Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αλήθεια που είναι η Αγλαΐα;;


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου δεν ξέρω αν μονο εγώ παρατήρησα την απουσία της Αγλαΐας..που πήγε; Οι συμβουλές της ήταν σωτήριες και χρήσιμες..έγινε κάτι και δεν ξαναμιλάει στο φόρουμ μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και εγω την εψαχνα για κανα 2 πραγματακια που η8ελα να ρωτησω αλλα δεν την βρηκα :( .Τελικα μιλησα με την Lala και με βοηθησε πολυ μπορω να πω :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και εγώ είχα την ίδια απορία και είχα κάνει την ίδια ερώτηση σε άλλο ποστ.

Πιστεύω ότι επειδή τα θέματα είναι ίδια, επαναλαμβάνονται οι απορίες περί θηλασμού και έχει ήδη πολυαπαντήσει δεν υπάρχει λόγος να επαναλαμβάνετε!!!

επίσης πολλές κοπέλες της επιτέθηκαν για τις συμβουλές που έδινε!....επομένως η γυναίκα θα σκέφτηκε γιατί να ασχολείτε?!

Μούσσα της έστειλες πμ και δεν απάντησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi μου οχι δεν ετειλα πυστευα να την δω μεσα αλλα ατυχησα...Μετα μιλησε σε πμ με την Lala και οπου ηξερε το κοριτσι μου απαντησε :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Αγλαια βοηθάει αφιλοκερδώς σε πολλα sites και παράλληλα φυσικά εχει την προσωπική της ζωή .

Νομιζω οτι το mammyland δεν "χρειάζεται" την καθημερική υποστήριξη απο την Αγλαια και πλεον πολλες απο μας μπορουν να βοηθήσουν τα υπολοιπα μέλη :)

Για θεματα που δεν μπορουμε να βοηθήσουμε καλο ειναι (το λεω παντα στα κοριτσια) να της στελνετε ενα πμ. Σιγουρα θα βλεπει τα μαιλ της οποτε θα το δει και το πμ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Η Αγλαια βοηθάει αφιλοκερδώς σε πολλα sites και παράλληλα φυσικά εχει την προσωπική της ζωή .

Νομιζω οτι το mammyland δεν "χρειάζεται" την καθημερική υποστήριξη απο την Αγλαια και πλεον πολλες απο μας μπορουν να βοηθήσουν τα υπολοιπα μέλη :)

Για θεματα που δεν μπορουμε να βοηθήσουμε καλο ειναι (το λεω παντα στα κοριτσια) να της στελνετε ενα πμ. Σιγουρα θα βλεπει τα μαιλ της οποτε θα το δει και το πμ :)

Μωρέ δεν έχεις και άδικο αλλά υποτίθεται ότι όλη η ενότητα ανήκει κατα κάποιον τρόπο σε εκείνη, δηλαδή είναι επιστημονική συνεργάτης του Μαμμυλαντ και Πιστοποιημένη Συμβουλος Θηλασμου..

Όλες λιγο πολυ ξέρουμε και μπορουμε να βοηθήσουμε τα κορίτσια έχοντας μάθει μέσα από βιώματα ή απο βιβλία περι θηλασμού αλλά το να ακους συμβουλες μιας Συμβουλου Θηλασμου είναι αλλιώς..ειδικά για τις νέες μαμάδες τους δίνει μια ασφάλεια..

Αλλά εγώ παρατήρησα ότι δεν είναι πουθενά..και δεν μπορεσα να καταλάβω γιατι χάθηκε..δεν μπαίνει καν και καν στο μαμμυλαντ..γιατι;;; ΔΕ νομίζω καμια να αμφισβήτησε το ρόλο της και γι αυτό αναρωτιέμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω σε αυτο με το tirogaridaki.

Yποτιθεται οτι υπαρχουν τρεις ενοτητες που αφορουν τρια εξειδικευμενα ατομα ο καθενας στον τομεα του.

Τους δυο δεν τους εχω δει καθολου να απαντανε στην ενοτητα τους και τους τελευταιους μηνες δεν εχω δει καμια απαντηση απο την Αγλαια,ενω την εχω πετυχει σε αλλο αναλογο φορουμ να απανταει σχεδον καθημερινα σε ερωτησεις.

Κριμα παντως γιατι εμενα με ειχε βοηθησει αφανταστα σε διαφορες αποριες που ειχα αλλα και δυσκολιες που αντιμετωπισα κατα τη διαρκεια του θηλασμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...