Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στο απόλυτο κενό...


Recommended Posts

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ALKOST MOY???

Κ ΤΑ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ......

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΥΠΗΘΟΥΝ Η' ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝ.....

Κ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ(ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΥΧΑ)ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο "ΠΟΛΕΜΟΣ"???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοριτσια γεια και από μενα..

σαφως και είναι λυπηρα όλα αυτά να συμβαινουν..

από ό,τι εχω καταλάβει αυτα τα fora έχουν κατασκευαστεί για να καλυφθούν συγκεκριμένες αναγκες γυναικών και νομίζω ότι όποιος εγγράφεται αυτό πρέπει πρωτιστως να σεβεται...

η απορία μου οταν πρωτοδιάβασα την ιστορία ήταν πώς γίνεται μια κοπέλα να έχει διάθεση για οτιδήποτα ενω αντιμετωπίζει όλα αυτα..

της απάντησα ότι δεν είμαι σε θεση να της απαντησω.. δεν θεωρω τον εαυτο μου πιο εξυπνο από όλες τις άλλες κοπέλες που απάντησαν .. απλώς ήταν η μοναδική απάντηση που μου βγηκε..

δεν ξερω αν είναι αληθεια τελικά όλα αυτά ή όχι και για να είμαι ειλικρινής δεν το ψαχνω κιόλας..

η ζωή της καθεμιάς μας εδω μεσα είναι τόσο σύνθετη , τοσο περιπλοκη, με αρκετες υποχρεωσεις και απαιτησεις που όλα αυτά τις περισσότερες φορές ακούγονται και φαίνονται τόσο μικρά...

είναι η άποψή μου μόνο --τίποτα περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλακι ο "πολεμος" συνεχιζεται με ηθικον ακμαιοτατον!!!απο αυριο αρχιζω και τα utrogestan,δεν ξερω,εχω απογοητευτει λιγο με το ολο θεμα(αλλα ο "πολεμος, "πολεμος"!!!!!:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ;)

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.........ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΕΙΠΑΜΕ.....Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ!ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς το ίντερνετ είναι ένας χώρος όπου δέχεται όλων των ειδών ανθρώπους..δεν μπορείς να ξέρεις τι είναι ο άλλος και αν αυτά που λέει είναι αληθινα. Οφείλουμε όμως πρώτον να προστατεύουμε τον εαυτό μας με το να μην δενόμαστε τόσο πολύ με ένα άτομο που δεν έχουμε δει ποτέ μα ποτέ και να μην φέρνουμε τα προβλήματα του άλλου στη δική μας ζωή. Δίνουμε τη συμβουλή μας, πονάμε με τον πόνο του άλλου κτλ αλλά όταν κλείσει ο υπολογιστής κλείνει το θέμα. Μου είχε φανεί περίεργο χωρίς να θέλω να κατήγορήσω τις κοπέλες , όταν μια κοπέλα είχε πει την ιστορία της, δεν είχε πολύ καιρό στο φόρουμ, ούτε βδομάδα, και όταν τελικά έμαθαν ότι γεννάει έτρεξαν σε όλα τα νοσοκομεία να τη βρουν..θαυμάζω την καλοσύνη τους πραγματικά, όμως μήπως θα έπρεπε να είμαστε ταυτόχρονα λίγο πιο προσεκτικοί και λίγο πιο <<αναίσθητοι>> ας το πω έτσι ειδικά σε άτομα που δεν γνωρίζουμε; Πόσες φορες δεν έχει ζητηθει βοήθεια οικονομική και ΄μη, και μου κακοφάνηκε. Απλώς αγνόησα όσα ΄θέματα δεν μου άρεσαν , όχι ότι θεωρούσα πως λένε ψέματα απλώς δεν ήθελα να ανακατευτώ σε κάτι που δεν μπορώ να αποδείξω ότι είναι αληθινο..αν μου φαίνεται ψευτικο απλώς το αγνοω..τίποτε άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και όσον αφορά το <<άλλο>>φόρουμ...δεν ξέρω..εμένα με απέκλεισαν επείδή είπα απλώς τη γνώμη μου..και επειδή πάνω στη ροή του λόγου είπα κάποις λέξεις και τους φάνηκαν επκίνδυνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω...επεσα απο τα συννεφα ...τελικα καλο ειναι να προσεχουμε,αν και δε μου πολυαρεσει αυτο.μπερδευτηκα..ναι μεν ειναι υπολογιστης,αλλα δεν μπορω και να μην δεθω..ξερω οτι πισω απο τον υπολογιστη μιλαω με καποια κοπελα που περναει το ιδιο ζορι με μενα..νοιαζομαι για ολες και ας μη σας εχω δει..ελεγα να και κατι καλο και ανθρωπινο στο ιντερνετ και τωρα δεν ξερω,μαλλον θα πρεπει να μη δενομαστε τοσο πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου καλό και ανθρώπινο είναι για τους υγιής ανθρώπους..και εγώ όταν ανφέρθηκα στην ατυχή μου εγκυμοσύνη δέχτηκα τόση αγάπη..δεν το περίμενα..όμως καλό είναι να κρατάμε μια απόσταση γιατί απλώς δεν ξέρεις τι εστι ο άλλος..μακριά και αγαπημένοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

