Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαίρεται............


Recommended Posts

milina έγραψε:

Καλώς μας ήρθες Φαφαούλι! Είμαι η Λίνα και δεν έχω ακόμη παιδάκι. Το προσπαθώ όμως.

Σου εύχομαι με το καλό να πάρεις το πτυχίο σου και να δώσεις τα καλύτερα που μπορείς στα παιδάκια που τόσο αγαπάς!

Και φυσικά να αποκτήσεις και δικά σου παιδάκια!

Eυχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου και σου τις ανταποδίδω... Σύντομα...διπλή.! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Γεια σου Μαρια... καλως μας ηρθες στην παρεα... οι γνωσεις σου σιγουρα θα μας ειναι χρησιμες... εγω ειμαι η Μαρινα και εχω ενα αγορακι 1 ετους... φιλακια πολλα...:):kiss:

Καλώς σας βρήκα! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου...και εκείνο τη γλυκιά μανούλα του! Φιλάκια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες και απο εμενα!! :)

Θα χαρω πολυ να τα λεμε...:)

Ειμαι εγκυος το πρωτο μου παιδακι-ειναι αγορι :woohoo:

Καλη συνεχεια στις σπουδες σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία καλώς ήρθες κι από μένα! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων και έγκυος στο 1ο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι! Εγώ έχω τελειώσει ειδικός εφαρμογών διαιτητικής ( σύμβουλος διατροφής πιο απλά!!) και θα χαρώ ν'ανταλλάξουμε απόψεις γιατί σίγουρα θα μου φανούν πολύ χρήσιμες οι συμβουλές σου στην παιδαγώγηση του μπόμπιρα!!

Θα χαρώ να τα λέμε.. και με το καλό το πτυχίο σου!! Και όποτε εσύ θελήσεις και με παιδάκι/α...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

garfield έγραψε:

kalosorises!ego eimai i Elena k evelpisto kapoia stigmi na gino k go mana!prospatho pros to paron me spermategxiseis..filakia!!

Να είσαι σίγουρη ότι όταν κάτι το θέλουμε πολύ πάντα γίνεται... Πάντα! Να σκέφτεσαι θετικά! Έχω διαβάσει σε ένα βιβλίο ότι όταν η σκέψη μας είναι θετική και πιστεύουμε πραγματικά ότι το ονειρό μας θα γίνει πραγματικότητα τότε...μια υπέρτατη δύναμη(που η συγγραφέας τη λέει σύμπαν, αλλά εσύ μπορείς να την πεις όπως θες) σου χαρίζει απλόχερα ότι της έχεις ζητήσει.! Καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα έγραψε:

Καλως ηρθες και απο εμενα!! :)

Θα χαρω πολυ να τα λεμε...:)

Ειμαι εγκυος το πρωτο μου παιδακι-ειναι αγορι :woohoo:

Καλη συνεχεια στις σπουδες σου! :)

Με το καλό να έρθει ο μπόμπιρας! Κάθε ευχή για μια ήρεμη εγκυμοσύνη και έναν ανώδυνο τοκετό! Καλημέρα! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Μαρία καλώς ήρθες κι από μένα! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων και έγκυος στο 1ο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι! Εγώ έχω τελειώσει ειδικός εφαρμογών διαιτητικής ( σύμβουλος διατροφής πιο απλά!!) και θα χαρώ ν'ανταλλάξουμε απόψεις γιατί σίγουρα θα μου φανούν πολύ χρήσιμες οι συμβουλές σου στην παιδαγώγηση του μπόμπιρα!!

Θα χαρώ να τα λέμε.. και με το καλό το πτυχίο σου!! Και όποτε εσύ θελήσεις και με παιδάκι/α...

Κι'άλλος αγορίνας στην παρέα; Βρε κορίτσια τα παιδιά σας (και μελλοντικά και τα δικά μου!!!),πρέπει να γνωριστούν! Ποιός ξέρει,αν έχουν οι μανούλες τους τόσα κοινά, ίσως να έχουν και εκείνα μεταξύ τους! Να σε ρωτήσω στις σπουδές σου έχετε ασχοληθεί και με το θέμα της διατροφής στα παιδιά; Ίσως να μπορείς να μας δώσεις πολύ πιο σαφείς και στγκεκριμένες συμβουλές πάνω στο θέμα. Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για τον μπόμπιρα, εσένα φυσικά και την οικογενειά σου! Φιλάκια! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία καλημέρα! Καλώς ήλθες στο φόρουμ.

Είμαι η Σίσσυ 28 ετών και έχω μια μπέμπα 10 μηνών.

