Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το φορουμ ''σέρνεται''.


ΑΝΤΡΙΑΝΑ

Recommended Posts

lena έγραψε:

Αντριάνα μου, μιας κι' εσύ το άνοιξες το θέμα, να απαντήσω πως αναβαθμίσεις γίνονται συνέχεια. Σήμερα το πρωϊ ήταν η μόνη μέρα που δεν μπορούσα να συνδεθώ. Τις υπόλοιπες μέρες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Σήμερα δυσκολεύτηκα κι' εγώ να μπώ και όντως είναι πολύ ενοχλητικό αυτό το πράγμα. Έγινε μια αναβάθμιση το απόγευμα και έδειξε να πηγαίνει καλύτερα. Είμαι κάθε μέρα μέσα και δεν έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα με την ταχύτητα, Εκτός απο σήμερα όπως είπα. Απαντώ και στην Μαίρη η οποία για δικούς της λόγους εξακολουθεί να με θεωρεί "κουφή"...

Λένα μου καλημέρα.

Ευχαριστούμε για την προσπάθεια.

Σήμερα είναι πολύ καλά τα πράγματα!:woohoo:

Μακάρι να παραμείνει έτσι!

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΕΙΝΑΙ Π-Ο-Λ-Υ- Α-Ρ-Γ-Ο-Ι-. ΤΟΣΟ ΧΑΛΛΛΛΑΡΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕΝ ΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ ! ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΤΕΜΕΚ ΓΡΗΓΟΡΗ ΣΥΝΔΕΣΗ. :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προβλημα οντως υπαρχει και με ενοχλει και μενα καποιες φορες,οχι ομως τοσο συχνα και τοσο πολυ ωστε να μην μπαινω στο site..απλα καποιες φορες αργει βασανιστικα..

αφου διορθωθηκε σημερα,ας ελπισουμε οτι θα ειναι καλυτερα τα πραγματα απο δω και περα..δε χρειαζεται εκνευρισμος νομιζω,ολα λυνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες εγω πολυ τη γουσταρω την ταχυτητα του μαμυ!!! μου θυμιζει μια εκδρομη που ειχα κανει στο γυμνασιο....ειχαμε παει καλαβρυτα και ειχαμε μπει στον οδοντωτο!!! χχιχιχιχιχιχιχι :P τσαφ τσουφ...οχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοοο!!!!!!!! :P

ενταξει μωρε θα μας το φτιαξει το λενακι μας!!! ε λενακι μας???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΟΣ.ΤΟ MAMMY ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕΑ.ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΡΓΟ.ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΣ ΠΕΤΑΕΙ Η ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια, εγώ όταν είναι να συνδεθώ ποτέ δεν μπαίνει με την πρώτη αργή υπερβολικά πολύ και μετά πρέπει να ξαναπατήσω σύνδεση για να μπει....πιο πολύ εκεί μου αργεί...

Λένα βοήθεια κάνε κάτι Pleaseeee:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...