τι να πω...επεσα απο τα συννεφα ...τελικα καλο ειναι να προσεχουμε,αν και δε μου πολυαρεσει αυτο.μπερδευτηκα..ναι μεν ειναι υπολογιστης,αλλα δεν μπορω και να μην δεθω..ξερω οτι πισω απο τον υπολογιστη μιλαω με καποια κοπελα που περναει το ιδιο ζορι με μενα..νοιαζομαι για ολες και ας μη σας εχω δει..ελεγα να και κατι καλο και ανθρωπινο στο ιντερνετ και τωρα δεν ξερω,μαλλον θα πρεπει να μη δενομαστε τοσο πολυ....

allkost simfono..

etsi pos katantisame oute gia empistosini de eimaste...

ti na po...iparxei anomalia k bitsia sto kosmo.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ! ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ "ΟΙ ΚΑΚΟΙ". ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ! ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ, ΔΕςΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΝ ΟΤΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΞΑΠΑΤΗΣΟΥΝ! ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΔΩ ΕΙΔΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΠΟΝΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΕΙΔΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ, ΕΙΔΑ ΜΑΝΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ "ΠΡΩΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ" ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΝΑ ΑΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΔΕ, ΝΑ ΤΗΣ ΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ? ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΤΙ ΚΑΚΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ "ΚΑΚΑ" ΑΤΟΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΠΟΝΙΑΡΑ ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΡΘΩΠΟΙ ΚΑΙ ΜΑΝΕΣ ΜΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ-ΠΕΡΑΣΑΝ-ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ Μ ΕΜΑΣ..ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΣΤΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΟ ΙΝ.GR ΠΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ... Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ Κ ΕΓΩ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΕΝΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΣΑΙ ΚΑΠΩΣ..ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ...ΟΙΚΤΟ, ΣΥΜΠΟΝΙΑ, ΛΥΠΗΣΗ, ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ...ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ, ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΑ ΤΩΡΑ...

ΥΓ. ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΝΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΠΙΑ?? δεν ειμαι εγκυος λεμε πιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΚΟΣΜΟ! ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΗΛΙΑΝΑΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΥΦΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ ΓΙΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΙΥΜ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΝΕΣ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΡΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ! ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΕΒΛΑΨΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΤΟ ΤΙΚΕΡ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΝΑΙΙΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΓΩ..ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΜΕ ΝΑ ΕΝΘΑΡΥΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ, ΟΧΙ ΜΙΑ ! ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ, ΑΠΕΧΟΥΜΕ...

ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΛΛΟΝ..ΧΕΣΤΗΚΕ !!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΒΗΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ...ΓΜΤ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΚΟΣΜΟ! ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΗΛΙΑΝΑΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΥΦΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ ΓΙΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΙΥΜ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΝΕΣ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΡΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ! ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΕΒΛΑΨΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ! ΤΟ ΤΙΚΕΡ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!

Συμφωνώ καντινόύ μου , έτσι πρέπει να λειτουργούμε και όχι επιθετικά. Απλώς κρατάμε εμείς σωστή στάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω συμφωνω μαζι σας και θελω να πω οτι καποιες απο μας εχουμε επιλεξει να εχουμε πιστη στον ανθρωπο και να μην ημαστε καχυποπτες... καμια φορα την παταμε και καποιοι εκμεταλευονται το συναισθημα μας αλλα συνηθως θεωρω οτι βγαινουμε κερδισμενες.

Ακομη να πω οτι αν ημασταν συγουροι οτι καποιος/α μπαινει στην διαδικασια να φτιαξει οοοολα αυτα τα σεναρια κτλ (και με το δεδομενο οτι δεν απεσπασε χρηματα απο καπου με δολο)μηπως πρεπει να αναρωτηθουμε αυτο το πλασμα απο τι μοναξια υποφερει?

επιλεγω να πιστευω σε αυτο το ιδιομορφο ειδος που λεγεται ανθρωπος

επιλεγω να μην ειρωνευομαι (τι ηταν αυτα τα μουφ ρε παιδια? ελεος) ακομη και οταν ανακαλυπτω οτι καποιος με κοροιδευει

επιλεγω να κανω παρεα στο διαδικτυο μαζι σας ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Και όσον αφορά το <<άλλο>>φόρουμ...δεν ξέρω..εμένα με απέκλεισαν επείδή είπα απλώς τη γνώμη μου..και επειδή πάνω στη ροή του λόγου είπα κάποις λέξεις και τους φάνηκαν επκίνδυνες..

καλα εδω που τα λεμε εισαι πολυ επικινδυνο ατομο :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gilie έγραψε:

tirogaridaki έγραψε:

καλα εδω που τα λεμε εισαι πολυ επικινδυνο ατομο :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:20ip25ul]

όχι τόσο επικίνδυνη αλλά φυτρώνω εκει που δε με σπέρνουν αλλά πειράζει;; :) Ηθελα να πω τη γνώμη μου! Γενικά όμως το όλο κλίμα εκεί με κάνει να επιμένω..mammyland και πάλι mammyland!!!Είστε οι καλύτερες εδώ μέσα..ετσι πιστεύω εγώ..:);) και ας τσακωνόμαστε καμιά φορα! Το κάνουμε όμορφα και με στυλ!!!χαχαχαχαχα:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα πρώτα απ' όλα δες unborn.gr και ζήτα βοήθεια.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σου λέει ο μπαμπάς σου ότι φέρεσαι εγωιστικά αφού δε σκέφτεσαι παρά το μωρό σου και όχι αν θα σε εμποδίσει στο μέλλον σου. Εσύ βάζεις το παιδί σου πάνω από εσένα. Αν είχες διαλέξει να κάνεις ένα μωρό χωρίς πατέρα, για προσωπική σου ευχαρίστηση, θα μπορούσα να διακρίνω έναν εγωισμό. Τώρα όμως τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά. Δηλαδή επειδή σκοτώθηκε ο πατέρας του μωρού (ο Θεός να σου δίνει τη δύναμη να το αντέξεις) πρέπει να σκοτωθεί και το μωρό;

