Μετάβαση σε περιεχόμενο

evhdal ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ!!


MITSI2

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

evhdal μου, κοριτσακι μου, τωρα το ειδα!!!:blush:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!:woohoo:

να ζησετε, να ευτυχισετε, να ειστε παντα πολυ πολυ πολυ αγαπημενοι κι ερωτευμενοι!!!:woohoo:

να χαιρεστε το παιδακι σας, καλοφωτιστο να ειναι!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε!να ευτυχήσετε! κούκλα και εσύ και η κοράκλα σου! Το μπαμπά σας δεν τον είδα ..κούκλοι θα ήσασταν όλοι όμως!

Βιον ανθόσπαρτον!

Υγιές και ευλογημένο το παιδάκι σας!

ΥΓ τη μαμά σου δε μας έβαλες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

na zisete koritsaki mouuuuuuuuuuuuu na eiste panta eytyxismenoi kai ante girgora kai enan gio!!!!!!!!!!!!!eisouna glikitati nifi-mama........alla kai to mikro sas pareanifaki pio omorfo den pisteyw na ipirxe

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΕΤΕ ΚΙΑΛΛΟ ΝΑ ΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΛΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΚΑΙ ΥΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΛΑΕΙ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε και να ευτυχισετε...:) να σας ζησει η μικρουλα σας, να ειναι παντα ευτυχισμενη και να ειστε ολοι καλα και αγαπημενοι...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε και να ευτυχισετε...:) να σας ζησει η μικρουλα σας, να ειναι παντα ευτυχισμενη και να ειστε ολοι καλα και αγαπημενοι...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαρστω παρα πολυ ...

αυτεσ οι φωτο ειναι απο μια φιλη μου που τραβαγε θα μου δωσει φωτο ο φωτογραφοσ σε καμια 20αρια μερεσ και θα βαλω και αλλεσ

Κάσση ξινισμενα μουτρα ειχε τι να την βαλω...:angry:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ευχαριστω κοπελα μου :)

να χαιρεσαι το ζουζουνι σου :woohoo:

οταν παρω τισ φωτο που θα μου δωσει ο φωτογραφος για το ψηφιακο αλμπουμ θα σασ βαλω και το μπαμπα μας γιατι μου εκανε παραπαπονα εχθες "μονο δικες σου φωτο εβαλες" ο ζηλιαρης :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα το θεματάκι!! Να ζήσετε, να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Υγεία πάνω απ'όλα να έχετε και να χαίρεσαι την οικογένεια σου! Κούκλα μαμά.. και κούκλα κόρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΕ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ!!!ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!!ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΛΛΛΟΝΙΚΗ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωω γραμματεα μου :woohoo:

με το καλο να γεννησεις να μεγαλωσει λιγο το μπουμπουκι σου και θα σου κανουμε επισκεψη φιλακιααααααααααααααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αυτο τοσ καιρο δεν το ειχα δει .Λοιπον να ζησετε καινα ειστε μαζι μεχρι τα βαθια γεραματα να απολαυστε τη καθε μια μερα σαν να ειναι μοναδικη να χαιρεστε το καρπο του ερωτα σας και να της φερετε και αλλο για παρεα .Επισης ξετρελαθηκα με το νυφικο σου απο που ειναι κατι τετοιο ψαχνει η κουμπαρα μου καλα ησουν κουκλα , οπως και το μωρο περιμενουμε και άλλες φωτογραφιες να ειναι και ο γαμπρος .

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραμματεα περιμενωωωω :woohoo:

marianda ευχαριστω κοπελα μου να χαιρεσαι και το μπουμπουκι σου :kiss:

Βανια κοριτσακι σε ευχαριστω για τισ ευχεσ σου θα βαλω συντομα φωτο και του γαμπρου που παραπονιεται :silly:

οσο για το νυφικο το πηρα απο την ελενη κυριτση στο μαρουσι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...