα πιο +++++++ αποτελεσματα οκ?:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

Κοριτσάκια μου γλυκά τελικά είμαι εγκυούλα! Οι μονάδες μου είναι 325,2!

μπραβο κοριτσακι μου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη:) :) :) :)

χαρηκα παρα πολυ γλυκια μου:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάρα μου!!!:woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo:

Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου γλυκό!!!:woohoo: :woohoo:

Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι!!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα πραγματικά!!! Στον αντρούλη σου τα είπες ή περιμένεις από κοντά??

Μακάρι να είναι γουρλίδικο αυτό το post για όλα τα κορίτσια!!

Ήδη δύο φίλες μας είναι εγκυούλες!!!

Άνοιξε post να το ανακοινώσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πολύ καλό μου μαρουλάκι!! Εύχομαι να χαρείς απίστευτα αυτή την περίοδο της ζωής σου!! Θα μπαίνεις να μας εμψυχώνεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο προχθες εχω πολλα σαλια στο στομα μου και θελω να φτυνω συνεχεια...αλλα με την αστατη περιοδο δεν μπορω να ξερω καν αν εχω καθυστερηση..αν δεν ερθει μεχρι τις 12-8 θα κανω κανα clear blue καλου κακου..αλλα απο την αλλη πιστευω οτι οφειλεται στο στομαχι μου γιατι θελω και να ρευομαι συνεχεια..Σορυ ..για τις αηδιαστικες λεπτομερειες..αλλα οσο δεν εμφανιζεται κανω ονειρα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...