Και γιατι να μην τελειώσεις τις σπουδές σου; Δε θέλουν οι γονεις σου να σε βοηθήσουν;Αφού έχετε καλή σχέση πιστεύω ότι θα σε βοηθήσουν και θα χαρούν τελικά για το εγγονάκι τους. Αν δείξεις σταθερότητα στην απόφαση σου θα το δεχτούν. Κι αυτοί για το παιδί τους νοιάζονται (εσένα) κι εσύ για το δικό σου. Μη νομίζεις ότι δε θα το αγαπάνε, απλά τώρα δεν το νοιώθουν για παιδάκι μια και έχει περάσει αυτή η τρομερή αντήληψη στις μέρες μας. Και μεταπτυχιακά μπορείς να κάνεις και στο εσωτερικό. Εγώ έχω 4 παιδιά και κάνω τώρα μεταπτυχιακό.

Πάντως να επικοινωνήσεις με την ιστιοσελίδα που σου έδωσα.

Σε φιλώ και κάνε κουράγιο γλυκιά μου. Όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα μου,

Πώς τα φέρνει η ζωή κοριτσάκι μου...

Έχω να λέω αρκετές ιστορίες με κορίτσια που τελικά έκαναν έκτρωση και το μετανοιώνουν ακόμα. Είναι μιά απόφαση που οι συνέπειές της τις κυνηγούν μέχρι το τέλος της ζωής τους. Εγώ είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το θέμα ξέρετε ποιο είναι;ότι στο άλλο φόρουμ φέρθηκαμε "κάπως" σε μεμονομενα άτομα κ κατά 99% πέφταμε μέσα αλλά αυτα που γράφτηκαν εδώ,οι κατηγορίες κ οι άσχημοι χαρακτηρισμοί για τα άτομα του άλλου φόρουμ ήταν κατηγορίες σε δεκάδες άτομα!

Να σας πω κ κατι ακόμα.γίνετε σε ένα φόρουμ(εδώ)να έχουν μαζευτεί οοοόλα τα καλά κ συμπόνετικα κορίτσια κ σε ένα άλλο φόρουμ(παρεντσ)να έχουν μαζευτεί όλες οι κακιες μάνεσ ;

ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΟ!δεν σας χαρακτηρίζω αναμφίβολου ποιότητας απλά πιστεύω ότι η ζυγαριά είναι στα ίσα!κ ξανάλέω ΣΚΕΦΤΕΊΤΕ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία προσωπικά είχα άσχημη συμπεριφορά από τα μέλη του άλλου φόρουμ, και εκτός αυτού με απέρριψαν..παρόλο που δεν έκανα κάτι κακό..επίσης μίλησα και με τα υπεύθυνα άτομα του φόρουμ για να καταλάβω το γιατί και λογική εξήγηση δεν υπήρχε..συν ότι η συμπεριφορά ήταν απαράδεκτη..οπότε για μένα..εδώ ναι η κατάσταση είναι καλύτερη..όχι απλώς καλύτερη..ανθρώπινη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Maria98Συμφωνώ κι εγώ με τη @Diwni! Είσαι πολύ νέα κι εφόσον οι εξετάσεις απ' τη μεριά σου δεν έχουν δείξει κάτι πρέπει ο σύντροφός σου να εξεταστεί άμεσα. Πραγματικά το σπερμοδιαγραμμα δεν είναι τίποτα, ίσως τον αγχώνει περισσότερο το αποτέλεσμα παρά η εξέταση η ίδια, αλλά ο,τι και να είναι (αν φυσικά υπάρχει θέμα, γιατί κι αυτός νέος είναι ο άνθρωπος) θα το αντιμετωπίσετε 😊 υπάρχουν πολλές κοπέλες εδώ που έχουν αναφέρει ότι με όχι καλό σπέρμα κατάφεραν εγκυμοσύνη και 1 και 2 φορές. Είναι θέμα χρόνο ότι θα τα καταφέρετε, 4 μήνες δεν είναι και πολύς καιρός. Όπως σου έγραψα και παραπάνω και σε μας η πρώτη εγκυμοσύνη ήρθε πανευκολα αλλά τώρα μας πήρε χρόνο χωρίς να έχουμε κάποιο "θέμα". Όλα είναι σχετικά, μην απελπιζεστε 🙏
    • @Maria98 ο σύντροφος σου καλο ειναι να εξεταστει αμεσα. Για να έχετε μια εικονα. Για σενα το ειπα με την εννοια οτι εισαι μεσα στα φυσιολογικά πλαισια για  σύλληψη κ δ χρειάζεται να αγχωθεις αμεσα με εξετάσεις. Να περασεις ομορφα τ καλοκαιρι σου και ο Σεπτέμβριος αν δ εχει έρθει μεχρι τοτε ειναι κοντα. Αν ησουν 36 πχ θα σ ελεγα ναι ψαξου κ συ αμεσα. Βαλε ενα χρονοδιάγραμμα, κανε τις προσπαθειες σου, αλλα εστιασε να περασετε ομορφα τ καλοκαιρι σας.
    • Εμείς η αλήθεια είναι πως προγεννητικό δεν είχαμε κάνει πριν μάθω για την εγκυμοσύνη επειδή δεν περιμέναμε πως θα πετύχουμε τόσο γρήγορα, μέσα σε 2 μήνες πιο στοχευμενης προσπάθειας είχε έρθει.  Εγω ειχα κανει καποιες εξετασεις ορμονολογικες-όχι ολοκληρωμενες- επειδη ειχε μια ανωμαλία η περιοδος πριν ξεκινησουμε ελευθερες επαφες, ειχα ξεκινησει και την μυο-ινοσιτολη που είχε προτείνει η γυναικολογος. Επισης εχω ελεγξει και θυρεοειδη ειναι οκ+ οτι εξετασεις ειχα κανει ως προγεννητικο στην αρχη της εγκυμοσυνης επισης οκ. Τώρα είναι 4 κύκλοι που έχουν περάσει, ξανά οι 2 τελευταίοι πιο στοχευμενης προσπάθειας (χρησιμοποίησα και τα τεστακια) . Αλλά περίμενα πως τώρα θα ερχόταν κάπως πιο γρήγορα το σπορακι , όσο δεν έρχεται απογοητευομαστε  Ειχα κανει και αυτές τις εξετάσεις για την θρομβοφιλία μετά την αποξεση ...αλλα τώρα τον έχει πιάσει ένας φόβος μήπως εκεινος έχει κάποιο θεματακι , θα το συζητήσω με τον ουρολόγο εδώ της περιοχής για αρχή και βλέπουμε  Η αλήθεια είναι πως καλύτερα να δούμε και το σπέρμα πιο πολύ και για κεινον , για να φύγουν τυχόν υποψίες ή ακόμα και να διορθωθεί κάτι αν χρειάζεται  Εγώ είμαι 26 χρονών, αλλά από την στιγμή που θέλουμε ένα μωράκι καλό δεν είναι να έχουμε ένα ολοκληρωμένο ιστορικό και να το παρακολουθούμε το πράγμα; κάπως σκέφτομαι πως δεν θέλω να το αφήσω και στη τύχη του  Είμαστε πολύ καλά ως ζευγάρι, έχουμε επικοινωνία περνάμε καλά όλα πολύ καλά, όσο και να θέλουμε το ότι είχαμε μια εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε μας περνάει από το μυαλό και το σκεφτόμαστε συχνά ίσως τώρα να είναι μια φάση που να το σκέφτεται και ο σύντροφος μου πιο έντονα 
    • Χάνει τόσο ε;;; Και σε πόσο καιρό πρέπει να τα ξαναπάρει με αποκλειστικό θηλασμό για να ξέρουν ότι τρέφεται αρκετά και σωστά;
    • Εγώ ξυπνάω και δυσκολεύομαι να ξανά κοιμηθώ λόγω ΓΟΠ. Έχω υπνηλία και πάλι γενικά αλλά σε γενικές γραμμές είμαι μια χαρά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...