Μετάβαση σε περιεχόμενο

10η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 27-6-2009


Crazy

Recommended Posts

crazy έγραψε:

Δε σου λέω, να'ρθεις στην συνάντηση να στα πω από κοντά!

:P :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

Ελπίζω να πέρασε ο πόνος... :kiss:

χιχι εισαι η αμιληκτη θεια μου!!!!! χιχιχιχιχιχιχι:P :P :P :P :P :P

θα κοιταξω να ερθω εστω για μια ωριτσα.. ΘΕΛΩ!!!!!!!!

τελικα κοριτσια μονες ή με αντρες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ρουλακι και γυναικοπαρεα μια χαρα εγω θα τον στειλω σε αλλο τραπεζι θα παρει και την αθλητικη του εφημεριδα που ο μικρος δεν τον αφηνει να διαβασει σπιτι και μια χαρα θα περασει:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΚΑΘΕΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

H επόμενή μας συνάντηση θα γίνει αύριο Σάββατο, 27 Ιουνίου, στις 6 μ.μ., στην καφετέρια OLYMPICO που βρίσκεται στις εγκαταστάσεις του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας.

Μπορείτε να έρθετε μέχρι εκεί με τον ηλεκτρικό (στάση Ν. Φάληρο) και με το τραμ, γραμμή για ΣΕΦ (στο τέρμα). Στο http://www.olympico-cafe.gr/ θα δείτε πληροφορίες και χάρτη της περιοχής.

Να πω πάλι πως όποια κοπέλα δεν έχει έρθει σε προηγούμενη συνάντηση είναι ευπρόσδεκτη και πως μπορούμε να ανταλλάξουμε κινητά με π.μ. για να υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας.

Ήρθα να το θυμίσω πάλι!:P :P :P Την καλημέρα μου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Καλά εε; Τα μεγάλα πνεύματα συναντιώνται!! :P

Aυτό ερχόμουν να κάνω τώρα! :laugh: :P

Ρουλα σοβαρά!:laugh: :laugh: Στο μυαλό σου είμαι!:P :P Καλή δουλίτσα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τελικα παλι δεν θα ερθω σνιφ σνιφ.....δεν εχω που να αφησω τον μπεμπη η μαμα μου πλεον δεν μπορει να τον κραταει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολο ρουλα μου βγαζει δοντι και ειναι ολη μερα μεσα στην γκρινια και δεν νομιζω να κατσει ουτε 10 λεπτα ηρεμος θα το προσπαθησω παντως θελω που να σας δω μου λειψατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσια μου ο χρηστος ποναει το ποδαρακι του που εχει ενα προβλημα,και εχθες πηγαμε μια βολτα και το γυρισε σε μια λακουβα και τον εχει πεθανει...οποτε θα κατσω να του κανω παρεα που ποναει μωρε το νινι μου... :( ουτε χαλκιδα θα παμε στα γενεθλκια της θειας μου.... ουφ! αλλα ομως θα εχει παρεα ο χρησταρας μου, να του κανω εγω τα μαγικα μου να γινει καλα...:) αχ παλιοκοριτσα......καλα να περασετεεεε!!!!! :) και να βγαλετε φωτο να ζηλευωωω εγωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ.. διαστρεματάκι;; περαστικά του!!

Πάγο βάλατε;; Το διάστρεμα θέλει πάγο..

Έχω την σχετική προϋπηρεσία στο σπορ.. :P

Κάν'του εσύ τα μαγικά του και θα ξεχάσει τον πόνο! ;) :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι διαστρεμα ,απλα επειδη εχει ενα προβλημα απο παλια στο ποδι του,και λογω της αιμοροφιλιας(που δεν κλεινουν οι πληγες και δεν ξεπριζεται ευκολα), του εχει μελανιασει και δεν μπορει να περπατησει. εκανε την ενεσουλα που κανει οταν χτυπαει και για συντηρηση και τωρα θελει ξεκουραση,βαζουμε και παγο με υπομονη γιατι γκρινιαζει :P και θα στρωσει αυιο μεθαυριο θα ειναι οκ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως καταλάβατε, για μια ακόμα φορά περάσαμε σούπερ!!!

Είχαμε και τα μωρουλίνια μας σήμερα!!! Την μία μπεμπούλα (εκ των δύο) της Μαρίας (Sofou), που εξελίσσεται σε σούπερ παπαράτσι :woohoo: (Δημητρούλα σε πρόλαβε!! :P ) και την Χαριλίνα της Σισσιώς! Πήραμε τη δόση μας!! ;) :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Ομορφα που ειναι τα κοριτσακια!!!!!!!!

Ρουλα φτου σου... κουκλα!!!!