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και να ανταλλασουμε απόψεις. Από όσα ποστ σου είδα, είναι αρκετα ενδιαφέρουσες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Μαρία καλημέρα! Καλώς ήλθες στο φόρουμ.

Είμαι η Σίσσυ 28 ετών και έχω μια μπέμπα 10 μηνών.

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και να ανταλλασουμε απόψεις. Από όσα ποστ σου είδα, είναι αρκετα ενδιαφέρουσες! :)

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου! Θα είναι και η δική μου χαρά να τα λέμε! Φιλάκια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σε βρήκαμε Μαρία.

Είμαι η Εύη , είμαι 30 και έχω ένα αγοράκι 13 μηνών.

Πραγματικά θα χρειαστούμε τις επεμβάσεις σου καθώτι γνωρίζεις πολλά για την ανατροφή των ξεχωριστών αυτών προσωπικοτήτων ... που είναι τα παιδάκια μας!

Καλή συνέχεια στις σπουδές αλλά και στην πορεία της προσωπικής σου ζωής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες και από εμένα Μαρία.

Είμαι η Κατερίνα, 35 ετών και έχω ένα αγοράκι 12 μηνών.

Είναι σπουδαίο να έχουμε και την επιστημονική άποψη διαφόρων πραγμάτων που μας απασχολούν.

Καλές σπουδές, καλή σταδιοδρομία και θα χαρώ ιδιαίτερα να τα λέμε !

Φιλιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giolanda έγραψε:

Καλώς ήρθες και από εμένα Μαρία.

Είμαι η Κατερίνα, 35 ετών και έχω ένα αγοράκι 12 μηνών.

Είναι σπουδαίο να έχουμε και την επιστημονική άποψη διαφόρων πραγμάτων που μας απασχολούν.

Καλές σπουδές, καλή σταδιοδρομία και θα χαρώ ιδιαίτερα να τα λέμε !

Φιλιά !

Γειά σου Κατερινάκι! Πάνω στην τρέλα του είναι το μωρό σου,ε; Να τον χαίρεσαι! Και εγώ με τη σειρά μου χαίρομαι πολύ που με καλωσορίζετε τόσο θερμά και ευχάριστα! Θα τα πούμε σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

Καλώς σε βρήκαμε Μαρία.

Είμαι η Εύη , είμαι 30 και έχω ένα αγοράκι 13 μηνών.

Πραγματικά θα χρειαστούμε τις επεμβάσεις σου καθώτι γνωρίζεις πολλά για την ανατροφή των ξεχωριστών αυτών προσωπικοτήτων ... που είναι τα παιδάκια μας!

Καλή συνέχεια στις σπουδές αλλά και στην πορεία της προσωπικής σου ζωής.

Εγώ καλώς σας βρήκα! Χαίρομαι πάρα πολύ που χρησιμοποιείς τοις λέξοις 'ξεχωριστές προσωπικότητες'...Αυτό το σκεπτικό σε κάνει μια υπέροχη μαμά και το παιδί σου πολύ τυχερό! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και με τη σειρά μου σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για την οικογένεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΑ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ...

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ...

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαφαουλινι μου:woohoo: τι στραβη που ειμαι τωρα ειδα το ποστ σου. Να σε καλοσωρισω κι εγω με τη σειρα μου. Λεγομαι Ελενη ειμαι απο Πατρα κι εχω τη Λαμπρινουλα μου. Ειναι κοντα τριων χρονων και καταλαβαινεις τι γινεται, με εχει σουζα, καθομαι στο ενα ποδι στη κυριολεξια:P :silly: Θα χαρω να τα λεμε, εγω προσωπικα θα "εκμεταλευτω" πολλη τις γνωσεις σου :P :silly: :) Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Φαφαουλινι μου:woohoo: τι στραβη που ειμαι τωρα ειδα το ποστ σου. Να σε καλοσωρισω κι εγω με τη σειρα μου. Λεγομαι Ελενη ειμαι απο Πατρα κι εχω τη Λαμπρινουλα μου. Ειναι κοντα τριων χρονων και καταλαβαινεις τι γινεται, με εχει σουζα, καθομαι στο ενα ποδι στη κυριολεξια:P :silly: Θα χαρω να τα λεμε, εγω προσωπικα θα "εκμεταλευτω" πολλη τις γνωσεις σου :P :silly: :) Φιλακια πολλα:kiss:

Μην αγχώνεσαι βρε, αφού έχουμε γνωριστεί οι δυο μας! Τα ίδια θα λες στην κόρη σου όταν μεγαλώσει και θα γελάτε! Να τη χαίρεσαι και να τη δεις να μεγαλώνει με υγεία και ευτυχία! Φιλιά!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...