Μετάβαση σε περιεχόμενο

10η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 27-6-2009


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ωραίες οι μπουμπούκες!! Κορίτσια που να τις δείτε κι από κοντά...

Εμένα.. έπειτα από μια μέρα ... Ο Θεός να φυλάει... :( κι αφού με πήρε ο ύπνος... κατάφερα και πήγα.. δλδ ο αντρούλης μου μ'έφερε διότι εγώ με την κοιλάρα πλέον ρυμουλκό χρειάζομαι!! :laugh: Αστειεύομαι!! Απλά απέφυγα να οδηγήσω μόνη!! Πέρασα πάρα πολύ ωραία.. !! Εύχομαι να μπορέσω να παρεβρεθώ και σ'άλλη συνάντηση.. πριν ξεμυτήσει ο Δημητράκης από την κοιλίτσα!! :)

Κορίτσια μου... σας στέλνω πολλά πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας κοριτσια περασατε super οπως παντα!!!!!!!!! εγω εχω χασει 2 συναντησεις σερι....δεν ντρεπομαι λιγο??? στην επομενη δεν ειπαρχει παριπτωση ΘΑ ΕΡΘΩ!!!

τα μωρα ειναι σκετη απολαυση και της sofou και της σισσιως κουκλαρες φτου σας ματια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραιες φωτο με θεα το σεφ :Pπαλι ζηλευω που δεν ηρθα!!! απο τη μια το ποδι του χρηστου,απο την αλλη που πακεταρω για τη μετακομιση,χαμος...κοριτσια στειλτε μου κανα μηνυμα κουραγιου να αντεξω!!! εχω ξεθεωθει!! :P ελπιζω να τα καταφερω να τα φτιαξω ολα ομορφα και μολις μετακομισω να ερθετε ολες στο καινουργιο σπιτακι για καφε ε?? δημητρουλα μου τι εχεις κανει και ομορφηνες???????????? :) αααα κατι γινεται εδω περα !!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου κορίτσια τώρα το είδα το θέμα :blush:

Θεες θεες θεες!!!:woohoo:

Πολύ κοριτσοπαρέα όμως :laugh: Ευτυχώς που ήταν και η Ελένη-dallia με τους άντρες της και κρατούσε τις ισορροπίες :laugh:

Τρελλάθηκα με τα μικρούλια!!!Και η Χαριλίνα και η μικρούλα της Sofou μέσα στα ροζ,γλύκες!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos είδες τι ωραίο το ΣΕΦ!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Κουράγιο κοπέλα μου!Σκέψου όταν τελειώσουν όλα αυτά θα απολαμβάνετε το σπιτάκι σας! Και μετά θα έρθουμε επίσκεψη και ο Δημητρακης θα το ξανά ισοπεδώσει!:P :P :P Όσο για το άλλο που ρωτάς!Ομόρφυνα από τότε που ήρθατε στη ζωή μου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε δημητρουλα μου ...;) εισαι εσυ....εγω να δεις ποσο αλλαξα απο τοτε που σας γνωρισα..στηναρχη τη θεια ρουλα(ηγλυκια φωνη της λογικης...) μετα εσενα...(η τρελη ψυχαρα..) μετα την νταλια μου(το φιλεναδακι που λες ταπαντα..)..η βουλιτσα (με τα χαμογελα που χαριζει απλοχερα..)..η τζουλιανα (που μονο τεστ dna δεν εχουμε κανει για να αποδειξουμε οτι ημαστε διδυμες...).. η αλκοστ (με τις ελπιδες και την τρελα της...) ολες σας,μια μια με κανατε να γουσταρω!!! :P ειστε το παρεακι μου..και ολα τα υπολοιπα κοριτσια που γνωριζω καλυτερα καθε μερα και περνουν μια ξεχωριστη θεση στη ψυχη μου.... αστο καλο πια...παλι να κλαιω...φευγει το νελακι μου,η μικρουλα μου ...θα ειναι μακρυα μας...αξιζει τα καλυτερα ομως...! ετσι δεν ειναι????