:blush::blush::blush:

Λινάκι σ'ευχαριστώ! :kiss:

Εσένα πότε θα σε δούμε;;; :unsure:

Άντε, έλα στην επόμενη συνάντηση!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι τωρα ειδα την κληση το ειχα χαμηλωμενο και καθομασταν στο μπαλκονι και δεν το ακουσα, και εγω ελπιζω να πανε ολα καλα αλλα με εχει φαει η αγωνια μεχρι να ξανακανω εξεταση, δεν βοηθαει και που ειμαι κλεισμενη μεσα στο σπιτι και δεν μπορω να κανω τιποτα, το μυαλο δεν ξεκολα τελοσπαντων ας μην νταουνιασουμε πολυ ωραιες οι φωτο ολες κουκλαρες εισαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γκουντ μορνινγκκκκκκκ εβρι μπαντι!! Καλημέρα κορίτσια μου. Επιτέλους σήμερα μετά από πολλές μέρες δεν χρειάστηκα αποσυμφοριτικο  μύτης και χάπια για να μπορώ να λειτουργώ. Την πάτησα άσχημα με κρύωμα και ήμουν κρεβατωμενη.  @Elli13 αρχηγέ μου λιωνωωωω. Λιωνωωωω. Είδα την φωτό και συγκινήθηκα πολύ...αυτό το πλασματακι το ξέρουμε από όταν ήταν κύτταρο ακόμη..αχ υπέροχα συναισθήματα ❤️.  Διάβασα ότι μπόρεσα. Καλή επιτυχία @marinamanoulitsa ξέρω ότι είσαι ένα βήμα πριν το όνειρο σου! Πιστεύω δε σένα και σε αυτόν τον μήνα!  @Kate1992 χαχαχα πέθανα με το σχόλιο σου!! Ναι μαρή εσένα περιμένω εννοείται και βέβαια θα σε πιεσω να μείνεις έγκυος χθες για να πάρω και εγώ σειρά! Χαχαχ κανόνισε την πορεία σου. Μόνο αυτό σου λεω!! @Mpourmpouloεμείς τα λέμε φυσικά και εκτός, αλλά σου στέλνω και από εδώ μια ❤️🤗 @marilouuκαλή σου επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα θα σου πάνε υπέροχα ❤️.  @Elk μου αγαπημένη δεν ξέρω κάτι γι αυτό που είπες..όμως σου στέλνω μια ❤️. Τόσο καιρό οπότε μπαίνω πάντα βλέπω πόσο βοηθητική είσαι απέναντι σε όλες μας εδώ! Πάντα εδώ για τις απορίες μας!!    Εγώ κορίτσιαπ μου σήμερα θα πάω για έναν δεύτερο υπέρηχο. Την Δευτέρα ήταν η 7η μέρα του κύκλου μου και είχα ένα ωοθηλακιο 15 χιλιοστά . Αυτή τη φορά ίσως να μη με έπιασε καλά η κλομιφαινη και λόγω κρυωματος. Πρώτη φορά συμβαίνει να κάνω με χάπια μόνο ένα ωοθηλακιο! Ο γιατρός προγραμμάτισε την σπερματεγχυση για την Μ.Δευτερα.  επειδή όμως εγώ αγχώθηκα ότι μπορεί μέχρι τότε να σκάσει ζήτησα να με ξαναδεί και σήμερα θα ξαναπάω. Αγχώνομαι μην τυχόν και γίνει η ωορηξια μου την Κυριακή που είναι κλειστά τα κέντρα και δεν προλάβω να κάνω την σπερματεγχυση 
    • Καλημέρα! Να ακούσετε το γιατρό σας! Με το καλό το μωράκι σας και μια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!
    • Καλημέρα σου! Να ακούσεις τον γιατρό σου, όσο δύσκολο κι αν είναι! Εννοώ στο να κάνεις υπομονή! Να ξέρεις γενικά θα έχεις άγχος αν όλα πηγαίνουν καλά! Κι αν κάτι δεν πάει, όπου και το απευχομαι, δεν είναι στο χέρι μας να κάνουμε κάτι! Το ότι είναι πίσω στις μέρες δεν σημαίνει απολύτως κάτι κακό! Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη! Κάνε υπομονή και την προσευχή σου και σε 2 εβδομάδες να πας να δεις το παιδάκι σου και σου εύχομαι όλα να είναι καλά!!
    • Καλημέρα κορίτσια!! με το καλό κορίτσι μου καλή αρχή και αυτήν η φορά να είναι η τυχερη σου 🙏
    • Είναι να έχεις την κάμερα στο χέρι όλη την ώρα για να μείνουν οι συζητήσεις 😂😂😂 νομίζω είναι η πιο ωραία τους ηλικία…. Γιατί καταλαβαίνουν και αυτά ότι επικοινωνούν και προσπαθούν να μας εντυπωσιάσουν κάθε μέρα και πιο πολύ! Ε μωρέ και καβγάδες στο παιχνίδι είναι…εμένα μαλώνει με τον άντρα μου.,, μαμά ο μπαμπάς μου είπε αυτό μαμά ο μπαμπάς δεν μ αφήνει να πάρω το παιχνίδι… ειλικρινά νομίζω ο άντρας μου έγινε πιο μικρός από το παιδάκι μας 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...