Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GIA SAS KORITSAKIA MOY!!!!!!!EGO EXO STA8ERO KYKLO 28IMERON ARA DEN PERIMENO STIS 10!!KALA OPIA KOPELA SKEFTIKE TON TITLO AYTON EINAI SUPER!!!!!!!!!!!!!!ME POLY THETIKI ENERGIA POY TIN XREIAZOMASTE TOOOOSSSSSSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOOOOO POLYYYYYYYYY!!!!!!!EYXOME SE OLES SAS NA MIN PERIMENETE!!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΛΠΙΖΩ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ 15, ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ 16, ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ 17, ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ 18....ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ Ε Ν Τ Ε Λ Ω Σ !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari nansy!!sto euxomai!

koritsakia egw akoma exw tsimpimatakia katw!!!

kai episis ponane ta podia mou(simptwma diko mou mono otan erxete h periodos!xaxa) kai spirakia polla!!me pion!!!

alla h periodos einai na mou erthei se 10 meres!!!!tha trelathw!!!:blink:

ti na ypothesw twra???:blink:

eseis ti lete???

exete toso nwris simptwmata periodou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina βάλε με κι εμένα στη λίστα!Μπορει να μην απανταω και να γράφω συχνα αλλα μπαινω κάθε μέρα για να μέθω τα νέα σας! Είπα αυτο το μήνα να μην ασχοληθώ με το θέμα και όντως μπορώ να πω οτι ήμουν σε καλύτερη κατάσταση! απόλαυσα κάθε στιγμή με τον άντρα μου(καθημερινη). Περίμενω κι έγω στις 12/8!! όλα ήταν καλά μέχρι σήμερα. Ειχα εντονους πόνου στην περιοχη των νεφρων και πηγα στο γιατρο. Εκανα εξετάσεις, το τεστ βγήκε αρνητικό,έκανα έξετάσεις και ατινιγραφεία και τελικά έχω ουρολοίμωξη! Μου έγραψαν αντιβίωση. Και εγω τώρα ρωτάω, υπάρχει πιθανότητα μετα απο 5 μέρες που περιμένω στις 12 να μην μου έρθεί? Να πάρω την αντιβίοση?Η τελευταια μου επαφη ήταν στις 4.Τι λέτε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansu μου στο εύχομαι από την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα.

alice1979 εύχομαι να το κάνει το θαυματάκι η Παναγία για όλες μας.

teri γρήγορα περαστικά :)

μαρινιώ, το ίδιο σύμπτωμα το έχω κι εγώ, δεν είναι μόνο δικό σου :woohoo: Και γι' αυτό το ξέρω ότι είναι στο δρόμο η κυρία...:angry: Με έπιασαν και οι ενοχλήσεις στην κοιλιά...Τι να πω? Ο Θεός να βάλει το χέρι του και να χάσει το δρόμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3/8

apis 4-12/8

nansu 5/8

marouli 8-9/8

Aristina 9/8

TINKYBEL 10/8

milina 10-15/8

teri 12/8

alice1979 15/8

μαρινιώ 16/8

PIPITSAZOYZOYNA 24/8

rose25 27/8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω...αυτα τα σπυρακια...χαμος..περναω δευτερη εφηβεια

Τeri αν εχεις οποιαδηποτε υποψια περιμενε μεχρι να αδιαθετησεις και μετα παιρνεις την αντιβιωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina μου γλυκειά, που φτιάχνεις αυτήν την υπέροχη λίστα (αχ..... μακάρι να μεγαλώνει συνεχώς!!!) λέω να αλλάξουμε ημ/νία για την περίοδο μου που (δεν) την περιμένω. Επειδή από το πρωϊ πονάω πάρα πολύ και ψιλιάζομαι πως είναι η ωορρηξία μου, να το κάνουμε..... να σκεφτώ.... 21 Αυγούστου! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!:woohoo:

apis eisai egkioula???

ax de kserw ti na ypothesw!exei pristei h koilia mou les kai tha mou erthei aurio....

