Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιο σας αρέσει περισσότερο;;;


tirogaridaki

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Θέλω να βάλω στο cd της βάφτισης τραγούδι και δεν ξέρω ποιο να βάλω...έχω διαλέξει μερικά και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας! Ποιο σας αρέσει περισσότερο και αν έχετε κάποιο άλλο να μου προτείνετε!

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυρογαριδάκι πολύ ωραία και τα 3 τραγουδάκια!:laugh:

Το πρώτο είναι πολύ ρομαντικό.Εγώ θα επέλεγα κάτι πιο χαρούμενο για βάφτιση ;)

Επίσης ΛΙΩΝΩ όταν ακούω παιδάκια να μιλάνε γαλλικά,αλλά νομίζω πως το τρίτο είναι αρκετά ''ελαφρύ''.

Οπότε το δεύτερο κατ'εμε είναι το καλύτερο!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου αρέσει πιο πολύ το πρώτο. Είναι λίγο μελαγχολικό βέβαια αλλα σε ταξιδεύει. Τα άλλα δύο είναι πιο παιδικά και χαρούμενα. Δεύτερη επιλογή μου είναι το δεύτερο κομμάτι. Ελπίζω να βοήθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Φανή καταρχήν να σου ζήσει ο νεοφώτιστος Δημητράκης...

εμένα μου άρεσε το 3ο, πιστεύω ότι ταιριάζει καλύτερα σε βάφτιση γιατί τραγουδά παιδάκι και είναι λίγο χαρούμενο αν και δεν καταλαβαίνω τα λόγια!! :huh:

Το 1ο είναι μελαγχολικό και τα λόγια δεν ταιριάζουν καθόλου σε μια χαρούμενη εκδήλωση όπως η βάφτιση. Όπως και το τελευταίο δεν ταιριάζουν τα λόγια.

Ψηφίζω λοιπόν το 3ο!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ....μπερδευτηκα...η ξαδέρφη μου μου λέει το circle of life kai to the lion sleeps tonight..μου αρέσουν και οι επιλογές σας και συμφωνω...αλλά δεν ξέρω να αποφάσίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΤΙΧΟΙ ΠΟΛΥ!!! ΤΟ YOU WILL BE IN MY HEART

ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ CIRCLE OF LIFE ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΤΙΚΡΥΖΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΕΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΓΚΗΝΕΙ Κ ΘΑ

ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΣΟΥ!!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ...

ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΗΡΘΕΣ ΤΟΥ ΡΟΥΒΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ

ΧΑΡΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Κ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα 3 πρώτα δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα! Το πρώτο, είναι μελαγχολικό, δεν κάνει για βάφτιση! Ο Ζορντί μου την δίνει.. :laugh:

Ψηφίζω τρελά τα: the lion sleep tonight και το circle of life.

Επίσης γενικά για dvd βάφτισης μου αρέσουν και τα τραγούδια από τα ζουζούνια, τα παιδάκια που τραγουδάνε.

Και ότι έχει σχέση με παιδικά, πχ. στρουμφάκια, τραγούδια από Wall Disney όπως το lion king!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki έγραψε:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ ΘΑ ΣΕ ΣΥΓΚΗΝΕΙ Κ ΘΑ

ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΣΟΥ!!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ...

ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΗΡΘΕΣ ΤΟΥ ΡΟΥΒΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ

ΧΑΡΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Κ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ!

Πολυ ωραια ιδεα!!!!!! συμφωνω απολυτα!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yuki αρκετα ωραίο τραγούδι..ομως θυμίζει λιγο ερωτικό ..θέλω κάτι πιο ουδέτερο ίσως πιο παιδικό..

Γιωτάκι..σόρυ αλλά δε θα έβαζα ποτέ Σάκη!!!:)Πιστεύω πς υπάρχουν τόσα όμορφα τραγούδια που ο Σάκης μπροστά τους δεν είναι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάλια πάντως τα ζουζουνάκια με εκενυρίζουν πολύ!! Και ότιδήποτε τραγουδάνε παιδάκια..νομίζω ότι ρίχνουν λίγο την ποιότητα. ΄Της Ντίσνει πάλι είναι πολύ όμορφα! Και ο Ζορντί δεν είναι κ άσχημος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις το βιντεο απο το τραπεζι το τραβηξαμε μονοι μας και το εφτιαξε ο μπαμπας μου και του ειπα να βαλει αυτο:

Το βαλαμε ν'ακουγεται και κατα την εισοδο μας στο μαγαζι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...