Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέλλουσα τριδυμομανούλα στην παρέα σας !


Recommended Posts

Χρυσούλα με το καλό το μωράκι σου!

Τζοάννα να χαίρεσαι τα μικρούλια σου,με τα φοβερά ονόματα!:woohoo:

Γιωτούλα μου με το καλό και το δικό σου νινί!

bebadomama ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!

Γλυκιά μου Όλια,με το καλό το μικρό σου θαυματάκι!

Ελενίτσα καλως να έρθει ο μπεμπάκος σου!:kiss:

Θούλη να χαίρεσαι τον συνονόματο μου γιο σου!:P

apis είχα ένα κοριτσάκι αλλά το έχασα...

Τα μικρούλια είναι δυο κοριτσάκια και ένα αγοράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tridumomanoula mou glukia ta morakia ta ekan k aftoi me ta trudima k aftoi me ta tetradima me eksosomatiki ,aftoi me ta tetraduma de ekanan emfutefsi trion k to ena diaspastike k egine duddima,oloi tous prospathousane xronia,einai polloi eftuxismenoi k theloun k alla paidakia!!!!mpravo sa pantos polu sas xairomai,ante k emeis na kanoume suntoma k allo...akous theouli?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguine και εμείς κάναμε αρκετό καιρό...:unsure: Αλλά άξιζε ο κόπος!:)

Τους καταλαβαίνω απόλυτα.Βέβαι εγώ ακόμα δεν ξέρω πως θα είναι με τρια παιδιά αλλά είμαι σίγουρη πως και τέταρτο να ερθει θα χαρώ πάρα πολύ!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποποοοοοοοοο δωρα μου καλωςηρθες!!!!!!!!!!!! :) με το καλο κουκλα μου,υγεια σε σενα και στην κοιλιτσα σου!!!! να ειναι γερα τα πουλακια μου και τα 3 και σου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις πολυ στην εγκυμοσυνη σου!!! υγεια υγεια υγεια!!!! :)

ειναι απιστευτο 3 νινακια στην κοιλιτσα!!! θελω και εγωωωωωω!!!!!!! :P

οτι θελεις εδω ημαστε ετσι??? ;) στειλε μηνυματακι και ερχομαστε για φασινα!! :)

βοηθεια εχεις σπιτι??? διαβασα οτι εισαι σε ακινησια,αυτο γινεται ετσι και αλλιως οταν εχεις τριδιμα η υπαρχει κανενα θεματακι??? επαναλαμβανω,οτι θες εδω!!!! :) με το καλο κουκλα μου,εισαι τυχερη 3 σε 1 !! και καθαρισες!!! χιιχιχιχχι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τί ωραία κοριτσάκι μου, τρίδυμα!

Εγώ είμαι έγκυος 5 εβδομάδων (από εξωσωματική..πολλοστή προσπάθεια) και θα κάνω τον πρώτο υπέρηχο τη Πέμπτη, 2.7. Μου είπανε ότι μάλλον θα δούμε μόνο σάκο γιατί είναι ακόμα νωρίς αλλά ελπίζω να ακούσουμε και καρδούλα ή και καρδούλες. Λές?? Μακάρι, μόνο αυτό σκέφτομαι. Να μαθαίνουμε νέα σου και καλή δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας βρηκες!!

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου, κ με το καλο να ερθουν τα μωρακια σουΕχετε τρελαθει στο σπιτι?οι δικοι σας φανταζομαι...Και παλι μπραβο σας!

andriani καλη επιτυχια κ σε σενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Δωρα!Καλως μας ηρθες!!!Μεγαλη η ευλογια ο ερχομος ενος μωρου αλλα και τριων!!!!Ουαου!!!!Με το καλο να ερθουν στην ζωη τα παιδακια σου...υγιεστατα!!!Ευχομαι να εχεις καλη συνεχεια και ολα να πηγαινουν μια χαρα!!!Η απολυτη ευτυχια!!Να σαι παντα καλα και ο αντρας σου!Ειμαι η Κωνσταντινα!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...