PERIERGA PRAGMATA!!!:blink:

exw akoma 9 meroules omws mexri na erthei!!!

koritsia o kiklos 26 imerwn thewreitai fisiologikos??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού τετοια τυχη Μαρινιω..βεβαια δεν εχω αποκλεισει τελειως τις πιθανοτητες αφου ακομα δεν εχω αδιαθετησει...αλλα επειδη εχω οοολα τα συμπτωματα περιοδου(πριν την περιοδο ) το θεωρω λιγακι απιθανο να ειμαι...

Τα σπυρακια ομως ..που και που εμφανιζονται πριν την περιοδο μου..αυτη τη φορα ομως-ισως και λογω της ζεστης-ειναι το κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ συγνώμη κιόλας που επεμβαίνω αλλά αν η ωορρηξία σου είναι σήμερα τότε η περίοδος θα σου έρθει την 15η μέρα από σήμερα δλδ στις 23/8 γιατί η 2η φάση του κύκλου διαρκεί 14 μέρες. Διάβασα ότι αν διαρκεί λιγότερο από 14 μέρες τότε κάποιο πρόβλημα υπάρχει και δε γίνεται σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ συγνώμη κιόλας που επεμβαίνω αλλά αν η ωορρηξία σου είναι σήμερα τότε η περίοδος θα σου έρθει την 15η μέρα από σήμερα δλδ στις 23/8 γιατί η 2η φάση του κύκλου διαρκεί 14 μέρες. Διάβασα ότι αν διαρκεί λιγότερο από 14 μέρες τότε κάποιο πρόβλημα υπάρχει και δε γίνεται σύλληψη.

MAROULI ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΥΣΗ,ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΓΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΗΞΙΑ,ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ 14 ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Βρε κορίτσι μου γλυκό, στις 15 μέρες υπολογίζω, δλδ. στις 21 του μηνός! Τα ξέρω αυτά που λες! Φιλιά!!!

ok. με συγχωρεις για την παρεμβαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλώ αγάπη μου! Γι' αυτό επικοινωνούμε σε αυτό το forum, για να ανταλλάζουμε απόψεις! Δε σε μαλώνω, ούτε παρεξηγώ, ούτε ξερόλας είμαι, ούτε τίποτε.... όλοι μαθαίνουμε!!!! Μην το σκεφτείς έτσι, ναι? Πάντως, πλάκα-πλάκα, έχουμε μάθει εδώ μέσα όλες μας πράγματα και θάματα! Μ' αρέσει!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3/8

apis 4-12/8

nansu 5/8

marouli 8-9/8

Aristina 9/8

TINKYBEL 10/8

milina 10-15/8

teri 12/8

alice1979 15/8

μαρινιώ 16/8

PIPITSAZOYZOYNA 21/8

rose25 27/8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάτι νιώθω εκεί κάτω!!!

Ρε γμτ, λέτε να βρήκε το δρόμο και να ήρθε για πρώτη φορά μετά από 1 χρόνο στις 30 ημέρες???

Πάω τουαλέτα κι έρχομαι να σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεία μου milinoula εύχομαι να τον χάσει το δρόμο της!!

Κοριτσάκια μου τί θερμοκρασίες έχετε εσείς? Γιατί εμένα δεν ξεπερνάει τους 37 βαθμούς και λένε ότι αν υπάρχει νινί είναι πάνω από 37. Ισχύει αυτό? Ξέρετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ!!!!!!!!! μαρουλάκι μου δυστυχώς τον βρήκε η ρουφιάνα!!!

Στις 30 ημέρες ακριβώς! Κάθε μήνα έχω καθυστέρηση, αυτό τον μήνα ήρθε από τόσο νωρίς!!!

Τα νεύρα μου κορίτσια! Πότε επιτέλους θα γίνει το θαυματάκι? Σκέφτομαι και τον αντρούλη μου...

Καλή επιτυχία σε όλες!! Εύχομαι ο Αύγουστος να είναι ο καλύτερος μήνας για σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...