ουφ τωρα θα κλαιω πανω απο τις στιβες τα ρουχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταντούλα μια από τα ίδια νιώθω κι εγώ!! Χαίρομαι που σας έχω στην ζωή μου!!!

Νελλάκι.. άστα!! Ας μην χρειαζόμουν ρυμουλκό... τώρα πια.. και θα πήγαινα μόνη! Ο μόνος άντρας θα ήταν το μικρουλάκι μου στην κοιλίτσα!! :laugh: Αλλά δεν μπορώ να πω για τον αντρούλη μου.. Πρέπει να με αγαπά πολύ για να μου κάνει έτσι όλα τα χατίρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταντούλα...κρατήσου στο ύψος σου καλέ!!!Μηηηηη τα ρούχα!!!!!!!:laugh: Αντε αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο θα κλαίω και εγώ πάνω απο τα ρούχα που μόλις κατέβασα :dry::blush:

dallia χιχιχι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ, πριν φύγετε, θα προλάβουμε να σας δούμε;;;

Το περιμένουμε πως και πως!!!

Πότε υπολογίζετε να φύγετε;;

By the way, νομίζω πήρατε την καλύτερη απόφαση. Διάβασα το θέμα σας, αλλά δεν προλάβαινα να σου γράψω.. Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά!!

Δήμητρα... ακόμα στο γραφείο είμαι! :angry::huh::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΩΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΑ!!!;)

ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΙΛΙΝΑ ΦΤΟΥΦΤΟΥΦΤΟΥ!!!!ΤΙ ΝΑΖΙ ΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΤΙ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΘΕΪΚΟ!!!:P

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΡΕΒΡΕΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΑΠΙΘΑΝΑ.ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΛΟΓΩ......ΚΑΒΓΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου! Σε καταλαβαίνω πάρα πολύ γιατί κι εγώ έχω τον ίδιο φόβο και το μωρό μου είναι ακριβώς στην ίδια ηλικία. Έχω δώσει μπισκοτάκι και πατημενη μπανάνα μόνο κι αυτά με πολύ φόβο. Δε γνωρίζω να σου απαντήσω αν μπορεί κάποιος να σε βοηθήσει σε αυτό, αλλά κάτι που βοήθησε πάρα πολύ εμένα και έχω πλέον περισσότερη σιγουριά όταν του δίνω κάτι, είναι ένα σεμινάριο πρώτων βοηθειών που παρακολούθησα. Με βοήθησε ουσιαστικά ψυχολογικά ότι - πέρα απ' το ότι τον προσέχω πολύ όταν τρώει (να μην πάει να μιλήσει, να μην κλαίει, να μη γελάει) - οτιδήποτε κι αν συμβεί ξέρω τι πρέπει να κάνω.
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εγώ δεν μπορούσα να κάνω τίποτα με τους εμετούς τους πρώτους μήνες. Το πρωί μόνο που σηκωνόμουν απ' το κρεβάτι, με έπιανε κατευθείαν έντονη ναυτία και πήγαινα για εμετό. Γι αυτό πέρναγα όλη τη μέρα ξαπλωμένη. Μόνο το βράδυ αισθανομουν λίγο καλύτερα και σηκωνόμουν. Έτρωγα 2-3 πολύ συγκεκριμένα πράγματα και το να τρως πολύ συχνά από πολύ λίγο νομίζω βοηθάει πολύ. Οπότε βρες κάτι που να μπορείς έστω λίγο να φας και φάε πολύ συχνά, μη μένεις πολλές ώρες νηστική γιατί χειροτερεύει η κατάσταση. Εγώ δεν έπαιρνα κάτι, οπότε δε γνωρίζω γι αυτό να σε βοηθήσω. Υπομονή, θα περάσει κι αυτό! Να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό! ❤️
    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...