Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και καρδούλα σήμερα!


Recommended Posts

ειναι το πιο ομορφο συναισθημα να ακους την καρδουλα απο το πλασματακι που ειναι μεσα στην κοιλιτσα σου και ειδικα οταν εχεις παλεψει πολυ γιαυτο..εγω δεν θα ξεχασω ποτε αυτην την ''πρωτη'' φορα!!!!

σου ευχομαι η εγκυμοσυνη σου να κυλισει ομορφα και η ευτυχια σου να ολοκληρωθει με το μωρο σου στην αγκαλια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Andriani μου!!!

Δεν είναι ότι καλύτερο σου έχει συμβεί μέχρι τώρα; Απίστευτο συναίσθημα έτσι; Που να δεις σε 2-3 εβδομάδες ενα σχεδόν σχηματισμένο παιδάκι!! Εγώ την Τρίτη που ήμουν 8 εβδ + 1 μέρα με κολπικό υπέρηχο είδα χεράκια και ποδαράκια (με μήκος εμβρύου 1,5 εκατοστό!! ) :):)

Τα καλύτερα έρχονται!!!!

Να προσέχεις και εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα! Είναι απ' τις πιο μαγικές στιγμές!!

Σου εύχομαι καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.

Να προσέχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Είμαι κι εγώ σε παρόμοια φάση και περιμένω να πάω την Τρίτη για τον πρώτο μου υπέρηχο. Ελπίζω να ακούσουμε την καρδούλα αν και δεν ξέρω αν είναι πολύ νωρίς. Θα μπω στην έκτη εβδομάδα μου την Τρίτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...