Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 16/6..παρεούλα εμείς που περιμένουμε νέα!


Recommended Posts

Γλύκα μου..ΓΑΜΩΤΟ!!

Εχω φάει τόσα χαστούκια με τις εξωσωματικές που πραγματικά ξέρω πώς νοιώθεις..μακάρι να μπορούσα να πατήσω ένα κουμπί να περάσουν οι ώρες, οι μέρες, οι εβδομάδες γρήγορα να περάσει κι ο πόνος και η οργή και η απελπισία. Αλλά στο ΕΓΓΥΩΜΑΙ ότι μετά από λίγο θα το ξεπεράσεις και θα ανακτήσεις τις δυνάμεις σου και..πάμε γι'άλλα.

Λυπάμαι αγάπη μου..αγκαλίτσα με τον άντρα σου σήμερα κι αύριο είναι η αρχή της νέας σου προσπάθειας με όλες εμάς κοντά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΑ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ. ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΕ, ΠΕΡΝΑΝΕ. ΜΕΤΑ ΤΙς ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ. ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΩ Ο,ΤΙ ΒΡΙΣΚΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΗ. ΟΜΩΣ, ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ???

ΠΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΑ ΕΧΩ ΘΥΜΩΣΕΙ:angry: ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ :( ΠΟΛΥ.

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ... ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ???

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ. ΘΑ ΔΕΙΣ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ.

Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου οτι κ να πω ειναι λιγο και δε θα περιορισει τη στενοχωρια σου.....Την αλλη φορα καλη μου!Εισαι δυνατο κοριτσι και εχεις κ τη Μαγδουλα να σε ανεβαζει!!!!!Τα φιλια μου!

Συγχαρητηρια σε οσες τα καταφεραν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου, στεναχωρήθηκα:( πάρα πολύ, δεν έχω λόγια να σε κάνω να νοιώσεις καλύτερα είμαι όμως σίγουρη ότι δεν θα αργήσει να γίνει το θαυματάκι....σε φιλώ ματάκια μου...και ευχαριστώ για τις ευχούλες σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου στεναχωρήθηκα πολύ..:( :( :(

δεν βρίσκω λόγια να σου πω, έχω περάσει κ εγώ δύσκολα κα ξέρω πως ΄΄οτι κ να πούμε τώρα δεν μετράει. Με το καιρό όμως θα περάσει, προσπάθησε να είσαι δυνατή για το κοριτσάκι σου κ τον αντρούλη σου κ να περάσετε καλά το καλοκαίρι.....

Νικολ καλά αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλύκα , κρίμα ...λυπάμαι πολύ.....

σκέψου όμως αισιόδοξα...

απ' ότι κατάλαβα έχεις ήδη ένα παιδάκι...!Να σου ζήσει!!!! Τουλάχιστον έχεις να παρηγορηθείς βλέποντας το θαυματάκι σου...!!! Υπάρχουν και χειρότερα...

Την επόμενη φορά θα πάνε όλα τέλεια και θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! Θα σε περιμένουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου στεναχωρηθηκα πολυ:( .Πιστευω οτι εισαι δυνατη και θα ξαναπροσπαθησεις .Και την επομενη φορα θα ειναι σιγουρα ευχαριστα τα αποτελεσματα....Φιλια πολλα στο Μαγδουλινι σου !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα έγραψε:

Κοριτσια δεν τα καταφερα...:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Κανε καμαρι μου λιγο υπομονη κ κουραγιο κ τιποτα δεν κραταει για παντα!!!

Αυριο θα ειναι λιγο καλυτερα κ μερα με τη μερα ο πονος κ ο θυμος θα ελλατωνονται!!!! Σου μιλαω εκ πειρας εχοντας βιωσει 3 αποτυχημενες προσπαθειες!! Καταλαβαινω πολυ καλα πολυ καλα πως νιωθεις!!!

Καντο για το αλλο σου το μωρο!!!! Φιλια πολλα κ λυπαμαι πραγματικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου λυπαμαι πολυ, τιποτα αλλο δεν θα σου πω τα λογια ειναι περιττα, φιλια πολλα και να παρεις γρηγορα τα πανω σου!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου λυπαμαι πραγματικα γιατι ξερω ποσο το θελεις....αλλα σκεψου θετικα....κανε μια αγκαλια την μαγδουλινα και ολα θα περασουν....ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις....απλα ασε τον εαυτο σου να ξεκουραστει λιγο ,κανε διακοπουλες.....ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις....φιλια

καλη επιτυχια στην νικολ σημερα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου λυπάμαι τόσο πολύ! Σε σκεφτόμουν όλη μέρα εχθές αλλά δεν μπορούσα να μπω!

Πάμε για την επόμενη φορά κορίτσι μου!

Όλα καλά θα πάνε. Θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μόλις πήρα τα αποτελέσματα :( αρνητική 0,8 είμαι να πεθάνω νομίζω ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω...από την στεναχώρια μου....δεν με θέλει με τίποτα ρε γαμώτο πάμε για 17 μήνες...:( ....χθες διάβαζα κ κάτι ποστ δικά μου 1 έτους και βάλε και συνειδητοποίησα πόσο έχει περάσει ο καιρός.....καλά λέμε σήμερα θα πλαντάξω στο κλάμα για να ξεσπάσω (κρυφά πάντα) και από αύριο δύναμη για τον επόμενο μήνα....ξανά φάρμακα και ενέσεις....

Δίνω και εξετάσεις ρε γαμώτο σε 12 μέρες κ δεν έχω μυαλό για διάβασμα.....δεν μπορώ να συγκεντρωθώ με τις στραπάτσες που τρώω...

Φιλιά καλή τύχη σε όσες κοπελίτσες περιμένουν αποτελέσματα...

αχ μωρέ γλύκα πόσο σε νοιώθω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκα μου μην μου αγχωνεαι!!!! θα τα καταφερεις την επομενη φορα!!! γεροι να ημαστε και ολα θα γινουν!!! να χαμογελας να σκεφτεσαι οτι θα πανε ολα καλα!!!! :) θα τα καταφερεις!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μουυυυυυ!!!! μην στενοχωριεσαι...χαμογελακια θελω να βλεπω!!!! :) :) :) :) :) με τα κλαμματα χαλαει η ψυχολογια σου και δεν κανει καλο!!!! αφου τα ξερεις πιο καλα απο μενα,η ψυχολογια ειναι το Α και το Ω!!!!!! χαμογελακια ομορφα και γλυκα!!!! και να δεις οτι θα ερθει ενα μωρο......αχ αχ τελειο!!!! στρουμπουλο με μαγουλακια κοκκινα κοκκινα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου λυπάμαι πολύ, κλάψε να ξεσπάσεις κάνει καλό και μην ντρέπεσαι για αυτό. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΓΛΥΚΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νicol μου λυπάμαι τόσο πολύ! Μη στενοχωριέσαι σε παρακαλώ! Αν το κλάμα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα, εντάξει. Μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω όμως!

Πάμε γερά τον επόμενο μήνα κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...